آمبره موی کوتاه | سامبره مو کوتاه

ثبت درخواست " آمبره و سامبره مو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
آمبره موی کوتاه | سامبره مو کوتاه

آمبره موی کوتاه و سامبره موی کوتاه، یکی از روش های رایج امروزی برای رنگ مو است، روش های زیادی برای رنگ کردن موها وجود دارد، که آمبره و سامبره موی کوتاه یکی از روش های متنوع رنگ مو و آرایش آن ها می‌باشد، که تنها مختص قسمت خاصی از مو است. آمبره و سامبره موی کوتاه بر اساس نوع رنگ و جلوه ای که دارند، متفاوت است. این روش های جدید رنگ وآرایش مو از محبوب ترین روش های رنگ مو هستند. برای آشنایی با آمبره و سامبره موی کوتاه و نحوه قرار گرفتن روی مو این دو متد رنگ در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

 

 

در این مطلب علاوه بر معرفی این دو روش رنگ مو، تفاوت آمبره و سامبره موی کوتاه را بیان کرده و نمونه هایی از این مدل رنگ مو را برای شما به اشتراک می گذاریم.

 

2 آمبره موی کوتاه زیبا

آمبره موی کوتاه

 

آمبره و سامبره موی کوتاه

از محبوب ترین متدهای رنگ مو، در حال حاضر آمبره و سامبره موی کوتاه می باشد، برای امبره مو باید ابتدا کل مو را دکلره کرد که در این حالت باید توجه داشت که مو آسیب نبیند ، در رنگ مو به روش آمبره ریشه مو ها تیره و هر چه به ساقه مو نزدیک تر می شویم رنگ مو روشن تر می شود. در انجام این متد رنگ می‌توان از بالیاژ که در واقع همان روش رنگ کردن مو با دست و به صورت آزادانه و بدون قانون خاصی است، استفاده کرد.

 

سامبره مو کوتاه

 

مزیتی که بالیاژ به نسبت روش های دیگر رنگ مو دارد، این است که با رشد مو تغییری در رنگ به وجود نیامده و نیاز به ریشه گیری نیست.سامبره متدی جدید تر ازامبره می باشد که از ترکیب آمبره با بالیاژ ایجاد می شود و نسبت به آمبره جلوه رنگ در ساقه مو ملایم تر می باشد. کاربرد متد‌های نامبرده در آمبره و سامبره موی کوتاه موثر است.

 

آموزش آمبره موی کوتاه

یکی از موارد کاربردی آمبره و سامبره موی کوتاه که شما به راحتی و با داشتن لوازم مورد نیاز رنگ می توانید، روی موهای خود را انجام دهید، آمبره موی کوتاه می باشد. دراین قسمت مراحل آمبره موی خیلی کوتاه را به اشتراک می گذاریم. برای انجام این کار ابتدا قسمت هایی از مو را که می‌خواهید، آمبره را روی آن انجام دهید با مواد لازم دکلره کرده، و متناسب با علاقه خودتان قسمت هایی که می خواهید رنگ شود را امبره کنید. مواد لازم برای آمبره موی کوتاه، اکسیدان 10 درصد، مواد دکلره مو، مسواک و شت رنگ و ظرف برای مخلوط کردن رنگ می‌باشد.

  • ابتدا متناسب با رنگ چشم و پوست و همین طور رنگ اصلی مو رنگ مناسب با چهره خود را برای آمبره کردن انتخاب کنید
  • مشخص کردن قسمت هایی از مو که آمبره روی آن قرار می گیرد. و تهیه مواد دکلره و قرار دادن این مواد روی قسمت های تعیین شده و آغاز مرحله دکلره و بی رنگ کردن مو
  • در هر قسمت محلول دکلره را به بخش های انتهایی مو بزنید و تا محدوده ای که می‌خواهید، موی روشن و تیره را از هم جدا کنید ادامه دهید. 20 دقیقه برای اینکه محلول روی موها تاثیر بگذارد زمان لازم است، بعد از آن موهایتان را با آب گرم بشویید. 
  • بعد از شستن دکلره از انتهای موهایتان و خشک شدن کامل مو، رنگ را روی قسمت هایی که با دکلره بی رنگ کردید، کشیده و سپس بعد از مدتی موهایتان را بشویید.

 

 امبره در منزل

 

با داشتن امکانات لازم می توانید امبره در منزل انجام دهید اما به یاد داشته باشید، برای آمبره موی کوتاه با کیفیت بهتری روی موهای شما انجام شود، بهتر است، به متخصصان این حوزه در سالن آرایشی با امکانات بهتر مراجعه کنید.

 

آموزش آمبره موی کوتاه

 

آمبره موی مشکی کوتاه

اگر به دنبال ایجاد تنوع در موهایتان هستید، و تمایل دارید، رنگ مشکی و طبیعی آن از بین نرود، آمبره موی مشکی بهترین گزینه برای انجام این کار است. کاربرد آمبره روی موی مشکی کوتاه از جذاب و زیباترین قابلیت‌های آمبره و سامبره موی کوتاه می‌باشد. آمبره روی موی مشکی، سبک های مختلفی دارد؛ که آمبره قهوه ای تیره روی موهای مشکی، آمبره بلوند دودی با ریشه مشکی، آمبره خاکستری روی موی مشکی، رنگ موی آمبره بلوند روی موی مشکی،آمبره طلایی، قهوه ای و حتی بنفش روی موی مشکی تعدادی از این سبک رنگ است.

 

آمبره موی مشکی کوتاه-آمبره قهوه ای تیره روی موهای مشکی

 

ترکیب رنگ مو آمبره

 از تکنیک های دیگر آمبره و سامبره موی کوتاه، ترکیب رنگ مو آمبره می باشد، که در آن می‌توان رنگ های مختلف را با هم ترکیب نموده و رنگ خاص و جدیدی را بر روی مو ایجاد کرد. این کار چون بر اساس ترکیب اندازه های مختلفی از رنگ آمبره است، باید زیر نظر متخصص رنگ و بر اساس اصول تعیین شده باشد. بنابراین در انجام این نوع رنگ روی موهایتان اطمینان داشته باشید، رنگ ترکیبی با چیزی که در نظر دارید زمین تا آشمان فرق نداشته باشد.

 

ترکیب رنگ مو آمبره

 

با این قابلیت می توانید یک رنگ موی خاص و جدید را برای موهای خود در نظر بگیرید، فراموش نکنید گرفتن مشاوره از افراد خبره در این کار در انتخاب رنگ های مناسب و به دست آمدن یک رنگ عالی و متناسب با سلیقه شما بسیار تاثیر گذار می‌باشد.

 

یک مدل از ترکیب رنگ مو آمبره

 

تفاوت بین آمبره و سامبره موی کوتاه

رنگ آمبره به معنای ایجاد سایه روی مو می باشد، که تکنیک های مربوط به خود را دارد، این سبک از رنگ روی موهای کوتاه و مشکی بسیار جذاب است. قابلیت دیگر این نوع رنگ مو این است، که شما با بلند شدن موهایتان نیاز به تجدید رنگ مو ندارید. آمبره یعنی حرکت رنگ از تیره به روشن، مرز بین رنگ تیره و روشن روی مو با این سبک باعث زیبایی مو می شود. سامبره مو کوتاه تکنیکی مشابه آمبره دارد، اگر خلاصه بخواهیم فرق آمبره و سامبره را بگوییم،سامبره نرم تر از آمبره است و از کمترین مرز بین رنگ تیره و روشن در آن استفاده می‌شود و رنگ روشن بیشتر روی قسمت برجستگی های مو دیده می‌شود.

 

تفاوت بین آمبره و سامبره موی کوتاه

 

آمبره و سامبره موی کوتاه در حال حاضر از سری موارد رنگ مو است، که بسیار مورد توجه قرار گرفته و طرفداران زیادی دارد. با اینکه امکان رنگ کردن مو در منزل با این متد جدید وجود دارد؛ اما برای داشتن نتیجه بهتر و دلخواه تر و جلوگیری از آسیب مو به دلیل عدم آگاهی از میزان دکلره استفاده شده در مو بهتر است به سالن های آرایشی برای انجام این کار مراجعه کنید. به این نکته توجه داشته باشید که، استفاده مداوم از این سبک رنگ مو ممکن است به دلیل کاربرد دکلره به موی شما آسیب بزند.

4.5 امتیاز از 1627 رای


آمبره و سامبره مو
برای سرویس آمبره و سامبره مو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین