آمبره موی مشکی چه دردسرهایی دارد؟

ثبت درخواست " آمبره و سامبره مو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
آمبره موی مشکی چه دردسرهایی دارد؟

آمبره کردن مو یکی از روش‌های رنگ کردن مواست که در آن تنها قسمت‌های پایینی مو رنگ شده و هیچگونه تماسی بین رنگ و ریشه مو یا رنگ و پوست بدن وجود ندارد. آمبره کردن مو یکی از روش‌های محبوب بین بانوانی است که از مضرات رنگ کردن مو مطلع بوده و تنها به دنبال تغییری جزئی در ظاهر خود هستند. همچین آمبره کردن مو بهترین روش برای خانم‌های بارداری است که نگران تماس رنگ مو به پوست خود و اثرات بد آن روی جنین هستند.

  • آمبره روی موی مشکی
  • آموزش آمبره روی موی مشکی
  • آمبره روی موی مشکی کوتاه
  • ترکیب رنگ مو آمبره

 

ترکیب رنگ مو آمبره

قبل از هر چیز به سراغ تعریف آمبره موی مشکی می‌رویم. پاسخ آمبره مو مشکی چیست؟ این است که در نزدیکی ریشه، مو به رنگ مشکی تیره و هرچه به ساقه مو نزدیک‌تر می‌شویم رنگ مو روشن‌تر می‌شود. آمبره قرمز مسی روی موی مشکی، آمبره قهوه‌ای تیره روی موهای مشکی، آمبره بلوند دودی روی موی مشکی، آمبره خاکستری روی موی مشکی، آمبره بلوند روی موی مشکی، آمبره طلایی قهوه‌ای روی مشکی و آمبره بنفش روی موی مشکی، همه از جمله رنگ‌های آمبره‌ است که بیشتر مورد توجه بانوان قرار گرفته‌است.


آمبره روی موی مشکی

هنگام آمبره کردن مومشکی  خود حتما به نکات زیر توجه کنید:

حتما قبل از انجام کار، در مورد آمبره کردن مو مشکی و مراحل انجام آن اطلاعت کافی کسب کنید.

 

آمبره موی مشکی

 

هنگام انتخاب رنگ موی آمبره حتما دقت داشته‌باشید رنگی را انتخاب کنید که دو درجه از رنگ موهای اصلی خود روشن‌تر است. سعی کنید رنگ‌های طبیعی و ملایم انتخاب کنید تا زیاد به موهایتان آسیب نرساند.

 

آمبره موی مشکی

 

همانطور که می‌دانید هنگام آمبره کردن موی مشکی حتما باید موهایتان دکلره شود. مراقب اثرات و مضرات استفاده از دکلره روی موهایتان باشید. توصیه ما به شما این است که هنگام استفاده از دکلره در آمبره موی مشکی حتما از فویل استفاده کنید.

 

آمبره موی مشکی

 

دکلره کردن موها یکی از مراحل مهم در آمبره مو مشکی است. این کار به این دلیل انجام می‌شود که رنگ موی قبلی شما از بین رفته، اما رنگ ریشه مو تغییری نکند. هنگام دکلره کردن دقت داشته باشید که دکلره نباید زیاد روی موهایتان بماند.

 

آمبره موی مشکی

 

در صورتی که موهای مشکی تیره،ضخیم و بلند دارید،فرایند آمبره کردن باید با دقت تمام و تدریجی انجام شود. در غیر اینصورت موهایتان حالت اولیه خودش را هم از دست می‌دهد و دیگر قابل ترمیم نیست.

 

آمبره موی مشکی

پس از انجام آمبره روی موی مشکی حتما موهای خود را با یک تقویت کننده مناسب یا ماسک تخم مرغ تقویت کنید. انتخاب تقویت کننده در این مرحله بسیار اهمیت دارد زیرا ممکن است بعد از انجام آمبره به موهای شما آسیب رسیده باشد.

4.5 امتیاز از 1626 رای


آمبره و سامبره مو
برای سرویس آمبره و سامبره مو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین