طراحی و ساخت کمد دیواری شیراز

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین طراحان ساخت کمد شیراز را مشاهده کنید.

دسترسی به 177 طراح ساخت کمد در شیراز

معرفی برترین طراحان ساخت کمد در شیراز

طراحی و ساخت کمد دیواری شیراز

طراحی و ساخت کمد شیراز

طراحی و ساخت کمد دیواری در شیراز را افراد زیادی انجام می‌دهند؛ اما تجربه همکاری با نجاری که به دقت نیازهایتان را کشف می‌کند، به جای تکرار پروژه‌های قبلی‌اش در خانه شما ایده‌های متنوعی را پیشنهاد می‌کند، و با حوصله مشاوره می‌دهد تا بهترین متریال و طرح را برای ساخت کمد دیواری ارزان در شیراز انتخاب کنید، چیز دیگری‌ست!

این سناریوی رویایی را زمانی می‌توان به واقعیت تبدیل کرد که متخصص را پیش از استخدام کاملا بشناسید، نظر مشتریان او را بدانید، و نمونه کارهایش را دیده باشید. امکاناتی که همگی در «خدمت از ما» فراهم شده‌اند. برای آشنایی بیشتر با خدمات ساخت کمد دیواری در شیراز و نحوه پیدا کردن بهترین نجارهای شیرازی بخش‌های بعد را ببینید.

 

ساخت کمد دیواری در شیراز یا خرید کمد آماده؟

هرچند بازار کمدهای آماده روزبه‌روز پررنگ و لعاب‌تر می‌شود، اما محبوبیت مراجعه به نجارها، کارگاه‌ها و تولیدی‌ها برای سفارش طراحی، ساخت و اجرای کمد دیواری در شیراز در حال افزایش است؛ چرا؟

به خاطر اینکه در روش دوم (علاوه بر صرفه‌جویی چشمگیر در فضا) محصول نهایی دقیقا مطابق نیازها، فضا، بودجه و سلیقه شماست؛ آن هم بدون اینکه مجبور باشید چندین و چند بعدازظهرتان را برای بازدید از فروشگاه‌های مختلف قربانی کنید.

البته شاید در این رفت‌وآمدها کمد مدنظرتان را هم پیدا کردید، اما رنگ آن با دکورتان هماهنگ نباشد، قفسه‌بندی خوبی نداشته باشد، کمی بزرگ‌تر یا کوچک‌تر از فضای باشد، متریال آن باکیفیت نباشد، بیش از حد گران‌قیمت باشد و ...! این چالش‌ها با سفارش ساخت کمد دیواری ارزان در شیراز (یا حتی نمونه‌های پرهزینه‌تر) عملا وجود خارجی ندارند.

 

ساخت کمد دیواری ارزان در شیراز

 

برای طراحی کمد دیواری در شیراز چه گزینه‌هایی داریم؟

نگاه به ظاهر ساده "ساخت کمد دیواری ارزان در شیراز" نکنید! استادکارهایی که خدمات مربوط به این حوزه را ارائه می‌دهند، توانایی طراحی انواع کمد دیواری‌ اتاق خواب، پذیرایی و... را دارند. بهتر است شما هم این کمدها را بشناسید:

 

کمد دیواری کشویی یا ریلی

این کمدها بی‌شک بیشتری درخواست سفارش‌های طراحی و ساخت کمد دیواری در شیراز را به خود اختصاص می‌دهند. درب کمد دیواری‌های سنتی باز می‌شود و فضا را اشغال می‌کند، اما این کمدها با درب‌های خاص‌شان هم باز و بسته کردن ساده‌تری دارند، هم فضا را نمی‌گیرند.

این کمدها را به شکل آینه‌دار هم اجرا کرد که درب‌شان تماما از آینه است، و برای اتاق‌های کوچک بسیار مناسب‌اند.

 

کمد دیواری توکار

یک مدل کمد دیواری اتاق خواب، همین نمونه توکار است، در روند ساخت کمد دیواری در شیراز، کمد توکار روی دیوار نصب می‌شود و شما می‌توانید داخل آن را سفارشی‌سازی کنید. خوبی این کمدها این است که هرزمان بخواهید می‌تواند رنگ‌شان را عوض کنید.

 

کمد دیواری کنار پنجره

این کمدها کنار پنجره‌ها اجرا می‌شوند. اگر اتاق‌تان پنجره دارد و مطمئن نیستید با فضای بیکار کنار آن چه کنید، بد نیست به این گزینه فکر کنید.

 

کمد دیواری پارتیشنی

برای ساخت کمد دیواری در شیراز حتما لازم نیست دنبال یک دیوار باشید! این کمدها خودشان می‌توانند نقش دیوار را بازی کنند. اگر اتاق‌تان کوچگ است، با این کمدها هم می‌توانید فضا را جداسازی کنید، هم یک کمد جادار و عالی داشته باشید.

 

کمد دیواری افقی

حتما شما هم تخت خواب‌های تاشویی که به دیوار می‌چسبند را دیده‌اید. اگر مایل باشید، نجار مدنظرتان در شیراز می‌تواند کمد دیواری سفارشی‌ای را اطراف هدبورد تخت خواب‌تان اجرا کند. این مدل برای دکوراسیون اتاق خواب 12 متری بسیار گزینه خوبی است.

 

کمد دیواری پذیرایی

بیشتر متقاضیان ساخت کمد دیواری ارزان در شیراز به اجرای این کمدها در اتاق فکر می‌کنند. شاید شما جزو این افراد نباشید و بخواهید این ساختار را در پذیرایی‌تان داشته باشید؛ کمدی که ضمن داشتن قفسه برای اشیاء دکوری، جای نصب تلویزیون و کمد هم داشته باشد. چنین کمدهایی هم کاملا قابل سفارش‌اند.

 

کمد دیواری سرتاسری

این کمدها را به طرز فوق‌العاده‌ای می‌توان شخصی‌سازی کرد تا یک انبار همه‌فن‌حریف را در اتاق‌تان داشته باشید. بیرون از اتاق خواب، این کمدها برای دکوراسیون پذیرایی‌ مربع شکل و بزرگ هم مناسب‌اند.

 

طراحی و اجرای کمد دیواری در شیراز

 

برای ساخت کمد دیواری ارزان در شیراز چه متریالی را انتخاب کنیم؟

این کمدها را با متریال‌های متنوعی می‌توان ساخت که همگی از نظر طرح و رنگ تنوع خوبی دارند، از جمله:

 • ام دی اف؛ که در ساخت کمدهای کشویی کاربرد بالایی دارد و معمولا مات است.
 • ام دی اف لامی گلاس؛ که از MDF ساده ضخیم‌تر، و سطح براق آن یادآور آینه است.
 • گلاس؛ که در طرح‌های مدرن و جدید بسیار رایج است و سطح براق و صاف‌اش نور را به خوبی منعکس می‌کند.
 • چوب؛ که هرچند ساخت کمد دیواری ارزان در شیراز با آن چندان ممکن نیست، اما همچنان سفارش‌دهنده‌هایی دارد.
 • شیشه؛ که البته فقط در ساخت درب کمد و معمولا در مدل‌های مات به کار می‌رود. اگر کمدتان همیشه مرتب است و دکور مدرنی دارید، شاید شیشه متریال مناسب شما باشد!

اگر بخواهیم ترکیب معتدلی از کارایی، دوام و تنوع را در ذهن داشته باشیم، احتمالا MDF بهترین گزینه برای ساخت کمد دیواری ارزان در شیراز است. پی وی سی هم انتخاب بدی نیست. البته باز هم توصیه می‌کنیم که با نجار مدنظرتان هم مشورتی داشته باشید.

 

قیمت ساخت کمد دیواری در شیراز

 


ساخت کمد دیواری در مشهد و ساخت کمد دیواری ارزان کرج و سایر شهرهای دیگر هم، از طریق سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" امکان پذیر است و فقط به شهر شیراز خلاصه نمی‌شود.


 

قیمت ساخت کمد دیواری در شیراز چقدر است؟

متریال مهمترین نقش را در محاسبه هزینه نهایی دارد، اما فاکتورهای دیگری هم بر قیمت ساخت کمد دیواری در شیراز موثرند، از جمله متراژ کمد و نوع و میزان قفسه‌بندی (با عبارت دیگر: نوع  و پیچیدگی طراحی کمد). توجه داشته باشید که هزینه حمل و نقل هم معمولا به قیمت ساخت کمد دیواری در شیراز اضافه می‌شود.

آیا تمایل دارید این هزینه را با دقت مناسب و به طور رایگان تخمین بزنید؟ کافیست درخواست‌تان را با جزئیات لازم در اپ یا وبسایت «خدمت از ما» ثبت کنید (مثلا طول دیوار و متریال مدنظرتان را بگویید، یا عکس محل مدنظرتان را الحاق کنید)، و مبالغ پیشنهادی چند نجار در شیراز را ببینید.


 

بهترین متخصصان ساخت کمد دیواری شیراز را اینجا پیدا کنید

به دنبال بهترین نجارها، کارگاه‌ها یا تولیدی کمد لباس در شیراز هستید؟ ساکن هر نقطه‌ای از این شهر زیبا باشید، در «خدمت از ما» همیشه می‌توانید چند متخصص از 112 طراح ساخت کمد در شیراز که در این بازار آنلاین خدمات فعال‌اند را در نزدیک به خود پیدا کنید.

درخواست‌تان را در اپلیکیشن یا وبسایت «خدمت از ما» ثبت کنید، به چند سوال کوتاه پاسخ دهید و چنددقیقه صبر کنید تا بهترین کارشناسان مبلغ پیشنهادی خود را برای قیمت ساخت کمد دیواری در شیراز اعلام کنند.

پس از آن، در صورت تمایل می‌توانید یکی از آنها را برای انجام پروژه‌تان استخدام کنید؛ یا اینکه ابتدا سری به پروفایل او بزنید، و نظر مشتریان پیشین‌اش را بررسی کنید.

 

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

سعید منصف
سعید منصف
4.4
13 خدمت موفق
طراحی و ساخت کمد دیواری
ابراهیم دینی

ایشون برای منزل ما یک کمد ساختن که عالی شده خیلی خیلی خوش قول و تمییز کار کردن و اسمشون واقعا برازنده شون هست ممنون بابت قبول زحمت

سعید منصف
سعید منصف
4.4
13 خدمت موفق
طراحی و ساخت کمد دیواری
حسین مرادی

جناب آقای منصف یکی از معدود کسانی هستند که با شرافت و درستکاری صداقت و انصاف در زمان مشخص شده تمام کارهای بنده را انجام دادند. بسیار با سلیقه و تمیز کار انجام می دهند . من از این که ایشان را انتخاب کردم بسیار خرسند امیدوارم بقیه افراد هم مانند ایشان با صداقت و درستی و انصاف کار خود را انجام دهند

پوریا کامیاب
پوریا کامیاب
5.0
4 خدمت موفق
طراحی و ساخت کمد دیواری
کامران

آقای کامیاب بسیار مودب کار بلد با اخلاق ومنصف من برای کمد دیواری ماحم ایشان شدن در کوتاه ترین زمان وبا قیمت بسیار مناسب وارزان تر از بقیه کار را به نحو احسن انجام دادن وهم به دیگران پیشنهاد میکنم وهم اینکه موارد بعدی نیز به ایشان باخیال راحت هم از بابت کار وهم قیمت وهم سر وقت کار تحویل دادن می سپارم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر طراحی و ساخت کمد دیواری، سایر خدمات فعال در شیراز را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال شیراز
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 55 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای طراحی و ساخت کمد دیواری شیراز

 • ساخت کمد شیراز
 • ساخت کمد دیواری شیراز
 • طراحی کمد شیراز
 • قیمت ساخت کمد شیراز
 • طراحی کمد دیواری شیراز
 • ساخت کمد دیواری ریلی شیراز
loading