بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟

ثبت درخواست " آموزش فتوشاپ "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟

کسانی که با فتوشاپ سروکار دارند یا می‌خواهند آن را یاد بگیرند معمولا به دنبال بهترین ورژن فتوشاپ هستند. بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟ طرح این سوال بین افرادی که در حال انجام کار طراحی و ادیت عکس بصورت حرفه‌ای و آماتور هستند، بسیار شنیده می‌شود. برای آشنایی با بهترین ورژن فتوشاپ باید نکات و ویژگی‌های زیادی در تعیین کنید. وضعیت سیستمی که انواع فتوشاپ با ورژن‌های مختلف بر روی آن نصب است و همین طور سطح تخصص افراد در استفاده از این نرم افزار در تشخیض کیفیت مطلوب ورژن انتخابی فتوشاپ تاثیر دارد. حتی پلاگین و قالب‌های استفاده از ورژن‌های مختلف نرم افزار فتوشاپ در موبایل و کامپیوتر و ... در مشخص کردن بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟ نقش مهمی دارد. یک عامل تاثیر گذار در شناخت ورژن‌های نرم افزار فتوشاپ نسخه مورد استفاده برای افراد است.

 

 نسخه‌های مختلف فتوشاپ و ویندوزی که این نرم افزار بر روی آن نصب است. فاکتور‌های تعیین اینکه بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟ هستند. اینکه دانلود نرم افزار فتوشاپ2012 یا فتوشاپ cs6 و همین طور دانلود فتوشاپ cc4 تا چه اندازه گره‌گشای کار کاربران برای شناخت بهترین ورژن نرم افزار فتوشاپ است، ارتباط مستقیم با نوع کار و سیستم افراد دارد.

 

دانلود نرم افزار فتوشاپ2012 - فتوشاپ cs6

 

بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟

همانطور که در مقدمه مطلب اشاره داشتیم راه‌های زیادی برای شناخت اینکه بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟ وجود دارد. اما بهتر از هر راهکاری شناخت و تحقیق مناسب درباره نسخه‌های مختلف تولید این نرم افزار است. از لحظه طراحی و ساخت یک نرم افزار تا زمانی که تاثیر و کارکرد خود را در بین کاربران دنیای کسب و کار آنلاین یا افراد محصل در رشته‌های مرتبط با این نرم افزار‌ها دارند با ورژن و انواع مختلفی همراه است.

نرم افزار فتوشاپ یکی از همین سبک نرم افزار‌های طراحی شده است که از زمان تولید تا به امروز نسخه‌ها و ورژن‌های مختلفی را با عناوین متفاوت برای رفع نیاز طراحان و کارشناسان ادیت و روتوش عکس ارائه داده است.

 

بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟

 

همین امر کاربران علاقمند به کار با این نرم افزاری طراحی در فضای‌های مختلف سه بعدی و دو بعدی و عادی برای شناخت اینکه بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟ دچار سردرگمی کرده است. پاسخ قاطعی که می‌توان برای این سوال داشت، بطور حتم بهترین ورژن فتوشاپ با توجه به نوع فعالیت و سیستم افراد متفاوت است.در این قسمت به معرفی کوتاهی از انواع فتوشاپ برای آشنایی بیشتر می‌پردازیم.

 

انواع نرم افزار فتوشاپ و کاربرد آن‌ها

 • Adobe Photoshop Elements: ارزان ترین نسخه فتوشاپ با افکت‌های آماده و امکانات کمتر نسبت به دیگر انواع فتوشاپ
 • Adobe Photoshop Lightroom: قابلیت کار همزمان بر روی چندین عکس اما با امکانات کمتر در این نوع فتوشاپ وجود دارد.
 • Adobe photoshop ME: نسخه تکمیل شده فتوشاپ با تمامی قابلیت‌ها بخصوص تایپ فارسی
 • Adobe photoshop Extended: نسخه تکمیل شده فتوشاپ با تمامی قابلیت‌ها بدون تایپ فارسی

 

انواع نرم افزار فتوشاپ و کاربرد آنها

 

انواع فتوشاپ معرفی شده در این قسمت هر کدام دارای نسخه‌های مختلفی از زمان تولید تا به امروز هستند که تا حد زیادی در شناخت اینکه بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟ تاثیر دارند. در ادامه به معرفی نسخه‌های کاربردی فتوشاپ می‌پردازیم.

 

نسخه‌های مختلف نرم افزار فتوشاپ

نسخه‌های تولید شده فتوشاپ از زمان تولید تا به امروزه تقریبا به 18 نسخه کاربردی تقسیم شده است. این نسخه‌ها با هدف بهبود ورژن‌های قبلی فتوشاپ روی کار آمده و تا حدودی در رفع نواقص نسخه‌های قبلی موفق بوده اند.تا قبل از سال 2003 این نرم افزار دارای 13 نسخه ارائه شده با امکانات متفاوت بوده است. بعد از این دوره تولید و به روز رسانی نسخه‌های جدید فتوشاپ تحت عنوان دو گروه CS و CC وارد بازار نرم افزار‌های طراحی شد.

 

نسخه‌های مختلف نرم افزار فتوشاپ

 

هر کدام از این ورژن‌ها در انواع مختلف فتوشاپ ارائه شده و در تعیین اینکه بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟ به یک اندازه نقش دارند. در این قسمت به شناخت مختصری درباره هر کدام از این نسخه‌ها می‌پردازیم.

 

نسخه‌های فتوشاپ تا قبل از تولید CS

از نسخه‌ی ابتدایی تولید نرم افزار فتوشاپ یعنی 0.87 در سال 1989 برای یک سیستم عامل مکینتاش تا ورژن 7 نرم افزار فتوشاپ در سال 2002 شامل دوره تولید نرم افزار فتوشاپ قبل ازگروه CS می‌شود. در این دوره قابلیت‌های زیادی در قالب هر بار بروز رسانی ورژن‌های جدید در این نرم افزار شکل گرفته و در نهایت با موارد زیر به دوره‌ی تکمیلی و پایانی خود در این نوع ورژن‌ها رسیده است.

 • قابلیت برداری شدن کامل متن‌ها در نرم افزار فتوشاپ
 • افزودن ابزار کاربردی healing brush tool در این نرم افزار
 • اضافه شدن پنجره spell check در فتوشاپ
 • افزودن پنجره find and replaceبرای انجام طراحی‌های مختلف در این نرم افزار

 

نسخه‌های فتوشاپ تا قبل از تولید CS

 

نسخه‌های فتوشاپ تحت عنوان Creative Suits) CS) 

از نسخه 8 نرم افزار فتوشاپ در سال 2003 که اولین نسخه نرم افزار فتوشاپ در گروه CS نیز نام گرفت و کلی قابلیت جدید را به همراه داشت تا نسخه 13 نرم افزار فتوشاپ در سال 2012 در انحصار تولید این گروه می‌باشد.در این گروه تولید نرم افزار فتوشاپ قابلیت‌های کاربردی زیادی با هر تغییر ورژن به نسخه‌های جدید اضافه شده و روز به روز به کاربران علاقمند به کار طراحی با این نوع نرم افزار اضافه کرده است.

 

نسخه‌های فتوشاپ تحت عنوان Creative Suits) CS)

 

در نهایت در ورژن13 که بیشتر کاربران آن را بهترین نسخه سری CS می‌شناسند با اضافه کردن قابلیت‌های زیر جای خود را به نسخه‌های گروه CC جهت تولید ورژن جدید نرم افزار فتوشاپ داده اند.

 

 • واسط کاربری از ابتدا ساخته شد.
 • افزودن ابزارهای content-aware patch tool و content-aware move tool
 • افزودن سه نوع فیلتر اضافی برای بلور کردن تحت عناوین tilt shift, iris blur, field blur
 • بهبود وضعیت پنجره color range
 • اضافه شدن قابلیت جدید adobe camera raw
 • بهبود وضعیت ابزار crop tool
 • اضافه شدن قابلیت پشتیبانی از video
 • فیلتر oil paint، در خود فتوشاپ جای گرفت
 • افزودن پنل‌های paragraph styles و character styles
 • اضافه شدن قابیلت look up table
 • واسط 3 بعدی، از ابتدا طراحی و ساخته شد که کاربرد آن را راحت تر کرد.

 

نسخه‌های فتوشاپ تحت عنوان Creative Suits) CS)

 

در هنگام کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اینکه بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟ نام این نسخه به چشم خیلی از کاربران علاقمند به کار در حوزه طراحی با این نرم افزار آشناست.

 

نسخه‌های به روزتر فتوشاپ Creative Cloud) CC)

اولین نسخه این گروه از تولید نرم افزار فتوشاپ ورژن 14 در سال 2013 می‌باشد. ادامه تولید ورژن‌های این نسخه تا به امروزه با ارائه قابلیت‌های کاربردی در هدف رفع نواقص قبلی و ایجاد بستری پیشرفته‌تر برای انجام کار طراحی‌های جدید در قالب 3 بعدی و 2 بعدی وجود دارد. آخرین ورژن این گروه از نرم افزار فتوشاپ با به عبارت بهتر آخرین نسخه کلی فتوشاپ تا به امروز ورژن جدید در سال 2020 است.

 

نسخه‌های فتوشاپ تحت عنوان Creative Suits) CS)

 

از جمله قابلیت‌های نهایی اضافه شده به نرم افزار فتوشاپ در راستای بهبود عملکرد این نرم افزار می‌توان به نکات زیر اشاره داشت.

 • ایجاد فضای انتخاب سوژه با یک کلیک
 • حذف پس زمینه عکس با یک کلیک 
 • ویرایش سریع لایه‌های مختلف عکس
 • افزودن امکان جدید Content Aware Fill
 • افزودن پنل تنظیمات (properties)
 • ویژگی جدید smart object photoshop
 • قابلیت کلید‌های میانبر در فتوشاپ مثل تیلدا “~” و ویژگی های جالب با آن
 • بستن سریع سند‌هایی غیر ضروری
 • بهبود کارایی آیکن Shift
 •  warp جدید و بسیار عالی 

 

کاربردی ترین ورژن فتوشاپ از دید کاربران

بسیاری از کاربران دانلود Photoshop me ورژن ۲۰۱۴ را چاره خیلی از مشکلات افراد در هنگام انجام کار‌های حرفه‌ای دانسته‌اند. برخی دیگر معتقدند که اگر یک کاربر عادی در هنگام استفاده از فتوشاپ هستید، بهترین ورژن فتوشاپ برای شما cs5 است. با این نسخه امکان روتوش عادی عکس و همین طور طراحی ابتدایی یک پوستر وجود دارد. در نهایت اگر کاربر تخصصی استفاده از فتوشاپ از فضای سه بعدی هستید و سیستم پیشرفته‌ای دارید، انتخاب نسخه cc در سال 2017 بهترین گزینه برای شماست.

 

کاربردی ترین ورژن فتوشاپ از دید کاربران

 

رسیدن به شناخت اینکه بهترین ورژن فتوشاپ کدام است؟ با توجه به نسخه‌های معرفی شده کاملا نوع کاربری این نرم افزار و سیستم مورد استفاده و بهترین ویندوز برای فتوشاپ که وابسته به نسخه ویندوز متفاوت است، بستگی دارد.

اگر برای انتخاب و نصب نسخه ویندوز و فتوشاپ متناسب با سخت افزار لپ تاپ یا کامپیوتر شخصیتان، به کمک نیاز دارید، می توانید از طریق ثبت سفارش رایگان در «خدمت از ما» متخصصین نزدیک به خودتان را پیدا کنید و خدمات نصب ویندوز در منزل یا نصب و تنظیم نرم افزارها را دریافت کنید.

4.5 امتیاز از 1420 رای


آموزش فتوشاپ
برای سرویس آموزش فتوشاپ از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین