قیمت بافت مو در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه بافت مو" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به بافت مو نیاز دارید؟

بافت مو را به متخصصش بسپار

بافت مو از مدل‌های پرطرفدار و محبوب دخترانه است. انجام بافت مو برای بسیاری از دختران جوان کار آسانی است اما برای بعضی از خانم‌ها سخت به نظ رمی‌رسد. اگر بارها انواع مدل بافت مو را در گوگل جستجو و امتحان کرده‌اید و آن طور که دوست داشتید در نیامده است، بهتر است به یک آرایشگاه خوب برای بافت مو عکس بافت موی مورد علاقه‌تان را نشان دهید و انواع بافت مو، بافت دخترانه، بافت جلوی مو را امتحان کنید.

اگر دوست دارید مدل‌های جدید بافت مو، بافت ساده مو، بافت مو فرانسوی، بافت دخترانه مجلسی و انواع مدل بافت مو جدید را امتحان کنید، از متخصصان بافت مو در خدمت از ما به رایگان قیمت بگیرید و با توجه به سوابق کار آرایشگر بهترین را انتخاب کنید.

 

بافت مو

 

 

قیمت بافت مو چقدر است؟

هزینه بافت مو متناسب با مدل بافت مو و تعداد ساعتی که از آرایشگر گرفته می‌شود، تعیین می‌شود. دقت کنید که ممکن است دستمزد و قیمت بافت مو آرایشگران با یکدیگر متفاوت باشد. قیمت بافت مو در آرایشگاه با دستمزد آرایشگری که به منزل شما می‌آید نیز متفاوت است. 

 

خدمات بافت مو در خدمت از ما

  • انواع مدل بافت مو
  • بافت مو تیغ ماهی
  • بافت مو دخترانه ساده
  • انواع بافت مو آفریقایی
  • بافت مو هلندی
  • مدل بافت مو جلوی سر
  • انواع مدل بافت مو مجلسی
  • بافت مو ساحلی
  • بافت مو فرانسوی
  • مدل بافت مو کوتاه

 

انواع مدل بافت مو

تنوع مدل بافت مو بسیار زیاد است. به همین خاطر همیشه قبل از انجام بافت مو، بهترین کار این است که در مورد انواع مدل بافت مو جستجو کنید و سپس باتوجه به سلیقه خود بهترین مدل را انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید که مدل بافت موی انتخابی به صورتتان می‌آید یا خیر بهتر است با یک آرایشگر ماهر در مورد آن مشورت کنید.

 

بافت مو فرانسوی

بافت مو فرانسوی یکی از محبوب‌ترین مدل بافت مو در دنیاست. اگر موهای پر پشت و بلندی دارید، پیشنهاد می‌کنیم این بار این مدل را امتحان کنید.

 

بافت مو فرانسوی

 

مدل بافت موی تیغ ماهی

مدل بافت موی تیغ ماهی بسیار آسان است و به سرعت بافته می‌شود. این مدل مو بسیار کژوال و ساده است. اما بسیار اهمیت دارد که منظم و مرتب بافته شود. اگر بافت موی ساده و دخترانه می‌خواهید می‌توانید از آرایشگر خود بخواهید که بافت تیغ ماهی مرتب برای شما ببافد.

 

مدل بافت مو

 

بافت مو ساحلی یا بافت مو آفریقایی (دردلاک)

این نوع بافت مو معمولا در تابستان بیشتر مورد توجه خانم‌ها و دختران نوجوان است. این نوع بافت مو بسیار زیبا و رنگی رنگی است. از نخ‌ها و کامواهای رنگی و مخصوص برای بافتن موها استفاده می‌شود. با بافت مو ساحلی تنوع به ظاهر خود می‌دهید.

 

بافت مو ساحلی

 

کدام بافت مو به شما می‌آید؟

سوالات و دغدغه خانم‌ها هنگام تصمیم برای بافت مو معمولا این است که کدام مدل بافت مو به من می‌آید؟ میان این همه مدل مو زیبا و جدید کدام یک را انتخاب کنم؟ باید بگوییم که بهترین شخصی که می‌تواند بهترین مدل بافت را تشخیص دهد، خود شما هستید. اما تشخیص آن باتوجه به فرم صورت، رنگ پوست، حالت ابرو و چشم‌ها و حتی لب‌ها برای یک آرایشگر خوب و باتجربه کار سختی نیست.

 

آرایشگاه خوب برای بافت مو

آرایشگاه خوب برای بافت مو سخت پیدا می‌شود؟ آرایشگاه‌های زیادی در سطح شهر می‌توانید پیدا کنید که خدمات بافت مو را انجام دهند، اما کیفیت کارشان را از کجا تشخیص دهیم. در خدمت از ما، مشتریان بعد از اتمام کار می‌توانند نظرات خود را در مورد کار متخصص و آرایشگر بیان کنند. شما می‌توانید بعد از ثبت سفارش خدمات زیبایی و بافت مو (به صورت رایگان) نظرات مشتریان قبلی را بخوانید و بهترین بافت مو در تهران و دیگر شهرها را بیابید.

 

4.5 امتیاز از 1638 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
بافت مو

نظرات

فاطمه ربانی
فاطمه ربانی
5.0 (از 6 نظر)
11 خدمت موفق
بافت مو
نگار ب

سلام ممنون فاطمه جان 🤩 بافت خیلی عالی و تمیز شد.🙏 کیفیت مویی که برای استفاده کردید عالی بود و تنوع رنگیتون رو دوست داشتم.💯 مشتری همیشگی شما شدم و بزودی بافت دیگه ای رو درخواست دارم🤗

نرگس جوکار
نرگس جوکار
5.0 (از 1 نظر)
1 خدمت موفق
بافت مو
محمدی محمدی

ایشون خیلی کاربلدوحرفه ای بودن وخوش اخلاق خیلی هم منصف بودن نسبت ب سالن ها وبقیه کسانی ک پیشنهادانجام کاراداده بودن

در این شهرها می توانید سفارش بافت مو را ثبت کنید: