کدام لاستیک ایرانی بهتر است؟ به همراه معرفی بهترین لاستیک ایرانی

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
کدام لاستیک ایرانی بهتر است؟ به همراه معرفی بهترین لاستیک ایرانی

معرفی بهترین تایر‌های ایرانی بر اساس ارزیابی‌ها و نظارت‌های کیفی انجام شده روی نحوه‌ی عملکرد تایر و لاستیک ماشین صورت می‌گیرد. معرفی بهترین تایرهای ایرانی به شناخت برترین شرکت‌های تولید تایر در ایران کمک کرده و یک راهنمای مناسب برای افراد در هنگام خرید تایر و لاستیک ماشین به حساب می‌آید.

رتبه بندی کیفیت لاستیک‌های ایرانی از جمله مواری است که در شناخت و معرفی بهترین تایرهای ایرانی تاثیر گذار است. برای شناخت لاستیک‌های خوب بازار در هنگام خرید باید از فاکتورهای قابل قبول یک لاستیک خوب اطلاع داشته باشید و یا از افراد متخصص و مطلع در این زمنیه کمک بگیرید. در این مطلب علاوه بر آَشنایی با بهترین تایر‌های ایرانی از مزایای یک تایر خوب نیز صحبت شده است.

 

شناخت لاستیک‌های خوب بازار متناسب با نوع ماشین یک مزیت در هنگام خرید تایر است. آشنایی با بهترین لاستیک ایرانی برای سمند، بهترین لاستیک ایرانی برای 206 و یا دیگر ماشین‌ها، با معرفی بهترین تایر‌های ایرانی حاصل می‌شود.

 

معرفی بهترین تایر ایرانی

 

معرفی بهترین تایر‌های ایرانی

انتخاب لاستیک و تایر مناسب از مهم ترین و ضروری ترین نکات است که باید با حساسیت خاصی از جانب رانندگان مواجه شود. تایریا لاستیک خودرو در دسته تجهیرات اصلی ماشین است که سلامت و کیفیت آن تاثیر مستقیم بر ایمنی راننده و سرنشینان دارد. بنابراین شناخت و معرفی بهترین تایر‌های ایرانی مخصوصا در این دوره که نسبت به وارادات این اقلام در از سمت کشور‌های صادرکننده تحریم هستیم بسیار اهمیت دارد.

 

مشخصات بهترین لاستیک ایرانی

 

برای معرفی بهترین تایر‌هایی ایرانی می‌توان شرکت‌های سازنده تایر و لاستیک انواع ماشینهای سواری و سنگین به شرح ذیل معرفی کرد.

 

گروه صنعتی بارز

گروه صنعتی بارز بعنوان اولین کارخانه تایرسازی کشور، شناخته شده است. تایر بارز در بازار لاستیک و تایر ایران به واسطه کیفیت بالا و تکونولوژی‌های به کار رفته در تولید این محصول کم کم عنوان بهترین تایر ایرانی را به خود اختصاص داد. در بررسی و معرفی بهترین تایر‌های ایرانی با اطمینان می‌توان از گروه صنعتی تایر بارز یاد کرد. بارز بزرگترین تولید کننده تایر ایران است.

 

معرفی بهترین تایرهای ایرانی: گروه صنعتی لاستک بارز

لاستیک پارس

در راستای بررسی و معرفی بهترین تایر‌های ایرانی می‌توان به شرکت لاستیک پارس با نام تجاری پیروزی که یکی از بزرگترین تولید کنندگان تایر در ایران با چهل سال سابقه تولید تایر اشاره داشت. این شرکت دارنده‌ی انواع ایزو و گواهینامه‌های بین اللملی از سازمانهایی مثل استاندار ملی، کیفیت صنایع خوروسازی در ایران و... می باشد. تولیدات اصلی شرکت لاستیک پارس تایر‌های کامیونی، اتوبوسی، سواری در انواع مختلف و با طراحی ساختار بایاس است.

 

معرفی بهترین تابر ایرانی: لاستیک پارس

 

شرکت لاستیک پارس به دلیل داشتن تعهد بالا نسبت به ضریب ایمنی مطمئن، کیفیت و مقاومت تایر تولیدی و علاوه بر این موارد دوام و کاربرد بالا نسبت به نمونههای مشابه وارداتی در لیست معرفی بهترین تایر‌های ایرانی قرار گرفته است.

 

لاستیک دنا

شرکت لاستیک دنا در دسته کارخانجات قدیمی تولیدی تایر در کشور قرار دارد. شرکت تایر دنا تولید کننده لاستیک‌های ایرانی برای سایز‌های سنگین و نیمه سنگین است. شرکت‌هایی مثل بارز و گلدستون تایر‌های بایاس نخی خود را با الگو گرفته از فناوری‌های به کار رفته در این شرکت تولید می کنند.

 

معرفی بهترین تایر ایرانی: گروه صنعتی لاستیک بارز

 

شرکن دنا علی رغم مشکلات متعدد در خط تولید لاستیک همچنان در معرفی بهترین تایر‌های ایرانی قرار داشته و محصولات تولیدی آن در رده بهترین‌های تایر ایران می‌باشد.

 

کویر تایر

شرکت کویر تایر از بدو ورود به عرصه تولیدات داخلی تایر و لاستیک سیر صعودی تحولات موثر و چشمگری در صنعت تایر در کشور به ایجاد کرده است. از جمله افتخارات کویر تایر که منجر به قرار گرفتن آن در لیست معرفی بهترین تایر‌های ایرانی است، تولید تایر‌های رادیال سیمی و همین طور تامین خواسته‌های مشتریان و مصرف کننده گان در کنار با حفاظت از محیط زیست می‌باشد.

 

بهترین تابر ایرانی: کویر تایر

 

یزد تایر 

در معرفی بهترین تایر‌های ایرانی نام یزد تایر به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های نوین در ساخت لاستیک و تولیدات تایر به چشم می‌خورد. این شرکت که یکی از بهترین تولید کنندگان تایر در ایران است. سری جدید لاستیک‌های تولید خود را با نام سری V و مشخصات تحمل حداکثر سرعت 240 کیلومتر در ساعت را ارائه داده است.اولین تولید کننده تایرهای سری V در ایران یزد تایر می‌باشد.

 

معرفی بهترین تابر ایرانی: یزد تایر

 

گلدستون

مجتمع صنعتی آرتاویل تایر که عموما آن را با نام تجاری گلدستون می‌شناسند، علی رغم پیشینه کمی که نسبت به دیگر تایر‌های نام برده دارد توانسته است با قرار گرفتن در لیست بهترین تولیدکنندگان تایر ایرانی کفیت محصولات خود را به رخ بکشد. در معرفی بهترین تایر‌های ایرانی نام تایر گلدستون با تولید انواع تایر‌های بایاس وانتی، سنگین و کشاورزی و همین طور سواری دیده شود.

 

معرفی بهترین تایرهای ایرانی - تایر گلدستون

 

ایران تایر

در این قسمت برای شناخت و معرفی بهترین تایر‌های ایرانی به معرفی ایران تایر با پیشنیه تقریبا 56 سال فعالیت در حوزه تولیدات انواع لاستیک و تایرهای وانتی، باری، سواری و اتوبوسی اشاره می‌کنیم. انواع تایر و لاستیک‌های تولیدی شرکت ایران تایر با سایز‌های مختلف و مدل‌های تایر بایاس و تایر رادیکال نخی با نام تجاری ایران تایر عرضه می‌شوند. از مزایای لاستیک ایران تایر کیفیت مطلوبی است که در نظرسنجی افرادی که استفاده کرده اند به آن اشاره شده است.

 

معرفی بهترین تایرهای ایرانی - ایران تایر

 

رتبه بندی کیفیت لاستیک های ایرانی

بر اساس نظر سنجی‌های انجام شده از افرادی که تولیدات تایر داخلی را برای خودرو‌های خود انتخاب کرده اند، یک لیست مشخص با درصد‌های ارزیابی شده بر اساس نظریات مشتریان با عنوان رتبه بندی کیفیت لاستیک‌های ایرانی برای معرفی بهترین تایر‌های ایرانی به شرح ذیل منتشر شده است.

  • تایر بارز (74%)
  • کویر تایر (10%)
  • یزد تایر (6.5%)
  • ایران تایر (5%)
  • تایر دنا (4.5%)

 

رتبه بندی کیفیت لاستیک‌های ایرانی

 

بر اساس مطالب بیان شده در ادامه به معرفی بهترین تایر‌های ایرانی برای خودروهایی مثل سمند، 206، 405، و همین طور خودرو دنا می پردازیم.

 

بهترین لاستیک ایرانی برای سمند

بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده بهترین نوع لاستیک برای خودرو سمند، تایر بارز است. اما بهتر است حتما برای خرید لاستیک مناسب خودرو خود با افراد مطلع درباره لاستیک‌های خوب بازارمشورت کنید.

 

بهترین نوع لاستیک ایرانی برای خودرو سمند

 

بهترین لاستیک ایرانی برای 206

بهترین لاستیک ایرانی برای 206 از دید دارنده گان این خودرو تایر بارز، تولیدات ایران تایر، یزد تایر، کویر تایر و گلدستون می باشد. میزان رضایت مشتریان در این خصوص بین یزدتایر، کویر تایر و تایر بارز بیشتر به سمت تایر بارز می‌باشد.

 

بهترین لاستیک ایرانی برای 206

 

بهترین لاستیک ایرانی برای 405

در میان اسامی معرفی بهترین تایر‌های ایرانی می‌توان از تایر بارز، یزد تایر و کویر تایر بعنوان بهترین لاستیک ایرانی برای 405 یاد کرد.

 

بهترین لاستیک ایرانی برای 405

 

بهترین لاستیک ایرانی برای دنا

انتخاب لاستیک ایرانی برای خودروی دنا می‌تواند، یکی از لاستیک‌های معرفی شده در لیست بهترین تایرهای ایرانی باشد. اما بهتر است قبل از خرید با یک فرد مطلع در این خصوص مشورت شود.

 

لاستیک ایرانی برای خودروی دنا

 

معرفی بهترین تایر‌های ایرانی تا حد زیادی در انتخاب یک لاستیک مناسب برای خودروی افراد موثر بوده و از احتمال بروز حوادث ناگوار در اثر کیفیت نامطلوب تایر خودرو می‌کاهد.

4.5 امتیاز از 1450 رای


تعویض لاستیک و تایر خودرو
برای سرویس تعویض لاستیک و تایر خودرو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین