قیمت فر دائم مو بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه فر دائم مو بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به فر دائم مو بانوان نیاز دارید؟

فر دائم مو بانوان را به متخصصش بسپار

موهای فر شده به چهره بانوان جذابیتی منحصر به فرد می‌دهد. برخی از بانوان خودشان موهای فر و زیبایی دارند. اما برخی دیگر علاقه مند به فر دائم موی خود هستند و به آرایشگاه ها مراجعه می‌کنند و درخواست فر دائم موی خود را دارند. بهتر است فر شش ماهه توسط مرکز تخصصی فر مو و با بهترین مواد فر دائم انجام گردد. مواد فر کننده مو مردانه و مواد فر دائم مو بانوان متفاوت نیست. در صورتی که می‌خواهید اقدام به فر دائم مو خود نمایید بهتر است به قیمت فر دائم مو توجه نکنید و حتما به مرکز تخصصی فر مو مراجعه نمایید. در این مراکز نیز می‌توانید از تخفیف فر دائم مو نیز بهره مند شوید. فر دائم مو بانوان در ابتدا با تقسیم بندی مو برای فر دائم آغاز می‌گردد. با ما همراه باشید تا برایتان از فر دائم مو بانوان بگوییم. بعد از پایان مقاله تصمیم بگیرید که می‌خواهید این کار را انجام دهید یا خیر!

 

مرکز تخصصی فر مو مواد فر کننده مو مردانه فر شش ماهه متوسط

 

 

اقدامات قبل از فر دائم مو بانوان

قبل از هر اقدامی مطمئن شوید که موهای فر همان چیزی است که می‌خواهید. لطفا احساسی تصمیم نگیرید! همان طور که از نام این روش پیدا است موهای شما به مدت شش ماه حالت فر خواهند داشت. تا زمانی که موهای جدید شما رشد کند و موهای جدید جای موهای گذشته را بگیرد. در صورتی که هنوز مطمئن نیستید می‌توانید از فر موقت موهای استفاده نمایید. به صورت موقت موهای خود را فر کنید و در صورت رضایت اقدام به فر دائم مو خود نمایید. 

نوع موهای خود را بشناسید: شناخت نوع و شرایط موها برای فر دائم مو بانوان اهمیت زیادی دارد و در صورتی که به درستی انجام نشود ممکن است به موهای شما آسیب برسد. برخی از جنس موهای مقاومت بیشتری در برابر مواد دارند مانند موهای قطور، موهای کم حجم و دارای انعطاف کم باید حتما با مواد آلکالین فر شوند. برخی از جنس موهای معمولی که انعطاف پذیری کافی را دارند. موهایی آسیب دیده اند و یا رنگ شده‌اند باید با اسیدهای ملایم‌تری فر شوند.

 

در مورد مدل مو و نوع فر تصمیم بگیرید

 بهتر است قبل از اقدام به فر دائم مو کوتاهی مو را انجام دهید. زیرا پس از فر دائم مو کوتاه کردن مو کار دشواری است. به شما پیشنهاد می‌کنم در صورتی که می‌خواهید با موهای فر چتری بزنید درست نگه دارید و با آرایشگر خود مشورت نمایید. انواع مدل‌های فر کردن مو متفاوت است ببینید کدام مدل را دوست دارید. فر دائم مو ریز را می‌پسندید یا فر دائم مو با و شل؟ آیا می‌خواهید فر دائم مو های شما از ریشه شروع شود یا کمی پایین تر خوب به این موارد فکر کنید بعد به کمک آرایشگرتان بهترین تصمیم را بگیرید. 

 

اقدامات بعد از فر کردن مو:

برای اینکه بهتر جواب بگیرید و فر دائم مو های شما ماندگاری بیشتری داشته باشد و زیباتر باشد نباید تا 24 ساعت بعد از فر دائم مو به موهایتان حالت بدهید یا تا 48 ساعت بعد از فر دائم مو نباید موهایتان را بشویید.

 

تقسیم بندی مو برای فر دائم بهترین مواد فر دائم

 

آموزش فر دائم مو در خانه

بسیاری از خانم ها ایجاد تغییر و تنوع در ظاهر خود را می‌پسندند و از همین رو هر چند وقت یک بار در ظاهر خود تنوعی به وجود می آورند. یکی از کارهایی که سبب تغییر در چهره می شود فر کردن موهاست که این روزها رواج زیادی یافته است. یک روش برای فر کردن موها فر دائم است که به فر شش ماهه معروف است.
در این روش با استفاده از مواد شیمیایی موها را فر می‌کنند این کار بهتر است در سالن زیبایی انجام شود اما اگر شما تبحر کافی داشته باشید و مواد مورد نیاز برای فر دائم را در اختیار داشته باشید می‌توانید در خانه موهایتان را فر کنید و در هزینه هایتان صرفه جویی نمایید.

 

شناسایی نوع موهای خود

نوع و شرایط موها برای فر دائم اهمیت زیادی دارد و به گونه ای که درست انجام نشود موهایتان آسیب می‌رسد. موهای آسیایی، موهای قطور، موهای کم حجم و دارای انعطاف کم در مقابل فر مقاومند و بهتر است با آلکالین فر شوند.
موهای معمولی دارای انعطاف کافی، موهای آسیب دیده و رنگ شده و موهای شکننده بهتر است با اسیدهای ملایم تر فر شوند. اگر موهای شما آسیب دیده و وز است برای فر دائم به آرایشگاه مراجعه کنید.

 

تصمیم گیری در مورد مدل مو و نوع فر

اگر می‌خواهید موهای خود را کوتاه کنید قبل از فر کردن موها این کار را انجام دهید زیرا پس از فر کردن موها کوتاه کردن مو مشکل خواهد بود. اگرچتری دارید و یا می خواهید موهایتان را چتری بزنید باید بدانید با داشتن چتری فر کار آسانی نیست پس چند ماه صبر کنید تا چتری ها بلند شوند سپس آنها را فر دائم کنید.
همچنین باید مشخص نمایید که موهایتان از نزدیک ریشه یا کمی پایین تر فر شوند و یا نوع فرتان چگونه باشد ریز یا باز و شل؟

 

فر کردن دائم موها در سالن زیبایی یا در منزل؟

اگر می‌خواهید موهای خود را فر دائم کنید باید بدانید این کار در منزل نیز امکان پذیر است و سبب کاهش هزینه می شود اما اگر می خواهید فر کردن موهایتان بدون هیچ ایرادی انجام شود این کار را به یک آرایشگر ماهر بسپارید و شما نگران نتیجه نباشید.

 

چطور در خانه موهایم را فر دائم کنم؟

باید بدانید برای فر کردن موهایتان باید زمان زیادی در نظر بگیرید و قبل از شروع کار در مورد این محدودیت ها برنامه ریزی کنید. فرآیند فر کردن موها بین 2 تا 4 ساعت زمان بر است و 24 ساعت نیز نباید به موهای خود حالت دهید و تا 48 ساعت شستن موها ممنوع است.

 

کمک گرفتن از یک دوست

اگر خودتان بخواهید پشت موهای خود را فر کنید ، کارتان مشکل خواهد بود اما برای این کار بهتر است از فرد دیگری کمک بگیریدو موهای پشت سرخود را با کمک گرفتن از یک دوست ساده تر و سریع تر فر کنید.

 

قیمت فر دائم مو تخفیف فر دائم مو

 

استفاده از بسته های آماده فر دائم

در منزل از بسته های آماده فر دائم استفاده نمایید و این بسته ها را از فروشگاه های لوازم آرایشی معتبر تهیه کنید. برای استفاده از این بسته ها توضیحات و دستورالعمل مندرج روی بسته را به دقت بخوانید.

 

شانه زدن و شستشوی موها

ابتدا برای فر کردن موها را شانه بزنید تا گره موهایتان باز شود. سپس موها را شامپو زده و برای حالت دادن به مو از یک پروتئین قوی داخل بسته استفاده کنید. از حالت دهنده و نرم کننده برای موهایتان استفاده نکنید زیرا بدین صورت فر دائم درست انجام نمی گیرد. آرام موهایتان را با حوله خشک کنیدو در حین خشک کردن آنها را نکشید. دوباره موها را با شانه دندانه درشت شانه بزنید.

 

استفاده از تجهیزات محافظت کننده

موادی که برای فر دائم استفاده می شوند را روی پوست نمالید وحتما هنگام استفاده از این مواد دستکش پلاستیکی به دست نمایید و ژل مخصوص را به اطراف گردن و گوش ها بزنید. یکی از لباس هایتان را که دیگر احتیاجی به آن ندارید بپوشید و یک حوله روی آن بیندازید.

 

فر دائم مو بانوان به کمک یک دوست:

فر دائم مو ها آن در پشت سر واقعا کار دشواری است بنابراین در چنین مواردی بهاتر است از یکی از دوستانتان در این زمینه کمک بگیرید. 

 

استفاده از بسته آماده فر دائم مو بانوان:

بسته آماده فر دائم مو بانوان را می توانید از مراکز معتبر لوازم آرایشی خریداری نمایید. می توانید از دستور العمل نوشته شده بر روی بسته بندی استفاده نمایید. با ما همراه باشید تا برایتان بگوییم چگونه با فر دائم مو های زیباتری داشته باشید.


موهایتان را بشویید و شانه بزنید:

قبل از هر اقدامی موهای خود را با یک شامپو پروتئینه قوی خوب بشویید و شانه بزنید طوری که هیچ گره ای در موهایتان نباشد. استفاده از نرم کننده ها را فراموش کنید چون در صورت استفاده از نرم کننده ها موهای شما نرم و لطیف شده و خوب حالت نمی گیرد.

 

جهت فر دائم مو، آنها را به چهار قسمت تقسیم نمایید:

برای شروع به کار فر دائم مو به کمک دوستتان و با استفاده از گیره های پلاستیکی موجود در بسته بندی موهای خود را به چهار قسمت تقسیم می کنیم. این میله‌ها تقریبا مانند بیگودی هستند و انواع مختلفی دارند که هر نوع از این میله ها برای فر خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. نوع فر دائم موی دلخواه خود را انتخاب کرده و موها را دسته دسته به دقت دور آن بپیچید.

 

معایب فر دائم کردن مو

 

محلول فر دائم را روی مو بزنید:

پس تقسیم بندی مو و پیچیدن موها به دور میله ها به آرامی محلول فر دائم مو را روی سر بریزید و آن را روی تمام قسمت های مو ماساژ دهید. به اندازه زمان لازم صبر کنید تا محلول روی مو اثر کند. 

 

موهایتان را آبکشی نمایید:

 با استفاده از آب ولرم محلول فر دائم مو را به طور کامل از روی موهای خود بشویید. پس از شستن موهای از مواد فرم دهی و تقویت کننده مو استفاده نمایید.

 

موها را به دقت خشک کنید:

سرتان را پایین گرفته و تکان آرامی به آن بدهید و سپس موهایتان به آرامی خشک نمایید. برای خشک کردن موها می توانید از سشوار نیز استفاده کنید اما 24 ساعت زمان لازم است تا موها کاملا خشک شوند و در این مدت از شانه زدن موها امتناع کنید. 

 

معایب فر دائم مو بانوان

 • شستشوی موها کمی دشوارتر می شود و شما نمی توانید پس از فر کردن مو سریع موهایتان خود را بشویید و باید یک یا دو روز بعد از فر کردن مو، صبر کنید. گاهی اوقات نشستن مو عذاب آور است زیرا بعد از فر دائم مو به دلیل استفاده از مواد بری فر دائم مو بوی عجیبی به خود می گیرد .
 • فر دائم مو برای افرادی که موهای خشک دارند مناسب نیست زیرا فر مو باعث خشک تر شدن موها می شود. فر کردن مو به کمک مواد شیمیایی به لایه بیرونی مو آسیب زده و به خشک شدن و وز شدن موها می انجامد.
 •  فر کردن مو می تواند حتی منجر به ضعیف شدن ساقه موی شما بشود و پیوندهای پروتئینی موی شما را از بین ببرد. این امر باعث شکننده شدن مو، ایجاد موخوره و از بین رفتن رطوبت طبیعی مو نیز می شود.

 

مزایای فر دائم مو

 

مزایای فر دائم مو بانوان:

 • فر دائم مو بانوان به زیبا سازی ظاهر مو کمک زیادی می کند. زمانی که از موهای صاف خود خسته شده اید و می خواهید در مدل موهای تنوع ایجاد کنید فر دائم مو بانوان بهترین گزینه است. 
 • فر دائم مو باعث حجم دادن به موهای شما می شود. فر دائم مو به بانوانی که موهای کم پشت دارند توصیه می شود تا باعث پرپشتی موها شود. البته این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که فر کردن بر روی موی پرپشت بهتر جواب می دهد.
 • زمانی که از روش فر دائم مو استفاده می کنید موها به طور طبیعی آرایش کرده هستند و نیاز به آرایش مو کاهش می دهد. به تمام کارهایی فکر کنید که با فر کردن مو دیگر لازم نیست انجام دهید. دیگر نیازی نیست ساعت ها با اتوی مخصوص فر کردن مو جلوی آینه بایستید و موهای خود را فر کنید. 

 

پس از انجام فر دائم مو بانوان به چه نکاتی باید بیشتر توجه کنند:

 • بابلیس موهایتان را فراموش کنید.
 • شستن بیش از حد موها ممنوع است.
 • از یک محصول فرم دهنده مو برای فرم دادن به موهای خود استفاده نمائید.
 • فر دائم مو برای افرادی که موهای خیلی کوتاه یا چتری دارند اصلا توصیه نمی شود.
 • پس از فر دائم مو از انواع ماسک مو یا ویتامینه مو که مخصوص موهای فر شده است استفاده کنید.
 • بهتر است دیگر برای خشک کردن موها از سشوار استفاده نکنید زیرا موهای شما را خشک ترمی کند.

4.5 امتیاز از 1628 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
فر دائم مو بانوان

نظرات

پروانه احمدی
پروانه احمدی
5.0 (از 29 نظر)
42 خدمت موفق
فر دائم مو بانوان
حانیه نقدی فر

من برای فر مو خدمت ایشان رفتم بسیار خوش برخورد و متعهدند. کار فرشون هم خیلی عالی بود من که راضی بودم به شما هم پیشنهاد میدهم اگر قصد فر موهاتون را دارید حتما به ایشان مراجعه نمایید

پروانه احمدی
پروانه احمدی
5.0 (از 29 نظر)
42 خدمت موفق
فر دائم مو بانوان
سميرا ميرحسن پور

سركار خانم احمدي يكي از بهترين ها هستند حضور سر موقع ، شخصيت بالا ، دقت در كار ، استفاده از مواد مرغوب و حرفه اي بودن ايشان ملاك هاي من در ادامه كار با ايشان است . انشاله هميشه در كارشان موفق باشند .

تتو مینا
تتو مینا
4.0 (از 18 نظر)
30 خدمت موفق
فر دائم مو بانوان
بهناز رباط

کار فر دائم برام انجام دادن،از نتیجه کار راضی بودم خیلی با صبر و حوصله کار رو انجام دادن و و حواسشون بود که موهام نسوزه،در کل بسیار خوب بود کار قشنگی برام درآوردن و راضی بودم🙂