نصب، سرویس و تعمیر فن کویل تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین متخصصان فن کویل تهران را مشاهده کنید

دسترسی به 1446 متخصص فن کویل در تهران

معرفی برترین متخصصان فن کویل در تهران

بابک مولوی

بابک مولوی

4.9 (از 173 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
252 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"سلام من 15سال سابقه کار دارم و کار ما معرف ما خواهد بود من کارم رو ضمانت میکنم با خیال راحت کار رو ب" "ه من بسپارید تا در زمان کم وبا کیفیت عالی کار رو به شما تحویل بدم." بیشتر

مناطق تحت پوشش: سعادت آباد، نیاوران، جردن، شهرک غرب، تهرانپارس غربی، زعفرانیه، پاسداران، تهرانپارس، قیطریه، نارمک

عدالت سعیدی

عدالت سعیدی

4.8 (از 53 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
130 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"سلام بنده فارغ‌التحصیل رشته مکانیک سیالات و تخصص سیستم های برودتی (سرمایش) و حرارتی دارم و از سال" " 90 تو این زمینه فعالیت میکنم ،همچنین در زمینه برق صنعتی و ساختمانی فعالیت میکنم بسیار مسئولیت پذیر و متعهد هستم بنده به کیفت و نظم کار بیشتر اهمیت میدم تمام سعی در این هست که با ابزارآلات کاربردی و مورد نیاز در کمترین زمان و با بهترین کیفیت کار هندل بشه، رضایت شما اولویت ما هست سابق کاری: سرویس تعمییر و نگهداری سیستم های برودتی سرورهای بانک مرکزی تعمییر نگهداری vrf و اسپلیت های شرکت خدمات انفورماتیک تعمییر و نگهداری سیستم های برودتی پلیس پیشگیری فا وا اجرای تعمییرات اسپلیت های شرکت پالایش نفت پارس در میرداماد تعداد 70 دستگاه تعمییر پکیچ های،اران رادیاتور، بوتان ،ایساتیس،آریستون و..... تعمییر و نگهداری استخر 🌼🌼🌱🌱" بیشتر

مناطق تحت پوشش: سعادت آباد، میرداماد، جردن، ستارخان، پونک، ونک، شهرک غرب، پاسداران، مرزداران، نیاوران

امیر کربلایی علیخانی

امیر کربلایی علیخانی

5.0 (از 106 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
112 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت

"باسلام ۱۱سال درزمینه تاسیسات وسیستم های سرمایش وگرمایش فعال هستم.تمام قطعات مورداستفاده درجه ۱ وباقی" "مت بسیار مناسب میباشدوبنده کتباضمانت میکنم.درصورت نارضایتی به هردلیلی هیچگونه وجهی دریافت نمیکنم.فقط۱بارکافیست تامشتری دائم شوید" بیشتر

مناطق تحت پوشش: پیروزی، نارمک، مسعودیه، تهرانپارس غربی، شهرزیبا، افسریه شمالی، تهرانپارس شرقی، تهرانپارس، سعادت آباد، ستارخان

محمد باربد

محمد باربد

4.5 (از 36 نظر)
50 خدمت موفق

"سلام تقریبا ۱۰ الی ۱۵ساله در تاسیسات هستم سرویس و تعمیر چیلر تراکمی سرویس و تعمیر موتورخانه سرویس" " و تعمیر برج خنگ کننده اسید شویی کندانسور و راه اندازی چیلر اسید شویی منبع آب گرم سرویس و تعمیر فن کویل تعمیر دیگه های چدنی سرویس و تعمیر پمپ های موتور خونه و آب رسانی سرویس مشعل و تغییر فصل تعویض منبع آب گرم تعویض منبع انبساط تعمیر و تعویض منبع تحت فشار نصب رادیاتور" بیشتر

مناطق تحت پوشش: پیروزی، نارمک، قیطریه، ستارخان، تهرانپارس شرقی، میدان ولیعصر، پاسداران، تجریش، تهرانپارس، سعادت آباد

حسین شفیعی

حسین شفیعی

4.8 (از 13 نظر)
گواهینامه مهارت
36 خدمت موفق
گواهینامه مهارت

"خدمات داکت اسپیلت کولر گازی فنکویل پکیج ابگرمکن از ما بخواهید با نیم دهه تجربه باوسایل تجهیزات کام" "ل" بیشتر

مناطق تحت پوشش: پیروزی، نارمک، سعادت آباد، تهرانپارس شرقی، مرزداران، قیامدشت، شهرک غرب، ستارخان، میرداماد، نیاوران

حسن شیری

حسن شیری

5.0 (از 28 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
36 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"با سلام من پیش از25 سا ل سابقه درکار امور تاسیسات از جمله تعمیر نگهداری وراهبری موتورخانه وسیستمهای" " برودتی وحرارتی وتعمیرات پمپ ها مشعل های گازی ویخچالهای صنعتی وخانگی وکولر های گازی واسپلیت و داکت اسپیلت وپمهای ابرسانی وسرویس راهبری ونگهداری استخر ها جکوزی سونا رادارم" بیشتر

مناطق تحت پوشش: تهرانپارس، جردن، نارمک، سید خندان، شهرک غرب، تهرانپارس شرقی، یوسف آباد، تجریش، سعادت آباد، شهرک شهرداری

محمد رضا صالحی حسن آباد

محمد رضا صالحی حسن آباد

4.4 (از 23 نظر)
گواهینامه مهارت
31 خدمت موفق
گواهینامه مهارت

"سلام بنده دارای مدرک مهندسی برق با گرایش الکترونیک...که،25 سال سابقه دارم تخصص در زمینه پروژه های بر" "قی از قبیل موتورخانه ها و تابلوهای برقی نصب وراه اندازی الکترو موتورها سه فاز و تک فازو برق صنعتی روشنایی سیم کشی.....و کلیه پروژه ها الکتریکال....." بیشتر

مناطق تحت پوشش: نارمک، سعادت آباد، نیاوران، قیطریه، جردن، تهرانپارس شرقی، تجریش، شهرک غرب، پونک، فاطمی

محمدرضا فهبدکهدمی

محمدرضا فهبدکهدمی

4.9 (از 17 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
27 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"با سلام اینجانب بیش از 25 سال سابقه در امور تاسیسات فنی و مهندسی دردو بخش صنعتی وساختمانی تجربه دار" "م‌واما‌در‌بخش‌صنعتی‌بویژه در‌صنعت‌شوینده‌از‌جمله‌ساخت‌ماشین‌الات‌خط‌تولید‌ومشابه‌سازی‌رفع‌گره‌های خط‌تولید‌ساخت مبدل‌حرارتی‌‌سیستمهای‌خشکن‌در‌خلاء‌بخصوص‌در‌صابون‌سازی‌وغیره واما‌در‌‌بخش‌‌تاسیسات ارائه خدمات فنی مناسب‌از‌جمله، انواع‌پمپ‌ها وتعمیرات‌انواع‌مشعل‌تخصصی نصب‌موتوخانه تشخیص‌ترکیدگی‌واز‌این‌قبیل‌کارها‌بازسازی داشتن‌توانایی جسمانی مناسب داشتن مهارت و دانش مورد نیاز برای رفع مشکل شما با پشتکار و با انگیزه مردم دار و خوش رفتار هستم‌ضمنآ‌توجه داشته‌باشیدداشتن‌ابزارالات‌وتجهیزات‌‌‌ ‌مربوط‌به‌نصب‌راه‌اندازی‌عیب‌یابی‌‌ورفع‌‌ عیب‌دستگاه‌مورد‌نظرشماوبرخی‌از‌انواع‌رایج‌انهامورد‌برسی‌قرار‌میگیرد‌امیداست‌این‌تلاش‌‌‌‌‌ اندک‌مورد‌رضایت‌شما‌‌درخواست‌کننده محترم‌قرار‌گیرددر‌پایان‌لازم‌است‌از‌ انتخاب‌شما‌که‌همیشه‌پشتیبان‌بنده‌ هستید‌کمال‌تشکر‌و‌نهایت‌احترام‌و قدردانی‌ویژه‌را‌دارم‌." بیشتر

مناطق تحت پوشش: نیاوران، میرداماد، هروی، قلهک، سعادت آباد، مجیدیه و شمس آباد، الهیه – فرشته، پاسداران، شهرک غرب، جردن

احسان قادری

احسان قادری

4.9 (از 13 نظر)
21 خدمت موفق

"سلام من با چندین سال سابقه فعالیت وداشتن مدرک تخصصی در کار کولر گازی و اسپلیت و فن کویل با ضمانت کار" "ی وجواب گو بودن در صورت هرگونه مشکل پس از انجام کار وبا قیمتی مناسب در خدمت شما" بیشتر

مناطق تحت پوشش: بلوار فردوس، سعادت آباد، ونک، بلوار ارتش، شهرک غرب، شهرک پاسداران، مطهری، شریعتی، دریاچه چیتگر، پونک

تعمیر فن کویل تهران | سرویس فن کویل تهران | نصب فن کویل تهران

تعمیر فن کویل تهران یکی از خدمات تخصصی خدمت از ما است . فرقی نمی کند در هوای گرم و یا سرد، خرابی و تعمیرات این دستگاه همیشه سخت است و بخش تخصصی است که هرگز نمی شود تعمیر فن کویل را به افراد بدون تجربه سپرد.

 با زیاد شدن تقاضای تعمیرات در اینجا با وجود داشتن بیش از 1000 تعمیرکار فن کویل در تهران نیاز شما را برای دسترسی سریع و تعمیرات فوری در منزل رفع می کنیم. در صورتی که این قسمت از وسیله شما مثل سابق کار نکرد بدون معطلی به یک متخصص مراجعه کنید زیرا تعمیرات و سرویس این دستگاه بسیار حساس است و فقط فرد ماهر باید آن را انجام دهد.

 

سیستم فن کویل چیست؟

فن کویل ها سیستم های تهیه هوایی هستند که بتازگی طرفدارای بسیاری پیدا کرده اند. این سیستم از دو قسمت فن و کویل تشکیل می شود. کویل که لوله های مسی با پره های آلومینیومی است، دارای چندین نوع متفاوت است. در ادامه انواع آن را نام میبریم.

انواع فن کویل:

 •  سقفی توکار
 •  سقفی رو کار
 •  سقفی با کابین
 •  سقفی بدون کابین
 •  سقفی بدون فیلتر و پلنیوم
 •  سقفی با فیلتر و پلنیوم

در بین انواع بالا، نمونه سقفی توکار یکی از رایج ترین محصولات است. زیرا  با نصب در سقف به شکل مخفی و نامحسوس کار گذاشته می شود و جلوه نامناسبی به دکوراسیون محیط نمی دهد.

 

تعمیر فن کویل تهران

 

حتما توجه داشته باشید نوع سقفی با وجود نصب نامحسوسی که دارد دسترسی سختی پیدا می کند و برای تعمیرات آن باید به افراد متخصص مراجعه شود. موارد بسیاری از افراد هستند که ابتدا به افراد آماتور بسنده می کنند اما در نهایت هزیه های سنگینی برای رفع ایراداتی که تعمیرکار قبلی ایجاد کرده است میپردازند.

در خدمت از ما تمامی متخصصین سابقه ای مشخص دارند و میتوانید با خیالی آسوده بهترین متخصص ها را پیدا کنید. در هر ساعت از شبانه روز احتیاج به یک تعمیر کار متخصص داشتید میتوانید با خدمت از ما در تماس باشید.

 

تعمیر فن کویل تهران

دومین مدل رایج ، نوع ایستاده می باشد. بیشترین دلیل خرابی این مدل دستگاه قرار گیری در جای بسته است که باعث آسیب دیدن رادیاتور و فن می شود. اگر از اگر از نمونه ایستاده استفاده می کنید حتما در محیطی آزاد با دو جریان هوای ورودی و خروجی  مستمر و مناسب قرارش دهید تا دستگاه عمر طولانی تری داشته باشد.

از آنجا که تمامی نمونه های این وسیله نیاز به جریان هوا دارند، در صورتیکه فقط یک ورودی هوا برای دستگاه در نظر بگیرید دستگاه گرم  می شود و قطعا پس از مدتی یکی از قطعاتش دچار مشکل خواهد شد.

 

سرویس و نگهداری فن کویل تهران

یکی از موارد مهم در نگهداری از این دستگاه سرویس های دوره ای است که باید انجام شود. این وسیله دقیقا مانند کولر و اسپیلت به سرویس مداوم احتیاج دارد با این تفاوت که نمی توانید به تنهایی در منزل اینکار را انجام دهید و حتما باید با یک متخصص در ارتباط باشید. برای تعمیر فن کویل تهران میتوانید در هر زمان  از شبانه روز درخواست تعمیر کار کنید و از متخصصین خدمت از ما کمک بگیرید.

 

از فواید سرویس کردن فن کویل در تهران، میتوان به کاهش چشمگیر مصرف برق و طولانی شدن عمر دستگاه اشاره کرد. در واقع سرویس وسایل کاری پر بازده است که انجام می دهید. سرویس این دستگاه سه بخش مهم دارد که توسط متخصص در منزل انجام می شود:

 1. چک و یا تعویض فیلتر
 2. اسید شویی دستگاه
 3. هواگیری

 

تعمیر فن کویل در تهران

 

تعویض فیلتر های فن کویل در تهران

این دستگاه دارای فیلتر های هوایی متعدد است که وظیفه تصفیه هوا از گرد و خاک را دارند. این فیلتر ها هر چند مدت کارایی خود را از دست می دهند و حتما بایستی توسط فرد متخصص با فیلتر مرغوبی تعویض شوند.

*از تعمیر کار خود بخواهید فیلتری مرغوب برای شما استفاده کند. فیلتر ها دو نوع الیافی و آلومینیومی دارند که آلومنیومی دوام بهتری دارد.

 

افراد غیر متخصص در این شرایط می توانند هزینه های زیادی را برای شما ایجاد کنند. برای تعمیر فن کوئل تهران میتوانید با خدمت از ما در ارتباط باشید.

 

اسید شویی فن کوئل در تهران

در زمان کار دستگاه، در لوله ها بطور مداوم آب در حال جریان و داغ شدن است. این کار باعث ایجاد رسوب و جرم می شود

شستشوی دستگاه با اسید باعث جلوگیری از رسوب در لوله های دستگاه می شود. از آنجا که این دستگاه هم سرمایشی است و هم گرمایشی؛ علاوه بر سرویس، اسید شویی هم یک مرحله مهم آن است که باید توسط فرد متخصص انجام شود.

*پیشنهاد ما این است که حتما یک مرتبه در سال اسید شویی فن کویل تهران را انجام دهید.

برخی از فواید اسید شویی  را با هم بررسی میکنیم:

 • دوام عالی دستگاه
 • افزایش بازدهی
 • کاهشش مصرف انرژی

 

هوا گیری فن کوئل تهران

اگر بعضی مواقع احساس می کنید دستگاه بازدهی پایینی دارد و در محیط هوای مطبوعی ندارید میتواند مشکل از گرفتگی لوله ها و یا وجود هوا در کویل است. در فن کویل همواره باید جریان هوا وجود داشته باشد و با گرفتگی این لوله ها بازدهی دستگاه بسیار کم خواهد بود.

هواگیری فن کویل یکی از اقدامات کم هزینه و موثر در تعمیر وسیله است. میتوانید به منظور انجام این کار از یک نیروی متخصص در خدمت از ما کمک بگیرید تا در اسرع وقت کار شما انجام شود.

 

سرویس فن کویل در تهران

 

تعمیر فن کویل تهران یکی از خدماتی است که میتوانید در هر ساعت از شبانه روز آن را سفارش دهید و به نزدیک ترین متخصص وصل شوید. با سرویس به موقع و تعویض فیلتر های فن کویل در تهران میتوانید بهترین بازدهی و عمر طولانی از وسیله خود انتظار داشته باشید.

علاوه بر تعمیر، خدمات نصب فن کویل در تهران و همچنین نگهداری و سرویس فن کویل در تهران نیز، توسط بهترین تعمیرکاران و نصابان فن کوئل انجام میشود.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

عدالت سعیدی
عدالت سعیدی
5.0 (از 53 نظر)
130 خدمت موفق
نصب، سرویس و تعمیر فن کویل
عباس قدرتی

با سلام به خدمت مرکز پشتیبانی خدمت از ما تشکر ویژه از جناب مهندس سعید عدالت ایشان بسیار کار بلد و فردی با ادب ومنصف در هزینه هستند و امید وارم به خاطره رضایت مشتریان این مرکز از ایشان مورد قدر دانی و تقدیر قرار بگیرند از همشهریان محترم هم تقاضا دارم چنانکه قصد تعمیر ویا نصب را دارند از این جوان خوب .امین وشایسته همایت کنند با تشکر

عبدالله فرج زاده
عبدالله فرج زاده
5.0 (از 12 نظر)
11 خدمت موفق
نصب، سرویس و تعمیر فن کویل
علی هاشمی

سلام،از مراجعه پیش از موقع و صبوری و بردباری ایشون در حین انجام کار و حتی خرید لوازم مصرفی لازم و همچنین نظم و تمیزی در انجام کار از آقای فرج زاده نهایت تشکر رو دارم. ضمنا قبپت ایشون هم خوب بود. کار خوب و تمیز بی دردسری رو انجام دادن،هر چند وظیفه ای نداشتند ولی خرید لوازم رو با وسیله نقلیه خودشون به اتفاق انجام دادیم🙏🙏🙏

بابک مولوی
بابک مولوی
5.0 (از 173 نظر)
252 خدمت موفق
نصب، سرویس و تعمیر فن کویل
فرنوش حق الهی

کیفیت انجام کار و خوش قولی و خوش اخلاقی بسیار عالی ، بسیار منصف و منضبط و تمیز کار و بسیار بسیار با تجربه و‌متخصص در انجام و تحویل کار

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نصب، سرویس و تعمیر فن کویل، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران

4.2 امتیاز از 1377 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نصب، سرویس و تعمیر فن کویل تهران

 • تعمیر فن کویل تهران
 • سرویس فن کویل تهران
 • نصب فن کویل تهران
 • قیمت تعمیر فن کویل تهران
 • قیمت سرویس فن کویل تهران
 • قیمت نصب فن کویل تهران
 • تعمیر فن کویل سقفی توکار تهران
 • تعمیرات فن کویل تهران
 • تعمیر ترموستات فن کویل تهران
 • تعمیر فن کویل در تهران
 • تعمیر موتور فن کویل تهران
 • سرویس فن کوئل دیواری تهران
 • سرویس کار فن کویل تهران
 • سرویس و نگهداری فن کویل تهران
 • تعمیر و سرویس فن کویل تهران
 • سرویس فن کویل سقفی تهران
 • سرویس فن کویل زمینی تهران
 • نصب فن کویل کانالی و دیواری تهران
 • نصب فن کوئل تهران
 • نصب ترموستات فن کویل تهران
 • هزینه نصب فن کویل تهران
 • نصب فن کویل سقفی تهران