آموزش آسان ترین روش بافت موی فرانسوی

ثبت درخواست " بافت مو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
آموزش آسان ترین روش بافت موی فرانسوی

بافت مو فرانسوی یکی از ساده‌ترین و شیک‌ترین مدل‌های بافت مو است که طرفداران بسیاری دارد. بافت مو فرانسوی گزینه مناسبی برای شروع یادگیری بافت مو برای افراد مبتدی است و می‌توان از آن برای انواع مو (بلند یا کوتاه، ضخیم یا نازک) استفاده کرد. این مدل بافت مو، موهایتان را از صورتتان دور نگه داشته و همچنین مدل موی زیبایی برای جشن‌ها و مهمانی‌ها است.

 

بافت مو فراتسوی برجسته

 

ما در این مطلب روش ساده و آسان بافت مو فرانسوی را به شما آموزش می‌دهیم.

قبل شروع به بافت مو فرانسوی خود توجه داشته باشید که:

بهتر است در هنگام بافت مو به آینه نگاه نکنید، چرا که نگاه کردن به آینه نه تنها هیچ کمکی به سرعت یادگیری بافت مو شما ندارد بلکه باعث گیج شدن شما هنگام بافت مو می‌شود.

در بافت مو فرانسوی سعی کنید که تا حد ممکن موهای خود را سفت ببافید و لایه ها را کاملا از یکدیگر جدا کنید تا بتوانید مسیر بافت مو را درست طی کنید.

 

آموزش ساده‌ترین روش بافت موی فرانسوی

 

آموزش بافت مو فرانسوی ساده

 

1- موهای خود را برای بافت مو فرانسوی آماده کنید:

در ابتدا موهایتان را شانه و کاملا صاف کنید. با استفاده از یک اسپری آب، موهای خود را  نم دار کرده، سپس با استفاده از یک شانه دم باریک موهای خود را فرق وسط یا فرق کج باز کنید.

نکته: در بافت فرانسوی حجم دسته مو جدا شده اهمیت دارد، زیرا ضخامت بافت را تعیین می‌کند.

 

آموزش بافت مو فرانسوی کنار سر

 

2- بخشی از موهای خود را جدا کنید و شروع به بافت مو فرانسوی کنید:

یک دسته مو خود را از یک طرف از موهایتان را جدا کرده، و آن دسته را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید.

 

بافت مو فرانسوی خرگوشی

 

3- شروع به بافت مو فرانسوی کنید:

با استفاده از انگشتانتان 3 تکه موی جدا شده را نگه دارید، قسمت جلویی تکه مو جدا شده را از روی قسمت وسطی به طوری که قسمت جلویی و وسطی همزمان با یکدیگر جا به جا شوند عبور دهید. سپس قسمت عقبی موی خود را با قسمت وسطی جا به جا کنید و بعد یک دسته دیگر از جلوی سرتان جدا کرده و به قسمت جلویی بافت اضافه کنید سپس دوباره قسمت جلویی و وسطی مو را همزمان با یکدیکر جا به جا کنید.

 

بافت مو فرانسوی یک طرفه

 

4- بافت مو فرانسوی:

توجه داشته باشید که در بافت مو فرانسوی، در هنگام بافت تنها باید از یک طرف سر خود به دسته مو جدا شده، مو جدید اضافه کنید.

این نکته که از کدام سمت سرتان به بافت، مو اضافه کنید مهم نیست، بلکه فقط مهم این است که زمانی که از یک طرف، مو اضافه کردید تا انتهای بافت از همان قسمت تکه مو جدید به بافت اضافه کنید.

 

مدل بافت مو فرانسوی دخترانه

 

5- بافت مو فرانسوی خود را اطراف سرتان ادامه دهید:

بافت مو فرانسوی خود را با اضافه کردن قسمت‌های جدید به دسته اصلی مو در اطراف سرتان ادامه دهید.

 

بافت فرانسوی برجسته

 

6- مرحله پایانی بافت مو فرانسوی:

اگر می‌خواهید تنها از یک طرف از سر خود بافت فرانسوی داشته باشید، بافت را دور سر خود ادامه دهید. اما اگر علاقه دارید که در دو سمت سر خود بافت را انجام دهید، هنگامی که بافت یک سمت به بالای لاله گوشتان رسید آن را با استفاده از یک کش ببندید، سپس موهای سمت دیگر سرتان را از ابتدا ببافید تا بافت فرانسوی دیگری ایجاد شود. پس از اتمام بافت هر دو سمت، می‌توانید در انتها هر دو بافت فرانسوی  خود را با بافت ساده به یکدگیر ببافید.

 

آموزش بافت فرانسوی دوتایی

 

مدل بافت موی فرانسوی دخترانه

 

4.5 امتیاز از 1633 رای


بافت مو
برای سرویس بافت مو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین