قیمت ویتامینه و ماسک مو بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ویتامینه و ماسک مو بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به ویتامینه و ماسک مو بانوان نیاز دارید؟

ویتامینه و ماسک مو بانوان را به متخصصش بسپار

ماسک مو یکی از بهترین روش‌هایی است که برای تقویت مو می‌توان از آن بهره برد. در کنار ماسک مو، می‌توان از ویتامینه مو برای موهای بسیار خشک یا آسیب دیده نیز استفاده کرد. علاوه بر آن که ماسک مو را می‌توانید از دراگ استورها تهیه کنید یا درخواست خود را به برترین آرایشگران بدهید، خودتان نیز می‌توانید ماسک مو خانگی تهیه کنید. برای ویتامینه مو، باید از یک آرایشگر مجرب درخواست این مورد را کنید. با ما در این نوشته همراه شوید تا علاوه بر شرح امکان درخواست ماسک مو و ویتامینه مو از مجرب‌ترین آرایشگران در خدمت از ما، به موارد دیگری از جلمه ماسک مو چیست، بهترین ماسک موی کراتینه، ماسک مو برای رشد سریع مو، ویتامینه مو خانگی، قیمت ویتامینه موی سر و ... بپردازیم. 

 

 

ماسک مو

 

ماسک مو چیست؟

ماسک مو، یک تقویت کننده و نرم کننده بسیار قوی است. بسیاری از افراد پس رنگ و دکلره کردن موهای خود، تا چندین هفته از ماسک مو برای کاهش آسیب دیدگی موی خود و یا تقویت موهایشان استفاده می‌کنند. 

یکی از بهترین مزایای ماسک مو و ویتامینه مو، تقویت ریشه‌های مو با مواد مغذی‌ای درون ماسک است. به صورت معمول ماسک مو، دارای روغن‌هایی نظیر روغن زیتون، روغن نارگیل، روغن آواکادو و ... برای نرم کردن مو است. در کنار این روغن‌ها، از عصاره میوه‌هایی نظیر لیمو و موز و همچنین عسل، ماست، تخم مرغ و ... برای تقویت ریشه و ساقه‌های مو استفاده می‌شود. 

 

انواع ماسک مو

ماسک مو دارای انواع متفاوتی است که متناسب با موهایتان، باید بهترین ماسک مو را انتخاب کنید. از جمله ماسک‌های مو، عبارت هستند از: 

  • ماسک مو برای موهای فر
  • ماسک مو برای موهای خشک 
  • ماسک مو برای موهای رنگ شده
  • ماسک مو برای موهای دارای شوره
  • ماسک مو برای موهای آسیب دیده و شکننده
  • ماسک مو برای موهای معمولی (در جهت حفظ سلامت مو)

 

ویتامینه مو

 

ویتامینه مو

در کنار ماسک مو، پیشنهاد می‌کنیم از ویتامینه مو نیز بهره ببرید. ویتامینه مو باید توسط آرایشگر حرفه‌ای در خانه یا آرایشگاه صورت بگیرد. البته این روزها شاهد شامپو ویتامینه مو نیز هستیم که چندان کاربردی نیست. دلیل اصلی نامفید بودن استفاده از شامپو ویتامینه مو، محدود بودن زمانی است که بر روی ریشه‌های مو قرار می‌گیرد. این شامپو باید برای مدت 2 دقیقه بر روی ریشه‌های موی شما قرار گیرد، اما با توجه به زمان‌بر بودن پروسه جذب ویتامین توسط ریشه‌های مو، دو دقیقه برای انجام شدن این فرایند کافی نیست؛ و قرار دادن بیش از 2 دقیقه شامپو بر روی سر، می‌تواند موجب آسیب دیدن موهای شما شود. 

ویتامینه مو آقایان و ماسک مو مردانه همانند ویتامینه مو و ماسک مو بانوان است و تفاوتی در آن وجود ندارد. پیشنهاد می‌کنیم آقایان از یک پیرایشگر مجرب درخواست ویتامینه مو کنند. 

 

هزینه ماسک مو و قیمت ویتامینه موی سر در بازار خدمت از ما، چقدر است؟

شما به راحتی می‌توانید با قرار دادن چند عکس از موی سر خود و بیان آنچه مدنظر دارید در بخش توضیحات فرم خدمت از ما، از آرایشگران مجرب فعال بر روی خدمت از ما، قیمت ویتامینه مو یا هزینه ماسک مو را دریافت کنید. در صورت تمایل شما، ویتامینه مو خانگی توسط آرایشگران در خانه‌تان انجام می‌شود و یا می‌توانید به سالن زیبایی آرایشگر مراجعه کنید و از خدمات ویتامینه مو بهره‌مند شوید. 

 

ماسک مو برای رشد مو سریع

 

ماسک مو برای رشد سریع مو

ماسک رشد موی خانگی یکی از ابزارهای دست یافتنی برای رسیدن به زیبایی و جذابیت مورد نظرتان است. زیبا بودن و جذابیت یکی از خواسته­‌های طبیعی هر انسانی است. فاکتورهای بسیاری در زیبایی یک فرد اثر می‌گذارد که از میان آن‌ها می‌­توان به پوست زیبا و شاداب، موهای بلند و پرپشت، تناسب اندام و... اشاره کرد. در این میان رشد سریع مو دغدغه اصلی اکثر دختران و پسران جوان است. ماسک رشد موی خانگی یکی از مواردی است که شما را در رسیدن به رشد موی دلخواه­تان یاری می­‌کند.

برای مطالعه بیشتر پیرامون ماسک مو برای رشد سریع مو، می‌توانید نوشتار «ماسک رشد موی خانگی» را مطالعه کنید. 

 

ماسک مو کراتینه

در صورتی که موهایتان خشک است، ماسک مو کراتینه، یکی از بهترین ماسک‌هایی است که می‌توانید از آن بهره ببرید. کراتین پروتئین سازنده مو است و با بهره از ماسک مو کراتینه، می‌توانید میزان کراتین موی خود را افزایش دهید و بدین شکل، موجب لخت شدن و نرمی بیشتر موهایتان شوید.

همچنین اگر موهای شما فر است، می‌توانید با این نوع از ماسک‌ها، موهای فر خود را صاف‌تر کنید تا بتوانید به شکل بهتری آن‌ها را مدیریت کنید. 

امتیاز دهید

4.60 امتیاز از 11 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ویتامینه و ماسک مو بانوان

در این شهرها می توانید سفارش ویتامینه و ماسک مو بانوان را ثبت کنید:

loading