ایزوگام

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

با توجه به همه گیر شدن استفاده از ایزوگام دلیجان و برند شدن این محصول ، در این مطلب توضیحاتی را در مورد ایزوگام و به طور خاص ، ایزوگام دلیجان عنوان میکنیم .

ایزوگام چیست ؟

با توجه به فراگیر شدن استفاده از محصول ایزوگام ، یک آشنایی کلی در ذهن همه وجود دارد اما اگر بخواهیم یک تعریف درخور و دقیق ارائه دهیم میتوان گفت :

ایزوگام ، نام بازرگانی گونه‌ای عایق آمادهٔ ضد نم و رطوبت برای پوشاندن پشت بام ، استخر و مانند آن است . ایزوگام پوششی است برای عایق کردن که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به‌کار می‌رود ، و از فرآورده‌های نفتی بدست می‌آید . 

در گذشته برای جلوگیری از نفوذ آب ، سطح پشت بام را با استفاده از قیر میپوشاندند ، با توجه به آسیب پذیری بالای لایه قیر و همینطور نصب بسیار آسانتر ایزوگام ، امروزه استفاده از قیر تقریبا به طور کلی کنار گذاشته شده و نصب ایزوگام جایگزین آن شده است .

 

یک راه خوب برایت تشخیص ایزوگام مرغوب :

برای تشخیص یک ایزوگام مرغوب در بین برندهای مختلف این محصول ، میتوانید تکه کوچکی از ایزوگام مورد نظر را به مدت حداقل دو ساعت در فریزر یخچال گذاشته ، سپس ایزوگام سرد شده را تا زاویه 120 خم کنید . اگر خمیدگی باعث ایجاد شکستگی در ایزوگام شد ، کیفیت ایزوگام چندان مناسب نیست .

 

ایزوگام دلیجان :

شهر دلیجان یکی از مراکز اصلی تولید ایزوگام در کشور است . به طوری که استفاده از نام دلیجان در برندهای مختلف ایزوگام سبب بالا رفتن اعتبار آن محصول در بازار و در ذهن مشتری میشود . از جمله این برندها میتوانه به ایزوگام سایه گستر دلیجان ، ایزوگام یکتا بام دلیجان ، ایزوگام شرق گستر دلیجان ، ایزوگام گستر بام دلیجان ، ایزوگام اصل دلیجان ، ایزوگام سخت پوشان دلیجان و ... اشاره نمود .

با توجه به مطالب عنوان شده انتظار میرود هنگام خرید ایزوگام از توجه صرف به نام برند خودداری شود و ایزوگام مرغوب با مشورت گرفتن از افراد مجرب و همچنین تست ایزوگام انتخاب شود .همکاران ما با بهره گیری از تجربه کار با برندهای مختلف ایزوگام در دراز مدت میتوانند در زمینه انتخاب و نصب یک ایزوگام مرغوب شما را یاری کنند .

 

5 امتیاز از 5 رای

مطالب مرتبط

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

با توجه به همه گیر شدن استفاده از ایزوگام دلیجان و برند شدن این محصول ، در این مطلب توضیحاتی را در م...
loading