قیمت شینیون مو در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه شینیون مو" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به شینیون مو نیاز دارید؟

شینیون مو را به متخصصش بسپار

شینیون مو (chignon) به جمع کردن موها به پشت سر یا بالای سر با مدل‌های متفاوت می‌گویند. شینیون در فرهنگ لغات یعنی گیس پست سر، اما این روزها با به وجود آمدن انواع مدل شینیون، تنها به معنای گیس جمع شده نیست. آرایشگران حرفه‌ای بخش بزرگی از هنر آرایشگری را در انواع مدل شینیون مو نشان می‌دهند.

برای شکل دادن به مو برای شینیون مو ساده، شینیون مو دخترانه، شینیون موی بلند، شینیون موی کوتاه، شینیون موی زنانه، آموزش شینیون مو، شینیون موی بلند نیمه باز، شینیون خطی، شینیون خطی حرارتی، شینیون عروس، شینیون ابزار مخصوصی نیاز دارند.

شما در خدمت از ما، بازار آنلاین خدمات، می‌توانید از بهترین شنیون کاران به رایگان قیمت بگیرید. شینیون کاران هم در منزل و هم در آرایشگاه آماده خدمت رسانی هستند.

 

شینیون مو

 

قیمت شینیون مو چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت شینیون مو باتوجه به مدل شینیون و ابزارهای مختلفی که شینیون کار استفاده می‌کند، بستگی دارد. همچنین اینکه دستمزدی که شینیون کار می‌گیرد، متفاوت است.

با ثبت درخواست رایگان در خدمت از ما، عکس مدل شینیون مو مورد علاقه خود را برای متخصص ارسال کنید، سپس باتوجه به حجم مو و کوتاهی و بلندی مو قیمت شینیون را در چند دقیقه دریافت می‌کنید.

 

شینیون جدید

شینیون مو به مد روز وابسته است. به همین دلیل است که در اکثر مواقع، مدل شینیون جدید بیشتر جستجو می‌شود. اخیرا شینیون باز یا شینیون خطی طرفداران زیادی را دارد.

 

شینیون عروس 

شنیون مو

 

ابزارهای شینیون مو

ابزارهای شینیون مو به دو دسته کلی ساده و حرفه‌ای تقسیم می‌شوند :

 • ابزارهای ساده: گیره مو، کلیپس مو، تل مو، کش مو، تور شینیون. که با استفاده از ابزارهای ساده می‌توانید یک شینیون ساده در خانه انجام دهید.
 • ابزارهای پیشرفته: تورهای نامرئی، انواع بیگودی مو، پروتزهای اسفنجی برای مو، چوب شینیون و موهای مصنوعی است.

 

ابزارهای حرارتی شینیون

آرایشگرها معمولا از ابزارهای حرارتی برای شنیون مو استفاده می‌کنند. سشوار، بابلیس و اتوی مو از ابزارهای حرارتی مو هستند که برای هر مدل شینیون مو مورداستفاده است. البته ممکن است با توجه به مدل از ابزارهای حرارتی دیگری مثل انواع فر کننده ها نیز استفاده شود.

 

شینیون با استفاده از بافت مو

بافت های مختلف ممکن است در ظاهر پیچیده باشند ولی خلق آن ها سخت نیست. از طرفی از آن جا که بافت ها ساده ودخترانه هستند، طرفداران زیادی دارند. به علاوه با کمی تمرین می توان هر نوع بافتی را در شینیون وارد کرد. یکی از بافت های محبوب، مدل آبشاری است که می توان آن را از موهای بالای پیشانی شروع کرده و تا انتهای موها ادامه داد. به علاوه برای حجیم تر کردن موها نیز می توان کمی آن ها را به سمت جلو فشار داده و سپس بافت مو را انجام داد.

 

مدل شینیون مو جدید

 

انوع مدل شینیون مو

باتوجه به سلیقه و مهارت آرایشگر و شینیون کار، هر مدل مو شینیون، راه و شیوه متفاوتی دارد. لیست زیر امواع مدل شینیون مو است که شما می‌توانید با مشاهده نمونه کارهای آرایشگر یکی از آن‌ها را برای مراسم پیش‌رو انتخاب کنید:

 • شینیون مو ساده
 • شینیون مو دخترانه
 • شینیون موی بلند
 • شینیون موی کوتاه
 • شینیون موی زنانه
 • آموزش شینیون مو
 • شینیون موی بلند نیمه باز
 • شینیون خطی حرارتی
 • شینیون عروس
 • شینیون باز
 • شینیون جدید
 • شنیون جلوی مو

 

کدام شنیون مو به من می‌آید؟

شینیون باز یا شینیون بسته؟ شینیون بالا یا پایین؟ شینیون نیمه باز؟ از میان این همه مدل شینیون کدام به صورت شما می‌آید. اگر در پیدا کردن مناسب‌ترین مدل برای موی خود همیشه مشکل دارید، می‌توانید از یک آرایشگر حرفه‌ای کمک بگیرید. باتوجه به مدل صورت (گرد، کشیده، بیضی و ...)، نوع لباس (یقه لباس و بلندی یا کوتاهی مو)، نوع آرایش صورت و رنگ مو می‌توانید مدل‌ مختلف شینیون مو را امتحان کنید.

 

شینیون عروس

 

دوام شینیون مو برای مراسم مهم

همه ما تجربه باز شدن و به هم ریخته شدن موهای خود در مراسم‌های مهم داریم. برای این که در مراسمی که برایتان اهمیت دارد، بدرخشید باید هنگام شینیون مو از تثبیت کننده‌ها استفاده کنید. معمولا آرایشگرهای باتجربه و حرفه‌ای از تثبیت کننده‌ها و اسپری مو برای نگهداشتن موهای شینیون استفاده می‌کنند. همچنین نوع بستن موها و ابزارهای مناسب تاثیر مستقیم بر روی دوام شینیون دارند.

 

چگونه بهترین شینیون کار را انتخاب کنم؟

در صورت تمایلتان به ثبت سفارش شینیون مو، به راحتی می‌توانید با لمس یا کلیک بر روی «مشاهده متخصصان شینیون مو»، از میان شینیون کاران مجرب، باتوجه به سوابق متخصص و نظرات مشتریان بهترین را انتخاب کنید.

 

4.5 امتیاز از 1633 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
شینیون مو

نظرات

مریم مبارکی
مریم مبارکی
5.0 (از 14 نظر)
34 خدمت موفق
شینیون مو
سمانه يزداني جو

خانم مباركي واقعا خرفه اي و خوش ذوق هستن،بسيار با شخصيت و كاربلد،واقعععاااا كارشون بي نظير،با انصاف و درجه يك،مرسي يك دنياااا🌺🌺🌺

رؤیا سلمانی
رؤیا سلمانی
5.0 (از 24 نظر)
51 خدمت موفق
شینیون مو
زهره جان خانی

خانم سلمانی بسیار خوش رو و خوش برخورد بودن، کار و به سرعت انجام دادن، من ایشون و به دوستان پیشنهاد می کنم 😊

فرحناز تاجیک
فرحناز تاجیک
5.0 (از 20 نظر)
27 خدمت موفق
شینیون مو
کتایون واعظی

من میکاپ هم داشتم خانم تاجیک و خواهرشون واقعا زحمت کشیدن هر دو کارشون عالی موی من خیلی کوتاه بود من گفتم موی اضافه نمیخوام با موی خودم شینیون انجام دادن من ممنونم ازشون

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"