قیمت کراتینه مو بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کراتینه مو بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به کراتینه مو بانوان نیاز دارید؟

کراتینه مو بانوان را به متخصصش بسپار

قیمت کراتینه مو، از جمله سوالات متداولی است که افراد هنگامی که تصمیم به کراتین کردن موهایشان دارند، بسیار پرسیده می‌شود. کراتینه مو یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی است که باعث صافی و درخشان شدن موهای شما می‌شود. داشتن موهای صاف و براق و یکدست آرزوی بانوان است؛ و کراتینه مو زنانه و مردانه، یکی از روش‌های زیبایی است که می‌تواند موهای شما را زیباتر ‌کند.

به دلیل قیمت کراتینه مو زنانه و مردانه، افراد کمتری به فکر تقویت و کراتین موهای خود هستند، در صورتی که فواید کراتینه مو به حدی زیاد است که باید چشم را روی قیمت کراتین مو بست. در ادامه علاوه بر بررسی فواید کراتین مو، عوامل موثر بر هزینه کراتینه مو مردانه و زنانه را نیز بررسی می‌کنیم تا بیشتر این روش آشنا شوید.

 

قیمت کراتینه مو

 

 

کراتینه مو زنانه چیست؟

کراتینه مو زنانه، یک روش زیبایی و در واقع زیبایی-ترمیمی برای موهاست. در روش کراتین مو، موهایی که در اثر رنگ موی نامناسب وز و شکننده شده‌اند، نرم و لطیف و درخشان می‌شود. کراتینه مو بانوان در صورت مراقبت‌های بعد از کراتینه تا شش ماه نیز باقی می‌ماند.

روش‌های مختلفی برای کراتینه مو بانوان وجود دارد (که بر قیمت کراتینه مو زنانه نیز بی‌تاثیر نیست). آرایشگر متخصص و باتجربه کراتینه مو با توجه به نوع و نیاز موی مشتری، روش مناسب کراتینه مو برای وی را انتخاب می‌نماید. کراتینه مو در گذشته حاوی فرمالدهید بوده، اما اکنون مواد کراتینه مو بانوان فاقد آن است. جالب است بدانید که کراتینه مو به‌طور مستقیم با فولیکول در ارتباط است.

 

هزینه کراتینه مو مردانه

باید توجه داشت که این روزها دیگر کراتینه مو بانوان عبارت دقیقی نیست، چرا که کراتینه مو آقایان نیز بسیار پرطرفدار است. اگر منظره یک دسته مو که مانند آبشاری از ابریشم است برای شما نیز جذاب است؛ جدا از بحث جنسیت می‌توانید از کراتینه مو بهره‌مند شوید.

کراتینه مو آقایان با توجه به اینکه بلندی کمتری دارد، به نسبت قیمت کراتینه مو زنانه، کمتر است، اما باز هم قیمت کراتینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

 

کراتینه مو چه اهمیتی دارد؟

به طور حتم این روش زیبایی بدون عوارض نیست، اما زمانی که عوارض کراتینه مو و فواید کراتینه مو را کنار یکدیگر می‌گذاریم، کراتینه مو زنانه انتخاب می‌شود. کراتینه مو روش‌های متفاوتی دارد از جمله کراتینه مو با ژلاتین. جالب است بدانید که ضمن محبوبیت کراتینه مو بانوان، کراتینه مو مردانه نیز به سرعت در حال گسترش در میان آقایان است.

شاید برایتان سوال باشد که کراتینه مو مردانه چیست؟ در این مقاله آموزش گام به گام کراتینه مو را با هم بررسی می‌کنیم، و در ادامه به ابهامات موجود درباره هزینه کراتینه مو و قیمت کراتین مو پاسخ می‌دهیم.

 

قیمت کراتینه مو زنانه

 

قیمت کراتینه مو زنانه و مردانه چگونه تعیین می‌شود؟

پیش از تعریف دقیق این روش زیبایی-ترمیمی، بررسی مزایا و معایب آن، روش‌های کراتینه خانگی و ...، به مهمترین سوال خدمات کراتینه در بازار می‌پردازیم. از آنجایی که عوامل مختلفی روی قیمت کراتینه مو تاثیر می‌گذارد، نمی توان یک قیمت دقیق برای آن در نظر گرفت، به همین دلیل لازم است که پیش از انجام خدمات، یک متخصص، موهای شما را بررسی کند و با در نظر گرفتن نوع خدمات مورد نیاز شما، حدود هزینه کراتین مو را مشخص کند.

شما در بازار آنلاین "خدمت از ما" با چند کلیک ساده، می توانید خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید و با پاسخ دادن به سوالات اولیه از 5 متخصص به رایگان قیمت کراتینه مو زنانه و یا مردانه را دریافت کنید.

 

عوامل موثر بر قیمت کراتین مو چیست؟

همانطور که گفتیم برای دانستن قیمت دقیق کراتین مو، باید موارد مختلفی در نظر گرفته شود. در ادامه به بررسی اینکه چه فاکتورهایی بر هزینه کراتینه مو زنانه و مردانه تاثیر می‌گذارند، می‌پردازیم.

 

تاثیر نوع مواد بر قیمت کراتینه مو

شاید مهمترین عامل بر قیمت کراتینه مو، موادی باشد که آرایشگر از آنها استفاده می‌کند. مواد کراتینه مو در انواع و اقسام کیفیت‌ها و برندها در بازار موجود هستند. هرچه موادی که آرایشگر از آنها استفاده کند معتبرتر باشد، قیمت کراتین مو زنانه نیز، بیشتر خواهد بود.

البته نباید اجازه دهید این مسئله شما را به سمت استفاده از مواد ارزان سوق دهد. مواد مرغوب شاید هزینه کراتینه مو را بیشتر کنند، اما به موهای شما آسیب نمی‌زنند، دوام و ماندگاری فوق‌العاده‌ای دارند، و زیبایی که به موهای شما می‌دهند اصلا قابل مقایسه با مواد معمولی و گمنام نیست.

 

تاثیر بلندی مو بر قیمت کراتین مو زنانه

اگر از یک آرایشگر بپرسید هزینه کراتینه مو برای من چقدر است، سریعا می‌پرسند: قد موهایت چقدر است؟ طبیعتا هرچه ارتفاع موهای شما بیشتر باشد، هم به مواد بیشتری برای کراتینه نیاز است، و هم مدت زمان کار آرایشگر افزایش پیدا می‌کند. بنابراین، قیمت کراتینه مو نیز بالاتر می‌رود.

 

هزینه کراتینه مو زنانه

 

 تاثیر شهرت آرایشگاه بر هزینه کراتینه مو

سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌های معتبر هر شهر نرخ مخصوص خود را برای هر خدمتی دارند، و هزینه کراتینه مو زنانه و مردانه نیز، از این موضوع مبرا نیست. البته برخی مراکز کراتینه را تنها به روش‌های خاصی ارائه می‌دهند، که موجب تغییر در قیمت کراتین مو می‌شود.

چنانچه هنوز درباره هزینه کراتینه مو سوالی دارید، می‌توانید درخواست خود را در اپ "خدمت از ما" ثبت کنید، و با پاسخ دادن به سوالات، به رایگان از متخصصان شهرتان قیمت کراتین مو زنانه و مردانه را بگیرید.

 

قیمت کراتینه مو، با توجه به حجم موها

حجم مو، یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت کراتینه مو زنانه و مردانه است، چرا که موهای پرپشت، با حجم زیاد هم، مانند بلندی مو، نیاز به مواد بیشتر، کار و زمان بیشتری دارد. به همین دلیل است که ممکن است، هزینه کراتین مو برای  دو مو به بلندی یکسان متفاوت باشد.

 

تفاوت کراتینه مو و ریلکسر مو چیست؟

کراتینه مو بانوان، یک درمان‌کننده موقت برای موهاست. اما ریلکسرهای مو شیمیایی بوده و دائمی هستند. هرکدام از روش‌های کراتینه مو و ریلکسر مو از مواد کاملا متفاوتی تشکیل شده است. عملکرد ریلکسر‌های مو، که شیمیایی هستند، به این صورت است که ساقه‌های مو را می‌شکنند و بازسازی می‌کنند. در نتیجه ریشه مو ضعیف‌تر می‌شود، اما ماندگاری بیشتری دارد.

اما در روش کراتینه مو منافذ باز مو با استفاده از پروتئین پر شده، و در نتیجه نرم‌تر و درخشان‌تر می‌شود. اما بعد از چند ماه پروتئین‌های تزریق شده از بین می‌رود و مجددا باید هزینه کراتینه مو را پرداخت کرد. کراتینه مو یک روش زیبایی مو است. در این روش، موهای وز و شکننده که ممکن است در اثر رنگ مو نامناسب اتفاق افتاده باشد را نرم لطیف و درخشان می‌کنند. کراتینه مو بانوان در صورت مراقبت‌های بعد از کراتینه تا شش ماه نیز باقی می‌ماند.

روش‌های مختلفی برای کراتینه مو وجود دارد. آرایشگر متخصص و با تجربه کراتینه مو با توجه به نوع و نیاز موی مشتری، روش مناسب وی را انتخاب می‌نماید. کراتینه مو در گذشته حاوی فرمالدهید بوده است اما اکنون کراتینه مو بانوان فاقد این نوع مواد است. جالب است بدانید که کراتینه مو به طور مستقیم با فولیکول مو در ارتباط است. 

 

قیمت کراتینه مو مردانه

 

آموزش گام به گام کراتینه مو

کراتینه مو یکی از رایج‌ترین روش‌های درمان شکنندگی، وزی و ریزش موهای آسیب دیده است. کراتینه مو مانند هر روش زیبایی دیگری، مزایا و معایب زیادی دارد، که با دانستن آن‌ها خودتان تصمیم می‌گیرید که کراتین موها را انجام دهید یا خیر.

کراتینه مو روشی است که در آن، وزی موهای آسیب‌دیده که ممکن است در نتیجه رنگ‌های نامرغوب اتفاق افتاده باشد بهبود می‌یابد. کراتینه مو یکی از روش‌های نوین زیبایی مو است که بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفته. اما خوب است بدانید که هزینه‌ کراتینه مو نسبتا بالا است. برای کاهش هزینه کراتینه مو، برخی کراتینه مو را در خانه انجام می‌دهند.

 

آموزش گام به گام کراتینه مو بانوان در منزل

درست است که انچام کراتینه مو در  آرایشگاه و زیر نظر یک متخصص بسیار بهتر است زیرا که سریعتر و با کیفیت بیشتری انجام می‌شود، اما شما می‌توانید برای صرفه جویی در هزینه و قیمت کراتینه مو زنانه و مردانه از روش های کراتینه مو در منزل که با استفاده از مواد طبیعی است استفاده کنید، که در ادامه به بررسی این زوش ها می‌پردازیم. اگر مایل به صرف هزینه کم برای کراتین مو هستید، بهتر است که این روش ها را در منزل امتحان کنید.

کراتینه کردن مو در منزل یا همان کراتینه طبیعی مو، عوارض کراتین مو که با مواد شیمیایی انجام می‌شود را به شدت کاهش می‌دهد. به کمک آموزش زیر، می‌توانید کراتینه کردن مو را خودتان در منزل انجام دهید. به دلیل بالا بودن قیمت کراتینه مو در سالن‌های زیبایی، بسیاری از بانوان ترجیح می‌دهند کراتینه مو را در منزل انجام دهند.

 

قیمت کراتین مو در آرایشگاه

 

کراتینه کردن مو به کمک ماسک روغن نارگیل و تخم مرغ

برای تهیه این ماسک یک موز، یک زرده تخم مرغ، 1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل، 2 قاشق غذاخوری عسل و یک قاشق غذاخوری مایونز (یا نصف استکان شیر پرچرب) را در مخلوط‌کن بریزید و با یکدیگر مخلوط نمایید. موارد را تا جایی مخلوط کنید که مواد نرم و یکدست شوند.

این ترکیب را قبل از حمام روی موهای خود بگذارید، و به مدت 20 دقیقه منتظر بمانید. سپس موهایتان را با شامپو بشویید. برای اینکه به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید، این مواد را دو تا سه بار در هفته روی موهایتان بگذارید، و شاهد نتیجه فوق‌العاده آن باشید.

 

کراتین مو با ماسک تخم مرغ و روغن زیتون

برای این ماسک کراتین مو 5 قاشق غذاخوری روغن زیتون و 2 عدد تخم مرغ را با هم مخلوط نمایید. سپس ماسک مو را به موهای خود بزنید و 15 دقیقه صبر کنید. حال موهای خود را خوب بشویید.

 

ماسک موز و تخم مرغ

برای آماده کردن این ماسک یک موز، یک تخم مرغ؛ 2 قاشق غذاخوری شیر، 2 قاشق غذاخوری عسل و 1.5 قاشق غذاخوری روغن زیتون را با مخلوط‌کن آنقدر ترکیب کنید تا کاملا یکدست شوند. سپس ماسک کراتینه کردن مو که خوتان تهیه نموده‌اید را به آرامی روی موهایتان بمالید. این ماسک را می‌توانید هفته‌ای یکبار و به مدت یک ساعت روی موهای خود بمالید، تا به موهای نرم و لطیف دست پیدا کنید.

 

قیمت کراتین مو با ژلاتین

 

خطرات و عوارض کراتینه کردن مو

مهمتر از قیمت کراتینه مو، چیزی که افراد را درباره استفاده از این خدمت مردد می‌کند، عوارض کراتینه کردن موهاست. کراتینه مو نیز مانند هر روش زیبایی دیگری عوارضی دارد. در این قسمت از مقاله به برخی از عوارض کراتینه مو اشاره شده است و در ادامه آن مزایای کراتین را بررسی کرده ایم، 

  • ابتلا به سرطان: احتمال ابتلا به سرطان از نگران‌کننده‌ترین عوارض کراتینه موست. مواد تشکیل‌دهنده کراتین مو حاوی ماده‌ای سرطان‌زا به نام فرمالدئید است. البته امروزه مواد کراتینه مو را به گونه‌ای تهیه می‌کنند که فاقد فرمالدئید است، اما با همان قدرت موهای شما را صاف و تقویت می‌کند، به همین دلیل روزها، این مورد نگران کننده نمی‌باشد.
  • ریزش مو: متاسفانه یکی دیگر از عوارض کراتینه کردن مو ریزش موهاست که پس از اولین شستشو شروع می‌شود. علاوه بر ریزش مو، نازک شدن تار مو نیز از عوارض کراتینه مو است، که البته با مراقبت بعد از کراتینه مو، می‌توانید این مسئله را هم حل کنید.
  • واکنش‌های حساسیتی: کراتینه مو بانوان ممکن است سبب بروز برخی آلرژی‌ها مانند خارش و همچنین به وجود آمدن دانه‌های قرمز رنگ شود. بنابراین اگر زمینه آلرژی دارید، این خطر کراتینه کردن مو را فراموش نکنید. پیشنهاد ما این است که این روش کوتاه‌مدت را انتخاب نکنید.
  • تخریب ساختار مو: موها پس از کراتینه کردن، براق و درخشنده می‌شوند اما 3-2 هفته پس از کراتینه کردن، قوام و بافت مو تغییر می‌کند، موها خشک و شکننده می‌شوند و عوارض کراتینه کردن مو خود را نشان می‌دهند. اگر در سالن آرایش کراتینه مو انجام دهید و قیمت کراتینه مو را پرداخت کنید، اثر آن تا چند ماه باقی می‌ماند، ولی کراتینه در منزل فقط چند هفته عمر دارد. با این حال کراتینه مو طبیعی مضررات بسیار کمتری دارد.

 

هزینه کراتین مو مردانه

 

مزایای کراتینه کردن مو

مزایای کراتینه مو بانوان بسیار زیاد است که در این قسمت به برخی از مزایای کراتینه کردن مو بانوان اشاره می‌کنیم. 

 

کراتینه کردن مو مناسب برای انواع مو

کراتینه مو روشی است که برای انواع مدل‌های مو که موهای مجعد یا فر و خشن شما را، صاف و حالت‌دار می‌کند. اما برای کسانی که فر دائم مو انجام داده‌اند، گزینه مناسبی نیست.

 

کراتینه مو بانوان و حالت‌دهی آسان

بعد از کراتینه کردن مو، حالت دهی موها بسیار راحت تر است و موها به آسانی حالت می‌گیرند. اگر شما نیز مشکل حالت دادن موهای خود را دارید بهترین روش بهره گیری از کراتینه مو است.

 

تاثیرگذاری فوق‌العاده کراتینه کردن مو

فرقی نمی‌کند موهای شما چقدر فر و یا وز باشد. با روش کراتینه، موهایی نرم و صاف و براق را خواهید داشت و این روش، بسیار تاثیرگذار است. کراتینه مو بانوان به مدت دو تا سه ماه ماندگاری دارد.

 

با کراتینه مو راحت تر موهایتان را شانه بزنید

بعد از کراتینه مو بانوان، موهایتان به راحتی قابل شانه کردن است و به راحتی می‌توانید به آن حالت دهید. تا مدت‌ها نیازی به استفاده از محصولات نرم‌کننده ندارید.

 

کراتینه مو بانوان و کراتینه مو آقایان

خوب است بدانید که کراتینه مو فقط مخصوص بانوان نیست. کراتینه مو آقایان نیز بسیار پرطرفدار است. در صورتی که شما هم عاشق موهای براق و صاف هستید جدای از موضوع جنسیتی می‌توانید از کراتینه مو بهره مند شوید.

 

کراتینه مو بانوان و تقویت موها

موادی که برای کراتینه کردن مو مورد استفاده قرار می‌گیرند، سرشار از ویتامین‌ مورد نیاز مو است. استفاده از این مواد نه تنها باعث از بین رفتن وزی مو می‌شود بلکه موها را صاف و نرم می‌کند، همچنین ساقه مو را تقویت می‌کند. همه این عوامل دست به دست هم می‌دهند تا در نهایت، موهای شما ظاهری سالم‌تر و جذاب‌تر و زیباتری داشته باشند.

 

نحوه دریافت قیمت کراتین مو از بازار آنلاین "خدمت از ما"

برای دریافت خدمات و دسترسی به بهترین متخصص و مناسب ترین قیمت کراتینه مو زنانه و مردانه، کافی است که یک درخواست رایگان در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید و به تمامی سوالاتی که پیرامون نوع روش کراتین مو، حجم و بلندی مو و... پرسیده شده است پاسخ دهید. 

بعد از چند دقیقه، 5 متخصص پیشنهاد خود را برای قیمت کراتینه مو ارسال می‌کنند. حالا کافی است به پروفایل هر متخصص رفته، نمونه کار هرکدام و نظرات مشتریان قبلی را بررسی کنید و با توجه به هزینه پیشنهادی بهترین فرد را برای کراتینه مو انتخاب کنید.

 

شما علاوه بر استفاده از خدمات کراتینه مو، برای دریافت قیمت رنگ کردن مو، کوتاه کردن مو، قیمت آمبره مو و سایر خدمات زیبایی مو بانوان، می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" کمک بگیرید.

امتیاز دهید

4.35 امتیاز از 160 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کراتینه مو بانوان

نظرات

فاطمه سابقی
فاطمه سابقی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
کراتینه مو بانوان
حسین باقری

واقعا ازشون راضی بودم هم وقت شناس بودن هم از بهترین مواد استفاده کردن هم دلسوزانه و با دقت کارشون انجام دادن و از نتیجه کارشون هم خیلی راضیم و قیمت منصفانه نسبت به کار عالیشون

مریم خرمی
مریم خرمی
5.0
7 خدمت موفق
کراتینه مو بانوان
سمانه ربیعی

سروقت تشریف اوردند،بسیار حرفه ای و کاربلد بودند،خوش اخلاق و مهربان ،از نتیجه کار هم خیلی راسی بودم .ممنونم

سیده فاطمه سجادی
سیده فاطمه سجادی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
کراتینه مو بانوان
مریم محمدی

نحوه برخوردشون خیلی خوب بود کیفیت جنس و کارشونم عالی بود واقعاازنتیجه اخر کار راضی هستم عالی شده

loading