ایزوگام دلیجان

ثبت درخواست "ایزوگام"
ایزوگام دلیجان

با توجه به همه گیر شدن استفاده از ایزوگام دلیجان و برند شدن این محصول ، در این مطلب توضیحاتی را در مورد ایزوگام و به طور خاص ، ایزوگام دلیجان عنوان میکنیم .

ایزوگام چیست ؟

با توجه به فراگیر شدن استفاده از محصول ایزوگام ، یک آشنایی کلی در ذهن همه وجود دارد اما اگر بخواهیم یک تعریف درخور و دقیق ارائه دهیم میتوان گفت :

ایزوگام ، نام بازرگانی گونه‌ای عایق آمادهٔ ضد نم و رطوبت برای پوشاندن پشت بام ، استخر و مانند آن است . ایزوگام پوششی است برای عایق کردن که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به‌کار می‌رود ، و از فرآورده‌های نفتی بدست می‌آید . 

در گذشته برای جلوگیری از نفوذ آب ، سطح پشت بام را با استفاده از قیر میپوشاندند ، با توجه به آسیب پذیری بالای لایه قیر و همینطور نصب بسیار آسانتر ایزوگام ، امروزه استفاده از قیر تقریبا به طور کلی کنار گذاشته شده و نصب ایزوگام جایگزین آن شده است .

 

یک راه خوب برایت تشخیص ایزوگام مرغوب :

برای تشخیص یک ایزوگام مرغوب در بین برندهای مختلف این محصول ، میتوانید تکه کوچکی از ایزوگام مورد نظر را به مدت حداقل دو ساعت در فریزر یخچال گذاشته ، سپس ایزوگام سرد شده را تا زاویه 120 خم کنید . اگر خمیدگی باعث ایجاد شکستگی در ایزوگام شد ، کیفیت ایزوگام چندان مناسب نیست .

 

ایزوگام دلیجان :

شهر دلیجان یکی از مراکز اصلی تولید ایزوگام در کشور است . به طوری که استفاده از نام دلیجان در برندهای مختلف ایزوگام سبب بالا رفتن اعتبار آن محصول در بازار و در ذهن مشتری میشود . از جمله این برندها میتوانه به ایزوگام سایه گستر دلیجان ، ایزوگام یکتا بام دلیجان ، ایزوگام شرق گستر دلیجان ، ایزوگام گستر بام دلیجان ، ایزوگام اصل دلیجان ، ایزوگام سخت پوشان دلیجان و ... اشاره نمود .

با توجه به مطالب عنوان شده انتظار میرود هنگام خرید ایزوگام از توجه صرف به نام برند خودداری شود و ایزوگام مرغوب با مشورت گرفتن از افراد مجرب و همچنین تست ایزوگام انتخاب شود .همکاران ما با بهره گیری از تجربه کار با برندهای مختلف ایزوگام در دراز مدت میتوانند در زمینه انتخاب و نصب یک ایزوگام مرغوب شما را یاری کنند .

 

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 6 رای

ایزوگام

برای سرویس ایزوگام از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با ایزوگام

ایزوگام شرق مشهد
ایزوگام دلیجان
قیمت ایزوگام بدون نصب

مطالب مرتبط با ایزوگام

قیمت روز ایزوگام
ترمیم ایزوگام پشت بام

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading