ندا کرمی آزاد

ندا کرمی آزاد

5.0 ( از 3 نظر )
کمتر از 3 خدمت موفق
معرفی ندا کرمی آزاد:

۱۰سال سابقه کاربیمارستان نمازی. اورژانس،مراقبتهای ویژه،اطفال و نوزادان تسلط کامل به انجام کلیه اقدامات درمانی تزریقات،بخیه،انواع لوله گذاری داخلی سوند معده،سوند مثانه وکلیه اقدامات. آگاهی به داروهای د اخلی و مغزو اعصاب.بیشتر

  • 15 سال سابقه کار
  • تخفیف ویژه جهت بیماران سندرم دان و عقب ماندگی ذهنی،سالمندان عزیز بالای ۸۰سال،و انجام ۲ بار خدمت،خدمت سوم نیم بها جهت قدردانی از اعتماد شما.
مناطق تحت پوشش
  • شیراز
نظرهای مشتریان

مشتریان به ندا کرمی آزاد بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

5.0
از 3 امتیاز
100%
0%
0%
0%
0%
زهرا

با سپاس از شما... بسیار ممنون از خانم کرمی، همه چیز عالی و خوب کاربلد و ماهر،خیلی دلسوز،وقت شناس و منصف. بسیار توصیه های خوبی کردند

مرتضوی

با تشکر و خسته نباشید. واقعا اگر تمام افراد شاغل در رشته خودشون اینقدر ماهر و مسلط باشند چقدر خوب بود. از خانم کرمی پرستار مهربان و با مهارت بسیار تشکر میکنیم که اینقدر حرفه ای و با دانش تخصصی به بیمار ما کمک کردن و از خداوند برایشان طلب سلامتی داریم. بسیار بسیار ماهر,محترم,متخصص,با صبر و دلسوز و راهنمایی های ارزشمندشون لذت بردیم. باز هم ممنونم از شما و نیروی خوبتون.

سعیدی

با تشکر از خانم پرستار که با دلسوزی و مهارت تمام برای بیمار ما سنگ تمام کداشتند. ایشان چند سال هست که برای کارهای خاص و دشوار بیمار مان که بسیار هم بدرگ و بدقلق هست به راحتی مشکل ما رو حل میکنند.قبلا هم مرحوم پدرم که چندسال در بستر بیماری بودند فقط به ایشان و مهارتشان اعتماد داشتند.خدا خیرشان بدهد.هرچقدر هزینه دریافت کنن به راحتی و اذیت نشدن بیمار ارزش داره.

دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading