راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ

ثبت درخواست " نصب ماشین ظرفشویی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ

راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ و داشتن اطلاعات کافی در خصوص برنامه‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ در استفاده کاربردی از این دستگاه تاثیر بسزایی دارد. راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ برای افرادی که به تازه‌گی اقدام به نصب و استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ کرده‌اند، بسیار کاربرد دارد. مطالعه دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ در یادگیری نحوه استفاده از برنامه‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ موثر است و تا حد زیادی افراد را با معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی سامسونگ آشنا می‌سازد. راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ با مواردی مثل طرز چیدن ظرف در ماشین ظرفشویی سامسونگ، عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ و همین طور اطلاعات کافی در خصوص تجهیزات داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ همراه است.

راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ و آموزش برنامه‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ تاثیر زیادی در عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ و همین طور بهره مندی کامل از امکانات این وسیله در آشپزخانه دارد.

 

عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ

راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ برای استفاده اوصولی و کامل از امکانات این دستگاه بهترین انتخاب از زمان نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ تا زمان استفاده از این وسیله در آشپزخانه می‌باشد. اطلاعات تکمیلی در خصوص معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی سامسونگ، نحوه کارکرد کلیدهای ماشین ظرفشویی سامسونگ، معرفی برنامه‌های شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ، نحوه نصب دستگاه و نکات ایمنی مربوط به آن همگی در قالب راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ جمع آوری و قابل ارائه می‌باشد.

 

راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

در این مطلب با بررسی راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ و معرفی بخش مهمی از برنامه‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ با شما همراه خواهیم بود.

 

دفترچه راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی سامسونگ 

دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ در بردارنده نحوه تنظیمات و همین طور طریقه استفاده از این نوع دستگاه از هنگام شروع شستن ظرف‌ها تا زمان تمیز کردن و اتمام کار می‌باشد. در این میان داشتن اطلاعات و پیش زمینه در مورد برنامه‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ و نحوه استفاده از قابلیت‌های این دستگاه تا حد زیادی از بهم خوردن تنظیمات و معیوب شدن قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ در مدت زمان استفاده جلوگیری می‌کند.

 

دفترچه راهنمای فارسی ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

در این قسمت به معرفی و توضیح مختصری از راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ در بخش‌های مهم این دستگاه اشاره می‌کنیم.

 

معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی سامسونگ

دکمه های روی پنل ظرفشویی سامسونگ و یا به اصطلاح معمول معنی کلمات درج شده برای هر عملکرد بر روی ماشین ظرفشویی سامسونگ بیشترمواقع اولین موردی است که افراد به آن نیاز پیدا می‌کنند. رایج ترین اصطلاحات مشاهده شده بر روی انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ که می‌توان آنها را بخشی از اعمال کننده برنامه‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ دانست به شرح ذیل است:

 

معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

 • Power: با فشار دادن این دکمه می‌توانید ماشین ظرفشویی را روشن و خاموش کنید.
 • Programs: این دکمه دسترسی شما به پنل برنامه‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ را ایجاد می‌کند.
 • Display: این دکمه فعال کننده نمایشگر ماشین ظرفشویی سامسونگ می‌باشد.
 • Start: برای شروع یا متوقف کردن برنامه در ظرفشویی سامسونگ این دکمه را انتخاب کنید.
 • Time Delay: این دکمه ایجاد کننده تاخیر زمان در شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ است.
 • Extra Options: با فشار دادن این دکمه می‌توانید ویژگی‌های اضافی را در ظرفشویی سامسونگ مشاهده کنید.

 

نحوه کارکرد کلیدهای ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

علاوه بر این موارد شما می‌توانید به قابلیت‌هایی مثل دمای تنظیم شده برای شستن ظرف‌ها، میزان آب لازم ورودی برای شستن ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ، هشدار به اتمام رسیدن نمک ظرفشویی سامسونگ و اعلان دهنده‌هایی مثل اتمام مایع جلادهنده و شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ از طریق برنامه‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ بر روی نمایشگر این دستگاه دسترسی داشته باشید.

 

امکانات ماشین ظرفشویی سامسونگ

از سری امکانات مهمی که در راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ به آن اشاره شده است می‌توان موارد زیر را بیان نمود.

 • ماشین ظرفشویی سامسونگ مجهز به سیستم ضدعفونی کننده ظروف بوده که با دکمه شستشوی بهداشتی امکان دسترسی به این قابلیت بر روی دستگاه ایجاد شده است.
 • در ماشین ظرفشویی سامسونگ هنگام شستشوی ظروف و در هنگام آبکشی دمای آب به بالای 70 درجه رسیده و با نگهداشتن ظروف به مدت چند دقیقه در این دما به شستن دقیق آنها کمک می‌کند.
 • ماشین ظرفشویی سامسونگ از قابلیت شستشوی سفارشی برای ظروف کمتر با امکانات شستشو و خشک کردن سریع ظروف تعبیه شده است.
 • سیستم چرخه خودکار ماشین ظرفشویی سامسونگ این امکان را ایجاد کرده که با اطمینان ظروف را برای شستشو و تمیز شدن در ماشین قرار دهید.

 

طرز چیدن ظرف در ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

 • یکی از مهمترین و ویژگی ماشین ظرفشویی سامسونگ بهره‌مندی از سنسور تشخیص کثیفی و باقی مانده غذا بر روی ظروف است که بطور خودکار فعال شده و شستشو، آبکشی و خشک کردن ظروف را با کمترین میزان مصرف انرژی انجام می‌دهد.
 • در برنامه‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ قابلیت محو اثر انگشت جهت تشخیص لکه‌ها و از بین بردن آنها قرار داده شده که به درستی تمامی لکه‌های باقی مانده مثل اثر انگشت بر ظروف شیشه‌ای را پاک می‌کند.
 • ماشین ظرفشویی سامسونگ مجهز به فناوری نیم شور برای زمانی که تعداد ظروف کم بوده با هدف صرفه جویی در مصرف آب، انرژی و مواد شوینده می‌باشد.
 • ماشین ظرفشویی سامسونگ به سنسور نشتی آب برای تشخیص نفوذ آب به بیرون دستگاه تجهیز شده است.

 

نمونه امکانات ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

 • ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای میزان مصرف انرژی پایین در رده A+ بوده و از صدای بسیار کمی در هنگام کار برخوردار است.
 • از نطر قرارگیری ظروف برای شستن جایگاه‌های مناسبی برای قرار گرفتن ردیف مختلف ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ طراحی شده است، علاوه بر این محل مناسبی برای قرار گرفتن مواد شوینده در این دستگاه در نظر گرفته شده است.

نحوه استفاده از مواد شوینده در راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ

دیگر نکته مهم و اوصولی که در هنگام استفاده از این دستگاه نیاز به راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ دارد، نحوه کاربرد مواد شوینده برای ظروف مختلف به مقدار معین است که در این قسمت به چند نکته ضروری در این خصوص اشاره می‌کنیم.

 

نحوه استفاده از مواد شوینده در راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

 • توجه داشته باشید استفاده از مواد شوینده مناسب برای از بین بردن آلودگی از سطح ظروف هنگام شستشو در ماشین طرفشویی سامسونگ ضروری است.
 • نوع قرص‌های شوینده انتخابی برای حجم ظروف و میزان آلودگی آنها با تنظیمات مشخص بسیار مهم است.بنابراین هنگام استفاده از قرص های پاک کننده، لطفا از برنامه های طولانی استفاده کرده تا از پاک شدن کامل ظروف از مواد شوینده اطمینان داشته باشید.
 • محفظه مواد شوینده ماشین ظرفشویی سامسونگ قبل از هر دوره شستشو طبق دستورالعمل ارائه شده در چرخه شستشو باید با مواد مورد نظر پر شود.
 • ماشین ظرفشویی سامسونگ از مواد شوینده و پاک کننده کمتری استفاده کرده و بطور معمول یک قاشق غذاخوری از مواد شوینده برای یک شستشوی نرمال ظروف نیاز است. 
 • به نسبت کثیفی و حجم ظروف نیاز به مواد شوینده نیز در ماشین ظرفشویی سامسونگ بیشتر می‌شود.
 • توجه داشته باشید مواد شوینده را قبل از شروع کار به ماشین ظرفشویی سامسونگ اضافه کنید. تا به درستی کار شستن ظروف را انجام دهد.

 

برنامه های ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای 7 برنامه اصلی بوده که در راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ به شرح ذیل توضیح داده شده است.

 

برنامه Rinse (آبکشی با راینز) در راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ

همانطور که از نامش پیداست این برنامه برای آبکشی ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ تعبیه شده است. برای شستن ظروف خیلی چرب قبل از شروع شستشو اصلی از این برنامه استفاده می‌شود.

 

برنامه Express (شستشو با اکسپرس) در راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ

برنامه شستشو و خشک کردن سریع بدون مواد شوینده که به منظور پیش شستشوی ظروف بسیار کثیف در ماشین ظرفشویی سامسونگ طراحی شده است.

 

برنامه Normal (شستشو با نرمال) در راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ

این برنامه با بازه زمانی متوسط رو به بالا برای شستسوی روزانه و نرمال ظروف در منزل برای ماشین ظرفشویی سامسونگ در نظر گرفته شده است.

 

برنامه های ماشین ظرفشویی سامسونگ

 

برنامه Auto (شستشو اتوماتیک با اتو) در راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ

یک برنامه هوشمند برای تعیین و تنظیم خودکار درجه آب در ماشین ظرفشویی سامسونگ بوده که قابلیت انتخاب خودکار زمان شستشو در ماشین ظرفشویی را دارد.

 

برنامه Heavy (شستشو با هیوی) در راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ

همانطور که از نام این قابلیت و برنامه ماشین ظرفشویی سامسونگ پیداست برای شستشوی ظروف سنگین مانند ماهیتابه و انواع قابلمه بوده که با صرف انرژی بالا همراه است.

 

برنامه ی Delicate (شستشو با دلیکیت) در راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ

این برنامه برای شستشوی ظروف ظریف، حساس و شکننده (شیشه و کریستال) در ماشین ظرفشویی سامسونگ تعبیه شده است.

 

نحوه تنظیمات ماشین ظرفشویی سامسونگ

برخی تنظیمات در ماشین ظرفشویی سامسونگ از حساسیت بالایی برخوردار بوده بطوری که بهم خوردن آنها منجر به از کارافتادن برخی قابلیت‌های این دستگاه می‌شود. گاها با یک ریست کردن که در بیشتر ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ با نگهداشتن چند ثانیه‌ای دکمه ریست اتفاق افتاده و یا در با کشیدن دستگاه از برق (موارد فاقد دکمه ریست) و مجددا روشن کردن آن می‌توان این تنظیمات را به حالت اولیه بر گرداند.

در حالت‌های تخصصی‌تر و پیشرفته‌تر بهتر است از افراد متخصص در این زمینه برای تنظیمات مجدد ماشین ظرفشویی سامسونگ راهنمایی بخواهید.

4.5 امتیاز از 1323 رای


نصب ماشین ظرفشویی
برای سرویس نصب ماشین ظرفشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین