[سوالات متداول] بازیابی فایل های قرنطینه شده در ای ست

[سوالات متداول] بازیابی فایل های قرنطینه شده در ای ست

با استفاده از بازیابی فایل در نود 32 می توانید، از حذف بعضی از نرم افزارها، کرک نرم افزارها و بازی هایی که توسط نرم افزار نود 32 به صورت ویروس شناخته می شوند، جلوگیری کنید. گاهی برای کاربران پیش می آید که آنتی ویروس نود 32 اشتباها یک فایل یا برنامه را ویروس تشخیص می دهد و آن را از سیستم پاک می کند (در اصل فایل را قرنطینه یا غیر قابل دسترس می کند). برای حل این مشکل باید در تنظیمات آنتی ویروس تغییراتی ایجاد کنید، تا فایل مورد نظر شما به عنوان ویروس شناخته نشود. دراین مقاله از خدمت از ما به راه حل بازیابی فایل های قرنطینه شده در ای ست می پردازیم.نحوه بازیابی فایل های قرنطینه شده در ای ست

یکی از مشکلات کسانی که بازی نصب می کنند، ایجاد مزاحمت آنتی ویروس ها برای بعضی از فایل ها و کرک نرم افزارها می باشد. با استفاده از این روش می توانید بعضی نرم افزارها یا کرک ها یا patch ها که توسط آنتی ویروس، به صورت ویروس شناخته و قرنطینه می شوند را بازیابی کنید. اما توجه کنید که اگر برای همه ی فایل ها از این روش استفاده کنید، باعث می شود که ایمنی سیستم شما به خطر بیفتد؛ زیرا بعضی از کرک ها یا Patch ها واقعا آلوده هستند. برای رفع مشکل آنها، آنتی ویروس محبوب ای ست فایل هایی که ویروس یا بدافزار نیستند مانند فایل های کرک را قرنطینه می کند(یعنی به طور کامل از سیستم حذف نمی کند)، برای برگرداندن فایل های قرنطینه شده لازم است مراحلی را اجرا کنیم که در ادامه ارائه شده است. در صورت تمایل می توانید نرم افزارها و کرک هایی که از آلوده نبودن آنها اطمینان دارید، با کمک مقاله ی اعتماد سازی در آنتی ویروس نود32 در لیست سفید آنتی ویروس قرار دهید، تا دیگر دچار مشکل فایل های قرنطینه نشوید.

برای بازیابی فایل های قرنطینه شده در ای ست ، از taskbar وارد برنامه ای ست شده، در پنجره آنتی ویروس در پنل سمت چپ روی گزینه Tools کلیک کنید.

 

بازیابی فایل های قرنطینه شده


سپس در پنجره باز شده مانند تصویر روی گزینه more tools  کلیک نمایید.

 

نحوه آموزش بازیابی فایل های قرنطینه شده


در پنجره پیش رویتان روی گزینه Quarantine کلیک نمایید، تا فایل های قرنطینه شده را به شما نمایش دهد.

 

فایل های قرنطینه شده


صفحه ی فایل های Quarantine باز می شود. مطابق تصویر بر روی فایل قرنطینه مورد نظرتان کلیک راست کرده و از منوی باز شده دکمه Restore را برای برگرداندن فایل های قرنطینه شده انتخاب نمایید.

 

بازگرداندن فایل های قرنطینه شده


برای شما پیغامی مانند شکل زیر نمایش داده می شود، که آیا شما از برگرداندن فایل مورد نظر مطمئن هستید؟ با کلیک بر روی دکمه Yes، فایل مورد نظر برگردانده خواهد شد.

 

فایل های قرنطینه شده

 

در صورت تمایل می توانید نحوه ی برگرداندن فایل های قرنطینه شده در نود 32 ورژن 10 را از سایت ای ست به زبان اصلی مطالعه نمایید. اگر از ورژن های پایین تر استفاده می کنید می توانید مقاله بازیابی فایل در نود 32 را نیز در سایت اصلی مطالعه نمایید.می توانید در ویدیوی زیر نحوه ی بازیابی فایل در نود 32 را تماشا کنید

 


اگر  هنوز درباره بازیابی فایل در نود 32 مشکلی دارید، می توانید نظرات خود را در بخش دیدگاه مطرح نمایید. ما در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود.

در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading