قیمت رنگ موی ساده بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه رنگ موی ساده بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
  • 20,000 تومان
  • 50,000 تومان
  • 290,000 تومان

شما در کدام شهر به رنگ موی ساده بانوان نیاز دارید؟

رنگ موی ساده بانوان را به متخصصش بسپار

رنگ موی ساده، یکی از جذاب‌ترین روش‌های رنگ مو است که علاوه بر آن که نیازی به دکلره مو نیست (در اکثر موارد)، هزینه کمتری نیز نسبت به روش‌هایی همچون مش و هایلایت مو به همراه دارد. با مشورت با یک آرایشگر مجرب می‌توانید بهترین رنگی که به شما می‌آید را انتخاب کنید و با رنگ موی ساده، زیبایی دو چندانی به خودتان ببخشید. با ما در این نوشته همراه شوید تا علاوه بر رنگ موی ساده به موارد دیگری از جمله کاتالوگ رنگ موی زیتونی، رنگ موی زیتونی دودی، رنگ مو ترکیبی، ترکیب رنگ موی عسلی زیتونی بدون دکلره، انواع رنگ مو، رنگ موی هایلایت روشن، رنگ زیتونی روی موی مشکی بپردازیم. 

 

 

رنگ ساده مو

 

چرا رنگ موی ساده پرطرفدار است؟

یکی از زیباترین دلایل برای انتخاب رنگ موی ساده، امکان انتخاب از بین ده‌ها رنگ است. آبی، صورتی، زیتونی، شرابی و ... تنها گوشه‌ای بی‌پایان از رنگ‌های موی ساده هستند که می‌توانید موهایتان را با آن‌ها رنگ کنید. همچنین در صورتی که موهای شما حساس است و در رنگ کردن‌های قبلی، به موهایتان آسیب وارد شده است؛ رنگ موی ساده راهکاری مناسب برای استراحت به موهایتان است تا به حالت اولیه‌اش باز گردد.

 

انواع رنگ مو ساده بدون دکلره

یکی دیگر از مزایای رنگ موی ساده، امکان استفاده نکردن از دکلره برای رنگ کردن مو است؛ البته نمی‌توان این انتظار را داشت که رنگ موی سیاه در یک مرحله به رنگ‌های طیف روشن میل کند؛ اما این مزیت در رنگ مو ساده بدون دکلره هست که شما می‌توانید تا چند مرحله، موی خود را رنگ کنید و به آن چه مدنظر دارید، برسید. 

 

رنگ موی ساده دخترانه

 

رنگ موی ساده دخترانه

در صورتی که به دنبال رنگ مو دخترانه هستید، پیشنهاد ما طیف قهوه‌ای روشن یا زیتونی عسلی است. این طیف علاوه بر آن که شما را جوان‌تر از گذشته نشان می‌دهد، موجب زیبایی دو چندان در شما خواهد شد. به خصوص اگر رنگ پوست شما روشن است.

 

قیمت رنگ موی ساده در بازار خدمت از ما

شما به راحتی می‌توانید با ثبت درخواست خود در بازار خدمت از ما، از برترین آرایشگران علاوه بر دیافت رایگان قیمت، درخواست مشاوره رایگان نیز کنید. بدین شکل که تنها کافی است چند عکس از موی خود آپلود کنید و آنچه تمایل دارید را در بخش توضحیات شرح دهید. بدین شکل، آرایشگران فعال بر روی خدمت از ما در کمتر از 30 دقیقه، پیشنهادات خودشان را برای رنگ موی ساده، به شما ارائه می‌دهند؛ و شما می‌توانید با بررسی سوابق هر یک از آن‌ها، آرایشگر خودتان را برگزینید.

 

رنگ موی ساده تیره

 

رنگ موی ساده روشن و رنگ موی ساده تیره

یکی از انتخاب‌هایی که پیش روی شما است، انتخاب میان رنگ‌های روشن و رنگ‌های تیره برای رنگ کردن موهایتان است. در صورتی که رنگ پوست‌تان تیره است، پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های روشن مانند کرم، زیتونی روشن، و ... بهره ببرید؛ و در صورتی که پوست شما روشن است، پیشنهاد ما رنگ مو ساده تیره است. 

تضادی که میان رنگ مو و رنگ پوست شما ایجاد می‌شود، موجب زیبایی و محصور کردن دیگران می‌شود.

 

رنگ موی ساده زیتونی

رنگ مو ساده زیتونی یا زیتونی عسلی، یکی از آن رنگ موها است که در سال 2020 / 98-99، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از سلبریتی‌ها و بازیگران مشهور، رنگ موی خود را به زیتونی ساده یا زیتونی عسلی تغییر داده‌اند. یکی از جذابیت‌های این رنگ، برای افراد با پوست‌های روشن و همچنین پوست‌های تیره است. به خصوص اگر رنگ پوست شما تیره است، رنگ زیتونی عسلی، جلوه‌ای بی‌نظیر به شما خواهد داد. 

امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 22 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
رنگ موی ساده بانوان

در این شهرها می توانید سفارش رنگ موی ساده بانوان را ثبت کنید:

loading