طراحی و ساخت کمد کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین طراحان ساخت کمد کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 89 طراح ساخت کمد در کرج

طراحی و ساخت کمد کرج

طراحی و ساخت کمد کرج

سفارش طراحی کمد کرج و ساخت کمد کرج راه حلی بسیار مناسب در مقایسه با خرید کمد دیواری ارزان کرج یا کمد دیواری دست دوم در کرج است. با طراحی و ساخت کمد کرج هم در هزینه صرفه‌جویی خواهید کرد، و هم محصول نهایی مطابق با سلیقه‌تان خواهد بود. اگر به دنبال بهترین نجارها برای طراحی کمد کرج و ساخت کمد کرج هستید، کافیست درخواست‌تان را در "خدمت از ما" ثبت کنید. از بهترین نجارها برای طراحی کمد در کرج و ساخت کمد در کرج پیشنهاد قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای ساخت کمد دیواری کرج انتخاب کنید.

 

خدمات طراحی کمد کرج و ساخت کمد کرج

ساخت کمد دیواری ریلی یا لولایی تنها برای فضاهای کوچک مناسب نیست. طراحی و ساخت کمد در کرج حتی در فضاهای بزرگ نیز در نظم فضا و هدر ندادن آن نیز بسیار موثر است. در واقع همین مساله یکی از مزایای سفارش طراحی و ساخت کمد در کرج است؛ زیرا ساخت کمد دیواری کاملا بر اساس فضا و استفاده شما انجام می‌شود. برخی از خدمات طراحی کمد کرج و ساخت کمد در کرج را در ادامه می‌بینید:

 • ساخت کمد دیواری ریلی
 • طراحی و ساخت کمد با چوب، فلز، ام دی اف، های‌گلس و سایر متریال‌ها
 • طراحی و ساخت کمد در کرج به صورت روکار (ساخت کمد دیواری) با قابلیت اجرای رخت‌آویز، کشو، جای گاوصندوق و...

علاوه بر کار طراحی کمد کرج و ساخت کمد در کرج بسیاری از نجارها کار ساخت کابینت، تی‌وی روم (TV Room)، رو شوفاژی و... با رنگ‌ها و روکش‌های مختلف را نیز انجام می‌دهند.

 

بهترین زمان ساخت کمد دیواری در کرج

زمان بازسازی منزل بهترین زمان برای طراحی و ساخت کمد در کرج در منزل است. برخی از افراد تعمیرات و نوسازی درب کمد را هم در همین زمان انجام می‌دهند. با توجه به اینکه کار طراحی کمد کرج و ساخت کمد کرج در کارگاه انجام می‌شود، فصلی که در آن برای ساخت کمد دیواری ریلی اقدام می‌کنید چندان اهمیتی ندارد. به عبارت دیگر، شما می‌توانید کار ساخت کمد دیواری کرج را هر زمان که احتیاج داشتید، به بهترین نجاران کرج بسپارید. با این وجود، زمان بازسازی یا ساخت ساختمان بهترین و بهینه‌ترین زمان طراحی کمد کرج و ساخت کمد در کرج است.

 

مراحل طراحی و ساخت کمد در کرج

یک روش سریع و ساده برای طراحی کمد کرج و ساخت کمد در کرج به این صورت است:

پس از اندازه‌گیری و طراحی کمد دیواری، ساخت کمد دیواری ریلی در یونیت‌های کوچک و در سایزهایی که امکان عبور از درب‌های ورودی و راهروهای منزل را دارند، در کارگاه انجام و مونتاژ می‌شود. پس از ساخت کمد در کرج و حمل آن به منزل، این بخش‌ها در اتاق یا سالن مد نظر در کنار یکدیگر قرار گرفته و به هم متصل می‌شوند. در ادامه درب‌ها و یراق‌آلات لازم برای ساخت کمد دیواری هم روی آن در داخل نصب می‌شود.

به این ترتیب هم منزل شما دچار بهم ریختگی نمی‌شود، و هم متخصص طراحی و ساخت کمد کرج با در اختیار داشتن ابزار و دستگاه‌های لازم با سرعت و دقت بیشتری کار ساخت کمد دیواری در کرج را به پایان می‌رساند. این سبک کار شامل کمد لباس و کمد دیواری‌های مدرن و کلاسیک با درب های ریلی و لولایی نیز می‌شود.

 

قیمت ساخت کمد دیواری کرج

قیمت طراحی کمد کرج و قیمت ساخت کمد کرج ابتدا با توجه به ابعاد و اندازه کمد دیواری و طرح داخل کمد دیواری محاسبه می‌شود. در ادامه متریال و یراق‌آلات استفاده شده در ساخت کمد دیواری ارزان کرج نیز در محاسبه قیمت طراحی و ساخت کمد کرج موثرند. برای مثال، هزینه ساخت کمد با چوب با هزینه ساخت کمد دیواری ام دی اف متفاوت خواهد بود.

 

علاوه بر درخواست برای طراحی و ساخت کمد کرج، برای انجام هر کاری می‌توانید در خدمت از ما کرج، به رایگان از چند متخصص قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

علاوه بر کرج شما می توانید برای کمد سازی در تهران، شیراز، اصفهان و هر شهر دیگری از خدمات ساخت کمد "خدمت از ما" استفاده کنید.

معرفی برترین طراحان ساخت کمد در کرج

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

مهندس سید باقر همایونی
مهندس سید باقر همایونی
4.5
29 خدمت موفق
طراحی و ساخت کمد
بلورچی بلورچی

کار کمد وکابینت را بخوبی انجام دادند از انجام کار ایشان رضایت دارم. با تشکر از ایشان و به امید مارهای بعدی.

رضا دست پاک
رضا دست پاک
5.0
5 خدمت موفق
طراحی و ساخت کمد
مجید پَروند

باسلام و سپاس از جناب آقای دست پاک بزرگوار، کاری که برای من انجام دادند بسیار عالی، با کیفیت و طبق آنچه که خواسته بودیم، بسیار محترم، خوش اخلاق و با حوصله، با آرزوی موفقیتهای بیشتر برای ایشان

مهندس سید باقر همایونی
مهندس سید باقر همایونی
4.5
29 خدمت موفق
طراحی و ساخت کمد
فلور شهبازی

ایشون بسیار خوش قول هستند و منصف هوای مشتری رو دارن در کل بابت همه چیز من راضی بودم و اگر لازم باشه دوباره ایشون روبرای انجام کارم انتخاب خواهم کرد .ممنون از اپ خدمت از ما

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر طراحی و ساخت کمد، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای طراحی و ساخت کمد کرج

 • ساخت کمد کرج
 • ساخت کمد دیواری کرج
 • طراحی کمد کرج
 • قیمت ساخت کمد کرج
 • طراحی کمد دیواری کرج
 • ساخت کمد دیواری ریلی کرج
loading