حذف رمز عبور تنظیم شده آنتی ویروس نود 32

حذف رمز عبور تنظیم شده آنتی ویروس نود 32

چگونه پسورد آنتی ویروس را پیدا کنیم؟

یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین آنتی ویروس‌ها، آنتی ویروس نود 32 است. آنتی ویروس نود 32 در عین سهولت استفاده، دارای امکانات و قابلیت‌های زیادی است. اما گاهی نیاز به حذف پسورد آنتی ویروس نود 32 داریم. سوال اینجاست چگونه پسورد آنتی ویروس را پیدا کنیم؟

یکی از امکاناتی که این آنتی ویروس در اختیار کاربران قرار می‌دهد، امکان تنظیم یک پسورد بر روی بخش تنظیمات آن است. بدین منظور که جهت استفاده از بخش تنظیمات آنتی ویروس، بایستی رمز عبور از پیش تعیین شده را داشته باشید. در بعضی مواقع که رمز عبور در ای ست را فراموش می‌کنیم، نمی‌توانیم به بخش تنظیمات دسترسی پیدا کنیم. در این مقاله نحوه‌ی حذف رمز عبور تنظیم شده آنتی ویروس نود 32 را به شما آموزش می‌دهیم (حذف پسورد نود 32 ورژن 10 نیز به همین صورت انجام می‌شود).

 

حذف رمز عبور تنظیم شده آنتی ویروس نود 32

ابتدا بایستی ویندوز را در حالت Safe Mode بالا بیاورید. برای بالا آمدن سیستم در حالت Safe Mode، باید پس از روشن شدن سیستم چندین بار کلید F8 را بزنید تا پس از پدیدار شدن منوی Windows Advanced Options در میان گزینه‌های موجود، گزینه Safe Mode را انتخاب کنید.

پس از ورود به محیط ویندوز در حالت Safe Mode، از منوی Start به جستجوی Run بپردازید، بعد از باز شدن پنجره‌ی Run عبارت regedit را وارد کرده و ok نمایید.

 

چگونه پسورد آنتی ویروس را پیدا کنیم؟

 

پنجرهای برای شما باز می‌شود، اکنون برای حذف رمز عبور تنظیم شده آنتی ویروس نود 32 باید در قسمت رجیستری به مسیر زیر بروید:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ ESET \ ESETSecurity \ CurrentVersion \ Info

حال بر روی Package ID راست کلیک کرده و دکمه Delete را انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه Yes کلیک کنید تا کار به پایان برسد.

 

حذف پسورد آنتی ویروس نود 32

 

در صورتی که از ویندوز 10 و یا ویندوز 8 استفاده می‌کنید به جای PackageID باید به دنبال PackageFeatures بگردید. به شکل زیر دقت کنید.

 

nod32 رمز eset رمز

 

کافی است ویندوز را یک بار ریستارت کنید تا سیستم در حالت معمولی بالا بیاید و ببینید که پسورد تنظیم شده بر روی نرم افزار شما پاک شده است. دیگر برای دسترسی به بخش تنظیمات نیازی به پسورد نخواهید داشت. شما کاربران گرامی می‌توانید این روش را برای تمامی نسخه‌های ویندوز به همین صورت انجام دهید.

لازم به ذکر است در نسخه‌های قدیمی‌تر آنتی ویروس نود 32، Package ID در مسیر زیر قرار گرفته است که مجدد بایستی به روش بالا حذف پسورد نود 32 ورژن 10 را انجام دهید:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ ESET \ NOD \ CurrentVersion \ Info

در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading