تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

ثبت درخواست "تعمیر ماشین لباسشویی"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در بازار آنلاین «خدمت از ما» در تهران، کرج، مشهد، تبریز و سایر شهرهای بزرگ ایران قابل دریافت است. تعمیرات لباسشویی آاگ در این بستر به‌وسیله تعمیرکاران ماهر نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ و تعمیرگاه‌های مجاز انجام می‌شود. خدمات تعمیر لباسشویی آاگ در اسرع وقت با مناسب‌ترین هزینه و قطعات باکیفیت انجام می‌شود تا بروز مشکلات بعدی را به حداقل برسد.

برای آشنایی با عیب‌یابی این دستگاه در نمایندگی ماشین لباسشویی AEG با ما همراه باشید. این مطلب می‌تواند ایده خوبی از روند تعمیر ماشین لباسشویی AEG قدیمی و جدید به شما بدهد. با این وجود، پیشنهاد می‌کنیم حتما کار تعمیر لباسشویی آاگ را به تعمیرکاران متخصص بسپارید.

تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ همانند خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ارج، عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال و دیگر لوازم برقی مثل تعمیر یخچال ارج و برندهای مختلف باید تحت نظارت افراد متخصص و آشنا با کدخطاها، سرویس و تعوض قطعات در حین تعمیر این برند لباسشویی صورت گیرد. 

 

عیب‌یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی AEG قدیمی و جدید دلایل کم‌وبیش مشترکی از خرابی و نیاز به تعمیر تسمه ماشین لباسشویی گرفته تا دلایل فنی تر مثل تنظیمات و رفع ایراد برد دارد.طبق گزارش نمایندگی‌های تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در بسیاری از شهرها، برخی مشکلات برای افراد بیشتری ایجاد می‌شوند.

مشکلاتی مانند خوب شسته نشدن لباس‌ها، نچرخیدن دیگ دستگاه، لرزش و صدای بیش از حد، عدم اجرای صحیح پروسه شستشو به دلیل رعایت نکردن طریقه نصب شلنگ تخلیه لباسشویی و غیره.در ادامه پرتکرارترین مشکلاتی که افراد را به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ نیازمند می‌کند را کوتاه بررسی کرده‌ایم:

 

تعمیرات لباسشویی آاگ به‌دلیل مشکلات درب

اگر درب دستگاه شما باز نشود، باید در اولین فرصت برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ اقدام کنید. البته اگر درب آن بسته نشود هم باید همین‌کار را کرد:

 1. اگر درب دستگاه شما بسته نشود، در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ ابتدا قفل درب و میکروسوئیچ دستگاه را بررسی می‌کنند. اگر هرکدام از این قطعات مشکل داشته باشند، برای تعمیر لباسشویی آاگ باید آنها را تعویض کرد. البته اگر یک شئ خارجی مانع بسته شدن درب شده و یا Anti-Flood روشن باشد، تعمیر ماشین لباسشویی AEG ساده‌تر است.
 2. اما اگر درب دستگاه باز نشود، برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ باید ابتدا به‌ترتیب قطع بودن جریان ورودی برق و جریان برق خانه و فیوز را بررسی کرد. اگر دستگاه قدرت الکتریکی کافی را دریافت می‌کند، ممکن است چرخه شستشو به پایان نرسیده باشد و یا آب موجود در وان کاملا تخلیه نشده باشد. در این صورت نمی‌توانید درب دستگاه را باز کنید.

اگر همچنان درب دستگاه شما باز یا بسته نمی‌شود، برای تعمیر ماشین لباسشویی AEG قدیمی و یا جدید خود از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

 

رفع مشکلات چرخه شستشو در نمایندگی ماشین لباسشویی AEG

چرخه شستشوی دستگاه شما دو مشکل عمده می‌تواند بهم بزند: شروع نشدن چرخه شستشو و یا طولانی شدن آن.

 1. قبل از تعمیرات لباسشویی آاگ به‌خاطر نچرخیدن دستگاه باید از روشن بودن فاز Spin و بارگیری صحیح البسه مطمئن شد. اگر مشکلی نبود، احتمالا برد دستگاه دستور چرخش را صادر نمی‌کند. در این حالت پیش از تعمیرات AEG می‌توانید چندکار را برای رفع مشکل امتحان کنید. لباسشویی را از برق بیرون بکشید، و بعد از چند دقیقه آن را به برق بزنید. ممکن است ریست ماشین لباسشویی AEG هم این مشکل را حل کند.
 2. اما اگر به‌خاطر طولانی شدن به تعمیر لباسشویی آ ا گ نیاز دارید، تعمیرکاران نمایندگی ماشین لباسشویی AEG باید موارد فنی‌تری را بررسی کنند؛ مانند ضعیف بودن فشار آب ورودی. اگر آب ورودی ضعیف باشد، دستگاه چرخه شستشو را طولانی‌تر می‌کند تا لباس‌ها کاملا تمیز شوند. اما اگر فشار آب مشکلی نداشت، برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ باید خرابی تایمر را چک کرد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ به‌دلیل صدای زیاد

صدای زیاد دلیل تماس افراد زیادی با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تهران، کرج و سایر شهرهاست. این مشکل نگران‌کننده چند دلیل عمده می‌تواند داشته باشد:

 • تراز نبودن ماشین لباسشویی AEG
 • حذف بسته‌بندی یا پیچ و مهره‌های حمل‎و‎نقل دستگاه
 • بارگیری اشتباه ماشین لباسشویی آ ا گ (البسه بیش از حد یا بسیار کم)

موارد بالا با کمی دقت رفع شده و اصلا نیازی به تعمیر لباسشویی آاگ نیست. اگر این موارد را رعایت کرده‌اید اما هنوز دستگاه صدای زیادی تولید می‌کند، احتمالا مشکل از موتور دستگاه است. ناگفته پیداست که رفع چنین مشکلی به دانش افراد فعال در تعمیر‌گاه‌های مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ نیاز دارد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی AEG قدیمی

 

تعمیر لباسشویی آاگ ‌به‌دلیل شستشوی نامطلوب

خوب شسته نشدن لباس‌ها توسط ماشین لباسشویی AEG مدل Lavamat یا مدل‌های دیگر این برند لزوما به معنی نیاز به تعمیرات نیست. ممکن است به اندازه کافی از مواد شوینده استفاده نکرده باشید (یا خیلی زیاد استفاده کرده باشید)، دمای نامناسبی برای شستشو انتخاب کرده باشید، یا بیش از حد در دستگاه لباس قرار داده باشید.

بنابراین حتما دفترچه راهنمای فارسی آاگ را بررسی کنید تا از مقدار صحیح ماده شوینده و بار البسه اطلاع داشته باشید. البته می‌توانید ماده شوینده‌تان را هم عوض کنید. اگر همچنان لباس‌ها خوب شسته نمی‌شدند، از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی لاوامات و یا مدل‌های دیگر کمک بگیرید.

نکته: هرگز بیشتر از نصف جاپودری لباسشویی یا محفظه ماده شوینده را پر نکنید.

 

تعمیرات ماشین لباسشویی AEG به‌دلیل نشت آب

نشت آّب  یا همان آبریزی ماشین لباسشویی یکی از ایرادات آزاردهنده این دستگاه است. برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ درصورت نشت آب پیش از هرکاری محکم بودن کوپلینگ شیلنگ آب بررسی می‌شود. این مسئله شایع‌ترین علت نشتی آب در ماشین لباسشویی AEG است.

اگر کوپلینگ محکم بود، متخصص تعمیرات لباسشویی آاگ محکم بودن فیلتر پمپ تخلیه را بررسی خواهد کرد. چون اگر فیلتر پمپ محکم نباشد، آب نشت خواهد کرد. وجود پارگی و آسیب‌های دیگر در شیلنگ تخلیه در ماشین لباسشویی AEG مدل Lavamat و مدل‌های دیگر هم باعث نشت آب می‌شود.

نکاتی برای نیاز کمتر به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

نکات ساده‌ای وجود دارند که با توجه به آنها نیازتان به تعمیرات لباسشویی آاگ کاهش قابل‌توجهی خواهد داشت؛ برای مثال:

 • یک راه عالی برای جلوگیری از نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ، مطالعه دفترچه راهنمای فارسی این دستگاه و آشنایی با نحوه استفاده صحیح از آن است.
 • یک برنامه زمانی منظم داشته باشید و طبق آن اتصالات دیگ ماشین لباسشویی AEG مدل Lavamat یا مدل‌های دیگر را روغن‌کاری کنید.
 • همیشه از مواد شوینده باکیفیت استفاده کنید تا باعث ایجاد رسوب نشوند.
 • لباسشویی را روی یک سطح محکم صاف، و با 5 سانتی‌متر فاصله از دیوار نصب کنید.
 • به‌صورت دوره‌ای ماشین لباسشویی AEG را با یک ماده حلال کلسیم را بشویید (بدون لباس).
 • پس از پایان کارتان با دستگاه، برای مدتی درب آن را باز بگذارید تا رطوبت داخل دستگاه از بین نرود.

در صورتی که با وجود رعایت تمامی این نکات به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ نیاز پیدا کردید، روی «خدمت از ما» حساب کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی
برای سرویس تعمیر ماشین لباسشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading