تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

ثبت درخواست " تعمیر ماشین ظرفشویی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به دلیل در دسترس بودن محصولات ال جی در ایران بسیار متقاضی دارد. شاید یکی از گزینه‌های اکثر تعمیرکاران حرفه ای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی باشد. اما اغلب همین نیروهای فنی گلایه می‌کنند که سرویس ماشین ظرفشویی ال جی برخی مشتریان به دلیل خود درمانی! صاحب کالا بسیار طولانی تر از حد عادی انجام می‌شود.

ما بر آن شدیم که به منظور کاهش این قبیل مشکلات، پستی راجع به تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در سایت قرار دهیم تا هم نیاز مشتریان و بازدید کنندگان عزیز تامین گردد و هم از زحمت سرویسکاران بکاهیم. اگر جزو آن دسته از عزیزانی هستید که کار را به کاردان می‌سپارید می‌توانید با شماره زیر این پست تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار متخصص نمایید.


 

نکات پیشگیرانه قبل از تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی:

 • از قرار دادن وسایل سنگین بر روی ماشین ظرفشویی خودادری کنید.
 • برای جلو گیری از خرابی طرفشویی ال جی مراقب تمیزی فیلترها باشید.
 • حتما موقع قرار دادن ظروف با یک دستمال بقایای غذا را جمع کنید. ممکن است چربی ظروف وارد موتور شده و به آن صدمه بزند.
 • از محافظ برق و تثبیت کننده‌های جریان برق حتما استفاده کنید. بردهای الکترونیک و دیجیتال ظرفشویی به نوسان ولتاژ و جریان حساس اند.
 • مواد شوینده مناسب برای ماشین ظرفشویی خود انتخاب کنید. برای این کار موقع خرید بردهای مناسب ماشین ظرفشویی خود را شناسایی کنید.
 • سبد ظروف را برای مدت ظولانی روی درب قرار ندهید. سوییچ قفل آسیب می‌بیند. یکی از دلایل مشکل قطعی برنامه شستشو و نشت آب به همین موضوع بر میگردد.

 

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی و نکات مربوط به آن:

ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی:

 • کد خطا یا ارور OE: بروز این خطا مربوط به خشک کن ماشین ظرفشویی است.
 • کد خطا یا ارور TE: این خظا به دلیل خرابی سنسور دمایی ماشین ظرفشویی ال جی رخ می‌دهد. ممکن است دما بسیار بالاتر از حد تعیین شده یا مجاز باشد.
 • کد خطا یا ارور LE: موتور ماشین ظرفشویی به خوبی عملکرد خود را انجام نداده است. با ریست کردن ماشین ظرفشویی ال جی یا تغییر برنامه شاید مشکل حل شود. در غیر این صورت برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با نیروی متخصص فنی تماس بگیرید.

 

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی:

برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی سه بخش بیرونی وجود دارد که شما آن‌ها را می‌بینید و به آن دسترسی دارید:

 • فیلتر ماشین ظرفشویی ال جی
 • بازوهای آب افشان بالا و پایین
 • لوله‌های ورود آب

 

1- تمیز کردن فیلترهای ماشین ظرفشویی ال جی ابتدا صفحه پایین را خارج کنید. با سه نوع فیلتر مواجه خواهید شد. جهت باز شدن آنها را بیابید و سپس آنها را خارج کنید. تمیز نمایید و دوباره سر جای خود برگردانید.

2- در مورد بازوهای آب افشان ابتدا از حرکت نرم آنها مطمئن شوید. در مرحله بعد از عدم گرفتگی و رسوب زدگی سوراخ خای آب پاشنده اطمینان حاصل کنید. شاید نیاز به محلول‌های رسوب زدا داشته باشید.

3- برای ورودی آب از صافی‌های ضد سنگریزه استفاده کنید. این بر عمر ماشین خواهد افزود و شما ممکن است سال‌ها نیازی به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود نداشته باشید.

در پست تعمیر ظرفشویی به نکات دیگری پرداخته ایم که ممکن است برایتان مفید باشد. برای تعمیرات لوازم خانگی خود به ما اعتماد کنید.

4.5 امتیاز از 1737 رای


تعمیر ماشین ظرفشویی
برای سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین