قیمت ضد عفونی منزل و محل کار در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه ضد عفونی منزل و محل کار" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به ضد عفونی منزل و محل کار نیاز دارید؟

ضد عفونی منزل و محل کار را به متخصصش بسپار

ضد عفونی منزل و محل کار یکی از مهم‌ترین اقدامات هنگام سرد شدن هوا و شیوع آنفولانزاهای مختلف و سرماخوردگی محسوب می‌شود. زیرا با وجود این نوع بیماری‌ها، ویروس کشی و میکروب زدایی به روش‌های معمول بسیار کار مشکلی است. ضدعفونی کردن سطوح مختلف که روزانه با آن سر و کار داریم، باعث کمتر شدن سرایت این نوع بیماری‌ها می‌شود. روش‌های مختلفی برای ضد عفونی منزل و محل کار وجود دارد، که ما به آنها اشاره می‌کنیم. یکی از سرویس‌هایی که در «خدمت از ما» توسط متخصصین انجام می‌شود، ضدعفونی منزل و ضدعفونی محل کار برای شما عزیزان است. برای ضد عفونی خانه، محل کار، منزل، اتومبیل شما از مواردی است که توسط این متخصصین با دستگاه‌های مخصوص و مواد شوینده و ویروس کش و ضد عفونی کننده قوی هوا انجام می‌شود. 

قابل ذکر است که گیاهی برای ضد عفونی محیط، ضدعفونی كردن هواي خانه با پیاز، اسپند دود کردن از روش‌های سنتی پاکسازی هوای خانه از ویروس اما غیرعلمی است، که ممکن است ویروس‌های قوی را به طور کامل از بین نبرد.

 

ضد عفونی منزل و محل کار ، برای ضد عفونی خانه

 

قیمت ضد عفونی منزل و محیط کار چقدر است؟

هزینه ضد عفونی کردن منزل و محیط کار متناسب با متراژ محل شما تعیین می‌شود. شما می‌توانید در «خدمت از ما» سفارش خود را ثبت کنید و از متخصصین قیمت بگیرید.

 

نحوه ثبت سفارش سرویس ضدعفونی منزل و محیط کار در «خدمت از ما»

چنانچه می‌خواهید برای ضد عفونی خانه و منزل، محیط کار و ماشینتان از مواد بی‌خطر ضد عفونی استفاده کنید، می‌توانید سفارش خود را در «خدمت از ما» به رایگان ثبت کنید. پس از ثبت سفارش خدمات ضد عفونی منزل و محیط کار، چندین متخصص به رایگان به شما پیشنهاد قیمت ارسال می‌کنند و شما با توجه به نظرات و امتیاز سایر کاربران می‌توانید بهترین متخصص را انتخاب کنید. 

 

همچنین در ادامه می‌توانید راه‌های مختلف ضدعفونی منزل و محیط کار را مشاهده کنید.

 

ضد عفونی منزل و محل کار

 

ضد عفونی کردن منزل و محیط خانه

برای ضد عفونی خانه و محل کار راه‌های زیادی وجود دارد. یکی از مهم‌ترین مکان‌هایی ضد عفونی كردن محيط خانه، آشپزخانه است. چون تمام غذاها در آنجا پخته می‌شود و ضدعفونی کردن لوازم آشپزخانه و محیط آن بسیار مهم است. برای ضد عفونی كردن محيط خانه یکی از کارهای سنتی که انجام می‌شود، دود کردن اسپند است. این کار از نظر علمی اثبات نشده؛ اما از قدیم این کار را به عنوان باکتری کش قوی به کار می‌بردند. همینطور عنبرنسا را که بوی چندان خوبی ندارد؛ اما برای از بین بردن عفونت‌ها و باکتری‌ها بسیار مفید است.
اما به وسیله مواد ضدعفونی کننده شیمیایی هم به راحتی می‌توان ضدعفونی کردن سطوح را انجام داد. مخصوصا سطوح آشپزخانه، می‌توانید با نسبت 1 به 5 مایع رقیقی از وایتکس را درست کنید و با آن تمام سطوح را تمیز کنید. یا با سرکه سفید و جوش شیرین و یک پارچه نرم و نمدار سطوح را ضد عفونی کنید و بگذارید که سطح خشک شود. یا با کاربرد الکل صنعتی در منزل که با همان نسبت 1 به 5 الکل را میتوان رقیق کرد و عنوان ضد عفونی کننده قوی از آن استفاده کرد.

 

ضد عفونی منزل و محیط کار گیاه ضدعفونی کننده محیط ، ضد عفونی كردن محيط خانه

 

ضدعفونی کردن لوازم آشپزخانه

ضدعفونی کردن سطوح آشپزخانه یکی از مهم‌ترین وظایف است چون مرکز انتفال تمام ویروسها و میکروبهاست. زیرا تمام وسایلی که از بیرون وارد خانه می‌شوند اولین جایی که وارد می‌شوند آشپزخانه است؛ و تمام سطح آشپزخانه و حتی کابینت‌ها را باید ضدعفونی کرد. برای ضدعفونی کردن سینک می‌توانید از سرکه سفید و جوش شیرین هم استفاده کنید. زیرا سینک منبع تجمع میکروب‌هاست. 

این نکته را به یاد داشته باشید که بعد از خرید لوازم منزل حتما آن‌ها را استریل کنید. مخصوصا این روزها که ویروس کرونا شیوع زیادی دارد و بر روی اجسام مدت زیادی باقی می‌مانند. در ضدعفونی کردن لوازم آشپزخانه و هنگام خرید و گذاشتن آنها بر روی سطوح آشپزخانه حتما برای ضدعفونی کردن سطوح اقدام کنید. در عملیات ضدعفونی منزل، دستگیره‌های کابینت و در آشپزخانه را فراموش نکنید. می‌توانید با الکل صنعتی رقیق شده که کاربرد زیادی در منزل دارد وسایل را ضد عفونی کنید.

 

ضد عفونی کردن محیط  پیاز ضدعفونی کننده هوا

 

ضدعفونی کردن ماشین لباسشویی

اگر میخواهید لباسشویی خود را ضد عفونی کنید ابتدا سرکه سفید و جوش شیرین را در محفظه آن بریزید و لباسشویی را روشن کنید و اجازه دهید که بعد از شستشو کاملا لباسشویی خشک شود و بعد دوباره با مواد ضدعفونی کننده لباسشویی را روشن کنید و بعد اجازه دهید تا کاملا خشک شود، چون رطوبت خود باعث ایجاد باکتری و قارچ می‌شود. یادتان باشد مدام لباس‌های خود را بشویید.

 

ضدعفونی کردن محل کار

 

ضدعفونی کردن حمام و سرویس بهداشتی

رطوبت درحمام و سرویس بهداشتی باعث خانه کردن میکروب ها و ویروس های بسیاری می‌شود. تا آنجایی که میتوانید نظافت سرویس بهداشتی و حمام را در برنامه هفتگی خود قرار دهید. مداوم به ضدعفونی کردن آنها بپردازید چون محل پر رفت و آمدی در خانه محسوب می‌شود؛ و تجمع میکروب و ویروس‌ها زیاد است. برای ضد عفونی کردن سطوح می‌توانید از مواد شوینده و فرچه مخصوص استفاده کنید. اما مراقب باشید فرچه را مدام تعویض کنید چون محلی برای رشد باکتری‌هاست و دقت باشید از شوینده‌های متفاوت برای شست شو استفاده کنید.

 

ضدعفونی کردن سطوح کف منزل

برای استریل کردن سرامیک‌ها و کاشی‌ها باید از مواد ضدعفونی مخصوص استفاده کنیم مانند: دتول، سرکه سفید و جوش شیرین یا مواد شوینده مخصوص سرامیک و کاشی برای نظافت منزل بسیار کاربردی هستند. 

 

ضدعفونی سطوح در محل کار و منزل  گیاهان ضدعفونی کننده هوا

 

ضد عفونی لوازم محل کار

برای ضد عفونی کردن سطوح محل کار میتوانید از سرکه سفید و آب به تنهایی استفاده کنید یا از پدهای الکلی که در بازار موجود هستند، استفاده کنید و بر روی میز کار یا لب تاب و موس بکشید. یا از دستمال‌های مرطوب ضدعفونی کننده استفاده کنید. حتی از الکل صنعتی رقیق شده هم گزینه خوبی برای ضد عفونی کردن وسایل است.

 

ضد عفونی کردن در محل کار یا منزل

 

پیشگیری و جلوگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا

یکی از راه های پیشگیری از مبتلا شدن به این ویروس شستشوی مداوم دست‌ها با آب و صابون است. برای تمیزکردن دستگیره و کلید و موبایل خود می‌توانید از الکل بالای 60% استفاده کنید یا مقداری الکل صنعتی را با آب رقیق کنید. در بیرون ازخانه اگر فعالیت دارید حتما از دستکش و ماسک یکبار مصرف استفاده کنید و به هنگام ورود به خانه سریعا آنها را دور بیندازید و دست‌ها را بشویید. زیرا دوام این نوع ویروس بر روی سطوح بسیار زیاد است (2 تا 3 روز بر روی سطوح باقی می‌ماند) و باید برای ضدعفونی سطوح بیشتر دقت کنید و وقت بگذارید. دستگیره درب منزل و گوشی همراه خود را مدام ضدعفونی کنید.

در این روزها که این ویروس در جهان شیوع پیدا کرده مراقب خود باشید گفته می‌شود که مرگ ومیر این بیماری 2% است، یعنی خیلی پایین‌تر از آنفولانزای معمولی اما برای حفظ خود از ابتلا به این ویروس ضدعفونی کردن سطوح خانه را فراموش نکنید، بهداشت فردی را رعایت کنید. دست‌های خود را حداکثر 20 ثانیه بشویید و بهتر است در خانه بمانید.

 

بهترین متخصص ضد عفونی منزل و محل کار

در کنار رعایت بهداشت فردی، اهمیت رعایت بهداشت محیطی نیز اهمیت دارد. اگر می‌خواهید ضد عفونی منزل و محیط کارتان به صورت اصولی انجام شود، می‌توانید آن را به متخصصین بسپارید.  پس از ثبت سفارش ضد عفونی منزل و محل کار در «خدمت از ما» چندین متخصص به شما پیشنهاد قیمت ارسال می‌کنند. پس از بررسی پروفایل متخصصین و نظرات سایر کاربران بهترین متخصص را برای انجام کار انتخاب کنید. 

4.5 امتیاز از 1536 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
ضد عفونی منزل و محل کار

نظرات

سعید رضا یی
سعید رضا یی
5.0 (از 384 نظر)
798 خدمت موفق
ضد عفونی منزل و محل کار
فرشاد صدری

آقای سعید رضایی خیلی وقت شناس، منصف و بسیار خوش اخلاق بودند. ایشان برای ضد عفونی واحد بنده تشریف آورند. همه هزینه‌ها را شفاف اعلام کردند و باقی‌مانده محلول ضد عفونی را هم تحویل دادند. بسیار راضی بودم و ایشان را توصیه می‌کنم.

هادی ترکی زاده
هادی ترکی زاده
5.0 (از 28 نظر)
61 خدمت موفق
ضد عفونی منزل و محل کار
سارا احمد سامعی

یک ربع زودتر از موعد مقرر در محل حضور داشتند و بسیار فرد با اخلاقی بودن و کارشون رو به نحو احسن انجام دادن. بسیار از کارشون راضی بودیم. 👌👌

مهدیه عبدالهی
مهدیه عبدالهی
5.0 (از 37 نظر)
74 خدمت موفق
ضد عفونی منزل و محل کار
مشتری

اخلاق خوب.رسیدن سروقت.قیمت منصفانه.من درخواست کردم خارج ازوقت کاری۱۱شب بیان ولطف کردن اومدن خداخیرشون بده واقعاکارشونم خیلی خیلی عالی بود۵ستاره خیلی کمه.ممنونم