نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

نصب کولر گازی و اسپیلت ایران رادیاتور از جمله موارد نصب و راه اندازی سیستم سرمایشی در ساختمان‌های مختلف است. نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور مجموعه فرآیند‌های مرتبط به هم بوده که اقدامات صورت گرفته در هر کدام عملکرد کولر گازی نهایی تاثیر دارد.

امروزه نصب اسپلیت ایران رادیاتور بصورت تخصصی برای مدل‌های مختلف این سیستم خنک کننده ساختمان قابل ارائه و اجراست. تمامی اقدامات صورت گرفته سرویس کولر گازی ایران رادیاتور و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور باید بصورت اصولی و در راستای بهبود عملکرد این وسیله انجام شود.

مزایا و معایب کولر گازی ایران رادیاتور، مشخصات فنی کولر گازی ایران رادیاتور، قیمت کولر گازی ایران رادیاتور 30000، قیمت کولر گازی ۱۲۰۰۰ایران رادیاتور، قیمت کولر گازی ایران رادیاتور 24000 و میزان مصرف برق کولر گازی ایران رادیاتور جزو موارد پر بازدید در بین کابران متقاضی نصب کولر گازی و اسپیلت ایران رادیاتور است.

 

سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

 

خدمات نصب کولر گازی ایران رادیاتور

کولر گازی و اسپیلت یکی از ضروری ترین لوازم تهویه و جریان هوای مطبوع در ساختمان است. استفاده از آن‌ها در فصول مختلف سال به یک اندازه وابسته با قابلیت سرمایشی و گرمایشی ضرورت دارد. کولر گازی ایران رادیاتور در ظرفیت‌های 9000 تا 30000 BTU با موقعیت نصب دیواری و طرح‌ها و مدل‌های پیشرفته مثل اسپیلت طراحی و قابل نصب است.

خدمات نصب کولر گازی اسپیلت بصورت تخصصی برای راه اندازی و نصب انواع اسپیلت و کولر در این برند ارائه می‌شود. تمامی مراحل نصب اسپیلت ایران رادیاتور وابسته به نوع تجهیزات و با استفاده از ابزار مناسب امری تخصصی بوده و باید تحت نظارت افراد آموزش دیده صورت گیرد.

 

خدمات نصب کولر گازی ایران رادیاتور

 

در این مطلب اشاره مختصری به ضروریات و اوصول نصب اسپیلت و کولر گازی ایران رادیاتور برای بهره مندی از سیستم سرمایشی و گرمایشی این وسیله خواهیم داشت.

 

مراحل نصب اسپلیت ایران رادیاتور

رعایت مراحل نصب اسپیلت ایران رادیاتور از در نظر گرفتن محل نصب مناسب تا استفاده صحیح و اصولی از ابزار و برقراری اتصالات برای راه اندازی این وسیله امری ضروری و مهم است. بنابراین برای آشنایی ابتدایی و کلی با نحوه نصب اسپیلت ایران رایاتور مطالعه نکات بیان شده در این بخش را از دست ندهید.

 

مشخصات فنی کولر گازی ایران رادیاتور

 

نصب یونیت داخلی اسپلیت ایران رادیاتور

در مراحل نصب اسپیلت ایران رادیاتور همانند دیگر برند‌های کولر گازی یافتن محل مناسب برای نصب یونیت داخلی در دسته اولین و مهمترین اقدامات قرار دارد. بهترین محل برای نصب یونیت داخلی اسپیلت روی دیوار داخلی ساختمان و با فاصله متعارف از سقف (حداقل ١۵ سانتی متر) برای جریان بهتر هوای خنک است.

محکم سازی صفحه فلزی یونیت داخلی اسپیلت از دیگر مراحل پر اهمیت در نصب صحیح این وسیله سرمایشی و گرمایشی در منزل است. سپس یک سوراخ به قطر 7.5 برای لوله کشی منتهی به اسپیلت در داخل دیوار به سمت پایین و بیرون برای زهکشی مناسب ایجاد کنید.

 

صب یونیت داخلی اسپلیت ایران رادیاتور

 

اتصالات الکتریکی را برای برقراری جریان برق مورد نیاز در نصب کولر گازی ایران رادیاتور را با اصول تعیین شده ایجاد کنید. لوله‌های مسی تعبیه شده در اسپیلت را با ابزار مناسب لوله خم کن، لوله بر مسی و پرچ کن لوله در اندازه‌های تعیین شده جداسازی و به هم متصل کنید.

پس از اطمینان از ایمن سازی و محکم سازی یونیت داخلی بر روی دیوار با رعایت اصول تعیین شده به سراغ نصب یونیت خارجی اسپیلت بروید.

 

نصب یونیت خارجی کولر گازی اسپلیت

به دلیل تاثیر پذیری قطعاتی مثل کمپرسور و کندانسور از هوای جریان یافته در محیط بهترین محل برای نصب یونیت خارجی در فضای باز به دور از تابش مستقیم نور خورشید است. محلی به دور از گرما و گرد و غبار را برای نصب یونیت خارجی اسپیلت انتخاب کنید.

 یونیت خارجی نیاز به ١٢ اینچ (۳۱ سانتیمتر) فضای آزاد در محیط اطراف برای عملکرد مناسب دارد. کف محل نصب اسپیلت و کولر گازی در این مرحله باید با بتن مسطح پوشانده و در فاصله اصولی از سطح زمین در نظر گرفته شود.

 

نصب یونیت خارجی کولر گازی اسپلیت

 

سیم‌های برق تعبیه شده در یونیت خارجی کولر گازی و اسپیلت را با رعایت اصول برق کشی و مشاهده نقشه سیم کشی کولر به محل‌های مورد نظر متصل کنید. در نهایت توجه داشته باشید هیچ آنتن رادیو یا تلویزیونی از فاصله ١٠ فوت (٣متر) در اطراف یونیت خارجی وجود نداشته باشد.

 

 نهایی سازی نصب کولر گازی (اسپیلت) ایران رادیاتور

برای جلوگیری از عملکرد نامطلوب کولر گازی در این مرحله از نصب اسپیلت ایران رادیاتور با ابزار مخصوص مثل وکیوم هوا و رطوبت را از مدار این دستگاه خارج کنید. برای انجام این کار شیر سرویس کولر گازی را برداشته و شیلنگ وکیوم را برای هواگیری به شیر وصل کنید.

 

نهایی سازی نصب کولر گازی (اسپیلت) ایران رادیاتور

 

برای تکمیل پروسه نصب اسپیلت و کولر گازی ایران رادیاتور مسیر لوله‌های متنهی به این دستگاه را با نوار پوشاننده عایق بندی کنید. سوراخ تعبیه شده در دیوار برای لوله کشی اسپیلت را با فوم پلی اورتان بپوشانید.

 

سرویس و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

اجرای صحیح نصب بخش‌های مختلف کولر گازی، محل قرارگیری یونیت‌ها و برقراری اتصالات و اراه اندازی اصولی دستگاه بر اساس ظرفیت و قدرت و مواردی از این قبیل بر روی سرویس و تعمیر کولر گازی تاثیر بسزایی دارد.

 

سرویس و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور

 

توجه به سرویس کولر گازی ایران رادیاتور و تعمیر به موقع این وسیله سرمایشی – گرمایشی پر کاربرد در بازده کاربردی و بالا رفتن عمر استفاده آن بسیار اثر گذار است.

مزایا و معایب کولر گازی ایران رادیاتور

کیفیت بالای کمپرسور نصب شده در این مدل کولر گازی و اسپیلت با قابلیت‌های قدرت خنک کنندگی بالا و سازگاری با محیط زیست بر اهمیت نصب کولر گازی رادیاتور افزوده است. علاوه بر این مورد مقاومت بالای و جنس مرغوب متریال به کار رفته در کندانسور این سیستم سرمایشی و گرمایشی امکان نصب کولر گازی ایران رادیاتور را در هر موقعیت آب و هوایی سهولت بخشیده است.

 

مزایا و معایب کولر گازی ایران رادیاتور

 

کاهش مصرف انرژی و بازده عملکردی بالا از دیگر مزایای نصب اسپیلت و کولر گازی ایران رادیاتور در محیط و فضای ساختمان است. هزینه بالای تهیه و تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپیلت نمونه‌ای از بارزترین عیوب نصب انواع کولر گازی و اسپیلت ایران رادیاتور و دیگر برند‌ها است.

تعمیر کولر گازی و اسپلیت
برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading