تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

ثبت درخواست "سرویس و تعمیر پکیج"
تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران خدمتی پردرخواست:

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران یکی از پردرخواست‌ترین سرویس‌های "خدمت از ما" است که توسط تعمیرکارانی که سال‌ها در نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران فعالیت می‌کنند ارائه می‌شود. تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران برای کسانی است که نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کمترین زمان ممکن در شرق تهران دارند. اکنون با "خدمت از ما" برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور دیگر نیازی ندارید به دنبال نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران بگردید.

با متخصصین تعمیر پکیج شرق تهران در هر منطقه‌ای از شرق تهران که هستید، از مراجعه به مراکز نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس، نمایندگی ایران رادیاتور نارمک، نمایندگی ایران رادیاتور پیروزی و نمونه‌هایی از این نمایندگی‌ها بی‌نیاز هستید. در "خدمت از ما" برای ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور تعمیرکاران زیادی داریم؛ چرا که ایران رادیاتور یکی از برند‌های مطرح در سطح کشور است. پس در صورتی که برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران به تعمیرکار نیاز پیدا کردید، روی ما حساب کنید.

 

 سوالات رایج در مورد خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران 

 در صورت خرابی پکیج و تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران از چه کسی کمک بگیریم؟ آیا تنها می توان از  نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران کمک گرفت؟ چرا بهتر است از "خدمت از ما" سرویس تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران را درخواست دهیم؟ زمان رسیدن تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟ آیا قبل از درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران می‌توان از قیمت‌ها مطلع شد؟ این‌ها رایج ترین سوالات در مورد تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران است. پس با ما همراه باشید تا جواب سوالات بالا را بیابید.

برای پاسخ به این سوالات باید بگوییم که تعمیرکاران "خدمت از ما" تخصص و تجربه کافی برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور دارند. تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور با تجربه فعالیت چند ساله در نمایندگی پکیج ایران رادیاتور شرق تهران استان تهران می‌توانند مشکلات پکیج شما را برطرف نمایند. این تعمیرکارانی که به طور رایگان به شما معرفی می‌شوند، قیمت‌هایی را مطابق با درخواست شما پیشنهاد می‌دهند که با این حساب یعنی می‌توان قبل از درخواست خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران از قیمت گذاری‌ها مطلع شد.

 

نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران

 

خدمات قابل ارائه در تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

خدماتی که در سرویس تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران ارائه می‌شود شامل موارد زیر است:

 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • هواگیری پکیج ایران رادیاتور
 • شستشوی پکیج ایران رادیاتور
 • اسید شویی پکیج ایران رادیاتور
 • عیب یابی کد خطای پکیج ایران رادیاتور
 • سرویس پکیج ایران رادیاتور به صورت دوره ای
 • بررسی علت گرم نشدن آب پکیج ایران رادیاتور

 

نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران

هنگامی که شما برای تعمیر پکیج در شرق تهران در "خدمت از ما" سفارش خود را ثبت می‌کنید، متناسب با موقعیت مکانی شما، بهترین تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور شرق تهران که سال‌ها در نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران فعالیت کرده اند، به شما پیشنهاد قیمت می‌دهند و در زمانی که شما مشخص کردید در محل، حضور پیدا می‌کنند. 

عده‌ای از متخصصین نیز، خودشان نمایندگی ایران رادیاتور در شرق تهران هستند. با برقراری تماس با آن‌ها می‌توانید عیب یابی و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور خود را به یکی از آن‌ها بسپارید.

 

8 خطای رایج در پکیج ایران رادیاتور

 • گرم نشدن آب پکیج

عدم گرم شدن آب پکیج دلایل متفاوتی دارد که شامل خرابی دریچه، خرابی هواکش، خرابی ترموستات و یا کمبود سطح آب در پکیج می‌باشد.
 • چکه کردن آب (نشتی آب)

از چک کردن اتصالات غافل نشوید! گاهی شل بودن اتصالات یا نشتی آب از لوله یا اتصالات باعث کم شدن فشار پکیج می‌شود. پس هیچ گاه از نشتی آب به راحتی نگذرید و مطمئن شوید که حفره ای برای نشت آب وجود ندارد.
 • صدای اضافی یا شبیه به سوت

رایج ترین دلیل صدای اضافی پکیج وجود رسوبات در مبدل حرارتی پکیج میباشد. رسوباتی که در مبدل حرارتی هستند مخرب اند و می‌توانند باعث آسیب دیدن پکیج و رادیاتور شوند. معمولا صدای نامتعارف همراه با کم شدن فشار آب نیز می‌باشد. برای جلوگیری از این مشکل می‌توانید از رسوب گیر در سر راه آب و پکیج استفاده نمایید (تعویض رسوب گیر به صورت سه ماهه توصیه می‌گردد).
 
تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران
 
 • افت فشار پکیج

افت فشار دلایل متعددی دارد. دلایلی مانند وجود هوا در پکیج و شوفاژ‌ها، آسیب دیدن شیر تخلیه فشار، نشتی داخل سیستم و نشتی از شوفاژ ممکن است دلایل افت فشار پکیج دیواری شما شوند.
 • یخ زدگی لوله کشی و اتصالات

این مشکل معمولا در فصل سرما اتفاق می‌افتد. یک بار پکیج خود را ریستارت کنید، اگر مشکل همچنان باقی بود به احتمال زیاد سرمای هوا باعث یخ زدگی مایع درون لوله‌ها شده است.
 • نیمه گرم بودن رادیاتور‌های شوفاژ (گرم نشدن رادیاتور‌های شوفاژ)

دلایل مختلفی در خاموش شدن خودکار پکیج دخیل هستند از جمله این دلایل می‌توان به کمبود فشار آب، منجمد شدن آب درون لوله‌ها و اتصالات، خرابی ترموستات، خرابی گاز و ... اشاره نمود. از دلایل دیگر می‌توان به وجود هوا درون پکیج اشاره کرد که کارابی پکیج را با اختلال روبرو کند و باعث خاموش شدن پکیج می‌شود.
 • خاموش شدن پکیج (پکیج خود به خود خاموش می‌شود)

عدم گرم شدن آب پکیج دلایل متفاوتی دارد که شامل خرابی دریچه، خرابی هواکش، خرابی ترموستات و یا کمبود سطح آب در پکیج می‌باشد.
 • کار نکردن ترموستات (دستگاه با دمای تنظیم شده کار نمی‌کند)

اگر شما دستگاه را روی یک دمای مشخص تنظیم کرده اید، و پکیج توجهی به آن نمی‌کند، مشکل از ترموستات دستگاه می‌باشد. با تعویض ترموستات دستگاه این مشکل نیز حل میشود.
 
به این مطلب امتیاز دهید

4.83 امتیاز از 59 رای

سرویس و تعمیر پکیج

برای سرویس سرویس و تعمیر پکیج از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با سرویس و تعمیر پکیج

پمپ پکیج چیست؟

مطالب مرتبط با گرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading