شما در کدام شهر به رنگ موی ساده بانوان نیاز دارید؟

رنگ موی ساده بانوان را به متخصصش بسپار

رنگ مو ساده، یکی از جذاب‌ترین روش‌های رنگ مو است که علاوه بر آن که نیازی به دکلره مو نیست (در اکثر موارد)، هزینه کمتری نیز نسبت به روش‌هایی همچون مش و هایلایت مو به همراه دارد. با مشورت با یک آرایشگر مجرب می‌توانید بهترین رنگی که به شما می‌آید را انتخاب کنید و با رنگ مو ساده، زیبایی دو چندانی به خودتان ببخشید. با ما در این نوشته همراه شوید تا علاوه بر رنگ مو ساده به موارد دیگری از جمله رنگ مو ساده دخترانه، رنگ مو ساده 2020، رنگ مو ساده زیتونی، رنگ مو ساده بدون دکلره، رنگ مو ساده تیره و روشن و رنگ موی ساده  زیتونی عسلی بپردازیم. 

 

رنگ ساده مو

چرا رنگ مو ساده؟

یکی از زیباترین دلایل برای انتخاب رنگ مو ساده، امکان انتخاب از بین ده‌ها رنگ است. آبی، صورتی، زیتونی، شرابی و ... تنها گوشه‌ای بی‌پایان از رنگ‌های مو ساده است که می‌توانید موهایتان را با آن‌ها رنگ کنید. همچنین در صورتی که موهای شما حساس است و در رنگ کردن‌های قبلی، به موهایتان آسیب وارد شده است؛ رنگ مو ساده راهکاری مناسب برای استراحت به موهایتان است تا به حالت اولیه‌اش باز گردد.

 

رنگ مو ساده بدون دکلره

یکی دیگر از مزایای رنگ مو ساده، امکان استفاده نکردن از دکلره برای رنگ کردن مو است؛ البته نمی‌توان این انتظار را داشت که رنگ موی سیاه در یک مرحله به رنگ‌های طیف روشن میل کند؛ اما این مزیت در رنگ مو ساده بدون دکلره هست که شما می‌توانید تا چند مرحله، موی خود را رنگ کنید و به آن چه مدنظر دارید، برسید. 

 

رنگ مو ساده دخترانه

 

رنگ مو ساده دخترانه

در صورتی که به دنبال رنگ مو دخترانه هستید، پیشنهاد ما طیف قهوه‌ای روشن یا زیتونی عسلی است. این طیف علاوه بر آن که شما را جوان‌تر از گذشته نشان می‌دهد، موجب زیبایی دو چندان در شما خواهد شد. به خصوص اگر رنگ پوست شما روشن است.

 

قیمت رنگ مو ساده در بازار خدمت از ما

شما به راحتی می‌توانید با ثبت درخواست خود در بازار خدمت از ما، از برترین آرایشگران علاوه بر دیافت رایگان قیمت، درخواست مشاوره رایگان نیز کنید. بدین شکل که تنها کافی است چند عکس از موی خود آپلود کنید و آنچه تمایل دارید را در بخش توضحیات شرح دهید. بدین شکل، آرایشگران فعال بر روی خدمت از ما در کمتر از 30 دقیقه، پیشنهادات خودشان را برای رنگ موی ساده، به شما ارائه می‌دهند؛ و شما می‌توانید با بررسی سوابق هر یک از آن‌ها، آرایشگر خودتان را برگزینید.

 

رنگ مو ساده تیره

 

رنگ مو ساده روشن و رنگ مو ساده تیره

یکی از انتخاب‌هایی که پیش روی شما است، انتخاب میان رنگ‌های روشن و رنگ‌های تیره برای رنگ کردن موهایتان است. در صورتی که رنگ پوست‌تان تیره است، پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های روشن مانند کرم، زیتونی روشن، و ... بهره ببرید؛ و در صورتی که پوست شما روشن است، پیشنهاد ما رنگ مو ساده تیره است. 

تضادی که میان رنگ مو و رنگ پوست شما ایجاد می‌شود، موجب زیبایی و محصور کردن دیگران می‌شود.

 

رنگ مو ساده زیتونی

رنگ مو ساده زیتونی یا زیتونی عسلی، یکی از آن رنگ موها است که در سال 2020 / 98-99، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از سلبریتی‌ها و بازیگران مشهور، رنگ موی خود را به زیتونی ساده یا زیتونی عسلی تغییر داده‌اند. یکی از جذابیت‌های این رنگ، برای افراد با پوست‌های روشن و همچنین پوست‌های تیره است. به خصوص اگر رنگ پوست شما تیره است، رنگ زیتونی عسلی، جلوه‌ای بی‌نظیر به شما خواهد داد.