قیمت لوله بازکنی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه لوله بازکنی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 100,000 تومان
 • 120,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 200,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به لوله بازکنی نیاز دارید؟

لوله بازکنی را به متخصصش بسپار

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در بیش از 30 شهر با مزایای اختصاصیِ «خدمت از ما» شما را قادر می‌کند تا گرفتگی سینک، بالا زدن فاضلاب و ... را سریعا به کمک بهترین شرکت‌های چاه بازکنی (و دستگاه‌های مخصوص‌شان) برطرف کنید. همچنین می‌توانید هزینه لوله باز کنی را از 5 شرکت استعلام کنید، و تجربه همشهری‌هایتان از کار با آنها را ببینید.

همین حالا روی دکمه "استعلام قیمت" بزنید، رایگان قیمت بگیرید و سفارش‌تان را ثبت کنید. اگر مایل‌اید ابتدا درباره نرخ اتحادیه لوله بازکنی و چندوچون خدمات این شرکت‌ها بیشتر بدانید، بخش‌های بعد را از نظر بگذرانید.

 

نرخ اتحادیه لوله بازکنی 1403

شرح خدمات قیمت خدمات (بروز رسانی اردیبهشت 1403)
باز کردن لوله از 3 تا 6 متر (با فنر و دستگاه کوچک)  280.000 تا 500.000 تومان
باز کردن لوله از 6 تا 12 متر (با فنر و دستگاه کوچک) 350.000 تا 850.000 تومان
باز کردن لوله تا 25 متر (با فنر و دستگاه کوچک) 600.000 تا 1.800.000 تومان
باز کردن لوله با دستگاه ژنراتور قوی و فنر ضخیم  600.000 تا 3.500.000 تومان
تخلیه چاه و پمپاژ با مخزن 12000 لیتری 1.200.000 تا 2.500.000 تومان
(در نظر داشته باشید که علاوه بر متراژ کار، میزان سختی و نوع گرفتگی، روی قیمت لوله بازکنی تاثیر می‌گذارد)

 

خدمات لوله بازکنی شامل چیست؟

خدمات لوله باز کنی و چاه بازکنی بسیار متنوع‌اند. کلیه شرکت‌های معتبری که در بازار بزرگ و آنلاین «خدمت از ما» فعال هستند، خدمات زیر را به صورت شبانه روزی در محل به مشتریان خود ارائه می‌دهند:

 • رفع انواع گرفتگی لوله‌های منازل، اداره‌ها و کلیه مراکز تجاری، فرهنگی و تفریحی با مواد زائد، مصالح ساختمانی و ... با دستگاه مناسب
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب پارکینگ، آشپزخانه، حمام و توالت‌ (ایرانی و فرنگی) و خارج کردن اشیا قیمتی از آنها
 • تخلیه و رفع گرفتگی (و بوی نامطبوع) چاه‌های فاضلاب با دستگاه
 • تعمیر و ترمیم سقف یا دیوار پس از تشخیص ترکیدگی لوله
 • حفر چاه فاضلاب و گسترش چاه فاضلاب قدیمی
 • لجن‌زدایی، لایروبی چاه و کول‌گذاری آن
 • تعمیر چاه‌های ریزشی
 • رفع بوی بد چاه فاضلاب
 • درآوردن اشیا قیمتی از چاه

 

خدمات لوله بازکنی

 

مهمترین دلیل تماس با این شرکت‌ها رفع بوی بد چاه فاضلاب است. متخصصان این مشکل را با باز کردن چاه توالت و فاضلاب، نصب نت فاضلاب، تصحیح سیستم گردش هوا و تخلیه فاضلاب حل می‌کنند.

علاوه بر بالا زدن چاه، هربار که متوجه شدید بوی ناخوشایندی از ورودی لوله‌های فاضلاب ساطع می‌شود یا آب وان و سینک با سرعت همیشگی تخلیه نمی‌شود، در اولین فرصت با متخصصان رفع گرفتگی لوله و چاه بازکنی شهرتان ارتباط بگیرید.

 

لوله بازکنی شبانه روزی

خدمات فوری و شبانه‌روزی لوله باز کنی بهترین و کار راه‌اندازترین شکل ارائه این سرویس است. اصولا ذات گرفتگی لوله طوری است که می‌تواند زندگی اعضای یک خانواده یا یک ساختمان را مختل کند.

در این حالت، نه شما و نه همسایه‌هایتان نمی‌توانید منتظر ساعات مناسب روزکاری برای دسترسی به متخصصان چاه بازکنی بمانید؛ اما با وجود شرکت‌های لوله باز کنی شبانه‌روزی و فوری در شهرتان، لازم نیست نگران این موضوع باشید. در «خدمت از ما» در هر ساعت از شبانه‌روز به این مجموعه‌ها دسترسی دارید.

این متخصصان با ارائه بدون وقفه خدمات، سریعا تیم‌شان را در زمان مدنظر شما به محل اعزام می‌کنند تا رفع گرفتگی لوله و چاه باز کنی با دستگاه در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین کثیفی در محل انجام شود.

  

لوله باز کنی سیار و فوری

در کنار خدمات شبانه روزی، لوله باز کنی سیار هم داریم که در آن لوله بازکن برای انجام کار با سرعت بیشتری در محل حاضر می‌شود. چون رفع گرفتگی انواع لوله در دسته خدمات فوری قرار می‌گیرد، بسیاری از افراد خدمات لوله بازکنی سیار را ترجیح می‌دهند.

البته همان‌طور که از نام و روند آن مشخص است، این سرویس بیشتر برای گرفتگی‌های کاربرد دارد که خیلی جدی نیستند و متخصص می‌تواند آنها را به راحتی برطرف کند.

 

هزینه لوله بازکنی

 

آخرین قیمت لوله بازکنی با چندکلیک

به نمودار بالای صفحه دقت کردید؟ همان‌طور که نمودار نشان می‌دهد، طبق درخواست‌هایی که برای خدمات لوله بازکنی در «خدمت از ما» ثبت و انجام شده‌اند، میانگین هزینه برای کل کار به این شکل است. اما همان‌طور که حدس می‌زنید، عوامل متعددی می‌توانند این مبلغ را دچار تغییر کنند.

نرخ اتحادیه لوله بازکنی واضح و مشخص است؛ اما ممکن است خدماتی که شما لازم دارید، چیزی نباشد که به نظر می‌رسد. مثلا گاهی فکر می‌کنید فقط لوله‌ای گرفته است، اما پس از بازدید مشخص می‌شود که به لایروبی و چاه بازکنی هم احتیاج دارید.

با این وجود، برای دریافت به‌روزترین قیمت لوله بازکنی کافی است درخواست‌تان را با جزئیاتی که از آن اطلاع دارید در اپلیکیشن یا همین‌جا در وب‌سایت ما ثبت کنید، تا برترین و نزدیک‌ترین شرکت‌ها مبلغ پیشنهادی خود را برای شما ارسال کنند.

در «خدمت از ما» روند استعلام قیمت لوله بازکنی در چندمرحله کوتاه، رایگان و بدون نهایی کردن سفارش انجام می‌شود. پس با خیال راحت قیمت بگیرید. پس از آن می‌توانید مجموعه مدنظرتان را برای بازدید دعوت کنید، و بعد از توافقات کار را در اسرع وقت استارت بزنید.

مایل‌اید بدانید چه منطقی پشت هزینه اعلام‌شده وجود دارد؟ پاسخ‌تان در بخش بعد است، که فاکتورهای مهم نرخ اتحادیه لوله بازکنی را مرور کرده‌ایم.

 

عوامل موثر بر نرخ اتحادیه لوله بازکنی

نرخ اتحادیه لوله بازکنی را که ببینید، ممکن است اصطلاحات تخصصی آن (مثلا: "بازکردن لوله فاضلاب از منهول با دستگاه ژنراتور فرقانی تا 30 متر با فنر سایز 28") و نرخ‌های ریز و درشت‌اش کمی شما را گیج کند. به همین خاطر، اینجا قصد داریم با زبانی کاربردی‌تر عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی و چاه بازکنی را معرفی و بررسی کنیم:

 

قیمت لوله بازکنی

 

متراژ لوله‌ها

همان‌طور که در جدول دیدیم، رفع گرفتگی لوله‌های 1 تا 3 متر، 1 تا 6 متر، 1 تا 15 متر و ... مبالغ خاص خود را در نرخ اتحادیه لوله بازکنی دارند. هرچه طول لوله‌ای که باید گرفتگی آن رفع شود طولانی‌تر باشد، هزینه تمام‌شده هم بیشتر می‌شود. 

 

میزان گرفتگی لوله یا چاه

اینکه چقدر لوله گرفته است هم می‌تواند روی قیمت لوله بازکنی تاثیر بگذارد؛ مثلا اگر لوله با سیمان و مصالح گرفته باشد، رفع گرفتگی آن بسیار دشوار و بعضا غیر ممکن می‌شود. این مسئله روی دستگاه لازم برای باز کردن لوله‌ها، زمان لازم برای تخلیه آب با پمپ و نهایتا هزینه هم موثر است.

 

(به طور کلی، بسته به نوع و شدت گرفتگی، چالش‌های کار متخصصان بیشتر می‌شود. شما در پروسه ثبت سفارش، قیمت خدمات را بر اساس شرایط خود دریافت می‌کنید)

 

نیاز به رسوب تراشی

نیاز یا عدم نیاز به رسوب تراشی هم در نرخ اتحادیه لوله بازکنی پیش‌بینی شده است. گاهی اوقات کل سطح مقطع لوله مدنظر رسوب دارد، و باید تراشیده شود تا نتیجه مناسب را بگیرید. 

 

محل گرفتگی و شرایط آن

اینکه لوله‌کشی کجای خانه دچار گرفتگی شده است هم می‌تواند روی قیمت لوله بازکنی موثر باشد. شما در چه محلی به این خدمات احتیاج دارید؟ توالت، حمام، پارکینگ یا ...؟

هرکدام از این بخش‌ها شرایط خاصی را به کار تحمیل می‌کنند، و هزینه آن را تغییر می‌دهند. مثلا در گرفتگی‌های مربوط به توالت فرنگی متخصص باید آن را جدا و دوباره نصب کند؛ موضوعی که به نوبه خود مبلغی را به فاکتور اضافه می‌کند. برای چاه بازکنی چندان لازم نیست نگران این مسئله باشید.

 

لوله بازکنی

 

در نظر داشته باشید، گاهی اوقات اینکه در چه ساعتی خدمات را دریافت می‌کنید هم می‌تواند روی قیمت لوله بازکنی تاثیر بگذارد.

 

روش لوله باز کنی

بسته به شرایط از روش‌ها و دستگاه‌های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله‌ها و چاه بازکنی استفاده می‌شود؛ هر دستگاه هم، کم و بیش نرخ خاصی دارد.

مثلا هزینه این خدمات با فنر معمولا متفاوت با سایر روش‌هاست. و اگر از فنر استفاده شود، تعداد فنر زنی‌ها و یا تعدادِ گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان هم روی مبلغ نهایی خدمات لوله بازکنی تاثیر می‌گذارند.

 

بازدید و کنسلی

نرخ اتحادیه لوله بازکنی این مورد را صریحا یادآوری می‌کند؛ البته این روزها اکثر شرکت‌های رفع گرفتگی لوله و چاه بازکنی بازدید را رایگان انجام می‌دهند. اما اگر تیم به محل مراجعه کند و کار از طرف کارفرما کنسل شود، باید مبلغی را به آنها پرداخت کرد.

 

سایر عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی

 • نیاز به کنده‌کاری در محل گرفتگی لوله
 • میزان تعامل گرفتگی لوله در طبقات دیگر ساختمان
 • هزینه ایاب و ذهاب (که ممکن است شهر به شهر و حتی شرکت به شرکت متغیر باشد، یا اصلا دریافت نشود)
 • نرخ برخی خدمات مربوط به چاه بازکنی به صورت توافقی تعیین می‌شود، از جمله لوله‌کشی و بنایی درب چاه یا حفر چاه نو در زمین دژ با کمپرسور

 

چرا به «خدمت از ما» اعتماد کنید؟

تجربه دریافت خدمات در این بازار آنلاین متفاوت از چیزی است که تا حالا تجربه کرده‌اید. برخی از مزایای پیشنهادی «خدمت از ما» برای کاربران ما عبارت است از:

 • استعلام رایگان آخرین قیمتِ خدمات طبق نرخ اتحادیه لوله بازکنی از چند متخصص پیش از نهایی کردن سفارش
 • امکان مشاهده مشخصات و مجوزهای هر شرکت به همراه نظرات و تجربیات مشتریان قبلی آنها
 • دسترسی به چندین لوله بازکن مجرب (و نزدیک) در عرض چند دقیقه
 • اعزام سریع لوله بازکن با تجهیزات مدرن و قوی برای ارائه خدمات
 • ارائه خدمات لوله بازکنی تهران و دیگر شهرها به صورت شبانه‌روزی و فوری
 • استفاده از مجهزترین ماشین تخلیه چاه فاضلاب برای رفع گرفتگی لوله‌ها و تخلیه چاه

 

لوله بازکنی با خدمت از ما

 

لوله بازکنی ارزان چقدر واقعیت دارد؟

لوله بازکنی ارزان و سریع حقیقت دارد، و همیشه هم یک عبارت تبلیغاتی گمراه‌کننده نیست. شرکت‌های بسیاری هستند که با وجود ارائه خدمات مطلوب، همچنان هزینه‌های معقولی را (با توجه به نرخ اتحادیه لوله بازکنی) از مشتری‌های خود دریافت می‌کنند. شما هم با استفاده از سیستم استعلام رایگان قیمت در «خدمت از ما» می‌توانید چنین مجموعه‌هایی را پیدا کنید.

با این وجود، در و دیوار شهر پر شده از برچسب‌های تبلغاتی با عناوین: لوله باز کنی فوری و شبانه روزی، چاه بازکنی ارزان و غیره. این می‌تواند یک هشدار باشد و نباید به هرکسی اعتماد کرد. چون گاهی اوقات لوله باز کنی ارزان رمز شب سوء استفاده از مشتریان است. چطور؟ در ادامه توضیح داده‌ایم:

 

سناریوهای کلاهبرداری لوله باز کنی

استعلام قیمت لوله بازکنی از چند متخصص و مقایسه آنها با یکدیگر دید خوبی از منطقی بودن مبالغ آنها می‌دهد. اما گاهی اوقات قیمت‌ها با حداقل بازار و نرخ اتحادیه لوله بازکنی هم اختلاف قابل توجهی دارند.

در این حالت، اگر لوله باز کن بتواند مشتری را جذب کند، با چنین ترفندهایی از او پول بیشتری خواهد گرفت:

 • سه‌نظام لوله باز کنی: در این تکنیک فرد پس از "ظاهرا" فنر زدن ادعا می‌کند که لوله با این دستگاه باز نمی‌شود، و باید از سه نظام استفاده کند. بعد هم می‌گوید مجبور شده از چند سه‌نظام استفاده کند و مبلغی عجیب را به مشتری اعلام می‌کند. گذشته از اینکه احتمالا مشکل با همان فنر زدن حل می‌شده، اصلا سه‌نظامی هم از بین نرفته است که فرد بخواهد هزینه‌اش را از مشتری بگیرد.
 • فنر فولادی/الماسه: لوله بازکن‌های ناخلف گاهی به مشتری می‌گویند برای فلان نوع گرفتگی باید از فنر فولادی استفاده کنند. نکته اینجاست که همه فنرها یک آلیاژ دارند و از یک نوع فلز ساخته شده‌اند و فنر فولادی‌ای وجود ندارد. فنر الماسه هم به همین ترتیب، منتها با نامی دهان‌ پرکن‌تر.
 • فنر رسوب‌تراش: دیدیم که رسوب‌تراشی از خدمات لوله بازکنی است؛ اما گاهی افراد سودجو برای بالا بردن هزینه تمام‌شده کار "در ظاهر" از این روش استفاده می‌کنند، بدون اینکه لزومی داشته باشد.

 

قیمت لوله بازکنی طبق نرخ اتحادیه

 

انواع روش‌های لوله بازکنی

همان‌طور که تا اینجا اشاره‌هایی به این موضوع داشتیم، بسته به نوع گرفتگی، ممکن است روش کار باز کردن لوله متفاوت باشد. در ادامه رایج‌ترین روش‌های لوله باز کنی را مرور می‌کنیم:

 

فنر برقی

فنر لوله باز کنی موثرترین روش برای باز کردن لوله‌هاست، که برای گرفتگی‌های سخت کاربرد دارد. موتور و فنر دو بخش اصلی این دستگاه هستند. موتور وسیله‌ای به شکل دریل است و فنر به سر آن متصل شده. اندازه فنر هم متناسب با لوله است. فنر انعطاف‌پذیر هم است تا بتواند درون خمیدگی لوله خم شود.

 

تراکم هوا

لوله باز کنی به روش تراکم هوا زمانی کاربرد دارد که خاک و ماده‌های اضافی در لوله انباشته شده باشد. نحوه استفاده از این دستگاه به این شکل است که با تلمبه زدن هوا داخل دستگاه فشرده شده، و میزان فشار درون آن توسط یک عقربه نشان داده می‌شود. همین هوای فشرده وارد لوله می‌شود و گرفتگی‌های داخل آن را حرکت می‌دهد.

 

لوله باز کنی به روش تراکم هوا

 

تلمبه دستی

لوله باز کنی دستی برای باز کردن گرفتگی‌های سطحی و ضعیف در لوله‌های فاضلاب ساختمان کاربرد دارد. تلمبه دستی دارای یک قطعه پلاستیکی نیم دایره‌ای شکل (پمپ) و یک دسته است.

 

بهترین لوله بازکنی تهران و دیگر شهرستان‌ها اینجاست

هزاران متخصص فعال در این بازار آنلاین خدمات، کلیه خدمات لوله بازکنی شبانه روزی و فوری را با قیمت مناسب جهت تشخیص و رفع گرفتگی لوله، تخلیه چاه، چاه بازکنی و ... در سراسر پایتحت و دیگر شهرستان‌ها به متقاضیان ارائه می‌دهند.

البته که تقاضا برای لوله بازکنی تهران و خدمات گوناگون آن در پایتخت بالاتر از سایر کلان‌شهرهاست:

 

لوله بازکنی غرب تهران

«خدمت از ما» در تمام نقاط غرب تهران بهترین نیروهای مستقر برای خدمات چاه بازکنی را به ساکنان این منطقه معرفی می‌کند. رفع گرفتگی لوله‌ها اکثرا یک کار اورژانسی است، و اگر نیروی متخصص فاصله زیادی تا آدرس شما داشته باشد، باید منتظر عواقب آن بود.

به همین دلیل برای رفاه حال شما، نیروهای فعال در غرب تهران به محض مشاهده سفارش شما، سریعا با اعلام هزینه خود را به شما معرفی می‌کنند.

 

لوله باز کنی شرق تهران

تمام نقاط شرق تهران نیز توسط متخصصان این حوزه پوشش داده می‌شوند، و شما از طریق «خدمت از ما» مستقیما به آنها و سوابق‌شان دسترسی دارید. به محض درخواست شما، اپلیکیشن و وبسایت ما مجرب‎ترین لوله بازکن‌ها در شرق تهران را به معرفی می‌کند. بعد از درخواست نهایی از سوی شما، لوله بازکن به آدرس شما اعزام می‌شود.

 

لوله بازکنی شمال تهران

برای چاه بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان خود به دنبال بهترین و ماهرترین لوله بازکن‌ها در شمال پایتخت هستید؟ در این حالت هم می‌توانید روی ما حساب کنید. ما اینجا هستیم تا خدمات حرفه‌ای این حوزه را توسط بهترین متخصصان با مناسب‌ترین قیمت لوله بازکنی به شما پیشنهاد دهیم.

 

لوله باز کنی جنوب تهران

یک متخصص حرفه‌ای لوله و چاه باز کنی جنوب تهران مهارت و تجربه کافی دارد، روش مناسب برای رفع هر نوع گرفتگی را می‌داند، نسبت به بهداشت و موارد ایمنی حین کار بی‌اعتنا نیست، سرعت عمل بالایی دارد، مشکلات دیگری مانند فرسودگی لوله را هم می‌تواند شناسایی کند و ...

علاوه بر تمام اینها، هزینه خدمات او منصفانه، منطقی و بر اساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی است. از طریق «خدمت از ما»، فاصله شما با چنین متخصصانی تنها چند کلیک است.

 

خدمات لوله بازکنی

 

ثبت درخواست لوله باز کنی در «خدمت از ما»

برای دریافت خدمات لوله بازکنی و دسترسی سریع به بهترین متخصص‌های شهرتان (یا صرفا استعلام نرخ اتحادیه لوله بازکنی برای سرویس مدنظرتان) تنها باید چند مرحله کوتاه را طی کنید؛ بدون اینکه لازم باشد هزینه‌ای بپردازید.

 1. ابتدا به فرم ثبت سفارش در همین صفحه و یا در اپلیکیشن مراجعه کنید و روی دکمه "استعلام قیمت" کلیک کنید.
 2. حالا باید شهر سکونت‌تان را انتخاب کنید و به چند سوال کوتاه پیرامون خدمات و مشکل پیش‌آمده پاسخ دهید.
 3. در مرحله بعد تاریخ و زمان اعزام متخصص را انتخاب می‌کنید. در کنار آن، محله هم مشخص می‌شود تا نزدیک‌ترین مجموعه‌های لوله و چاه بازکنی به معرفی شود
 4. اینجا، اگر مایل باشید، می‌توانید توضیحاتی را در قالب عکس و فایل صوتی آپلود کنید، تا متخصص‌ها جزئیات پروژه را بهتر درک کنند، و مبلغ دقیق‌تری را برای قیمت لوله بازکنی اعلام کنند.

پس از چنددقیقه 5 متخصص فعال در «خدمت از ما» قیمت پیشنهادی خود را برایتان ارسال می‌کنند. حالا می‌توانید بر اساس قیمت‌ها یکی از متخصص‌ها را انتخاب و هماهنگی‌های لازم جهت حضور در محل را انجام دهید.

اما پیشنهاد ما این است که پیش از استخدام به پروفایل هر متخصص مراجعه کنید، و میزان تخصص، امتیاز و نظرات کاربران قبلی را ببینید. به این ترتیب می‌توانید کیفیت کار گزینه مدنظرتان را بهتر پیش‌بینی کنید، و با اطمینان خاطر بیشتری از او کمک بگیرید.

 

حالا که با نرخ اتحادیه لوله بازکنی و چاه بازکنی، خدمات این حوزه و نحوه دسترسی به متخصصان از طریق «خدمت از ما» آشنا شدید، خوب است کمی با مواردی که از گرفتگی لوله پیشگیری می‌کند هم آشنا شوید.

 

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب و پیشگیری از آن

گاهی اوقات خود ما باعث نیاز به خدمات لوله باز کنی و چاه بازکنی می‌شویم. عدم رعایت مسائل بهداشتی مربوط به لوله‌های فاضلاب مانند ریختن باقی‌مانده مواد غذایی، مو، دستمال کاغذی و ... باعث گرفتگی‌های مختلف می‌شود.

گرفتگی ممکن است برای انواع لوله‌ها اتفاق بیفتد. اما در هرحالت، باید برطرف کردن آن را لوله بازکن متبحر و مجهز سپرد. البته اگر پیشگیری از درمان برایتان جذاب‌تر است، دو پیشنهاد ساده اما فوق‌العاده تاثیرگذار برای شما داریم:

 • برای جلوگیری از گرفتگی لوله یک روش خیلی ساده وجود دارد: از ورود مواد زائد به لوله جلوگیری کنید مثلا روی ورودی سینک ظرفشویی توری قرار دهید؛ یا با چاه‌بست در حمام از ورود اشیاء به چاه جلوگیری کنید.
 • اگر نشانه‌های ضعیف گرفتگی را می‌بینید، پیش از جدی‌تر شدن گرفتگی لوله فاضلاب کمی آب جوش درون لوله سینک ظرفشویی بریزید تا بافت‌های چربی و مواد زائد که به جداره لوله چسبیده‌اند، شسته شوند.

 

نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1403

 

رفع گرفتگی لوله‌ها و چاه باز کنی با «خدمت از ما»

چاه بازکنی و رفع انواع گرفتگی لوله‌های ساختمان از خدمات محبوب و پردرخواست گروه تاسیسات است. گرفتگی لوله فاضلاب (که سریعا خود را به شکل انتشار بویی نامطبوع در تمام ساختمان نشان می‌دهد) مخصوصا برای منازلی که چند سالی از ساخت آن‌ها گذشته، بسیار رایج و به نوعی اجتناب‌ناپذیر است. اما اگر این اتفاق افتاد، توصیه می‌کنیم از روش‌های خانگی و اسیدها استفاده نکنید و با یک متخصص ارتباط بگیرید.

شما می‌توانید به راحتی درخواست خود برای چاه بازکنی و باز کردن لوله در تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز و ...  را در «خدمت از ما» ثبت کنید، و از وضعیت گرفتگی لوله برای متخصصان بنویسید تا آنها برآورد دقیق‌تری از قیمت لوله بازکنی را با توجه به نرخ مصوب برای شما ارسال کنند. سپس به کمک امکاناتی پیش‌بینی شده (مدارک، سوابق، نظرات و غیره) بهترین شرکت را استخدام کنید.

5.0 امتیاز از 2073 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
لوله بازکنی

نظرات

سعید نوروزی
سعید نوروزی
5.0 (از 14 نظر)
22 خدمت موفق
لوله بازکنی
خانم میرزایی

تشریف آوردن لوله باز کردن و یک سال ضمانت کردن واقعا ممنونم ازشون در صورت گرفتگی دوباره بدون هزینه باز کنن تشکر از عوامل خدمات از ما

سعید نوروزی
سعید نوروزی
5.0 (از 14 نظر)
22 خدمت موفق
لوله بازکنی
علی رضا رئسی

یک سال ضمانت کردن ..درصورتی که لوله گرفت بدونه هزینه بیان باز کنن ممنونم ازشون ..دس مزد 300 تومان گرفتن و من راضی بود با زحمت بازکردن بادستگاه مخصوص بود بدونه کثیفی انجام دادان مچکرم از اقای نوروزی

محمدرضا شعبانی
محمدرضا شعبانی
5.0 (از 28 نظر)
37 خدمت موفق
لوله بازکنی
مریم مهری

چن تا راه فاضلاب داشتیم زود رسیدن و تمیز باز کردن. خرابکاری نکردن. برای هزینه هم باهامون کنار اومدن. واقعا خدا خیرشون بده.

در این شهرها می توانید سفارش لوله بازکنی را ثبت کنید:

 • لوله بازکنی تهران
 • لوله بازکنی کرج
 • لوله بازکنی اصفهان
 • لوله بازکنی مشهد
 • لوله بازکنی شیراز
 • لوله بازکنی تبریز
 • لوله بازکنی اهواز
 • لوله بازکنی رودهن
 • لوله بازکنی لواسان
 • لوله بازکنی ورامین
 • لوله بازکنی شهریار
 • لوله بازکنی وحیدیه
 • لوله بازکنی پرند
 • لوله بازکنی پردیس
 • لوله بازکنی قرچک
 • لوله بازکنی قم
 • لوله بازکنی قزوین
 • لوله بازکنی گرگان
 • لوله بازکنی محمدشهر
 • لوله بازکنی کمال شهر
 • لوله بازکنی فردیس
 • لوله بازکنی کرمان
 • لوله بازکنی ری
 • لوله بازکنی اسلامشهر
 • لوله بازکنی اندیشه
 • لوله بازکنی شهر قدس
 • لوله بازکنی هشتگرد
 • لوله بازکنی ملارد
 • لوله بازکنی رباط کریم
 • لوله بازکنی رشت
 • لوله بازکنی ساری
 • لوله بازکنی ارومیه
 • لوله بازکنی همدان
 • لوله بازکنی زنجان
 • لوله بازکنی بندرعباس