غیر فعال کردن آنتی ویروس

مطالب داغ
غیر فعال کردن آنتی ویروس

آموزش غير فعال كردن آنتي ويروس eset در ویندوز7:

چند آنتی ویروس در ایران وجود دارد از جمله: آنتی ویروس نود 32، آنتی ویروس کسپراسکی، اوست، اویرا و بیت دیفندر که بیشترین آمار بازدید، خرید و نصب را به خود اختصاص داده‌اند. در بعضی مواقع پیش می‌آید که آنتی ویروس نصب شده روی سیستم خود را باید برای مدتی غیر فعال کنیم که این مدت زمان غیر فعال نمودن آنتی ویروس بستگی به هدف کاری ما دارد.

گاهی اوقات پیش می آید که بخواهیم نرم افزاری را نصب نماییم و یا به هر دلیل دیگری بخواهیم آنتی ویروس را غیر فعال کنیم. که در این بخش از آموزشی نحوه غير فعال كردن آنتي ويروس eset در ویندوز 7 را به طور کامل به همراه عکس برایتان شرح می دهیم. باید در نظر داشته باشیم که روش غیر فعال کردن آنتی ویروس‌ها با ورژن‌های مختلف با هم فرق دارد. معمولا کاربران نمی‌دانند که چگونه یک آنتی ویروس باید به صورت موقت غیر فعال شود.

خدمت از ما

 

آنچه پیرامون غیرفعال کردن آنتی ویروس باید بدانید عبارتند از:

غير فعال كردن آنتي ويروس eset در ویندوز 7 | روش غير فعال كردن آنتي ويروس در ویندوز 7 | غير فعال كردن آنتي ويروس نود 32 ورژن 10 | روش غير فعال كردن آنتي ويروس eset internet security | غير فعال كردن آنتي ويروس نود 32 ورژن 11 | غير فعال كردن آنتي ويروس نود 32 ورژن 4 | روش غير فعال كردن آنتي ويروس eset در ویندوز 7 | آموزش غیر فعال سازی آنتی ویروس eset 

که در ادامه به برخی از آن ها می‌پردازیم.

 

چه مواقعی لازم به غیر فعال کردن آنتی ویروس است؟

غیر فعال کردن آنتی ویروس کار خطرناکی است. که پیش از غیر فعال کردن آنتی ویروس باید دقت کنیم آیا واقعا نیازی به غیر فعال کردن آنتی ویروس است؟ باید گفت که در بعضی از مواقع که فعال بودن آنتی ویروس باعث افت سرعت اینترنت شما می‌شود، نیاز دارید آنتی ویروس را برای یک بازه زمانی خاص، بسته به نوع هدفتان غیر فعال نمایید. گاهی اوقات آنتی ویروس‌ها در هنگام بازی‌های کامپیوتری و یا پچ کردن نرم افزارها شما را دچار مشکل خواهند کرد و باید آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید. که در این مواقع بهتر است برای بالا بردن عملکرد سیستم خود، همچنین بهبود سرعت اینترنت، آنتی ویروس‌ را در یک زمان مشخص، غیر فعال نمایید.


 

غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32 ورژن 11

1- در اولین مرحله از غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32 ورژن 11؛ ابتدا با کلیک بر روی آیکون آنتی ویروس وارد نرم افزار بشوید.

 

غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32 ورژن 11

 

2- سپس مطابق تصویر به تنظیمات Setup بروید و بعد از آن گزینه Computer protection را انتخاب کنید.

 

غير فعال كردن آنتي ويروس نود 32

 

3- بعد از آن بر روی گزینه Pause Antivirus and antispyware protection کلیک کنید.

 

غير فعال كردن آنتي ويروس در ویندوز 7

 

4- در مرحله آخر مدت زمانی را که می‌خواهید، آنتی ویروس غیر فعال بماند را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Apply برای تایید و غیر فعال سازی نهایی کلیک کنید.

 

روش غیر فعال کردن نود32 در ویندوز 7

 

5- بعد طی مراحل فوق می‌بینید که آیکون قرمز رنگ شده و آنتی ویروس شما غیر فعال شده است. ولی باید توجه کنید که بعد از انجام کارتان حتما آنتی ویروس را فعال کنید و برای این کار کافیست نرم افزار را باز نموده و بر روی Enable protection کلیک کنید. در آخر میبینید که آیکون نرم افزار به رنگ سبز در آمده است.

 

غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32 ورژن 9

 

آموزش غیر فعال کردن آنتی ویروس کسپراسکی

1- برای غیر فعال کردن آنتی ویروس کسپراسکی باید ابتدا برروی آیکون Kaspersky در قسمت Notification area کنار نمایش ساعت کامپیوتر کلیک راست کنید و بعد از آن گزینه Pause Protection را انتخاب می‌نماییم.

 

غیر فعال کردن آنتی ویروس eset

 

2- در مرحله بعد پنجره‌ای باز می‌شود که باید در قسمت سوم روی Pause کلیک نمایید تا Kaspersky غیرفعال گردد. که به طور پیش فرض 30 دقیقه غیر فعال می‌شود.

 

غیر فعال کردن آنتی ویروس

 

3- در مرحله‌ی آخر پیامی برای اطمینان از غیر فعال کردن آنتی ویروس به شما داده می‌شود که برای غیر فعال سازی نهایی باید گزینه continue را بزنید.

 

غیر فعال سازی آنتی ویروس کسپراسکی

 

 غیر فعال کردن آنتی ویروس آویرا

همانطور که در اول مقاله ذکر شد گاهی اوقات برای نصب یک برنامه یا بازی لازم است آنتی ویروس آویرا خود را خاموش یا به طور موقت برای چند لحظه غیر فعال کرد و پس از اتمام کار دوباره آنتی ویروس فعال شود.

1- ابتدا روی آیکون آویرا در taskbar کلیک کنید.

 

روش غیر فعال کردن آنتی ویروس در ویندوز 7

 

2- سپس با برداشتن تیک گزینه‌های زیر، اقدام به غیر فعال کردن آنتی ویروس نمایید.

  • Enable Real-Time Protection
  • Enable Mail Protection
  • Enable Web Protection
  • Enable Windows Firewall

 

غیر فعال کردن آنتی ویروس آویرا

 

 

 غیر فعال کردن آنتی ویروس بیت دیفندر 2017

1- برای غیر فعال کردن آنتی ویروس بیت دیفندر 2017 بر روی view module در صفحه اصلی آنتی ویروس کلیک کنید. سپس مانند تصویر بر روی نماد تنظیمات کلیک نمایید.

 

غیر فعال کردن آنتی ویروس موقت بیت دیفندر 2017

غیر فعال کردن موقت آنتی ویروس بیت دیفندر 2017

 

2- از تب shield بر روی اولین دکمه ی on کلیک نمایید و آن را به وضعیت off تغییر دهید.

 

غیر فعال کردن آنتی ویروس بیت دیفندر 2017

 

3- در این قسمت مدت زمان غیرفعال ماندن آنتی ویروس را از شما می‌پرسد، که بسته به نوع هدف و کارتان یکی از زمان‌ها را انتخاب و دکمه ok را بزنید. با زدن دوبار دکمه back که در سمت چپ بالای صفحه آنتی ویروس قرار دارد به صفحه اصلی آنتی ویروس باز می‌گردید.

 

غیر فعال کردن موقت بیت دیفندر 2017

 

4- همانطور که در تصویر میبینید بعد از غیر فعال کردن آنتی ویروس، آنتی ویروس به رنگ قرمز در آمده و غیر فعال شده است.

 

غیر فعال کردن موقت بیت دیفندر 2017

 

اگر می‌خواهید دوباره آنتی ویروس را فعال کنید روی آیکون زنگ بروید و روی Real-time protection status change کلیک کنید و بعدبر روی دکمه enable کلیک کنید تا آنتی ویروس دوباره فعال شود.

 

غیر فعال سازی انتی ویروس بیت دیفندر

غیر فعال سازی انتی ویروس بیت دیفندر

4.38 امتیاز از 13 رای

غیر فعال کردن آنتی ویروس

غیر فعال کردن آنتی ویروس

ثبت رایگان سفارش

مطالب مرتبط با

مطالب مرتبط با

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading