قیمت کراتینه مو بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کراتینه مو بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به کراتینه مو بانوان نیاز دارید؟

کراتینه مو بانوان را به متخصصش بسپار

از روش کراتینه به‌منظور صاف کردن و درخشان کردن موها استفاده می‌شود. روش کراتینه کردن مو در واقع موهای آسیب دیده و مجعد را ترمیم می‌کند و آن‌ها را لخت و نرم می‌کند. کراتینه این روزها طرفدارهای بسیار زیادی برای خود دست و پا کرده است، افراد متخصص در سالن‌های آرایشگاهی و سالن‌های زیبایی خدمات کراتینه کردن مو را انجام می‌دهند که بسته به کیفیت مواد استفاده شده و مهارت آرایشگر قیمت کراتین مو نرخ‌های مختلفی دارد.

با کراتینه کردن مو تارهای موی شما با استفاده از پروتئین کراتین پوشش می‌شوند و باعث نرم و لخت شدن موهای شما می‌شوند. معمولا افرادی که موهای وز و فر دارند با انجام کراتین می‌توانند از این روش استفاده می‌کنند. اکنون که می‌دانید کراتینه برای چه منظور استفاده می‌شود، اجازه دهید تا کمی در خصوص کراتینه مو و هزینه‌ کراتین مو صحبت کنیم.

 

 

روش کراتینه کردن مو چرا به وجود آمده است؟

با پیشرفت مد و دنیای فشن و استفاده از رنگ موهای شیمیایی، سشوار، اتو مو و .. میزان آسیب دیدگی موهای افراد استفاده کننده از این مواد شیمیایی و وسایل حالت دهنده به موها بسیار زیاد شده است در چنین شرایطی که موها به شدت حساس و آسیب دیده‌ هستند کراتین می‌تواند، مشکل شما را حل کند. در واقع می‌توان کراتینه مو را روشی دانست که ساختار به هم ریخته موهای آسیب دیده و خشک شده را بهبود می‌بخشد. با کراتینه کردن مو میزان رطوبت موهای شما بالا می‌رود که این موضوع باعث درخشندگی و خوش حالت شدن موهای شما می‌شود. به یاد داشته باشید که کراتینه کردن مو خاصیت درمانی و احیای موها را دارد.

آراستگی برای بانوان بسیار مهم است و نقش موها در ظاهری آراسته غیر قابل انکار است. این روزها استفاده نکردن از رنگ موها، اتو موها، سشوار و .. اجتناب ناپذیر است. همان‌طور که در بالا اشاره شد، استفاده از این وسایل و مواد شیمیایی باعث می‌شود تا موهای شما آسیب ببیند و هر از چند گاهی لازم است تا به حال موهای آسیب دیده خود رسیدگی کنید. کراتین به‌طور طبیعی در موهای انسان و حیوان‌ها وجود دارد، هر چه مقدار کراتین موجود در مو بیشتر باشد، موهای شما صاف و نرم خواهند بود. زمانی که مقدار کراتین مو پایین می‌آید و موهای شما دیگر به شادابی قبل نیستند، می‌توانید از روش درمانی کراتین مو استفاده کنید. البته علاوه بر کراتینه کردن مو روش‌های دیگری برای اصلاح موهای آسیب دیده و فر وجود دارد که هیچکدام از این روش‌ها خاصیت درمانی و احیای موی کراتینه را ندارند.

 

کراتین چیست؟

داشتن موهای صاف آرزوی هر بانوی است چرا که موهای صاف و لخت زیبایی و جذابیت خاصی به ظاهر افراد می‌دهد. اگر موهای شما فر یا وز است با استفاده از روش کراتینه کردن مو می‌توانید آن‌ها را صاف کنید و ظاهر موهای خود را جذاب‌تر کنید. کراتین پروتئین اصلی موجود در مو است که باعث درخشندگی و صاف شدن موهای شما می‌شود، اگر موهای فر و وز دارید احتمالا کراتین موجود در موهای شما کم است و برای رفع این وزی و فری باید موهای خود را کراتین کنید.

 

قیمت کراتینه مو

 

کراتین علاوه بر مو در ناخن و پوست نیز وجود دارد. پروتئین موجود در مو آلفا کراتین است. کراتینه کردن مو به عنوان روشی نیمه دائمی برای از بین بردن موهای وز و صاف کردن آن‌ها به شمار می‌رود. انجام کراتینه کردن مو در آرایشگاه حدوداً دو ساعت طول می‌کشد، البته در نظر داشته باشید که بسته به حجم و بلندی مو مدت زمان انجام این کار فرق خواهد کرد. تاثیر کراتین در صاف کردن موها تا حدود زیادی بسته به مواد استفاده شده توسط تکنسین زیبایی و مهارت آن بستگی دارد، معمولا اثر کراتینه کردن مو تا حدود 6 ماه باقی می‌ماند.

 

چه عواملی بر هزینه کراتینه مو تاثیرگذار هستند

نرخ ثابت و مشخصی برای قیمت کراتین مو وجود ندارد و هزینه کراتینه مو به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت کراتین مو می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد.

 

میزان کوتاهی و بلندی مو

هر اندازه که موهای شما بلندتر باشد، قیمت کراتینه مو برای شما بالاتر خواهد رفت. موهای بلند به مواد بیشتری برای کراتینه کردن نیاز دارند، علاوه بر مواد آرایشگر برای کراتینه کردن موهای شما باید مدت زمان بیشتری را به این کار اختصاص دهد. استفاده از مواد کراتینه زیاد به همراه وقت زیادی که تکنسین زیبایی برای کراتین کردن موهای شما می‌گذارد، باعث بالاتر رفتن هزینه کراتینه موی شما خواهد شد.

 

قیمت کراتینه مو 1402

 

پرپشت بودن موها

علاوه بر بلندی و کوتاهی موها، پرپشت بودن موهای شما نیز در قیمت کراتینه مو تاثیر گذار خواهد بود. پس اگر موهای پرپشت و بلندی دارید، خود را برای پرداخت بالاترین هزینه‌ها آماده کنید.

 

کیفیت مواد استفاده شده

یکی دیگر از عوامل مهم که در قیمت کراتینه مو تاثیرگذار خواهد بود، نوع موادی است که برای کراتینه کردن مو استفاده می‌شود. در بازار مواد مختلفی برای انجام کراتینه کردن مو وجود دارد که قیمت آن‌ها نیز بسته به برند سازنده، مواد اولیه و نحوه ساخت آن متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید موهای خود را کراتینه کنید به هیچ عنوان از مواد ارزان و بی‌کیفیت برای خود استفاده نکنید، زیبایی چیزی نیست که بخواهید روی آن قمار کنید. شما می‌خواهید زیبایی موهای خود را دوباره بدست آورید اگر از برندهای بی‌نام و نشان برای کراتینه کردن موهای خود استفاده می‌کنید، باید ریسک آسیب رساندن مواد بی‌کیفیت به موهای خود را بپذیرید.

همان‌طور که در بالا اشاره شد، قیمت کراتینه مو در آرایشگاه بسیار متفاوت است و یکی از اصلی‌ترین دلایل این اختلاف قیمت‌ها، همین مواد استفاده شده برای کراتینه است. قبل از انجام کراتینه در خصوص برندهای خوب تحقیق کنید و بهترین مواد را برای اینکار انتخاب کنید. بعضی از تکنسین‌های زیبایی ادعا دارند که فقط از مواد طبیعی برای کراتینه کردن مو استفاده می‌کنند، این مواد اغلب ماندگاری بالایی ندارند و موهای شما دوباره به حالت قبل بر خواهد گشت.

 

کیفیت مواد استفاده شده

 

از جمله مواد و ابزارهای که در آرایشگاه‌ها برای کراتینه کردن مو استفاده می‌شود، عبارت است از:

 1. سشوار
 2. اتو مو
 3. مواد مورد نیاز برای کراتینه
 4. شامپوی بعد از کراتینه و شامپو قلیایی

 

نوع و حالت موها

نوع مو و حالت موها نیز تاثیر زیادی در قیمت کراتین مو دارد. همان‌طور که حدس می‌زنید، هزینه کراتینه کردن موهای مجعد و فر به مراتب بیشتر از سایر موها است. معمولا هزینه کراتینه موهای صاف و کوتاه کم است و شما با هزینه خیلی کم می‌توانید، موهای خود را کراتینه کنید. افرادی که فر دائم مو انجام داده اند نمیتواند کراتینه مو انجام دهند. 

 

مهارت و شهرت آرایشگاه

حتما شما هم با مراجعه به آرایشگاه‌های مختلف، متوجه شده‌اید که برای یک خدمات مشخص هزینه‌های مختلف دریافت می‌کنند. به این موضوع فکر کرده‌اید که این تفاوت قیمت از کجا می‌آید؟ این تفاوت قیمت‌ها تا حدود زیادی به مهارت و شهرت آرایشگر بستگی دارد. معمولا آرایشگرهایی که مهارت و شهرت زیادتری دارند، هزینه‌های بیشتری برای انجام یک خدمات خاص استفاده می‌کنند که کراتینه کردن مو از این قاعده مستثنی نیست.

پس در هنگام محاسبه هزینه‌ کراتینه مو حتما این موضوع را لحاظ کنید به شما توصیه می‌کنیم که برای پرداخت هزینه‌های کمتر به آرایشگرهای سطح پایین و آماتور مراجعه نکنید. این آرایشگرها به موهای شما آسیب وارد می‌کنند و در برخی از مواقع آسیب‌های که وارد می‌کنند، غیر قابل بازگشت است. یک تکنسین زیبایی ماهر به خوبی جنس موی شما را تشخیص می‌دهد و از مواد کراتینه مناسب با موهای شما استفاده می‌کند.

 

مکانی که آرایشگاه در آن قرار گرفته شده است

معمولا مکانی که آرایشگاه در آن قرار گرفته شده است تا حدود زیادی در قیمت کراتین مو تاثیرگذار است. معمولا آرایشگاه‌هایی که در بالای شهر قرار گرفته‌اند به مراتب هزینه‌های بیشتری جهت انجام خدمات کراتینه دریافت می‌کنند.

 

مزایای کراتینه کردن موها

همان‌طور که در بالا گفته شد، کراتینه کردن مو خاصیت درمانی دارد و مزایای بسیار زیادی برای سلامتی موهای شما دارد. از جلمه مهم‌ترین مزایایی که می‌توان برای کراتینه کردن مو بر شمرد، می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد.

 • کراتینه برای صاف کردن موهای مجعد و فر بسیار کاربرد دارد.
 • بعد از انجام کراتینه حالت دادن به موها بسیار راحت‌تر می‌شود و شما به راحتی می‌توانید، موهای خود را حالت دهید. اگر موهای شما خشک است و برای حالت دادن به آن‌ها مشکل دارید، بهترین روش برای شما کراتینه کردن موهای شما است.
 • فرقی نمی‌کند، موهای شما فر، وز یا هر مدل دیگری باشد با انجام کراتینه کردن مو، موهای شما صاف، درخشان و زیبا خواهد شد. این روش بسیار در زیبایی موها تاثیر گذار خواهد بود و معمولا تا دو یا سه ماه اثرات کراتینه کردن موها باقی می‌مانند.
 • اگر فکر می‌کنید، کراتینه کردن مو فقط مخصوص بانوان است باید بدانید که سخت در اشتباه هستید. کراتینه کردن موی آقایان بسیار طرفدار دارد و امکان کراتینه کردن مو برای آقایان نیز وجود دارد.
 • موادی که برای کراتینه کردن موها استفاده می‌شود، سرشار از ویتامین‌ها و پروتئین‌های  مورد نیاز مو است. استفاده از این مواد نه تنها باعث از بین رفتن وزی مو می‌شود و ساقه مو را تقویت می‌کند. صاف شدن موهای وز و تقویت ساقه مو باعث می‌شود که ظاهر جذاب‌تر و زیباتری داشته باشید.

 

مزایای کراتینه مو

 

عوارض کراتینه کردن موها

هر خدمات و محصولی در کنار مزایای زیادی که دارد، معایب خاص و مخصوص خود را دارد که کراتینه کردن مو از این قاعده مستثنی نیست. مهمتر از قیمت کراتین مو، عوارض آن است. کراتینه مو مانند هر روش زیبایی دیگری دارای عوارضی است که در ادامه به برخی از مهمترین این عوارض اشاره شده است.

 • ابتلا به سرطان را می‌توان مهمترین و نگران‌ کننده‌ترین عوارض کراتینه کردن مو دانست. موادی که برای کراتینه کردن موها استفاده می‌شود، حاوی مواد فرمالدئید است که ماده‌ای سرطان‌زا به حساب می‌آید. البته با پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی مواد کراتینه‌ای تولید می‌شود که فاقد ماده سرطان‌زا فرمالدئید است.
 • ریزش مو یکی از عوارض مهم کراتینه مو است که پس از اولین شستشوی موهای کراتین شده، آغاز می‌شود. علاوه بر ریزش مو، ضخامت رشته موهای کراتین شده کم می‌شود که برای بسیاری از افراد آزار دهنده است. این مورد با مراقبت‌های بعد از کراتینه کردن مو حل می‌شود.
 • برخی از بانوان به مواد استفاده شده برای کراتینه کردن مو حساس هستند و بعد از انجام کراتینه کردن مو مشکلاتی مانند خارش سر و قرمزی پوست سر می‌شوند. پس اگر به این مواد آلرژی دارید، ریسک انجام کراتینه کردن مو را به جان نخرید و از انجام این کار منصرف شوید. اگر تصمیم قطعی به انجام کراتینه مو را گرفته‌اید به شما توصیه می‌کنیم از روش‌های کوتاه مدت کراتینه کردن مو استفاده کنید.
 • در بسیاری از مواقع مشاهده شده است که دو یا سه هفته بعد از انجام کراتینه موها خشک و شکننده می‌شوند. اگر در سالن آرایشی موهای خود را کراتینه کنید به ندرت این اتفاق برای شما خواهد افتاد، معمولا افرادی که موهای خود را در خانه کراتینه می‌کنند با این مشکل روبه‌رو می‌شوند. حتما نکات مراقبت بعد از کراتینه مو را رعایت کنید تا موهای شما دچار آسیب دیدگی نشوند. 

 

نحوه دریافت قیمت کراتین مو از بازار آنلاین " خدمات از ما "

برای دریافت خدمات و دسترسی به بهترین تکنسین‌های زیبایی با مناسب‌ترین قیمت کراتینه مو 1402 (زنانه و مردانه)، کافیست تا یک درخواست (رایگان) در سایت و یا اپلیکیشن " خدمات از ما " ثبت کنید. برای برآورد هزینه‌ کراتینه موهای شما کافی است تا اطلاعاتی مانند روشی که می‌خواهید موهای خود را کراتینه کنید، بلندی موهای شما، حجم موها و .. به درستی پاسخ دهید، بعد از چند دقیقه پنج متخصص زیبایی و کراتینه کردن مو قیمت پیشنهادی خود برای کراتینه کردن مو را برای شما ارسال می‌کنند.

بعد از ارسال پیشنهادات می‌توانید به پروفایل هر متخصص بروید و نمونه کارهای او و نظر مشتری‌ها را در خصوص کیفیت کار انجام شده توسط تکنسین زیبایی را مشاهده کنید. هدف ما و سایت ما این است که شما را به بهترین تکنسین‌های زیبایی با نازل‌ترین قیمت وصل کنیم. اگر تجربه استفاده از سایت خدمات از ما را دارید، در قسمت دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید. شما علاوه بر استفاده از خدمات کراتینه مو، برای دریافت قیمت رنگ کردن مو، کوتاه کردن مو، قیمت آمبره مو و سایر خدمات زیبایی مو بانوان، می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" کمک بگیرید.

4.5 امتیاز از 1629 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کراتینه مو بانوان

نظرات

الهام آزادی شیری
الهام آزادی شیری
5.0 (از 7 نظر)
3 خدمت موفق
کراتینه مو بانوان
رها سعادتی

کارشون واقعا عالی هست با توجه به توضیحاتی که دادن و راهنمایی های خوبی که من و کردن با اطمینان کامل انتخابشون کردم خوش برخورد و مهربان و در زمینه خودشون متخصص

سمیرا کاظمی
سمیرا کاظمی
5.0 (از 2 نظر)
1 خدمت موفق
کراتینه مو بانوان
رؤیا رحیمی

عاااااالی بودن بسیار حرفه ای وخوش اخلاق و دلسوز ماهرانه موهای منو کراتین کردن خیلی راضی هستم .خداخیرشان بدهد

مجتبی شرفی
مجتبی شرفی
5.0 (از 27 نظر)
27 خدمت موفق
کراتینه مو بانوان
فاطیما سلیمان

از ایشان بابت مشاوره خوبشون از این طریق قدردانی میکنم مرسی از خدمت از ما که معرف همچین جوان مستعدی هستن