چطور لکه رنگ مو را از روی پوست و وسایل پاک کنیم؟

ثبت درخواست " رنگ موی ساده بانوان "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
 چطور لکه رنگ مو را از روی پوست و وسایل پاک کنیم؟

پاک کردن لکه رنگ مو و اینکه چطور لکه رنگ مو را از روی پوست و وسایل پاک کنیم؟یک سوال پر تکرار بین تمامی افرادی است که از زیبایی رنگ مو بعد از نشست روی موها لذت می برند اما از لکه های به جای مانده از رنگ مو روی پوست و لباس عاصی و خسته اند. بنابراین همیشه به دنبال این هستند که چطور لکه رنگ مو را از روی لباس پاک کنیم، یا اینکه روش های پاک کردن رنگ مو از پوست سر و پاک کردن رنگ مو از روی پوست صورت، بعد رنگ کردن مو به چه صورت است. بنابرایناینکه  چطور لکه رنگ مو را از روی لباس و وسایل پاک کنیم؟ و همین طور پاک کردن لکه رنگ مو یک نکته بسیار کاربردی در استفاده از رنگ مو می‌باشد.

معمای چگونه پاک کردن رنگ مو از پوست و یا اینکه چطور لکه رنگ مو را از روی پوست و وسایل پاک کنیم؟ با کاربرد مواد بهداشتی کاملا در دسترس به راحتی قابل حل است. اگر شما هم به دنبال خلاصی از لکه های به جای مانده از رنگ مو روی پوست، لباس و حتی وسایل خانه هستید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشیدو علاج مشکل خود را با مطالعه نکات کاربردی به اشتراک گذاشته، در این متن در مورد پاک کردن لکه رنگ مو بیابید. و بعد از این با خیالی آسوده موهایتان را رنگ کنید.

 

پاک کردن رنگ مو از پوست

 

چطور لکه رنگ مو را از روی پوست و وسایل پاک کنیم؟

پاک کردن لکه رنگ مو از روی لباس، وسایل و اینکه چطوری رنگ مو را از روی لباس پاک کنیم، نکاتی است، که در رنگ کردن مو ممکن است با آن مواجه شوید، لکه بری و پاک کردن لکه رنگ مو از روی پوست و وسایل بر اساس روش‌های مختلف قابل انجام است. رنگی شدن پوست سر و صورت، پاشیدن رنگ روی لباس و یا لکه رنگ مو روی لوازم و وسایل خانه می‌تواند از مشکلات اصلی رنگ کردن مو باشد، حتما راهکاری برای رهایی از این لکه های به جای مانده روی لباس، پوست و لوازم خانه وجود دارد، پاک کردن لکه رنگ مو با حلال های مناسب و روش‌های آسان و کاربردی در ادامه معرفی می‌گردد.

 

چطور لکه رنگ مو را از پوست و وسایل پاک کنیم

 

پاك كردن لکه رنگ مو از پوست

یکی از موارد مهمی که در مبحث چطور رنگ مو را از روی پوست و وسایل پاک کنیم؟ پاک کردن لکه رنگ مو از پوست است، هنگام استفاده از رنگ مو ممکن است، قسمتی از پوست صورت، سر و دست‌های شما لکه رنگ گرفته و نحوه پاک کردن این لکه ها شما را دچار نگرانی کند، لکه های به جای مانده روی پیشانی و سر همیشه آزار دهنده هستند؛ و گاهی تا مدت ها اثر خود را روی پوست شما دارند. در این قسمت چند نکته در خصوص پاک کردن لکه رنگ از پوست را بیان می‌کنیم.

 

پاک کردن رنگ مو از پوست

 

پاک کردن رنگ مو از پوست سر

نکته مهمی که در پاک کردن لکه رنگ مو از پوست قبل از رنگ کردن مو باید به آن توجه زیادی شود، معجزه وازلین است. بله دزست متوجه شدید؛ تماس وازلین با نقاطی از پوست شما که در معرض رنگ قرار دارند، مانع رنگ گرفتن پوست این نواحی می‌شود، و به عنوان یک محافظ قوی از پوست شما در برابر لکه های رنگ مو عمل می کند. بنابراین می‌توان این ماده را در پاک کردن رنگ از پوست موثر دانست.

 

پاک کردن رنگ مو از پوست سر

 

اگر هنوز هم با لکه رنگ مواجه شدید، مقداری پنبه را به مایع لاک پاک کن آغشته کرده و روی پوست سر و خطوط پیشانی خود را با آن پاک نمایید، در این مورد استفاده از روغن زیتون و یا ایده پاك كردن رنگ مو با جوش شيرين نیز پیشنهاد می گردد، که در آن جوش شیرین را با صابون مایع یا مایع دستشویی مخلوط کرده و کرم ایجاد شده رو روی لکه رنگ مو بگذارید، سپس آن را بشویید.

 

پاک کردن رنگ مو از روی پوست صورت

رنگ ریخته شده روی پیشانی یا لکه های رنگ کنار صورت بیشتر مواقع ذوق شما را در دیدن موهای رنگ کرده تان کم می کند، بخصوص اگر مجبورید با آن شکل و شمایل در جمع حاضر شوید، اما خوب است بدانید؛ استفاده از لاک پاک کن و روغن زیتون و جوش شیرین در پاک کردن لکه رنگ مو از پوست صورت هم تاثیرگذار است، نکته ای که می توان به عنوان راهکار قابل دسترس، در این قسمت معرفی کرد، استفاده از خمیر دندان و مسواک تمیز برای پاک کردن لکه رنگ از روی پوست صورت است، که در روش پاك كردن رنگ موي مشكي از روی پوست نیز تاثیر گذار می‌باشد.

 

پاک کردن رنگ مو از روی پوست صورت

 

چطور لکه رنگ مو را از روی لباس پاک کنیم

 

دومین چیزی که در معرض لکه رنگ مو قرار دارد، لباسی است که به تن دارید، لکه ایجاد شده روی لباس برای پاک شدن اصول متفاوت تری دارد،با هم چند راهکار پاک کردن لکه رنگ از لباس را مشاهده می‌کنیم.

پاک کردن کردن لکه رنگ موهای پایه و فانتزی

این راهکار پاک کردن لکه رنگ مو بیشتر برای لباس های قابل شستشو کاربرد دارد، پس به این مورد دقت داشته باشید، در هنگام لک گرفتن لباس هر چه سریعتر اقدام به پاک کردن لکه رنگ مو از روی لباس نمایید. برای این کار پیشنهاد ما به شما استفاده از مایع ظرف شویی و یک برس کوچک یا مسواک است ،به این شکل که مایع ظرف شویی را روی لکه ریخته و با برس روی آن بکشید تا پاک شود، سپس لباس را با آب سرد شسته و آبکشی کنید. در صورتی که لکه همچنان بر لباس باقی ماند ناامید نشوید؛ یک ظرف آب پر کرده، کمی پاک کننده به آب اضافه نمایید، و اگر لباس شما سفید است، پاک کننده را سفید کننده در نظر بگیرید، لباس را به مدت هشت ساعت در آن قرار دهید، سپس آن رابشویید.

 

پاک کردن رنگ موی مشکی،قهوه ای، و یا رنگ فانتزی از لباس

 

در صورتی که با انجام دادن این اقدامات همچنان لکه روی لباس باقی ماند، بهتر است یک چهارم پیمانه سفید کننده کلرین یا آب ژاول در ظرف آب ریخته و لباس را به مدت 15 دقیقه در آن قرار دهید، چون ممکن است این ماده پاک کننده به پارچه لباس شما آسیب وارد کند، زمان را حتما در نظر بگیرید، در نهایت این لباس را با آب سرد بشویید.

 

  •  پاک کردن کردن لکه رنگ مو فانتزی قرمز

رنگ ها خاصیت متفاوتی در ایجاد لکه دارند، بعضی ها راحت تر و بعضی دیگر به سختی و گاهی اصلا پاک نمی‌شوند، پس رفتاری که برای پاک کردن لکه مو از لباس باید داشته باشید، ممکن است در رنگ ها متفاوت باشد. اقدامات گفته در قسمت قبلی تا حدودی موثر هستند، برای بهتر پاک شدن این نوع لکه رنگ مو از لباس چند نکته کاربردی دیگر را به اشتراک می گذاریم.

 

پاک کردن لکه رنگ مو فانتزی قرمز

 

برای پاک کردن لکه رنگ مو از لباس در اینجا می توانید، نصف قاشق چایخوری مایع ظرفشویی، 1 قاشق غذاخوری آمونیاک را در یک ظرف پلاستیکی یا شیشه ای ریخته، قسمت لک گرفته لباس را در این محلول تهیه شده 15 دقیقه قرار داده و سپس این لکه را از پشت بسابید،سپس مجدد 15 دقیقه در این محلول قرار داده و در نهایت با آب سرد آن را بشویید. در ادامه در یک ظرف دیگر مقداری آب گرم را به همراه 1 قاشق غذاخوری سرکه سفید تهیه کرده و قسمت لکه دار لباس را در آن به مدت 30 دقیقه قرار داده و سپس آن را در لباس شویی بیاندازید.برای لباس های سفید رنگ پیشنهاد ما استفاده محلول آب و سفید کننده در کنار روش بالا می باشد.گاهی بعضی لکه ها بخاطر ماهیتی که دارند با هیچ کدام از این روش ها پاک نمی‌شوند، در این صورت بهتر است لباس را به خشکشویی ببرید.

 

پاک کردن لکه رنگ مو از وسایل

در خصوص مطلب چطور رنگ مو را از روی پوست و وسایل پاک کنیم؟ به طور کامل در مورد پاک کردن لکه رنگ مو از لباس و پوست صحبت کردیم، بخش مهمی از ایجاد لکه رنگ مو روی وسایل به موکت ،فرش و مبلمان مربوط می‌شود، این لوازم خانه چون بیشتر در معرض استفاده قرار دارند، ممکن است هنگام استفاده از رنگ مو لکه رنگ بگیرند، برای لکه بری رنگ مو از لوازم نام برده در انجام این روش کاربردی گام به گام با ما همراه باشید:

 

پاک کردن لکه رنگ مو از وسایل

 

  • لکه رنگ را با یک قاشق از روی فرش، موکت و مبلمان بردارید و از استفاده از دستمال برای پاک کردن خودداری نمایید چون لکه را پخش می کند.
  • در یک کاسه محلول دو لیوان آب سرد، یک قاشق غذاخوری سرکه سفید و یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی تهیه کنید.
  •  اسفنج یا یک دستمال حوله ای درون این محلول قرار داده و سپس آن را روی لکه بکشید، تا پاک شود.
  • سعی کنید، آب پارچه را کاملا گرفته تا لوازم زیاد خیس نشوند.
  • این کار را تا زمانی که لکه کم رنگ یا پاک شد ادامه داده و 10 الی 15 دقیقه صبر کنید،تا خشک شود.
  • در صورتی که لکه رنگ مو پاک نشد از یک پارچه آغشته به الکل استفاده و روی جای لکه بکشید و سپس با حوله سفید تمیز رطوبت آن را بگیرید.
  • در نهایت بعد از برطرف شدن لکه یک اسفنج آغشته با آب گرم را روی قسمت تمیز شده بکشید تا لکه در تار و پود فرش نرود.

 

موارد گفته شده در مورد پاک کردن لکه رنگ مو بصورت تجربی بوده و در صورت اینکه لکه همچنان روی وسایل باقی بود بهتر است، از فرش شویی و یا مکانی برای شستن مبلمان استفاده کرده و یا اقدام به تغییر روکش مبلمان کنید.

4.5 امتیاز از 1618 رای


برچسب‌ها:
رنگ موی ساده بانوان
برای سرویس رنگ موی ساده بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین