معرفی انواع شینیون مو

ثبت درخواست " شینیون مو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
معرفی انواع شینیون مو

معرفی انواع شینیون مو، و انواع سبک های معمول این مدل مو برای افرادی که به دنبال این سبک از آرایش و زیبایی مو هستند، بسیار اهمیت دارد. با معرفی انواع شینیون مو، در واقع با یکی از رشته های تخصصی آرایش و زیبایی مو آشنا می شویم؛ که امروز پیشرفت قابل توجهی در مدل های مختلف مو داشته است، بطوری که به تنهایی دارای سبک و انواع متنوعی است. برای معرفی انواع شینیون مو ، مجلات و ژورنال های مدل موی زیادی در حال حاضر قابل ارائه هستند، که با نشان دادن مدل های به روز شما را در داشتن یک مدل هماهنک با چهره تان راهنمایی می‌کنند.

 

معرفی انواع شینیون مو، و همین طور نکات کلیدی شینیون، مواردی است، که درانتخاب این مدل مو موثر می‌باشد. تنوع مدل های این نوع آرایش مو به حدی زیاد بوده، که جزو پر طرفدارترین مدل های امروزه به شمار می آید، در ادامه این مطلب می‌توانید برای آشنایی بیشتر با انواع شینیون مو با ما همراه باشید.

 

معرفی انواع شینیون مو

 

شینیون مو چیست؟

اولین گام در معرفی انواع شینیون مو، تعریفی از عبارت شینیون است؛ شینیون در کلمه به معنای جمع کردن موها در پشت سر و مدل دادن به آن برای زیباتر شدن صورت و مو است. ابزارشینیون مو، مثل گیره مو، سنجاق، تل، تور، و موارد از این قبیل در فرم دهی موها در این سبک از آرایش مو تاثیر دارد. شینیون بر اساس فرهنگ‌های مختلف ارائه می‌شود، که از آن ها بعنوان شینیون های اروپایی و عربی و ... یاد می‌کنند.

 

شینیون مو چیست؟

 

معرفی انواع شینیون مو

تکنیک های زیادی برای آماده سازی موها برای انواع شینیون وجود دارد، که وابسته به نوع شینیون متغییر است. بنابراین برای آشنایی بهتر با انواع شینیون مو باید مدل های مختلف آن را بشناسیم. در این مطلب علاوه بر معرفی انواع شینیون مو؛ به بررسی تکنیک های مخصوص هر مدل می پردازیم.

 

شینیون موی کوتاه

در معرفی انواع شینیون مو باید به این موضوع اشاره کنیم، که این مدل مو به دلیل قابل استفاده بودن برای هر مدل مویی تا به امروز پر کاربرد ترین مدل مو برای مجالس و مهمانی ها است. شینشون مو حتی در آرایش موهای کوتاه هم قابل استفاده می باشد.در این حالت حتی اگر موهای فرد مورد نظر به قدری کوتاه است، که امکان شینیون موی مصنوعی لا به لای موها وجود ندارد، در این شرایط با استفاده از چسب موهای قوی مشغول مدل دادن با موها شده و مدل دهی به مو را انجام می دهند.

 

شینیون موی کوتاه

 

شینیون خطی

شینیون خطی یکی از مورد علاقه ترین سبک های شینیون است؛ که امروزه انتخاب بیشتر خانم ها برای شرکت در مراسم های مهمانی و عروسی می‌باشد. در معرفی انواع شینیون مو، این مدل را مدلی جذاب و بی نظیر می‌نامند، استفاده از ظرافت و زیبایی در جمع کردن و فرم دهی موها در این مدل یکی از ویژگی های مورد توجه این سبک از مدل شینیون است. شینیون خطی داری تکنیک های بخصوصی می‌باشد ورعایت نکات شینیون خطی از سری مواردی است، که باید توسط فرد خبره و کاربلد در هنگام آرایش موها در نظر گرفته شود.

 

شینیون خطی

 

شینیون باز

شینیون باز و نیمه باز؛ از سری مدل های شینیون است، که برای خانم های جوان یک سبک زیبای مو به شمار می‌آید. هنگام معرفی انواع شینیون مو باید این سبک از شینیون را یک آرایش دهنده و جذابیت بخش به موهای بلند و باز نامید. این مدل مو مناسب برای انواع مجالس عروسی و مهمانی است و یک ست عالی با لباس‌های یقه باز به شمار می‌آید.

 

شینیون باز

 

شینیون عروس

شینیون در بین عروس ها پر طرفدار ترین مدل می‌باشد، این سبک مو به دلیل زیبایی و جذابیتی که دارد در کنار تور و لباس عروس زیبایی دو چندانی را به چهره فرد می‌بخشد. انواع مختلفی از مدل شینیون عروس وجود دارد، که متناسب با مدل لباس و سبک آرایش و اندازه مو می‌توان بهترین سبک را انتخاب و به کار برد. یکی از پر کاربردترین شینیون‌های عروس شینیون خطی است.

 

شینیون عروس

 

شینیون جلوی مو

بیشتر افراد تمایل دارند برای شرکت در مراسم عقد‌های محضری یا مکان های خاص مثل رستوران برای آرایش موهای خود از شینیون جلوی مو استفاده کنند، در این حالت می‌توان از بافت مو جلوی سر در شینیون و آراستن مو استفاده کرد. انواع بافتی که در این نوع شینیون کاربرد زیادی دارند، بافت های تیغ ماهی و فرانسوی می‌باشند. استفاده از چتری موهای جلو سر برای آرایش و شینیون جلوی مو نیز معمولا کاربردی است.

 

شینیون جلوی مو

 

شینیون ساده

همان طور که در معرفی انواع شینیون مو و تعریف واژه شینیون بیان کردیم جمع کردن مو در پشت سر و آرایش ساده مو در این حالت را شنیون ساده مو می گویند؛ که در بیشتر موارد این نوع شینیون اروپایی نیز خوانده می‌شود.

 

شینیون ساده

 

نکات کلیدی در شینیون مو

بعد از معرفی انواع شینیون مو، به بیان نکات کلیدی و مهم در این سبک از آرایش مو می پردازیم. رعایت اصول انجام کار در این نوع از مدل مو بسیار اهمیت دارد، برای داشتن نتیجه کاری مناسب باید به موارد زیر توجه ویژه شود:

  • پیدا نبودن سنجاق های به کار رفته برای نگهداری مو، این باور که استفاده زیاد سنجاق به محکم نکهداشتن مو کمک می‌کند غلط است.
  • با استفاده از حداقل گیره شینیون مو را انجام دهید.
  • شینیون سبک های زیادی دارد اهمیت به سلیقه مشتری و مشاوره درست در این امر مهم می باشد.
  • نیازمند ظرافت کار و هنرمندی آرایشگر است.
  • در این نوع سبک برای موهای کم پشت می توان از موهای اضافه (مصنوعی و طبیعی) و روشهای پروتز مو(سلیکونی و اسفنجی) و همین طور پودرهای حجم دهنده استفاده کرد، که کاربرد تمامی این روش ها نیاز به تجربه بالایی دارد، تا نتیجه کار مطلوب باشد.
  • توجه به اینکه شینیون انتخاب شده با میکاپ صورت و سبک لباس فرد هماهنگی داشته باشد؛ بسیار مهم می‌باشد.

 

نکات کلیدی در شینیون مو

 

ابزار شینیون مو

در سری موارد معرفی انواع شینیون مو می‌توان بعضی از شینیون‌‌ها که بر اساس ابزار مورد استفاده نامگذاری می شوند، را نیز در نظر گرفت. مثل شینیون با تور که بیشتر مختص مدلهای شینیون عروس است. اما با استفاده از تور و ابزارهای دیگری مثل حلقه و قرار دادن موها درون آنها می توان این مدل مو را برای افراد دیگر نیز انجام داد. شینیون با پروتز گرد نوع دیگر این نوع شینیون است، که در انجام شینیون موی گوجه ای از آن استفاده می شود. اما کاربردی ترین حالت این ابزار حجیم نشان دادن موها در شینیون موی کوتاه و همین طور افراد با موهای کم پشت، است.

 

ابزار شینیون مو

 

استفاده از اتوی مو و بابلیس هم برای مدل دهی موها در انواع شینیون بسیار موثر بوده، که اصطلاحا به این نوع ازشینیون‌ها شینیون حرارتی می‌گویند، که در کنار آنها حتما باید از تثبیت کننده مو استفاده کرد، چون رطوبت ممکن است، حالت مو را از بین برده و شینیون مو را بهم ریخته و بد جلوه دهد.

4.5 امتیاز از 3256 رای


شینیون مو
برای سرویس شینیون مو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین