چرا بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان ضروری است؟

ثبت درخواست " بیمه عمر "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
چرا بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان ضروری است؟

بیمه آتیه و عمر فرزندان یکی از جدیدترین روش‌های سرمایه گذاری جهت ساختن آینده‌ای بهتر برای فرزندان می‌باشد. امروزه یکی از بزرگترین دغدغه‌های اکثر و پدران و مادران ساختن آتیه مطمئن برای فرزندان خود از بدو تولد است؛ که برای این منظور راه‌های مختلفی چون سرمایه‌ گذاری‌های تحصیلی،بیمه، حساب بانکی و غیره وجود دارد.

اما از بین تمامی آن‌ها روز به روز به طرفداران بیمه آتیه و عمر فرزندان به دلیل مزیت‌های منحصر به فردی چون پس انداز کردن منظم برای تضمین آینده مالی فرزندان افزوده می‌شود. لازم به ذکر است که اکثر شرکت‌های بیمه دارای این طرح هستند، که نام برخی از آنها عبارت است از بیمه آتیه فرزندان سامان، کوثر، پاسارگاد، نوین، ملت و دانا که هر کدام شرایط و خصوصیات مخصوص به خود را دارند.

پس در ادامه این مطلب از مجله اینترنتی "خدمت از ما" همراه ما باشید؛ تا با جزئیات و مزایای بیمه تامین آتیه فرزندان به طور کامل آشنا شوید.

 

شرایط خاص بیمه آتیه و عمر فرزندان

در ابتدا به شما توصیه می‌شود که در هنگام تنظیم قرارداد بیمه از بیمه‌گر بخواهید که تمامی شرایط را به طور کامل برای شما توضیح دهد؛ چرا که بیمه آتیه فرزندان به دلیل آنکه کودکان با سن پایین را تحت پوشش خود قرار می دهد؛ ممکن است شرایط متفاوتی را برای هر رده سنی مشخص در نظر گرفته باشد.

در اکثر بیمه نامه‌ها یکی از شروط، ارائه نشدن پوشش امراض برای کودکان زیر ۱۵ و یا زیر ۱۲ سال می‌باشد و با گذر  کودک از این سنین پوشش‌های امراض برای آن‌ها به جریان می‌افتد. در صورتی که کودک تحت پوشش شرط سن بالای ۱۸ سال را در کنار شرط شاغل بودن را داشته باشد؛ این بیمه پوشش از کار افتادگی را نیز برای او تامین می‌کند.

در بعضی شرایط خاص مانند فوت فرد بیمه گذار، برخی از شرکت‌های ارائه کننده بیمه مانند شرکت بیمه عمر سامان، موظف به پرداخت حق بیمه به مدت ۱۰ سال می‌باشند. به یاد داشته باشید که طرح بیمه عمر فرزندان می‌تواند از یک تا ۳۰ سال ادامه داشته باشد و سرمایه هنگفتی را برای تضمین آینده فرزندان شما حاصل کند. 

 

مزایای بیمه عمر و آتیه فرزندان

 همانطور که گفته شد این بیمه به دلیل مزایایی که برای آینده فرزندان به دنبال دارد، یکی از بهترین انواع سرمایه گذاری برای تضمین آینده مالی فرزندان می‌باشد. در ادامه به توضیح 4 مورد از مهم‌ترین مزایای بیمه آتیه و عمر فرزندان می‌پردازیم.

  •  دریافت سود تضمینی به میزان حداقل ۱۶ درصد برای دو سال، ۱۳ درصد برای دو سال دوم و در صورت ادامه ۱۰ درصد به ازای هر سال از قوانین پرمزیت این بیمه می‌باشد.
  • دریافت وام بدون طی کردن هیچ گونه مراحل خاص اداری، از پایان سال دوم به اندازه ۹۰ درصد از ارزش صندوق بیمه فرزند، بسیار حائز اهمیت است.
  • سرمایه‌ای که از این بیمه در طی گذشت سالیان به وجود خواهد آمد؛ نتیجه سود خالص فرد بیمه گذار بوده و هیچ گونه بازپرداختی را به دنبال ندارد.
  •  به این نکته توجه داشته باشید که هیچ گونه مالیاتی به سرمایه و سودی که در در انتهای دوره بیمه حاصل می‌شود تعلق نخواهد گرفت.

 

مزایای بیمه عمر کودکان

 

تفاوت بیمه آتیه فرزندان با سرمایه گذاری در بانک

عده از افراد بدون بررسی مزایای که این بیمه برای آینده فرزندانشان به دنبال دارد، سرمایه گذاری در بانک را به داشتن بیمه عمر ترجیح می‌دهند. شما نیز می‌توانید با دانستن تفاوت بین سرمایه گذاری در بانک با بیمه آتیه و عمر کودکان و نوجوانان بهترین انتخاب را برای فرزندان خود داشته باشید.

  • برای سرمایه گذاری‌های کوتاه مدت بانک انتخاب بهتری به نظر می‌آید؛ اما برای آن نیاز است که مبلغ بزرگی را برای داشتن سود قابل توجه در بانک سپرده گذاری کنید. اما در بیمه عمر شما تنها با پرداخت حق بیمه تحت پوشش آن قرار خواهید گرفت.
  • از تفاوت‌های قابل توجه میان سرمایه گذاری در بانک و بیمه آتیه و عمر فرزندان، عدم امکان برداشتن پول تا زمان اتمام قرداد در سپرده‌های بلند مدت در بانک می‌باشد، بر خلاف آن بیمه گذار می‌تواند در هر زمانی از طول قرارداد خود اندوخته خود را در صورت نیاز بردارد.
  • شما می‌توانید از ثابت بودن نرخ سود پرداختی به سرمایه خود در طول مدت قرارداد بیمه آتیه فرزندان، برخلاف نرخ بهره بانک‌ها که در شرایط مختلف به صورت متغیر بدست می‌آید اطمینان حاصل کنید.
  • در صورتی که فرد دچار از کار افتادگی یا مشکلات دیگر شود؛ می‌تواند از سپرده گذاری خود در بانک، بر طبق قانون طلبکاران، طلب خود را وصول کند؛ اما بیمه عمر چنین امکانی را برای فرد فراهم نخواهد کرد.
  • از دیگر تفاوت‌هایی که افراد را به ترغیب داشتن بیمه عمر به جای سرمایه گذاری در بانک می‌کند؛ پوشش دهی این طرح از افراد از کار افتاده می‌باشد. به این صورت که بیمه عمر پس از کار افتادگی دیگر از فرد حق بیمه دریافت نمی‌کند و او را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. اما در سرمایه گذاری در بانک پس از کار افتادگی فرد روند پس انداز کردن رو به کاهش در آمده و در نهایت متوقف خواهد شد.

 

جزئیات بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان

اگر از آن دسته والدینی هستید که می‌خواهند از همان دوران نوزادی یا کودکی برای آینده مالی فرزندان خود تضمینی داشته باشند؛ انتخاب بیمه آتیه و عمر فرزندان یکی از بهترین انواع سرمایه گذاری برای ساختن آینده‌ای بهتر برای آنان خواهد بود. در جهت تهیه مسکن، هزینه تحصیلات عالی، کمک هزینه ازدواج، تهیه جهیزیه و غیره این بیمه در دوران بزرگسالی بسیار کمک رسان فرزندان شما می‌باشد.

 اگر پس از مطالعه مزایای بیمه عمر فرزندان به همراه تفاوت آن با روش سرمایه گذاری در بانک؛ باز هم در خرید آن تردید دارید. بازار آنلاین "خدمت از ما" برای شما فرصتی را فراهم کرده است که همین الان با ثبت درخواست خود در وب سایت یا اپلیکیشن آن، با مجرب‌ترین کارشناسان بیمه آتیه کودکان و نوجوانان ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی‌های آن‌ها جهت ساختن آینده‌ای بهتر برای فرزندان خود بیشترین بهره ببرید.

4.5 امتیاز از 1090 رای


بیمه عمر
برای سرویس بیمه عمر از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین