مشخصات ایزوگام استاندارد

ایزوگام
مشخصات ایزوگام استاندارد

مشخصات ایزوگام استاندارد چیست ؟

مشخصات ایزوگام استاندارد از دغدغه های اکثر افراد است. به همین دلیل سعی می کنیم در این مطلب برخی از مشخصات ایزوگام استاندارد را برای شما شرح دهیم.

بیشترین عبارت هایی که این روزها در مورد مشخصات ایزوگام استاندارد در فضای وب جستجو می شود:

  • "روشهای شناخت ایزوگام مرغوب"
  • بهترین ایزوگام برای پشت بام
  • وزن واحد سطح ایزوگام
  • بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام
  • مقاومت ایزوگام
  • ایزوگام اطمینان
  • مشکلات ایزوگام
  • نظرات راجع به ایزوگام

 

مشخصات ایزوگام استاندارد

معمولا ایزوگام بعد از اولین بارندگی کیفیت خود را نشان میدهد، اگر درز و راه نفوذ نداشته باشد معمولا تا چند سال دوام می آورد.

ایزوگام باکیفیت معمولا باید شرایط استاندارد ایران را اجرا کند. در این میان مقاومت و کارایی ایزوگام باید نسبت به هوای منطقه (گرما و سرما) مناسب باشد و مقاومت کافی را داشته باشد. از طرف دیگر طول عمر کافی را نیز داشته باشد و همچنین به لحاظ کششی مقاومت کافی را دارا باشد.

مدیر نمایندگی ایزوگام شرق مشهد نیز در این خصوص می‌گوید: اگر زیرسازی محل نصب ایزوگام مناسب باشد و از مصالح باکیفیت استفاده شده باشد و همچنین ایزوگام مورد نظر سوراخ نشود، این ایزوگام بالای ده سال عمر خواهد کرد و به خوبی در برابر رطوبت مقاومت خواهد کرد. وی با انتقاد از اینکه برخی شهروندان برای عایق‌کاری و اجرای ایزوگام ساختمان خود به ارزانی ایزوگام فکر می‌کنند، می‌گوید: نمایندگی‌های شرکت‌های معتبر تولید کننده ایزوگام گرچه خدمات گران‌تری ارائه می‌دهند اما آن‌ها به اصول خاصی توجه می‌کنند که در دوام ایزوگام و کارایی آن تاثیر بسزایی دارد.

در تولید ایزوگام استاندارد باید از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده شود به این معنا که از الیاف پلاستیک بازیافت شده استفاده نشود و ناخالصی نداشته باشد. همچنین این مواد پالایش شده باشد تا ایزوگام تولید شده به خوبی در برابر رطوبت مقاومت کند.

ایزوگام نسبت به سایر عایق های رطوبتی مانند آسفالت و قیر گونی ، دارای قابلیت نصب سریع است و به راحتی در هر مکانی قابل نصب است . همچنین وزن زیاد دیگر عایق‌ها را ندارد و بار روی ساختمان را به خود می‌گیرد که این خود موضوع مهمی است.

اگر برای نصب ایزوگام  خود نیاز به مشورت دارید با خدمت از ما تماس بگیرید تا به شما مشاوره دهیم. خدمت از ما پیشرو در ارائه خدمات نصب انواع ایزوگام .

 

4.25 امتیاز از 23 رای

ایزوگام

برای سرویس ایزوگام از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با ایزوگام

ایزوگام شرق مشهد

مطالب مرتبط با ایزوگام

عایق بندی ساختمان

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading