انواع مدل بافت مو

ثبت درخواست " بافت مو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
انواع مدل بافت مو

انواع مدل بافت مو، در حال حاضر در راس زیباترین مدل های مو برای بانوان می‌باشد. انواع مدل بافت مو، برای موهای مختلف و همین طور جنس و اندازه متفاوت مو قابل کاربرد می‌باشد. متناسب با پیشرفت مدل های مختلف برای آرایش و زیبایی مو، انواع مدل بافت مو از سمت متخصصان مو و زیبایی ارائه و بسیار مورد پسند افراد قرار گرفته است. تک بافت هایی که در گذشته برای جمع کردن مو و همین طور جلوگیری از آسیب به آن استفاده می‌شد، امروزه به انواع مدل بافت مو تبدیل شده و بسیار طرفدار دارد.

 

 

انواع مدل بافت مو یکی از دسته مدل هایی است، که به سادگی می توان گفت مناسب برای هر مراسم و مکانی بوده، و برای هر مدل و جنس مویی کاربردی می‌باشد. برای آشنایی و مشاهده انواع مدل بافت مو، در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

 

انواع مدل بافت مو برای موهای مختلف

 

انواع مدل بافت مو

انواع مدل بافت مو برای تمامی سنین مناسب است، و ظاهر زیبا و مرتبی به موهای شما میبخشد. انواع مختلف مدل بافت مو را میتوان هم بصورت ساده و هم ترکیبی با مدل های مختلف به کار برده و جذابیت خاصی به موها داد. مزیت انواع مدل بافت مو در این است، که برای هر مویی با هر حجمی مناسب می‌باشد. انواع مدل بافت مو مثل مدل های دیگر بر اساس سال مدل بافت مو 2019، مدل بافت مو ۲۰۱۸ و ... دارد، که هر کدام بر اساس معیار های مد و زیبایی می‌تواند، متفاوت باشد. در این قسمت با انواع مدل بافت مو آشنا می‌شویم.

 

انواع مدل بافت مو

 

انواع مدل بافت مو مجلسی

مدل بافت مو مجلسی باعث خاص تر به نظر رسیدن موی های آرایش شده می‌شود. در بیشتر سالن های زیبایی از بافت های مجلسی برای زیبایی و متفاوت شدن مدلهای شینیون استفاده می کنند. مدل های بافت مجلسی مختلفی بر اساس متدهای آرایشی روز دنیا قابل ارائه و کاربرد میباشد. انواع مدل بافت مجلسی زنانه و دخترانه ای زیبایی وجود دارد، که با توجه به مدل پایه موهایتان می توانید؛ مدل ساده یا آفریقایی و حصیری را برای جذاب تر نشان دادن مدل موهایتان استفاده کنید.

 

انواع مدل بافت مو مجلسی

 

مدل بافت مو جلوی سر

انواع مدل بافت مو نه تنها برای موهای بلند و قسمت پشت سر، بلکه برای جلوی موها نیز بکار می رود. در بیشتر مدل شینیون های بلند و کوتاه برای جذابیت جلوی موها از بافت موی جلوی سر استفاده می کنند. این مدل شینیون ها علاوه بر به روز بودن، مدل مو و آرایش شما را خاص و متفاوت می کند. مدل بافت مو جلوی سر برای تیپ های اسپرت و دانشجویی برای جمع کردن موهای جلوی سر و جذاب نشان دادن موها نیز کاربرد دارد.

 

مدل بافت مو جلوی سر

 

مدل بافت مو ساده

انواع مدل بافت مو؛ از مدل بافت مو ساده شروع شده و به مرور زمان مدل های مختلفی از آن ایجاد و قابل استفاده می‌باشد. مدل بافت مو ساده هم جزو مدل های پرطرفدار برای مهمانی و دورهمی های دوستانه می باشد. با انتخاب این مدل مو علاوه به راحتی، موهایتان را از حالت ساده درآورده و زیبایی می بخشید. بافت تیغ ماهی از انواع مدل بافت مو به روش ساده است، بسیار پر طرفدار می‌باشد.

 

مدل بافت مو ساده

 

مدل بافت مو کوتاه

شاید تصور کنید که انواع مدل بافت مو فقط مناسب موهای بلند است، و افراد با موهای کوتاه نمی توانند؛ موهایشان را ببافند. انواع مختلفی از مدل بافت برای موهای کوتاه وجود دارد. می‌توانید، به راحتی از این مدل ها برای زیبایی و جذابیت موهای کوتاه استفاده نمایید. مدل های متفاوت و خاصی برای بافت موهای کوتاه ارائه شده است، که بسیار هم پر طرفدار می‌باشند.

 

مدل بافت مو کوتاه

 

مدل بافت مو دخترانه ساده و شیک

انواع زیادی از مدل بافت مو دخترانه ساده و شیک وجود دارد؛ که بسیار از سمت دختران مورد استقبال می باشد و در حال حاضر جزو بیشترین مدل های مو کاربردی در بین دختران است. مدل بافت تلی، برای جمع کردن جلوی موها وشیک و خاص نشان دادن مو ، بافت فرانسوی و همین طور انواع بافت یک طرفه و از این قبیل مدل ها؛ در راس این نوع بافت مو می باشند.

 

مدل بافت مو دخترانه ساده و شیک

 

انواع بافت مو آفریقایی

انواع مدل بافت مو آفریقایی، جزو پر طرفدارترین سبک های بافت مو میباشد. این مدل بافت آفریقایی به این دلیل کاربرد ابتدایی آن در بین بومیان آفریقا به این نام شهرت دارد. این نوع بافت بیشتر در بین خانم هایی با موی فر رایج می باشد، اما برای تمامی جنس مو قابل استفاده می‌باشد. این نو بافت به دلیل زمان بر بودن و تا حدودی داشتن روش مخصوص کمی نیاز به حوصله و تمرین تکرار فراوان دارد. اگر به دنبال داشتن مدلی خاص برای موهایتان هستید، می توانید این مدل را انتخاب نمایید.

 

انواع بافت مو آفریقایی

 

این مدل بافت مو سبک های متفاوتی دارد، و برای موهای بلند بسیار زیبا می باشد. این مدل مو به چهره شما یک سبک کلاسیک و خاص می بخشد. اما به دلیل در معرض نور قرار گرفتن پوست سر شما در این مدل بافت مو بهتر است، زیاد از آن برای استفاده در فضای باز استفاده نکنید.

 

آموزش مدل بافت مو دخترانه

آموزش مدل های مختلف بافت مو دخترانه در حال حاضر جزو پر بازدید ترین ویدئو های آموزش مدل مو و زیبایی هستند. تمایل افراد به انجام و یادگیری این نوع بافت برای موهای خود و دیگران به قدری زیاد است، که روز به روز به مدل های مختلف انواع بافت مو اضافه شده و انواع سالن های آرایش و زیبایی در حال جذب متخصصان این کار می‌باشند. شما هم به سادگی می توانید، در صورت داشتن تبحر در بافت ساده مو، مدل های مختلف بافت مو را یادگرفته و روی موهای خود امتحان کنید.

 

آموزش مدل بافت مو دخترانه

 

بافت مو؛ سادگی در کنار زیبایی

انواع مدل بافت مو درکنار سادگی، زیبایی خاصی به موهای شما می بخشد. در فصول گرم سال می توان از این مدل مو برای جلوگیری از پخش موهای مخصوصا بلند در اطراف گردن و آسیب دیدن آن ها استفاده نمود. سلامت مو در زیبایی شما بسیار موثر است. سلامت و زیبایی و سادگی را با انواع مدل بافت مو یک جا داشته باشید.

4.5 امتیاز از 1636 رای


بافت مو
برای سرویس بافت مو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین