طراحی و ساخت کمد دیواری مشهد

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین طراحان ساخت کمد مشهد را مشاهده کنید.

دسترسی به 133 طراح ساخت کمد در مشهد

معرفی برترین طراحان ساخت کمد در مشهد

طراحی و ساخت کمد دیواری مشهد

ساخت کمد دیواری در مشهد و طراحی آن

این روزها، ساخت کمد دیواری در مشهد بسیار پر درخواست شده است و آن هم به خاطر پرجمعیت شدن این شهر بزرگ و آپارتمان نشینی است. قطعا  ساخت کمد دیواری در منزل مشهد، آن هم خانه های امروزی که متراژ کمی دارند، بهترین گزینه برای سر و سامان دادن و نظم بخشیدن به اتاق هاست.

طراحی و ساخت کمد دیواری در مشهد یک کار کاملا تخصصی است، زیرا که طراحی زیبا، ظرافت انجام کار، اجرای اصولی و استفاده از مصالح با‌کیفیت در نتیجه نهایی به شدت موثر است. برای دسترسی به بهترین متخصص و ماسب ترین قیمت ساخت کمد دیواری مشهد، می‌توانید از سایت "خدمت از ما" کمک بگیرید. 

 

ساخت کمد دیواری در مشهد

 

ساخت کمد دیواری در مشهد شامل چه مدل هایی می‌شود؟

ساخت کمد دیواری در مشهد و سایر شهرهای دیگر، توسط متخصصین "خدمت از ما" شامل طراحی و ساخت انواع مدل کمد دیواری می‌شود. شما می توانید برای منازل خود، از لحاظ نوع بازشویی درب، از کمدهای دیواری ریلی، کمد دیواری لولایی، کمدهای بدون درب و همچنین ترکیبی استفاده کنید.

اگر بخواهیم از نظر جنس به مدل های آن بپردازیم، می‌توانیم بگوییم که متخصصین ما می‌توانند انواع کمد دیواری از جنس ام دی اف، ممبران، شیشه، چوب و همچنین کمد دیواری با درب شیشه ای را برای شما بسازند.

 

انواع مدل‌های کمد دیواری

برای ساخت کمد دیواری در منزل مشهد، بهتر است قبل از هرچیز با مدل کمد دیواری از نظر جنس و نوع بازشوی آن آشنا شوید، تا با توجه به فضا و نوع کاربری آن بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 • کمد دیواری ریلی : درب های این نوع کمد روی یک ریل سوار شده و برای باز و بسته شدنروی همین ریل حرکت می کند. این مدل کم دیواری مناسب فضاهایی با متراژ کم است.
 • مدل کمد دیواری لولایی: درب های این مدل کمد به کمک لولا باز و بسته می‌شود، مثل همان کمدهایی قدیمی که همه ما در منزلمان داشتیم.
 • کمد دیواری بدون درب: در این گونه کمد، هیچ دربی استفاده نشده است و تمام وسایل داخل کمد کاملا مشخص است. در این مدل باید بیشتر روی نظم و نوع زبقه بندی داخلی کمد مانور داد.
 • مدل کمد دیواری mdf : برای ساخت کمد دیواری ام دی اف، از ورق های ام دی اف اشتفاده شده که به نسبت مقرون به صرفه تر هستند.
 • مدل کمد دیواری هایگلاس: این مدل هم نوعی دیگر از ام دی اف است که دارای ورق های براق هستند.
 • کمد دیواری شیشه ای: از جدیترین مدل های کمد دیواری، استفاده از شیشه مات یا شفاف به جای درب کمد می باشد، کهع ظاهری زیبا و لوکس هیه محیط می‌دهد.

 

ساخت کمد دیواری در منزل مشهد

 

قیمت طراحی و ساخت کمد دیواری در مشهد چقدر است؟

قیمت طراحی و ساخت کمد دیواری در مشهد به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و نمی توان بدون در نظر گرفتن این پارامترها، یک هزینه مشخص برای آن در نظر گرفت؛ چرا که نوع خدمات و خواسته افراد متفاوت است. از جمله مهمترین مواردی که روی قیمت ساخت کمد دیواری در مشهد موثر است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 ابعاد و متراژ کمد دیواری

با توجه به فضایی که برای ساخت کمد در خانه وجود دارد، متراژ و عمق کمد برای افراد متفاوت است. هرچه عمق و اندازه کمد افزایش یابد، میزان چوب و ام دی اف و یراق آلات مصرفی افزایش می ابد و طبیعی است که هزینه ساخت کمد هم زیاد شود.

 

جنس چوب و یراق آلات مصرفی

نوع کمد دیواری انتخابی شما از نظر جنس، بسیار روی هزینه ساخت کمد تاثیر دارد؛ به طور مثال ساخت کمد با ام دی اف نسبت به ساخت کمد با چوب طبیعی اختلاف هزینه بسیار زیادی دارند. پس مهمترین عامل موثر بر هزینه نهایی نوع کم دیواری است.

علاوه بر نوع چوب مصرفی، مدل و جنس یراق آلات مصرفی در ساخت کمد، بسیار بر تعیین قیمت نهایی موثر است، شما می توانید برای کشوها از ریل های مدرن و یا ساده استفاده کنید، می توانید برای درها، از انواع لولاها و دستگیره های موجود استفاده کنید؛ که قیمت تمامی این موارد در بازار مشهد متفاوت است.

 

ساخت کمد دیواری مشهد

 

نوع درب انتخابی در ساخت کمد دیواری مشهد

اینکه شما کمد دیواری را بدون درب بخواهید یا می خواهید درب های آن به جا چوب از آینه و یا شیشه باشد، به شدت روی کاهش و افزایش قیمت ساخت کمد دیوری در مشهد موثر است؛ چرا که قیمت هر یک از این متریال در شهر مشهد با سایر شهرها متفاوت است.

 

میزان طبقه بندی کمد دیواری

اما نکته مهمی که افراد هنگام ساخت کمتر به آن توجه می کنند. امروزه در طبقه بندی کمد های دیواری ما شاهد خلاقیت ها و استفاده از به روزترین یراق آلات هستیم و می بینیم که برای لباس ها و اکسسوری مختلف در هر کمد بخشی مجزا تعبیه می شود.

حال هرچه تعداد این طبقه بندی ها بیشتر شود میزان چوب مصرفی هم افزایش پیدا کرده و هزینه نهایی طراحی و ساخت کمد دیواری هم بیشتر می شود.

 

چگونه قبل از دریافت خدمات از قیمت ساخت کمد دیواری در مشهد مطلع شویم؟

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد، کاملا متوجه شده اید که دانستن قیمت دقیق ساخت کمد دیواری در مشهد و شهرهای دیگر بسیار دشوار اشت، اما بازار آنلاین "خدمت از ما" این کار را برای شما راحت کرده است؛ در واقع شما پیش از نهایی کردن ثبت سفارش خود می‌توانید از قیمت ساخت کمد توسط متخصصین ما مطلع شوید.

در واقع هنگام ثبت سفارش سوالتی از شما، در مورد نوع خدمات و بخش های مختلف کمد مورد نیازتان پرسیده می‌شود و 5 متخصص فعال در "خدمت از ما" با توجه به سوالات شما، همان موقع به صورت آنلاین هزینه ساخت کمد را ارسال می‌کنند.

 


شما می‌توانید علاوه بر ساخت کمد به کمک متخصصین مشهد، برای ساخت کمد دیواری در شیراز و ساخت کمد دیواری ارزان کرج و سایر شهرهای دیگر از متخصصین فعال در "خدمت از ما" کمک بگیرید.


 

طراحی کمد دیواری مشهد

 

بهترین زمان برای طراحی و ساخت کمد دیواری مشهد؟

فرقی نمی کند در شهر مشهد باشید یا شهرهای دیگر، بهترین زمان برای ساخت کمد دیواری، هنگام بازسازی ساختمان است. بهتر است تعمیرات و نوسازی درب کمد را هم در همین زمان انجام دهید. پس از اندازه گیری ابعاد کمد مراحل ساخت در کارگاه های مخصوص انجام می شود و پس از طی مراحل ساخت قطعات کمد، برای نصب به محل ارسال می‌شود.

 

نحوه ثبت سفارش طراحی و ساخت کمد مشهد در "خدمت از ما"؟

شما می‌توانید درخواست طراحی کمد مشهد و ساخت آن را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید؛ در مراحل ثبت درخواست به قسمتی می‌رسید که باید به سوالاتی پیرامون متراژ فضا، نوع و جنس کمد، تعداد طبقات و... پاسخ دهید. پس از انمام ثبت درخواست متخصصین فعال در "خدمت از ما" درخواست شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و با توجه به سوالاتی که پاسخ داده اید، قیمت پیشنهادی خود را جهت انجام طراحی و ساخت کمد دیواری در مشهد را ارسال می‌کنند.

حالا شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل هر یک از متخصصین و خواندن نظرات کاربرانی که با آن‌ها همکاری داشته‌اند، از میزان مهارت آن‌ها اطلاعات خوبی به دست آورید. با توجه به قیمت پیشنهادی، پروفایل متخصص و همچنین نظرات سایر کاربران درباره پروژهای قبلی آن‌ها  بهترین انتخاب را برای طراحی و ساخت کمد در مشهد داشته باشید.

 

برای اطمینان از کار متخصص ساخت کمد دیواری چه کار کنیم؟

برای مطمئن شدن از کار متخصصین، حتما باید نمونه کارهای قبلی آنها را مشاهده و به خوبی بررسی کنید و از کیفیت و تمیزی کار وی مطلع شوید و با نوع و سلیقه متخصص آشنا شوید.

بازار آنلاین "خدمت از ما" این فرصت را برای شما بوجود آورده است که در کوتاهترین زمان به 5 متخصص متصل شوید و همزمان بتوانید نمونه کار هرکدام و همچنین میزان رضایت و انتقاد کاربران قبلی را مشاهده کنید.

 

در نظر داشته باشید که شما علاوه بر دریافت خدمات ساخت کمد دیواری در مشهد، برای دسترسی به دریافت هر گونه خدمات دیگر پیرامون تعمیر، سرویس و نصب، می توانید از طریق صفحه "خدمت از ما مشهد" به متخصص مربوطه متصل شوید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید
کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر طراحی و ساخت کمد دیواری، سایر خدمات فعال در مشهد را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال مشهد
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای طراحی و ساخت کمد دیواری مشهد

 • ساخت کمد مشهد
 • ساخت کمد دیواری مشهد
 • طراحی کمد مشهد
 • قیمت ساخت کمد مشهد
 • طراحی کمد دیواری مشهد
 • ساخت کمد دیواری ریلی مشهد
loading