نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ

ثبت درخواست "نصب تلویزیون"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ

نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ از نمونه قابلیت‌های جدید تعبیه شده در تلویزیون‌های سامسونگ برای دسترسی به برنامه‌ها در این محیط است. نصب اسکایپ روی تلویزیون سامسونگ و نصب بازی روی تلویزیون و دسترسی به این امکانات روی نمایشگر تلویزیون با استقبال کاربران مواجه شده است.

ثبت کد divx تلویزیون سامسونگ و بهره‌مندی از قابلیت اجرا شده در تلویزیون از دیگر امکانات وابسته به نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ است. اگرچه برخی این قابلیت معضلی در وابستگی بیشتر انسان به برنامه‌های هوشمند می‌دانند اما نسل جدید از امکانات نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ خصوصا بازی بسیار استقبال کرده‌اند.

اگر علاقمند به مشاهده قابلیت‌های اضافه شده به تلویزیون سامسونگ با امکانات نصب برنامه روی تلویزیون سامسونگ و نحوه راه‌اندازی این قابلیت دارید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

 

نصب نرم‌افزارهای دست یابی به برنامه‌های زنده تلویزیونی، دسترسی به سیستم عامل تلویزیون سامسونگ و مرورگر تلویزیون سامسونگ در کنار نحوه دانلود اپارات برای تلویزیون سامسونگ، آپدیت تلویزیون سامسونگ و نصب برنامه اندروید روی تلویزیون از جمله موارد مشابه نصب برنامه روی تلویزیون سامسونگ می‌باشند.

 

نصب برنامه اندروید روی تلویزیون

 

قابلیت نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ

قابلیت نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ برای دسترسی کاربران به برنامه‌های اجتماعی، سرگرمی و بازی‌ روی نمایشگر تلویزیون طراحی شده است. در گذشته این امکان با اتصال یک دستگاه واسط مثل گوشی موبایل، باکس بازی یا گیرنده اتصال به اینترنت در تلویزیون ایجاد می‌شد.

 

نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ

 

اما در نسل جدید تلویزیون قابلیت نصب نرم افزار در تلویزیون همانند یک دستگاه هوشمند مستقل تعبیه شده است. این امکانات در کنار دیگر قابلیت‌ها در منوی تنظیمات دستگاه قرار داده شده و با یک سری اقدامات به راحتی قابل اجراست.

 

نحوه نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره داشتیم قابلیت نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ توسط کاربرد از سری امکانات تلویزیون‌های هوشمند تولید شده است. این مدل تلویزیون‌ها با امکان اتصال به اینترنت طراحی شده و شرایط نصب و اجرای برنامه‌های مختلفی مثل Netflix، You Tube ، Pandora ، Twitter،Ebay ، Facebook و نرم افزارهای مشابه دیگر بر روی آنها فراهم شده است.

 

دانلود اپارات برای تلویزیون سامسونگ

 

نسل جدید تلویزیون‌های سامسونگ چند نمونه از این نرم افزارها را بصورت پیش فرض در تنظیماتش جای داده است. در این بخش آموزش روند نصب برنامه روی تلویزیون سامسونگ برای بهره‌مندی از این قابلیت کاربردی ارائه شده است.

 

مراحل نصب برنامه روی تلویزیون سامسونگ

یکی از رایج‌ترین و بهترین مسیرها برای نصب برنامه های مختلف و جدید روی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ، ورود به فروشگاه سامسونگ است. برنامه فروشگاه سامسونگ، اپلیکیشنی مشابه Appstore در گوشی‌های موبایل بوده و بصورت پیش فرض در تنظیمات تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ نصب است.

  1. پس از یافتن برنامه فروشگاه سامسونگ و اجرای آن شرایط برای نصب دیگر نرم افزار‌ها در تلویزیون سامسونگ با گذراندن مراحل زیر امکان پذیر است.
  2. اگر با حساب کاربردی مختص تلویزیون سامسونگ وارد شدید، روی گزینه Apps در نوار منو کلیک کنید.
  3. صفحه My Apps باز شده و فهرستی از برنامه‌ها قابل مشاهده است. علاوه بر این مورد امکان دسترسی به دیگر برنامه‌ها در ردیف سرگرمی، اجتماعی، محبوب ترین‌ها و موارد مشابه وجود دارد.
  4. اگر برنامه مورد نظر شما در My Apps یافت نشد، آیکون آن را در یکی از دسته بندی‌ها (مثلا شبکه‌های اجتماعی) انتخاب کنید.
  5. پس از انتخاب برنامه و ورود به صفحه نصب آنها اطلاعات اجرایی از این برنامه را مشاهده کنید.
  6.  پس از انتخاب برنامه دلخواه گزینه Install فعال شده برگزینید.
  7.  پس از اتمام پروسه نصب برنامه، سوالی مبنی بر تمایل شما برای اجرای برنامه ظاهر می‌شود. اگر نمی خواهید اپلیکیشن را اجرا کنید، فقط منو را ترک کرده و بعدا در My Apps برنامه را اجرا کنید.
  8. توجه داشته باشید که تنظیمات منو در تلویزیون های مختلف هوشمند سامسونگ می‌تواند متفاوت باشد.

 

مراحل نصب برنامه روی تلویزیون سامسونگ

 

کلیت روند نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ در هفت مرحله بالا توضیح داده شد. امکان یک سری تغییرات جزئی در روند یافتن برنامه و نصب آن در مدل‌های مختلف وجود داشته که دسترسی به آنها با راهنمای تلویزیون هوشمند سامسونگ راحت است.

 

روش نصب بازی روی تلویزیون سامسونگ

امکان نصب بازی از دیگر قابلیت‌های نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ است. با اتصال تلویزیون به اینترنت شرایط نصب چند بازی روی تلویزیون فراهم می‌شود. برای دسترسی به این بازی‌ها گزینه  Power روی نمایشگر را انتخاب و آیتم Smart Hub را در منوی اصلی جستجو و پیدا کنید. با کمک ریموت کنترل گزینه APPS و انتخاب کنید.

 

روش نصب بازی روی تلویزیون سامسونگ

 

در پنجره بازشده به سمت پایین حرکت کرده و آیتم Samsung Apps برگزینید. لیست کلیه برنامه‌های تلویزیون برای شما نمایش داده می‌شود. پس از انتخاب بازی مدنظر گزینه Enter انتخاب و بازی را شروع کنید. برای دسترسی به بازی‌های غیر رایگان از بخش Screene در منوی Smart Hub نسبت به دانلود آن اقدام کنید.

 

طریقه نصب اسکایپ روی تلویزیون سامسونگ

نصب اسکایپ روی تلویزیون سامسونگ به دلیل امکان برقراری تماس تصویری بسیار کاربردی است. روش نصب این نرم افزار در تلویزیون سامسونگ با طی کردن مراحل شرح داده شده در روش نصب برنامه روی تلویزیون سامسونگ امکان پذیر است.

 

نصب اسکایپ روی تلویزیون سامسونگ

 

البته اخیرا اخباری مبنی بر توقف امکان نصب اپلیکیشن اسکایپ روی تلویزیون‌های هوشمند توسط مایکروسافت منتشر شده است. نرم افزاری با نام Tellybean با هدف برقراری تماس تصویری از طریق قابلیت نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ جایگزین اسکایپ شده است.

نحوه ثبت کد divx تلویزیون سامسونگ

Divx مخفف Digital Video express بوده که یک کد ویدوئویی از شرکت Divx Networkبرای فشرده سازی فرمت ویدئویی را ارائه می‌دهد. یکی از قابلیت‌های نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ امکان ورود و ثبت کد divx در تلویزیون‌های هوشمند از طریق تنظیمات بیان شده است.

 

ثبت کد divx تلویزیون سامسونگ

 

با اجرای امکانات نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ شرایط برای دسترسی به برنامه‌های آموزشی، فرهنگی، پخش زنده و شبکه‌های اجتماعی برای شما فراهم می‌شود. شما می‌توانید تمامی قابلیت‌های یک گوشی هوشمند حتی برقراری تماس تصویری با وضوح نمایش و انتقال صدا روی تلویزیون خود داشته باشید.

نصب تلویزیون
برای سرویس نصب تلویزیون از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading