آموزش بافت مو تیغ ماهی

ثبت درخواست " بافت مو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
آموزش بافت مو تیغ ماهی

انواع مدل بافت مو، از جمله انواع بافت تیغ ماهی، همواره یکی از شیک‌ترین راه‌های آرایش مو بوده است. امروز قصد داریم آموزش بافت مو تیغ ماهی را در 2 مدل و به صورت مرحله به مرحله برای شما توضیح دهیم. اگر به دنبال آموزش بافت مو تیغ ماهی جدید یا فیلم آموزش بافت تیغ ماهی گشته باشید، مطمئنا با مواردی از جمله آموزش بافت مو تیغ ماهی کف سر، آموزش بافت تیغ ماهی جلوی مو، آموزش بافت تیغ ماهی از بالای سر مواجه شده‌اید. در مرحله تنها چیزی که شما برای اجرای هر یک از این بافت‌ها احتیاج دارید، آموزش بافت مو تیغ ماهی است. این آموزش تصویری بافت تیغ ماهی ساده را از دست ندهید.

1. آموزش تصویری بافت تیغ ماهی ساده

برای این آموزش تصویری بافت تیغ ماهی ساده، ابتدا موهایتان را شانه بزنید و موهایتان را با مقداری ژل مرطوب کنید. البته حالت‌دار و موج‌دار کردن موهایتان پیش از انجام مراحل این آموزش بافت مو تیغ ماهی، جلوه انواع بافت تیغ ماهی روی موهای شما را بسیار بیشتر خواهد کرد.

 

آموزش بافت مو تیغ ماهی

 

1. در مرحله اول موهایتان (یا به طور دقیق‌تر، آن قسمت از موهایتان که می‌خواهید ببافید) را به 2 بخش مساوی تقسیم نمایید. توجه داشته باشید که مقدار مو و آن قسمت از مو را که برای انواع بافت تیغ ماهی انتخاب می‌کنید، می‌تواند این آموزش بافت مو تیغ ماهی (آموزش تصویری بافت تیغ ماهی ساده) را به آموزش بافت مو تیغ ماهی کف سر، آموزش بافت تیغ ماهی جلوی مو، یا آموزش بافت تیغ ماهی از بالای سر تبدیل کند.

2. در ادامه آموزش بافت مو تیغ ماهی، نیمه سمت راست موهایتان را با دست راست نگه داشته، و مقار کمی از موهای نیمه چپ را بیرون بیاورید. برای انواع بافت تیغ ماهی، این تکه مو را به داخل نیمه راست موها ببرید.

3. حالا همین کاری را که در مرحله قبل انجام دادید را برای نیمه چپ موهایتان انجام دهید. موهای سمت چپ را با دست چپ تان نگه دارید و مقدار کمی از موهای سمت راست را به داخل آن ببرید.

آموزش بافت مو تیغ ماهی جدید

 

4. شما مهمترین بخش آموزش بافت مو تیغ ماهی (و همچنین انواع آموزش بافت مو تیغ ماهی جدید، آموزش بافت مو تیغ ماهی کف سر و...) را پشت سر گذاشتید! اکنون تنها لازم است مراحل 2 و 3 را آنقدر تگرار کنید تا به انتهای موهایتان برسید. البته این کار برای یک آموزش بافت مو تیغ ماهی کلاسیک است. در برخی راهنماهای آموزش بافت مو تیغ ماهی جدید، آموزش بافت مو تیغ ماهی کف سر، آموزش بافت تیغ ماهی جلوی مو یا آموزش بافت تیغ ماهی از بالای سر لزوما این مراحل تا انتهای موها انجام نمی‌شود.

5. انتهای موهایتان را با کش ببنید، می‌توانید با کمک انتهای یک شانه یا دست‌هایتان کمی دانه‌های بافت را بکشید تا حجم موهایتان در انواع بافت تیغ ماهی بیشتر به نظر برسد. در آخر می‌توانید از کمی تافت نیز برای مرتب و براق کردن موهایتان استفاده کنید.

 

 

آموزش بافت مو تیغ ماهی جدید (مدل پری دریایی)

این مدل در میان انواع بافت تیغ ماهی یک بافت ترکیبی بوده که اجرای آن دقت و مهارت بیشتری نسبت به آموزش تصویری بافت تیغ ماهی ساده در مرحله قبل می‌طلبد. اما تسلط بر مراحل قسمت اول مطمئنا کار شما را برای این آموزش بافت مو تیغ ماهی جدید و همچنین آموزش بافت مو تیغ ماهی کف سر، آموزش بافت تیغ ماهی جلوی مو و یا آموزش بافت تیغ ماهی از بالای سر بسیار ساده‌تر می‌کند.

 

آموزش بافت مو تیغ ماهی کف سر

 

۱. مانند آموزش قبلی، ابتدا موهایتان را شانه بزنید و 2 قسمت کوچک از موها را از نزدیک خط رویش مو جدا کنید.

2. قسمت کمی از موهای سمت راست خود را بردارید و آن را با دست چپ خود همرا با نیمه چپ موها نگه دارید.

3. در ادامه این آموزش بافت مو تیغ ماهی جدید، همین کار را برای سمت چپ موهایتان نیز انجام دهید؛ مقدار کمی از آن را بردارید و با دست راست خود این قسمت را نگه دارید.

4. حالا قسمت کوچکی از موهای سمت راست را به قسمت کوچک سمت چپ موهایتان ببافید. سپس، قسمتی از موها که از خط رویش جدا کرده اید را به سمت راست موها اضافه کنید و آن را به سمت چپ موهای خود ببافید. این کار را در دو طرف موهایتان انجام دهید و با افزودن مو از خط رویش بافت تیغ ماهی جدیدتان را ادامه دهید.

 

آموزش بافت تیغ ماهی جلوی مو

 

5. موها را از بالای سر تا محل موردنظرتان (برای مثال تا انتهای مو) با بردن مو و بافت موها با سمت چپ و اضافه کردن موها از خط رویش و بافتن موها با سمت چپ ببافید. تفاوتی که در آموزش بافت تیغ ماهی از بالای سر با آموزش تصویری بافت تیغ ماهی ساده وجود دارد این است که به جای برداشتن مو از خط رویش، می‌توانید موها را از زیر بافت بردارید و اضافه کنید.

6. در انتها با یک کش انتهای بافت را ببندید و دو طرف بافت را بکشید تا حجم موهایتان بیشتر به نظر برسد.

4.5 امتیاز از 3259 رای


بافت مو
برای سرویس بافت مو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین