قیمت لوله بازکنی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه لوله بازکنی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 200,000 تومان
 • 250,000 تومان
 • 400,000 تومان
 • 550,000 تومان

شما در کدام شهر به لوله بازکنی نیاز دارید؟

لوله بازکنی را به متخصصش بسپار

خدمات لوله بازکنی از جمله خدمات شبانه روزی در "خدمت از ما" است که در صورت بروز هر گونه مشکل از جمله گرفتگی سینک، بالا زدن فاضلاب، چاه و... در کمترین زمان برای رفع مشکل، نیروهای خود را اعزام می‌کند. اگر تجربه همکاری با متخصصان لوله بازکنی را داشته باشید، حتما دیده‌اید که از دستگاه‌های مخصوص برای رفع گرفتگی لوله و چاه بازکنی استفاده می‌کنند.

توصیه می‌کنیم به خاطر امکان بروز خطر و آسیب روش های خانگی و استفاده از اسیدها، از خدمات تخصصی لوله بازکنی با دستگاه کمک بگیرید. "خدمت از ما" به شما کمک می‌کند تا بدون جستجوی آدرس اتحادیه یا شماره لوله بازکنی، بهترین متخصصین لوله باز کنی در شهر خودتان را پیدا کنید.

با ما همراه باشید تا با نحوه دریافت خدمات و قیمت لوله بازکنی در تهران و سایر شهرها طبق نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401 آشنا شوید.

راهنمای قیمت لوله بازکنی سال 1401

شرح خدمات قیمت خدمات (به روز رسانی سال 1401)
باز کردن لوله از 1 تا 3 متر حدود 250.000 تومان
باز کردن لوله از 1 تا 6 متر حدود 350.000 تومان
باز کردن لوله از 1 تا 15 متر حدود 450.000 تومان
باز کردن لوله از 1 تا 20 متر حدود 600.000 تومان
باز کردن لوله از 1 تا 30 متر حدود 800.000 تومان
باز کردن لوله از 1 تا 40 متر حدود 1.000.0000 تومان
تخلیه چاه با تانکر 6000 لیتری با پمپ مکنده 600.000 تا 900.000 تومان
تخلیه چاه با تانکر 8000 لیتری با پمپ مکنده 1.000.000 تا 1.200.000 تومان
تخلیه چاه با تانکر 12000 لیتری با پمپ مکنده 1.000.000 تا 1.200.000 تومان
پمپاژ هر یک ساعت تخلیه آب با پمپ تک فاز (هر ساعت) حدود 1.300.000 تومان 
(در نظر داشته باشید که علاوه بر متراژ کار، میزان سختی و نوع گرفتگی، روی قیمت لوله بازکنی تاثیر می‌گذارد)

 

(به علت متغیر بودن دستمزد و گاهی کلاهبرداری‌ بعضی افراد، قیمت لوله بازکنی یکی از مهمترین دغدغه برای کاربران است. خدمت از ما این امکان را فراهم کرده که پیش از اعزام متخصص، هزینه خدمات را دریافت کنید.)

 

 

آشنایی با خدمات لوله بازکنی "خدمت از ما"

خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی بسیار متنوع‌اند. کلیه شرکت‌های معتبری که در این زمینه با "خدمت از ما" همکاری می‌کنند، چنین خدماتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند:

 • رفع انواع گرفتگی لوله‌های منازل، اداره‌ها و کلیه مراکز تجاری/فرهنگی/تفریحی با مواد زائد، مصالح ساختمانی و ... با دستگاه لوله باز کنی مناسب
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب پارکینگ، آشپزخانه، حمام و توالت‌ (ایرانی و فرنگی) و خارج کردن اشیا قیمتی از آنها
 • تعمیر و ترمیم سقف یا دیوار پس از تشخیص ترکیدگی لوله
 • تخلیه و رفع گرفتگی (و بوی نامطبوع) چاه‌های فاضلاب با دستگاه
 • حفر چاه فاضلاب و گسترش چاه فاضلاب قدیمی
 • لجن‌زدایی، لایروبی چاه و کول‌گذاری آن
 • تعمیر چاه‌های ریزشی
 • رفع بوی بد چاه فاضلاب
 • درآوردن اشیا قیمتی از چاه  

در کنار همه این موارد که  از خدمات تعریف‌شده اتحادیه لوله بازکنی است، مشخصا مهمترین خدمات این حوزه چیزی نیست جز لوله باز کنی شبانه روزی و به صورت سیار در محل!

 

خدمات لوله بازکنی

 

آخرین قیمت لوله بازکنی با چندکلیک!

به نمودار بالای صفحه دقت کردید؟ همان‌طور که این نمودار نشان می‌دهد، طبق درخواست‌های لوله و چاه بازکنی ثبت‌شده در «خدمت از ما» و سرویس‌های انجام‌شده، شما میانگین هزینه خدمات را مشاهده می‌کنید. البته همان‌طور که حدس می‌زنید، عوامل متعددی می‌توانند این مبلغ را دچار تغییر کنند.

نرخ اتحادیه لوله بازکنی واضح و مشخص است؛ اما خدمات موردنیاز شما ممکن است همیشه چیزی نباشد که به نظر می‌رسد. مثلا گاهی فکر می‌کنید فقط یک لوله ناقابل گرفته است، اما پس از بازدید مشخص می‌شود که به لایروبی و چاه بازکنی هم احتیاج دارید.

با این وجود، برای دریافت به‌روزترین قیمت لوله بازکنی کافی است درخواست خود را با جزئیاتی که از آن اطلاع دارید در اپ یا وبسایت «خدمت از ما» ثبت کنید، تا چند شرکت نزدیک به شما مبلغ پیشنهادی خود را برایتان ارسال کنند.

 

قیمت لوله بازکنی

 

در اینجا روند استعلام هزینه در چندمرحله کوتاه، رایگان و بدون نهایی کردن سفارش انجام می‌شود. پس با خیال راحت قیمت بگیرید. پس از آن می‌توانید مجموعه مدنظرتان را برای بازدید دعوت کنید، و بعد از توافقات کار را در اسرع وقت استارت بزنید. اما با عوامل موثر بر هزینه لوله بازکنی آشنا شویم:

 

عوامل موثر بر نرخ اتحادیه لوله بازکنی

اجازه دهید ابتدا به یکی از مهمترین بخش‌های این خدمات برای شما، به عنوان مشتری، بپردازیم: عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی.

نرخ اتحادیه لوله بازکنی را که ببینید، ممکن است اصطلاحات تخصصی آن (مثلا: "بازکردن لوله فاضلاب از منهول با دستگاه ژنراتور فرقانی تا 30 متر با فنر سایز 28") و نرخ‌های ریز و درشت‌اش کمی شما را گیج کند. به همین خاطر، اینجا قصد داریم با زبانی ساده‌تر عوامل موثر بر نرخ لوله بازکنی را معرفی و بررسی کنیم:

 

هزینه لوله بازکنی بر اساس متراژ لوله‌ها

هرچه طول لوله‌ای که باید گرفتگی آن رفع شود طولانی‌تر باشد، هزینه تمام‌شده هم بیشتر خواهد شد. در نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401 لوله‌های 1 تا 6 متر، 6 تا 12 متر، 12 تا 25 متر و همچنین لوله‌های تا 30 متر قیمت خاص خود را دارند، که از حدود 200 هزار تومان تا 1 میلیون تومان متغیر است.

 

شدت و میزان گرفتگی لوله یا چاه

اینکه چقدر لوله گرفته است هم می‌تواند روی هزینه لوله باز کنی تاثیر بگذارد؛ مثلا اگر لوله به دلیل وجود سیمان و مصالح گرفته باشد، کار ممکن است بسیار سخت و حتی غیر ممکن شود! این مسئله روی دستگاه لازم برای لوله باز کنی یا زمان لازم برای تخلیه آب با پمپ و نهایتا هم هزینه موثر خواهد بود.

 

(به طور کلی، بسته به نوع و شدت گرفتگی، چالش‌های کار متخصصان بیشتر می‌شود. شما در پروسه ثبت سفارش، قیمت خدمات را بر اساس شرایط خود دریافت می‌کنید)

 

لوله بازکنی

 

نیاز به رسوب تراشی

نیاز یا عدم نیاز به رسوب تراشی هم در نرخ اتحادیه لوله بازکنی پیش‌بینی شده است. گاهی اوقات کل سطح مقطع لوله مدنظر رسوب دارد، و باید تراشیده شود تا نتیجه مناسب را از این سرویس بگیرید.

 

محل گرفتگی و شرایط آن

اینکه لوله‌کشی کجای خانه دچار گرفتگی شده است هم می‌تواند روی قیمت لوله بازکنی موثر باشد. شما در چه محلی به این خدمات احتیاج دارید؟ توالت، حمام، پارکینگ یا ...؟

هرکدام از این بخش‌ها شرایط خاصی را به کار تحمیل می‌کنند، و هزینه آن را تغییر می‌دهند. مثلا در گرفتگی‌های مربوط به توالت فرنگی، متخصص باید آن را جدا و دوباره نصب کند، موضوعی که به نوبه خود مبلغی را به فاکتور اضافه می‌کند. برای چاه بازکنی چندان لازم نیست نگران این مسئله باشید.

 

نوع روش لوله بازکنی

بسته به نوع شرایط، از روش‌های مختلفی برای رفع گرفتگی و چاه بازکنی استفاده می‌شود؛ هر دستگاه لوله باز کنی هم، کم و بیش نرخ خاصی دارد. مثلا هزینه این خدمات با فنر معمولا متفاوت با سایر روش‌هاست. و اگر از فنر استفاده شود، تعداد موارد فنر زنی و یا تعدادِ گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان هم تاثیر خود را بر مبلغ نهایی خدمات لوله بازکنی نشان خواهند داد.

 

قیمت لوله بازکنی طبق نرخ اتحادیه

 

بازدید و کنسلی

نرخ اتحادیه لوله بازکنی این مورد را صریحا یادآوری می‌کند؛ البته این روزها اکثر شرکت‌های لوله و چاه بازکنی بازدید را رایگان انجام می‌دهند. اما اگر تیم به محل مراجعه کند و کار از طرف کارفرما کنسل شود، باید مبلغی را به آنها پرداخت کرد.

 

سایر عوامل موثر بر هزینه لوله بازکنی

 • نیاز به کنده‌کاری در محل گرفتگی لوله
 • میزان تعامل گرفتگی لوله در طبقات دیگر ساختمان
 • هزینه ایاب و ذهاب (البته ممکن است این عامل شهر به شهر و حتی شرکت به شرکت متغیر باشد، و یا اصلا دریافت نشود)
 • نرخ برخی خدمات مربوط به چاه بازکنی به صورت توافقی تعیین می‌شود، از جمله لوله‌کشی و بنایی درب چاه یا حفر چاه نو در زمین دژ با کمپرسور

 

چرا خدمات لوله باز کنی با «خدمت از ما»؟

تجربه دریافت خدمات در این بازار آنلاین متفاوت از چیزی است که تا حالا تجربه کرده‌اید. برخی از مزایای پیشنهادی «خدمت از ما» برای کاربران خود عبارت است از:

 • استعلام رایگان آخرین قیمت لوله بازکنی از چند متخصص قبل از نهایی کردن سفارش
 • امکان مشاهده پروفایل کاری و مشخصات هریک از تکنسین‌ها، به همراه نظرات و تجربیات مشتریان قبلی آنها
 • دسترسی به چندین لوله بازکن مجرب در عرض چنددقیقه
 • اعزام سریع لوله بازکن با تجهیزات مدرن و قوی برای ارائه خدمات
 • ارائه خدمات لوله بازکنی تهران و دیگر شهرها به صورت شبانه‌روزی و فوری
 • استفاده از مجهزترین ماشین تخلیه چاه فاضلاب برای لوله بازکنی و تخلیه چاه 

 

خدمات لوله بازکنی

 

لوله بازکنی شبانه روزی

خدمات فوری و شبانه‌روزی لوله باز کنی بدون شک بهترین و کار راه‌اندازترین شکل ارائه این سرویس است. ذات گرفتگی لوله به گونه‌ای است که می‌تواند زندگی اعضای یک خانواده یا (در شرایط بغرنج‌تر) زندگی اعضای یک ساختمان را مختل کند.

در این حالت، نه شما و نه همسایه هایتان، نمی‌توانید منتظر ساعات مناسب روزکاری برای دسترسی به متخصصان چاه بازکنی بمانید؛ اما با وجود شرکت‌های ارائه‌دهنده سرویس لوله بازکنی شبانه‌روزی و فوری در شهرتان، لازم نیست نگران این موضوع باشید. در «خدمت از ما» در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید به متخصصان لوله بازکنی دسترسی داشته باشید.

متخصصین فعال ما، با ارائه بدون وقفه خدمات، سریعا تیم‌شان را در زمان مدنظر شما به محل اعزام می‌کنند تا رفع گرفتگی لوله و چاه با دستگاه لوله بازکنی در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین کثیفی در محل انجام شود.

 

در نظر داشته باشید که، گاهی اوقات اینکه در چه ساعتی خدمات را دریافت می‌کنید هم می‌تواند روی قیمت لوله بازکنی تاثیر بگذارد.

 

لوله بازکنی سیار و فوری با "خدمت از ما"

در کنار خدمات شبانه روزی، لوله باز کنی سیار هم داریم؛ که در آن شخص لوله بازکن برای انجام کار با سرعت بیشتری در محل حاضر می‌شود. چون لوله باز کنی در دسته خدمات فوری قرار می‌گیرد، بسیاری از افراد لوله بازکنی سیار را ترجیح می‌دهند.

البته همان‌طور که از نام و روند آن مشخص است، این سرویس بیشتر برای گرفتگی‌های کاربرد دارد که خیلی جدی نیستند، و متخصص می‌تواند آنها را به راحتی برطرف کند.

 

خدمات چاه بازکنی

 

چه زمانی به خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی احتیاج داریم؟

مهمترین دلیل تماس با شرکت‌های لوله بازکنی، رفع بوی بد چاه فاضلاب است. متخصصان این مشکل را با باز کردن چاه توالت و فاضلاب، نصب نت فاضلاب، تصحیح سیستم گردش هوا و تخلیه فاضلاب حل می‌کنند.

بالا زدن چاه به کنار، هربار با بوی ناخوشایندی که از ورودی لوله‌های فاضلاب ساطع می‌شود مواجه شدید، یا دیدید آب وان و سینک با سرعت همیشگی تخلیه نمی‌شود، در اولین فرصت با متخصصان اتحادیه لوله بازکنی شهرتان تماس بگیرید.

 

انواع روش‌های لوله بازکنی

همان‌طور که تا اینجا اشاره‌هایی به این موضوع داشتیم، بسته به نوع گرفتگی، ممکن است روش کار باز کردن لوله متفاوت باشد. در ادامه رایج‌ترین روش‌های لوله بازکنی را مرور می‌کنیم:

 

استفاده از فنر لوله بازکنی برقی

فنر لوله بازکنی موثرترین روش برای باز کردن لوله‌هاست که برای گرفتگی‌های سخت کاربرد دارد. موتور و فنر دو بخش اصلی این دستگاه هستند. موتور لوله بازکنی فنری وسیله‌ای به شکل دریل است، که فنر به سر آن متصل شده است؛ فنر هم متناسب با لوله است و انعطاف لازم را دارد، تا بتواند درون خمیدگی لوله خم شود.

 

لوله باز کنی به روش تراکم هوا

لوله بازکنی به روش تراکم هوا زمانی استفاده می‌شود که خاک و ماده‌های اضافی در لوله انباشته شده باشد. نحوه استفاده از این دستگاه به این شکل است که با تلنبه زدن هوا داخل دستگاه فشرده شده، و میزان فشار درون دستگاه لوله بازکنی توسط یک عقربه نشان داده می‌شود. همین هوای فشرده وارد لوله می‌شود و گرفتگی‌های داخل آن را حرکت می‌دهد.

 

لوله باز کنی به روش تراکم هوا

 

لوله بازکنی با تلمبه دستی

لوله بازکنی دستی برای باز کردن گرفتگی‌های سطحی و ضعیف در لوله فاضلاب ساختمان کاربرد دارد. تلمبه دستی دارای یک قطعه پلاستیکی نیم دایره‌ای شکل (پمپ) و یک دسته است.

 

لوله بازکنی ارزان چقدر واقعیت دارد؟

لوله بازکنی ارزان و سریع حقیقت دارد، و همیشه هم یک عبارت تبلیغاتی گمراه‌کننده نیست. شرکت‌های بسیاری هستند که با وجود ارائه خدمات مطلوب، همچنان هزینه‌های معقولی را از مشتری‌های خود دریافت می‌کنند. شما هم با استفاده از سیستم استعلام رایگان قیمت در «خدمت از ما» می‌توانید چنین مجموعه‌هایی را پیدا کنید.

با این وجود، در و دیوار شهر پر شده از برچسب‌های تبلغاتی با عناوین: لوله باز کنی فوری و شبانه روزی، چاه بازکنی و لوله بازکنی ارزان و ... و این می‌تواند یک هشدار باشد، و نباید به هرکسی اعتماد کرد. چون گاهی اوقات لوله بازکنی ارزان رمز شب سوء استفاده از مشتریان است. چطور؟ در ادامه توضیح داده‌ایم:

 

سناریوهای کلاهبرداری لوله بازکنی

استعلام قیمت لوله بازکنی از چند متخصص و مقایسه آنها با یکدیگر دید خوبی از منطقی بودن مبالغ آنها می‌دهد. اما گاهی اوقات قیمت‌ها با حداقل بازار و نرخ اتحادیه لوله بازکنی هم اختلاف قابل توجهی دارند!

در این حالت، اگر لوله باز کن بتواند مشتری را جذب کند، با چنین ترفندهایی از او پول بیشتری خواهد گرفت:

 • سه‌نظام لوله باز کنی: در این تکنیک فرد پس از "ظاهرا" فنر زدن ادعا می‌کند که لوله با این دستگاه باز نمی‌شود، و باید از سه نظام استفاده کند. بعد هم می‌گوید مجبور شده از چند سه‌نظام استفاده کند و یک مبلغ عجیب و غریب به مشتری اعلام می‌کند! گذشته از اینکه احتمالا مشکل با همان فنر زدن حل می‌شده، اصلا سه‌نظامی هم از بین نرفته است که فرد بخواهد هزینه‌اش را از مشتری بگیرد.
 • فنر فولادی/الماسه: لوله بازکن‌های ناخلف گاهی به مشتری می‌گویند برای فلان نوع گرفتگی باید از فنر فولادی استفاده کنند. نکته اینجاست که همه فنرها یک آلیاژ دارند و از یک نوع فلز ساخته شده‌اند و فنر فولادی‌ای وجود ندارد. فنر الماسه هم به همین ترتیب، منتها با نامی دهان‌ پرکن‌تر!
 • فنر رسوب‌تراش: دیدیم که رسوب‌تراشی از خدمات لوله بازکنی است؛ اما گاهی افراد سودجو برای بالا بردن هزینه تمام‌شده کار "در ظاهر" از این روش استفاده می‌کنند، بدون اینکه لزومی داشته باشد.

 

هزینه لوله بازکنی

 

بهترین لوله بازکنی تهران و دیگر شهرستان‌ها اینجاست

هزاران متخصص فعال در این بازار آنلاین خدمات، کلیه سرویس‌های لوله بازکنی ارزان و سریع را با قیمت مناسب و فوری جهت تشخیص و رفع گرفتگی لوله، تخلیه چاه، چاه بازکنی و ... را در سراسر پایتحت و دیگر شهرستان‌ها به متقاضیان ارائه می‌دهند.

البته که تقاضا برای لوله بازکنی تهران و خدمات گوناگون آن در پایتخت بالاتر از سایر کلان‌شهرهاست:

 

خدمات لوله بازکنی غرب تهران

آیا می‌دانید ما در تمام نقاط غرب تهران نیروی مستقر برای خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی غرب تهران داریم؟ رفع گرفتگی لوله‌ها اکثرا یک کار اورژانسی است، و اگر نیروی متخصص فاصله زیادی تا آدرس شما داشته باشد، باید منتظر عواقب آن بود!

به همین دلیل برای رفاه حال شما، نیروهای مستقر لوله بازکنی در غرب تهران به محض مشاهده سفارش شما، سریعا با اعلام هزینه خود را به شما معرفی می‌کنند.

 

خدمات لوله بازکنی شرق تهران

تمام نقاط شرق تهران نیز توسط متخصصان این حوزه پوشش داده می‌شوند، و شما از طریق «خدمت از ما» مستقیما به آنها و سوابق‌شان دسترسی دارید. به محض درخواست شما، اپلیکیشن و وبسایت ما مجرب‎ترین لوله بازکن‌ها در شرق تهران را به معرفی می‌کند. بعد از درخواست نهایی از سوی شما، لوله بازکن به آدرس شما اعزام می‌شود.

 

خدمات لوله بازکنی شمال تهران

برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان خود به دنبال بهترین و ماهرترین لوله بازکن‌ها در شمال پایتخت هستید؟ در اینصورت هم می‌توانید روی ما حساب کنید. ما اینجا هستیم تا خدمات حرفه‌ای این حوزه را توسط بهترین متخصصان با مناسب‌ترین قیمت لوله بازکنی به شما پیشنهاد دهیم.

 

خدمات لوله بازکنی جنوب تهران

یک متخصص حرفه‌ای لوله و چاه باز کنی جنوب تهران مهارت و تجربه کافی دارد، روش مناسب برای رفع هر نوع گرفتگی را می‌داند، نسبت به بهداشت و موارد ایمنی حین کار بی‌اعتنا نیست، سرعت عمل بالایی دارد، مشکلات دیگری مانند فرسودگی لوله را هم می‌تواند شناسایی کند و ...

از طریق «خدمت از ما»، فاصله شما با چنین متخصصانی تنها چند کلیک است.

 

لوله بازکنی

 

نحوه ثبت درخواست لوله بازکنی در "خدمت از ما"

برای دریافت خدمات لوله بازکنی و دسترسی به بهترین متخصص در کمترین زمان ممکن، کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید، تمامی پروسه ثبت درخواست، فقط در چند دقیقه و با گوشی همراهتان انجام می‌شود:

 1. ابتدا به فرم ثبت سفارش در همین صفحه و یا در اپلیکیشن مراجعه کنید و روی دکمه "استعلام قیمت" کلیک کنید.
 2. حالا باید شهر خود را انتخاب کرده و به چندین سوال پیرامون نوع خدمات و مشکلی که برایتان پیش آمده است پاسخ دهید.
 3. بعد از چند دقیقه، 5 متخصص لوله بازکنی فعال در "خدمت از ما" قیمت لوله بازکنی پیشنهادی خود را برایتان ارسال می کنند.
 4. در اینجا شما می‌توانید بدون بررسی و بر اساس قیمت‌ها یکی از متخصصین را انتخاب و هماهنگی های لازم جهت حضور در محل را انجام دهید.
 5. اما پیشنهاد ما این است که به پروایل هر متخصص رفته، میزان تخصص، انتیاز و نظرات کاربران قبلی را بررسی کنید.
 6. پس از برسی پروفایل و مقایسه قیمت‌ها، بهترین متخصص را برای دریافت خدمات لوله بازکنی انتخاب و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

حالا که با خدمات چاه بازکنی و نحوه دسترسی به متخصصین از طریق "خدمت از ما" آشنا شدید، شاید بد نباشد کمی هم با مواردی که از گرفتگی لوله پیشگیری می‌کند آشنا شوید.

 

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی

گاهی اوقات خود ما باعث نیاز به خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی می‌شویم. عدم رعایت مسائل بهداشتی مربوط به لوله‌های فاضلاب مانند ریختن باقی‌مانده مواد غذایی، مو، دستمال کاغذی و ... باعث گرفتگی‌های مختلف در لوله می‌شود.

گرفتگی ممکن است برای انواع لوله‌ها اتفاق بیفتد. اما در هرحالت، باید برطرف کردن آن را به متخصص لوله بازکنی (لوله بازکن) یا کسی که به اندازه کافی با این حرفه آشنایی دارد، سپرد. شخصی که مجهز به دستگاه لوله باز کنی مناسب است. اگر پیشگیری از درمان برایتان جذاب‌تر است، بخش بعد را ببینید:

 

نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال ۱۴۰1

 

پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

برای جلوگیری از گرفتگی لوله یک روش خیلی ساده وجود دارد: از ورود مواد زائد به لوله جلوگیری نمایید، روی ورودی سینک ظرفشویی توری قرار دهید؛ با چاه‌بست در حمام از ورود اشیاء به چاه جلوگیری کنید.

همچنین اگر نشانه‌های ضعیف گرفتگی را می‌بینید، قبل از جدی‌تر شدن گرفتگی لوله فاضلاب، کمی آب جوش درون لوله سینک ظرفشویی بریزید تا بافت‌های چربی که به جداره‌های لوله چسبیده‌اند و مواد زائد درون آن شسته شوند

 

کارتان را به لوله بازکن مجرب بسپارید

چاه بازکنی و لوله باز کنی یکی از خدمات محبوب و پردرخواست گروه تاسیسات است. گرفتگی لوله فاضلاب (که سریعا خود را به شکل انتشار بویی نامطبوع در تمام ساختمان نشان می‌دهد)، مخصوصا برای منازلی که چند سالی از ساخت آن‌ها گذشته، بسیار رایج و به نوعی اجتناب‌ناپذیر است.

اما اگر این اتفاق افتاد، توصیه می‌کنیم از روش‌های خانگی چاه بازکنی استفاده نکنید و یک متخصص ارتباط بگیرید. شما به راحتی می‌توانید درخواست خود برای لوله باز کنی در شهر تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز و ...  را در «خدمت از ما» در کمتر از 3 دقیقه ثبت کنید.

همچنین، می‌توانید هنگام ثبت سفارش از وضعیت گرفتگی لوله برای متخصصان بنویسید، تا آنها برآورد دقیق‌تری برای قیمت لوله بازکنی را برای شما ارسال کنند. نگران هزینه لوله باز کنی هم نباشید؛ اینجا قیمت‌ها طبق نرخ اتحادیه لوله بازکنی مشخص می‌شود.

امتیاز دهید

4.58 امتیاز از 564 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
لوله بازکنی

نظرات

مهدی خدابنده لو
مهدی خدابنده لو
4.6
8 خدمت موفق
لوله بازکنی
شیرین حاج علی

کارشون عالیه و تمیز و سر وقت اومدن ، به نحو احسن هم انجام شد کارمون.

ابوالفضل جمشیدی
ابوالفضل جمشیدی
4.5
کمتر از 3 خدمت موفق
لوله بازکنی
احسان جبینی

اول که میگن 150 هزار تومان بعد که میان میشه 400 هزار تومان

مهدی خدابنده لو
مهدی خدابنده لو
4.6
8 خدمت موفق
لوله بازکنی
کشاورز

بسیار وقت شناس . کارشون رو تمیز و پاکیزه انجام دادن . همچنین منصف . ممنون

در این شهرها می توانید سفارش لوله بازکنی را ثبت کنید:

loading