قیمت براشینگ مو بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه براشینگ مو بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به براشینگ مو بانوان نیاز دارید؟

براشینگ مو بانوان را به متخصصش بسپار

منظور از براشینگ مو، حالت دادن آن با برس و حرارت است. اینکه افراد می‌توانند تنها با براشینگ موی بلند یا کوتاه به مدل مدنظرشان برسند، چیزی است که این روش را بسیار محبوب کرده است. چرا که در براشینگ مو بانوان از تافت، موگیرهای متعدد، کش و ... که زحمت‌های خاص خود را دارند کمتر استفاده می‌شود.

براشینگ موی کوتاه و بلند با سشوار انجام می‌شود؛ وسیله‌ای که حداقل یک عدد از آن در خانه همه ما پیدا می‌شود. با این حال، استفاده از این دستگاه فوت و فن خود را دارد. به خصوص که مو در برابر حرارت آن هنگام استفاده نادرست، تا حدودی شکننده است.

اگر به دنبال آرایشگرانی برای براشینگ موی کوتاه مجلسی، سشوار مجلسی موی بلند و یا حتی براشینگ موی فر هستید، می‌توانید متخصص آن را اینجا پیدا کنید. جهت اطالاعات بیشتر درباره قیمت براشینگ مو و نحوه دریافت این خدمات در «خدمت از ما» با ما همراه باشید.

 

براشینگ موی کوتاه مجلسی

 

 

براشینگ مو چیست؟

در مقدمه گفتیم که منظور از براشینگ (Brushing) عمل حالت دادن به موها با استفاده از سشوار و برس است. البته اینکار را با برس‌های حرارتی جدید هم می‌توان انجام داد. بهترین زمان برای براشینگ موی کوتاه و بلند، معمولا پس از استحمام است؛ و برای انجام آن به صورت حرفه‌ای باید دو وسیله داشت: سشوار حرفه‌ای و برس مناسب.

منظور از سشوار حرفه‌ای، سشوارهای قوی و بزرگ آرایشگرهاست، که می‌توان براشینگ موی بلند را هم سریعا با آنها انجام داد. چون هرچه زمان سشوار کشیدن بیشتر باشد، امکان آسیب دیدن مو بیشتر است.

همچنین، برس‌هایی برای براشینگ موی کوتاه و کشیدن سشوار مجلسی موی بلند مناسب هستند که بتوانند حرارت را خوب انتقال داده، و مو را به زیبایی حالت دهند. از این نظر، نمونه‌های سرامیکی و گرد بهترین گزینه هستند.

 

قیمت براشینگ مو چگونه تعیین می‌شود؟

اگر حداقل رفت‌وآمد را هم به سالن‌های زیبایی داشته باشید، متوجه تفاوت نرخ خدمات آنها می‌شوید. برای اینکه بتوانید قیمت براشینگ مو را با دقت بالا در شهرتان برآورد کنید، می‌توانید از قابلیت استعلام رایگان قیمت در اپلیکیشن و وبسایت «خدمت از ما» استفاده کنید.

برای تخمین قیمت براشینگ مو کافیست درخواست خود را با جزئیات لازم در اپ یا سایت «خدمت از ما» ثبت کنید. ظرف چند دقیقه تعدادی از آرایشگران شهرتان مبلغ پیشنهادی خود را برای شما ارسال می‌کنند.

پس از بررسی قیمت براشینگ مو می‌توانید درخواست‌تان را مستقیما نهایی کنید، یا پس مراجعه به پروفایل متخصصان و بررسی نظرات مشتریان قبلی آنها فرد مدنظرتان را انتخاب کنید. برای داشتن دید بهتر، در ادامه عوامل موثر در هزینه برای براشینگ موی کوتاه و بلند را دقیق‌تر بررسی کرده‌ایم.

 

مراحل براشینگ موی بلند

 

عوامل موثر بر هزینه براشینگ مو

براشینگ مو جزو آن خدماتی است که همیشه طرفداران خود را داشته و دارد. به خصوص زمان نزدیک شدن نوروز و تعطیلات، بانوان زمان بیشتری برای زیبایی خود صرف کرده، و براشینگ موی کوتاه و بلند جزو اولین گزینه‌هایی است که انتخاب می‌کنند. اما چه عوامل باعث کاهش یا افزایش قیمت براشینگ مو در سال 1400 می‌شود؟

 

براشینگ موی کوتاه یا براشینگ موی بلند

انتخاب شما کدام است؟ براشینگ موی کوتاه یا براشینگ موی بلند؟ میزان بلندی موهای شما چقدر است؟ زمان صرف شده برای براشینگ چقدر خواهد بود؟

زمان یکی از موثرترین عوامل در قیمت براشینگ مو است؛ که میزان بلندی موهای شما بیشترن تاثیر را روی آن دارد. بنابراین، به طور حتم سشوار مجلسی موی بلند و براشینگ موی کوتاه مجلسی قیمت متفاوتی دارند؛ زیرا زمان صرف شده برای ارائه خدمات متفاوت است.

 

مدل براشینگ مو بانوان

مدل براشینگ مو انتخابی شما کدام است؟ آیا براشینگ موی فر را انتخاب کرده‌اید یا براشینگ موی صاف؟ زمان مورد نیاز برای براشینگ موهای شما چقدر است؟ جنس موهای شما چگونه است؟ آیا موهای حالت پذیری دارید؟

یکی دیگر از عواملی که در هزینه براشینگ مو تاثیر دارد، مدل براشینگ مو است. برای مثال، مدل براشینگ موی کوتاه و پسرانه کمی زمان‌برتر هستند. پس طبیعی است در چنین مواقعی قیمت براشینگ مو افزایش پیدا کند. همچنین، براشینگ موی فر قیمت متفاوتی نسبت به براشینگ موی صاف دارد. 

 

استفاده از لوازم جانبی برای براشینگ مو

برخی از آرایشگران پیش براشینگ مو از مواد و روغن‌های تقویت‌کننده مو استفاده می‌کنند. چنین موادی علاوه بر ساده‌تر کردن کار (خصوصا براشینگ موی بلند)، باعث جلوگیری از آسیب دیدن موهای شما هنگام براشینگ مو هم می‌شود.

همچنین ممکن است هنگام براشینگ مو آرایشگر بخواهد از تور، تاج‌های کوچک، موگیرهای خاص یا لوازم دیگر برای افزایش زیبایی مدل مو استفاده نماید. یا اینکه موهای شما نیاز به کوتاهی و مرتب کردن داشته باشند. این موارد نیز در هزینه براشینگ موی کوتاه و سشوار مجلسی موی بلند موثر هستند.

 

قیمت براشینگ مو

 

چرا برای براشینگ مو «خدمت از ما» را انتخاب کنید؟

براشینگ مو جزو آن دسته از خدماتی است که اگر به دست متخصص باتجربه انجام نشود، می‌تواند به موهای شما آسیب جدی وارد کند. در صورتی که قصد دارید براشینگ موی کوتاه مجلسی، سشوار مجلسی موی بلند یا براشینگ موی فر را انجام دهید، با براشینگ ارزان به موهای خود آسیب نزنید.

پیشنهاد متخصصان حرفه‌ای این است که بیشتر از قیمت براشینگ مو و تخفیف‌های آن، بیشتر به کیفیت و نحوه ارائه خدمات براشینگ دقت کنید. به کمک «خدمت از ما» شما به بهترین متخصصان شهرتان مستقیما دسترسی دارید، و می‌توانید هرکدام را که از نظرتان بهتر است انتخاب کنید.

از طرفی، با امکان استعلام رایگان قیمت می‌توانید از هزینه براشینگ موی بلند و کوتاه پیش از دریافت خدمات مطلع شوید. سایر امکانات پلتفرم «خدمت از ما» (از جمله بررسی سوابق و امتیازات و پشتیبانی همه‌جانبه) نیز همه در راستای فراهم کردن یک تجربه روان و کاملا شخصی‌سازی‌شده از دریافت خدمات براشینگ مو برای شماست.

 

سشوار مجلسی موی بلند

 

نحوه ثبت سفارش براشینگ مو بانوان در «خدمت از ما»

همان‌طور که اشاره کردیم، شما به راحتی می‌توانید درخواست براشینگ موی خود را در سایت یا اپ «خدمت از ما» ثبت کنید. پس از ثبت درخواست، متخصصان فعال در شهر شما که این خدمات را ارائه می‌دهند، قیمت براشینگ مو را با توجه به جزئیات درخواست‌تان برای شما ارسال می‌کنند.

پس از دریافت پیشنهادهای قیمت، می‌توانید به پروفایل هر آرایشگر بروید و سوابق، مدارک و نمونه کارهای آنها را بررسی کنید. همچنین می‌توانید از آنها درخواست کنید که نمونه کارهای بیشتری به شما ارائه دهند، تا بتوانید بهتر تصمیم‌گیری کنید.

امکان مطالعه نظرات و امتیازات مشتریان قبلی از نحوه برخورد و خدمات‌رسانی آنها نیز در «خدمت از ما» وجود دارد. نهایتا با بررسی تمام این موارد، شما می‌توانید بهترین متخصص زیبایی را برای دریافت خدمات براشینگ موی بلند و کوتاه انتخاب کنید. 

4.5 امتیاز از 1620 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
براشینگ مو بانوان

نظرات

نعیمه صدیقی
نعیمه صدیقی
5.0 (از 6 نظر)
2 خدمت موفق
براشینگ مو بانوان
سمانه يزداني جو

سلام و احترام،به معني واقعي كلمه محترم و دوست داشتني و خوش اخلاق،لذت بردم از خضورشون در منزل،بسيار حرفه اي،با وجدان،صادق،من كه مشتريشون شدمممممم

آسمانه کسائی
آسمانه کسائی
4.0 (از 10 نظر)
28 خدمت موفق
براشینگ مو بانوان
خانم نیک فر

من کار براشینگ، میکاپ و مژه موقت با خانم آسمانه داشتم اخلاقشون خیلی خوب و دوست داشتنی بود همینطور کارشون خوب بود و تمام تلاششون و برای جلب رضایت مشتری میکردند و قیمتهاشون هم منصفانه بود

ایلار اقاعلی اوغلی
ایلار اقاعلی اوغلی
5.0 (از 4 نظر)
6 خدمت موفق
براشینگ مو بانوان
سمیرا محمدی

من برای آتلیه بارداری میخواستم و در نهایت، هم خودم از کار ایشون راضی بودم و هم خواهرم و هم همسرم کارشون رو پسندیدن. با توجه به اینکه موهای من هم فر بود و هم خیلی وز، واقعا زحمت کشیدن. من چون فر با اتو مو هم میخواستم برای همین نیازی نبود که موهام قبل از فر، کاملا لخت بشن ولی یه صافی قابل قبول و بعدش هم یه فر مرتب و خیلی خوبی برام درست کردن که من کاملا پسندیدم. ایشون با این که قرار نبود کار میکاپ انجام بدن ولی آرایش چشم، خط چشم و مژه مصنوعی رو هم با هزینه کاملا ناچیز و با دقت و صرف وقت برام انجام دادن. از نظر زمانی هم کاملا به موقع تشریف آوردن. با یک هزینه کاملا مناسب، اخلاق و ادبشون و احترام به نظر مشتری و تسلطشون بر کارشون هم خیلی پسندیدم. برای مناسبت‌های دیگه هم ان شا الله از تخصص ایشون استفاده میکنم. امیدوارم که پر روزی باشند.