کنترل تلویزیون با گوشی

ثبت درخواست "تعمیر تلویزیون"
کنترل تلویزیون با گوشی

کنترل تلویزیون با گوشی از سری قابلیت‌های تعبیه شده در تلویزیون‌های نسل جدید بوده که امکان ارتباط گوشی با تلویزیون را در نظر گرفته است. برنامه کنترل تلویزیون طراحی شده برای اکثر گوشی‌های تلفن همراه شرایط ارتباط با تلویزیون را در مواقع ضروری و تغییر تقش گوشی به کنترل فراهم کرده است.

قابلیت کنترل تلویزیون با وای فای گوشی در مواقعی که کنترل تلویزیون آسیب دیده و در دسترس نیست بسیار کاربردی است. شرایط برقراری ارتباط در استفاده از امکانات کنترل تلویزیون با گوشی باید در هر دو دستگاه هوشمند وجود داشته باشد.

در حال حاضر برنامه کنترل تلویزیون بدون نیاز به مادون قرمز برای گوشی‌های فاقد این قابلیت طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است. 

برنامه کنترل تلویزیون اسنوا، نحوه دانلود کنترل تلویزیون ال جی، دانلود کنترل تلویزیون ایکس ویژن و در نهایت اجرای کنترل تلویزیون سامسونگ با گوشی در کنار بهره برداری از قابلیت تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون بدون مادون قرمز در این مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر برای تبدیل گوشی موبایل به کنترل ارائه شده است.

قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی

برنامه کنترل تلویزیون با هدف تبدیل گوشی به کنترل برای استفاده در مواقع ضروری طراحی و اجرا شده است. کنترل تلویزیون با گوشی پس از فعال سازی قابلیت کنترل روی تلفن همراه با نرم افزارهای واسط یا اصلی به راحتی امکان پذیر است.

 

دانلود کنترل تلویزیون سامسونگ قدیمی

 

این قابلیت در مواقع نیاز ضروری شما به کنترل و مواجهه با خرابی این وسیله یا در دسترس نبودن آن بسیار کاربردی است. کنترل تلویزیون با وای فای گوشی حاکی از نیاز اتصال اینترنت برای فعال سازی برنامه کنترل گوشی در برخی برند‌ها و مدل‌های گوشی و تلویزیون است.

 

معرفی برنامه کنترل تلویزیون

امکان دسترسی به قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی در برند‌های مختلف با طراحی برنامه‌های خاصی همراه است. در این بخش به بررسی قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی در مدل و برند‌های مختلف و همین طور کاربرد برنامه کنترل گوشی برای تلویزیون‌های قدیمی و گوشی‌های بدون مادون قرمز پرداخته شده است.

 

کنترل تلویزیون با وای فای گوشی

 

برنامه کنترل تلویزیون اسنوا

برنامه کنترل تلویزیون در این مدل و برند شرایط را برای کنترل تلویزیون اسنوا با تلفن هوشمند شما فراهم می‌کند. برنامه‌های متنوعی برای اجرای قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی روی برند اسنوا ارائه شده که با بررسی دقیق بهترین و سازگارترین آنها را انتخاب و پس از نصب روی گوشی تنظیمات لازم برای تبدیل گوشی به کنترل را انجام دهید.

 

 نحوه دانلود کنترل تلویزیون ال جی

با دسترسی با بخش مدیریت و دانلود نرم افزارها روی گوشی با کیفیت ترین نرم افزار کنترل تلویزیون ال جی با گوشی را انتخاب و نصب کنید. با این کار امکان دسترسی شما به قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی در برند ال جی فراهم می‌شود.

 

راهنمای کنترل تلویزیون ال جی

 

توجه داشته باشید برای این کار گوشی شما باید قابلیت پشتیبانی از نرم افزار کنترل تلویزیون ال جی را داشته باشد.

 

 دانلود کنترل تلویزیون ایکس ویژن

برنامه X-Vision Smart Remote‏ رایج ترین نرم افزار طراحی شده برای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون ایکس ویژن می‌باشد. امکان دسترسی به این نرم افزار بر روی گوگل پلی و دیگر واسط‌های دانلود و نصب برنامه در گوشی وجود دارد.

 

کنترل تلویزیون سامسونگ با گوشی

در دسترس ترین برنامه برای منترل تلویزیون سامسونگ با گوشی Remote for Samsung TV‏ بوده که در بیشتر نرم افزارهای واسط دریافت برنامه نسخه دانلود آن موجود است. با استفاده از این قابلیت به راحتی می‌توانید گوی خود را به کنترل تلویزیون سامسونگ تبدیل کنید.

 

کنترل تلویزیون سامسونگ

 

تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون بدون مادون قرمز

امروزه شرایط تبدیل گوشی به کنترل بدون مادون قرمز با طراحی نرم افزارهای خاصی در این زمینه فراهم شده است. امکان کنترل بیشتر دستگاه‌های دیجتیال در برند‌ها و مدل‌های مختلف با این نرم افزارها امکان پذیر است. نسخه‌های آپدیت شده نرم افزار کنترل تلویزیون بدون مادون قرمز طراحی و برای نصب روی گوشی‌های مختلف ارائه شده است.

قابلیت کنترل تلویزیون با وای فای گوشی

امکان کنترل تلویزیون با وای فای گوشی بیانگر همان قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی تحت سیستم عامل‌های مختلف است. در این مطلب اشاره مختصری به نیاز اتصال به وای فای برای نصب برنامه کنترل تلویزیون با گوشی و همین طور فعال سازی این قابیت در گوشی با برند‌های مختلف دارد.

دسترسی به برنامه کنترل تلویزیون با گوشی علاوه بر تنظیمات گوشی در نصب نرم افزار مخصوص به این کار نیاز به اینترنت دارد. این قابلیت به دو صورت  مستقیم (wifi directe) و غیر مستقیم از طریق مودم یا گوشی واسط (hotspot) قابل اجراست. در هر دو حالت هم تلویزیون و هم گوشی باید قابلیت اتصال به یکدیگر و اینترنت را داشته باشند.

تعمیر تلویزیون
برای سرویس تعمیر تلویزیون از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading