تعمیر یخچال سینجر

ثبت درخواست " تعمیر یخچال "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر یخچال سینجر

بهترین گزینه برای دریافت خدمات تعمیر یخچال فریزر سینجر (Sinjer)، نمایندگی‌های همین برند و تکنسین‌های آموزش‌دیده آنهاست. در «خدمت از ما» با پاسخ دادن به چند سوال کوتاه به نزدیک‌ترین نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر دسترسی دارید.

اگر هم مایل نباشید یا نتوانید از خدمات این مراکز استفاده کنید (مثلا در ایام تعطیل)، ما بهترین تعمیرکاران سیاری را به شما معرفی می‌کنیم که در زمینه تعمیر یخچال سینجر در شهر سکونت‌تان فعال هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات پس از فروش این برند، عيب يابي يخچال فريزر سينجر، حدود هزینه تعمیر آن و نحوه ارتباط با تعمیرکارهای این برند در «خدمت از ما» بخش‌های بعد را مطالعه کنید.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر

برند «سینجر» فعالیت خود را در سال 1371 با تولید محصولات گرمایشی آغاز کرد. پس از کسب موفقیت در بازار، سینجر، برای تکمیل محصولات لوازم خانگی، هشت سال بعد تولید انبوه وسایل برودتی را هم آغاز کرد.

روند موفقیت این برند ادامه داشت و موفق شد گواهینامه تایید صلاحیت را در سال 1386 از موسسه استاندارد و تحقیقاتی کشور دریافت کند، و به عنوان آزمایشگاه مرجع معرفی شود.

این موضوع که محصولات Sinjer به دست متخصصان ایران طراحی و توسعه داده شده است، امکان دریافت برترین خدمات تعمیر یخچال فریزر سینجر را در سراسر کشور با کمترین زحمت ممکن می‌کند.

همین حالا در شهر شما هم چندین نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر در حال فعالیت و خدمات‌رسانی به صورت روزانه هستند. از طریق «خدمت از ما» می‌توانید به این تعمیرگاه‌ها وصل شوید.

 

خدمات پس از فروش سینجر

اگر هنوز برگه گارانتی دستگاه‌تان را دارید و تاریخ‌اش تمام نشده، می‌توانید از تعهدها و مزایای نمایندگی استفاده کنید. فقط باید با شماره روی ضمانت‌نامه تماس بگیرید.

در غیر اینصورت، می‌توانید از خدمات پس از فروش سینجر در این مراکز بهره ببرید. تنها کاری که باید انجام دهید، ثبت درخواست‌تان برای تعمیر یخچال سینجر در وبسایت یا اپلیکیشن ماست.

ما در عرض چنددقیقه شما را به نمایندگی‌های این برند معرفی می‌کنیم. و سایر اطلاعاتی که ممکن است به آنها احتیاج داشته باشید را در اختیارتان می‌گذاریم؛ از جمله حدود هزینه تعمیر یخچال فریزر سینجر، مدارک و سوابق هر تعمیرکار و نظر سایر مشتریان.

 

نمایندگی یخچال سینجر یا تعمیرکار سیار؟

اگر مایل به دریافت خدمات پس از فروش سینجر از نمایندگی‌ها نیستید (مثلا در روز تعطیل دستگاه‌تان مشکلی اورژانسی بهم زده یا تعمیرکارهای نمایندگی زمانی که می‌خواهید آزاد نیستند)، ما تعمیرکارهای سیار را هم برای تعمیر یخچال سینجر به شما معرفی می‌کنیم؛ با همان اطلاعات تکمیلی که گفتیم.

مهمترین مزیت تعمیرات یخچال سینجر توسط نمایندگی‌ها استفاده از قطعات فابریک و آشنایی دقیق با محصولات است. اما این چیزی از مهارت و تجربه تعمیرکارهای مستقل کم نمی‌کند. آنها هم قطعا از بهترین قطعاتی که می‌توانند استفاده می‌کنند؛ و دارای تخصص لازم برای تعمیر یخچال سینجر هستند.

اگر در این مورد شک و تردیدی دارید، با مراجعه به پروفایل آنها در «خدمت از ما»، بررسی سابقه‌شان و البته نظر مشتریانی که قبلا داشته‌اند، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فرد مناسب برای عيب يابي يخچال فريزر سينجر و تعمیر آن را پیدا کرده‌اید.

 

تعمیرات یخچال سینجر

 

خدمات تحت پوششِ تعمیر یخچال فریزر سینجر

دو گروه تعمیرکارانی که در زمینه عیب یابی یخچال سینجر و تعمیرات آن فعال هستند، یعنی نمایندگی‌ها مجاز و تکنسین‌های سیار، قادرند تمامی عیب و ایرادهای احتمالی این دستگاه‌ها (در کلیه مدل‌ها) را برطرف کنند.

برخی از محبوب‌ترین تعمیرات یخچال سینجر در محل عبارت‌اند از:

 • شارژ گاز یخچال سینجر
 • تعویض لاستیک درب یخچال سینجر
 • تعمیر یخساز و آبسردکن یخچال سینجر
 • عیب یابی فریزر سینجر و انجام کلیه تعمیرات آن
 • تعویض و تعمیر برد یخچال سینجر و سایر قطعات مهم مانند ترموستات، فن، موتور کمپرسور و تایمر
 • خدمات مربوط به ترمیم بدنه یخچال در اثر خوردگی، زنگ‌زدگی و ...
 • ارائه خدمات مربوط به سرویس یخچال فریزرهای Sinjer

 

مزایای تعمیر و عيب يابي يخچال فريزر سينجر در محل

خدماتی که بالاتر به آنها اشاره کردیم، تقریبا همگی در محل به متقاضی ارائه می‌شود، آنهم در زمان مشخص‌شده توسط خود فرد سفارش‌دهنده. شرایطی که باید برای تعمیر یخچال فریزر سینجر دستگاه را به کارگاه منتقل کرد بسیار نادر است. آنقدر نادر که حالا دیگر حتی لازم نیست مثلا بگویید «به دنبال خدمات عیب یابی یخچال سینجر در محل یا در منزل هستم».

دریافت این خدمات در سرویس نه تنها دردسر جابه‌جایی و احتمال آسیب دستگاه در این روند را از بین می‌برد، به کاهش هزینه‌ها هم کمک می‌کند. این موضوع نکات مثبت دیگری هم دارد، مثلا:

 • به فرد اجازه می‌دهد روند عیب‌یابی و تعمیر را تحت نظر داشته باشد.
 • به طور ناخودآگاه سرعت تعمیرات یخچال سینجر را بالا می‌برد.
 • از خوابیدن دستگاه برای مدت طولانی در کارگاه جلوگیری می‌کند.
 • عملا تعمیر دستگاه در هر روز و ساعتی از شبانه‌روز امکان‌پذیر می‌کند.

در ادامه این خدماتِ قابل ارائه در محل را مرور می‌کنیم.

 

تعمیر یخچال فریزر سینجر

 

چه زمان به تعمیر یخچال سینجر احتیاج داریم؟

تشخیص اینکه چه زمان باید از تعمیرکار کمک گرفت زیاد دشوار نیست. مثلا:

 • اگر یخچال یا فریزر آنقدر که باید سرما ندارند.
 • اگر دستگاه صداهای بلند یا ناهنجاری تولید می‌کند.
 • اگر فریزر بیش از حد برفک می‌زند.
 • اگر درون یخچال سینجرتان برفک مشاهده می‌کنید.
 • اگر زیر کشوهای جا میوه‌ای آب مشاهده می‌کنید.
 • اگر یخچال یا فریزر نشتی دارد.
 • اگر یخچال فریزر یکسره کار می‌کند و اتومات نمی‌شود.
 • اگر دستگاه روشن نمی‌شود، یا مدام خاموش و روشن می‌شود.
 • اگر بدنه دستگاه برق دارد.
 • اگر آبسردکن یا یخسار کار نمی‌کنند.

شاید سوال مهمتر این باشد که آیا تعمیر یخچال فریزر سینجر کافی است، یا باید به فکر تعویض دستگاه باشیم؟ در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم.

 

هزینه تعمیرات یخچال سینجر

اگر به طور میانگین بخواهیم بگوییم، هزینه تعمیر ایرادات مختلف یخچال فریزرهای Sinjer نسبت به بسیاری برندها اقتصادی‌تر، و چیزی حدود چندصد هزار تومان است. البته برخی ایرادات و تعمیرات تخصصی هم هستند که این هزینه را به بالای یک میلیون تومان می‌رسانند.

مثلا اگر یخچال شما به تعویض فیلتر درایر، تعویض رگلاژ درب، تعویض لولا، تعویض رله اورلود، تعویض رله استارت یا چنین مواردی احتیاج داشته باشد، هزینه حول و حوش همان چندصد هزار خواهد بود. اما خدماتی مانند تعویض کمپرسور می‌تواند از یکی دو میلیون تومان هم فراتر برود.

البته در این میان برخی خدمات هم هستند که اصولا نمی‌توان رقم دقیقی برایشان ذکر کرد، مانند تعمیر برد یخچال سینجر. چون هزینه تعمیر برد یخچال سینجر با توجه به میزان خرابی و قطعات معیوب تغییر می‌کند.

همان‌طور که بالاتر هم اشاره کردیم، برای اینکه بتوانید به‌روزترین و دقیق‌ترین برآورد را از هزینه‌های تعمیر و عیب یابی یخچال سینجر داشته باشید، کافیست درخواست‌تان را رایگان در «خدمت از ما» با یکسری جزئیات مانند (مدل دستگاه و ایراد به وجود آمده) ذکر کنید.

 

عوامل موثر بر هزینه تعمیر یخچال سینجر

بد نیست بدانید که هزینه اعلام‌شده به شما برای تعمیرات یخچال سینجر، از چنین فاکتورهایی تاثیر می‌پذیرد:

 • نوع یخچال (یخچال فریزر تک، معمولی، سایدبای‌ساید و …)
 • مدل یخچال، تکنولوژی و امکاناتی که دارد
 • سختی کار تعمیرکار و زمان لازم برای انجام آن
 • نوع قطعه‌ای که معیوب شده و به تعمیر یا تعویض احتیاج دارد
 • استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه
 • مدت زمان گارانتی دستگاه

در ذهن داشته باشید که متخصصان و مراکزی هم هستند که هزینه کارشناسی و ایاب و ذهاب را هم در فاکتور نهایی منظور می‌کنند.

 

تعمیر یخچال سینجر

 

تعمیر یخچال فریزر سینجر یا تعویض آن؟

حداکثر عمری که برای یخچال فریزرها تخمین زده می‌شود، حدود 20 سال است. از این زمان به بعد، احتمال اینکه به تعمیرات گوناگون احتیاج پیدا کنید، بالاتر می‌رود.

می‌دانیم که به دلیل افزایش قیمت‌ها، کاهش عرضه آنها به دلیل کمبود قطعات و بهتر بودن کیفیت وسیله‌های قدیمی، تعمیر انواع لوازم خانگی و نه فقط یخچال فریزها انتخاب محبوب‌تری است.

اگر می‌خواهید مطمئن شوید که تعمیر یخچال فریزر سینجر اصطلاحا ارزش‌اش را دارد و ظرف مدت کوتاهی دوباره نباید دستگاه را تعمیر کنید، کافیست از تعمیرکار مشاوره بگیرید. توضیحی کوتاهی درباره وضعیت وسیله و نحوه استفاده‌تان از آن بدهید، اجازه دهید دستگاه بررسی شود و سپس بپرسید که آیا تعمیر گزینه بهتری است یا تعویض.

در بیشتر موارد متخصص‌ها به طور خودکار ایراد را برطرف می‌کنند. چون بیشتر مشتری‌ها اعلام می‌کنند که در هرحالت ترجیح می‌دهند مشکل برطرف شود (چون تعمیر تقریبا همیشه جواب می‌دهد!) اما اگر در این رابطه سوالی دارید، کافیست نظر کارشناسی‌شده آنها درباره تعمیر یخچال سینجر را بپرسید.

 

چرا «خدمت از ما» را انتخاب کنید؟

 • دسترسی سریع و مستقیم به برترین تعمیرکارهای سیار و نمایندگی‌های تعمیر یخچال سینجر در شهر و محله سکونت‌تان
 • رایگان بودن مراحل ثبت سفارش و استعلام قیمت از متخصص‌ها
 • امکان توضیح دقیق ایراد در قالب تصویر و فایل صوتی برای دقیق‌ترین برآورد از هزینه تعمیرات یخچال سینجر
 • استخدام متخصص دلخواه و تعیین زمان و مکان دریافت خدمات در محل توسط شما
 • احراز شدن هویت تعمیرکارها به همراه امکان بررسی دقیق سوابق، مدارک، درصد رضایت مشتریان قبلی و نظرات آنها
 • پیگیری تیم پشتیبانی «خدمت از ما» در صورت بروز هرگونه مشکل در روند تعمیر و عيب يابي يخچال فريزر سينجر

 

عيب يابي يخچال فريزر سينجر

 

عيب يابي يخچال فريزر سينجر در خانه

وقتی با خرابی یخچال فریزر مواجه می‌شویم، ممکن است اصلاحا کمی هول شویم. اما اگر بدانید هر ایرادی خبر از خرابی احتمالی کدام قطعه یا قطعه‌ها می‌دهد، چنین احساسی را تجربه نخواهید کرد.

ضمن اینکه دفترچه راهنمای دستگاه‌تان اطلاعات مفیدی درباره عیب‌یابی و حتی تعمیر یخچال فریزر سینجر دارد، در ادامه عیب‌یابی آنها را کوتاه مرور کرده‌ایم.

 

عیب یابی یخچال سینجر

ابتدا روش عیب‌یابی یخچال‌های این برند برای مهمترین ایرادات را بررسی می‌کنیم.

 

چرا یخچال سینجر روشن نمی‌شود؟

احتمالا برق دستگاه مشکل دارد. اگر اینطور نیست، باید به ترتیب ترموستات، موتور و رله اورلود آن را بررسی کرد.

 

چرا یخچال سینجر صدا می‌دهد؟

اگر یخچال کاملا تراز است و پایه‌های آن به درستی تنظیم شده‌اند، برای عیب یابی یخچال سینجر باید فن و پروانه آن چک شود.

 

چرا یخچال سینجر یکسره کار می‌کند؟

یکسره کار کردن یا همان اتومات نکردن دستگاه دلایل گوناگونی می‌تواند داشته باشد، از جمله تنظیم نبودن ترموستات، دائما در مدار بودنِ سیستم یخ‌زدایی (دیفراست)، کم بودن شارژ یخچال، معیوب بودن فن، (به شدت) برفک داشتنِ اواپراتور و پارگی لاستیک دور درب.

 

چرا یخچال سینجر سرما ندارد؟

برای عیب یابی یخچال سینجر در این حالت باید میزان شارژ دستگاه، سالم بودن لاستیک درب یخچال، و همچنین قطعاتی مانند ترموستات، فن و موتور را به دقت بررسی کرد.

 

چرا یخچال سینجر برفک می‌زند؟

این مشکل معمولا یا از فرسودگی لاستیک درب ناشی می‌شود، یا خرابی سنسور (در مدل‌های مکانیکی) و ترموستات (در مدل‌های الکترونیکی).

 

عیب یابی یخچال سینجر

 

عیب یابی فریزر سینجر

روش تعمیر برد یخچال سینجر را مرور کردیم، حالا اجازه دهید همین موضوع را برای فریزرها زیر ذره‌بین ببریم:

 

چرا سرمای فریز سینجر کم است؟

اگر مواد خوراکی که در فریزر قرار می‌دهید به خوبی منجمد نمی‌شوند و تنظیمات هم درست هستند، باید هرچه سریع‌تر برای عیب یابی فریزر سینجر اقدام کنید. این ایراد هم می‌تواند از خرابی بخش‌های متعددی نشات بگیرد، از جمله ترموستات، فن، سیستم دیفراست و موتور.

دقت داشته باشید که کم بودن میزان گاز یخچال و خرابی لاستیک دور درب هم می‌توانند این مشکل را ایجاد کنند، یا به آن دامن بزنند.

 

چرا سرمای فریزر سینجر زیاد است؟

اگر فریزر بیش از حد سرد است، احتمال دارد سهوا دما را روی درجه بسیار پایینی تنظیم کرده باشید. همچنین ممکن است سیستم کنترل دما و ترموستات دستگاه مشکل بهم زده باشند.

 

چرا فریز سینجر (بیش از حد) برفک می‌زند؟

برای عیب یابی فریزر سینجر در این حالت هم باید سیستم دیفراست را مورد بررسی قرار داد. ممکن است مشکل از لاستیک دور درب، برد یخچال یا موتور آن هم باشد.

البته اگر در محیطی مرطوب زندگی می‌کنید و عادت دارید زیاد درب فریزر را باز و بسته کنید (یا آن را برای مدتی طولانی باز بگذارید)، می‌توان این موضوع را عادی در نظر گرفت.

 

چرا فریزر سینجر صدا می‌دهد؟

اگر از فریزر صداهای ناهنجار می‌شوید، مشابه عیب یابی یخچال سینجر، اینجا هم ابتدا باید تراز بودن و وضعیت پایه‌ها را بررسی کنید. اگر همه‌چیز خوب به نظر می‌رسد، برای عیب یابی فریزر سینجر باید سراغ فن‌ها، پایه‌های کمپرسور و سینی تخلیه رفت.

 

چرا فریزر سینجر اتومات نمی‌کند؟

ابتدا مطمئن شوید کویل‌های کندانسور تمیز هستند، و درزگیرها هم کاملا سالم‌اند. اگر مدل یخچال‌تان قدیمی است، این مشکل نشانه نیاز به انجام یخ‌زدایی به صورت دستی است.

 

عیب یابی فریزر سینجر

 

تعمیر برد یخچال سینجر

مسیر کلی عیب‌یابی و تعمیرات یخچال سینجر را مرور کردیم. اما در این میان، باید توجه داشته باشیم که حتی عیب‌یابی برخی مشکلات تنها از دست متخصصان بر می‌آید، چه برسد به تعمیر آنها. تعمیر برد یخچال سینجر مثالی اعلا برای این وضعیت است.

از آنجا که این بخش مانند مغز دستگاه می‌ماند، هر ایرادی ممکن است به آن برگردد، از جمله:

 • نمایش کدهای خطا در نمایشگر
 • روشن نشدن دستگاه
 • برفک زدن یخچال فریزر
 • تولید صداهای عجیب و غیرعادی
 • کار نکردن فن اواپراتور
 • و ...

شاید جالب باشد بدانید معمولا چه چیزی باعث می‌شود به تعمیر برد یخچال سینجر (که عمر مفیدشان 6 تا 8 سال است) احتیاج پیدا کنیم.

رایج‌ترین دلیل، نوسانات جریان برق است، پس از محافظ برق مناسب غافل نشوید. تاثیر خرابی دیگر قطعات، اتصالی و برخورد مستقیم آب با برد یخچال هنگام نظافت و شست‌وشو از دیگر دلایل نیاز به تعمیر برد یخچال سینجر است.

برای تست و تعمیر این قطعه، متخصصان تعمیر یخچال فریزر سینجر چنین مراحلی را طی می‌کنند:

 1. ابتدا دستگاه را از برق می‌کشد، و آن را برای قدرت مانور مطلوب جابه‌جا می‌کنند.
 2. بسته به محل قرارگیری برد (که از مدل تا مدل متفاوت است)، پانل‌هایی که سر راه دسترسی به آن وجود دارند را بر می‌دارند.
 3. سیم‌ها و اتصالات برد را جدا می‌کنند، و آن را با مولتی‌متر تست می‌کنند.
 4. برای تعمیر برد یخچال سینجر قطعات سوخته یا اتصال کوتاه شده تعویض می‌شوند.

البته گاهی اوقات هم تعمیر قطعه ممکن نیست یا ارزش ندارد، و متخصص برای رفع مشکل برد را به کلی تعویض خواهد کرد.

دنبال نمایندگی تعمیر یخچال سینجر در تهران یا شهرهای دیگر هستید؟

امیدواریم با مطالعه این مطلب دید بهتری از نحوه ثبت سفارش تعمیر یخچال سینجر و دریافت خدمات پس از فروش سینجر از طریق «خدمت از ما» به دست آورده باشید. تمام تلاش ما بر این است که شما را در کوتاه‌ترین زمان به برترین متخصصان برسانیم، و همچنین بتوانید از کلیه خدمات طبق شرایط خودتان استفاده کنید.

برای پیدا کردن نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر درخواست‌تان را در اپ یا وبسایت ما ثبت کنید، و سریعا با مستعدترین تعمیرکارها ارتباط بگیرید. هزینه‌ها را مقایسه کنید، مدارک و سوابق را ببینید، نظرات و امتیازها را بسنجید و بهترین فرد را برای تعمیر یخچال سینجر استخدام کنید.

4.5 امتیاز از 1172 رای


تعمیر یخچال
برای سرویس تعمیر یخچال از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین