تعمیر کولر آبی تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین تعمیرکاران کولر آبی تهران را مشاهده کنید

دسترسی به 4430 تعمیرکار کولر آبی در تهران

معرفی برترین تعمیرکاران کولر آبی در تهران

تعمیر کولر آبی تهران

تعمیر کولر آبی تهران | تعمیرکار کولر آبی در تهران

تعمیرکار کولر آبی وظایف مختلفی در راستای تعمیرات دستگاه دارد که باید بتواند همه آن‌ها را به نحو احسن انجام دهد. قطعا برای شما نیز پیش آمده است که در گرمای تابستان کولر آبی ساختمانتان خراب شود و نتوانید از آن استفاده کنید، آن هم در شهری به شلوغی تهران که دسترسی به هر چیزی زمانبر است.

برای رهایی از گرما، باید سریعا برای تعمیر کولر آبی در تهران اقدام کنید، و چه گزینه‌ای بهتر از، دسترسی به تعمیرکاران سیار کولر آبی به صورت آنلاین و فوری؟ در ادامه با ما همراه باشید تا تمامی موارد را بررسی کنیم.

 

تعمیرکار کولر آبی تهران چه‌کارهایی انجام می‌دهد؟

تعمیرکاران فعال در "خدمت از ما" در این زمینه وظایف مشخصی دارند که در این بخش به معرفی چند نمونه از آن‌ها بپردازیم. آشنایی با وظایف تعمیرکار باعث می‌شود تا شما انتظارات به جایی از آن‌ها داشته باشید:

 

عیب بابی کولر آبی

اولین و مهمترین کاری که باید متخصص انجام دهد، این است که ابتدا تمامی قسمت ها و قطعات را بررسی کند و با توجه به علائم و نشانه هایی که افراد از دستگاه مشاهده کرده‌اند اقدام به عیب یابی کند و متوجه شود که ایراد از چه قطعه ای است.

 

تعمیرکار کولر آبی

 

تعمیر قطعات کولر

از دیگر وظایف تعمیرکار کولر ابی، باید به تعمیر قطعات خراب اشاره کنیم. بعد از حضور متخصص در محل و مشاهده کردن هرگونه خرابی در عملکرد دستگاه، اقدام به تعمیر قطعه کرده و اگر این قطعه قابل تعمیر نباشد، اقدام به تعویض آن می‌کند. 

 

تعویض قطعات

در برخی از مواقع ممکن است امکان تعمیر قطعات وجود نداشته باشد. در این حالت که تعمیرات جوابگو نبوده باید تعویض قطعات انجام شود. تعویض قطعات نیز از دیگر وظایفی است که بر عهده تعمیرکار کولر بوده و باید به خوبی انجام شود.

توصیه می‌کنیم که از یک تعمیرکار ماهر و باتجربه کمک بگیرید تا در زمان تعویض قطعه خراب شده، هیچ‌گونه آسیبی به سایر بخش‌های دیگر دستگاه وارد نشود. قطعه جایگزین نیز باید اورجینال و اصلی باشد تا در عملکرد سیستم اختلالی به وجود نیاورد.

 

نصب سایبان

کولر آبی معمولا در پشت بام ساختمان نصب شده و در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار می‌گیرد. این موضوع باعث پوسیدگی بخش‌های مختلف آن شده و می‌تواند در سرمایش آن نیز اختلالاتی به وجود آورد. از همین رو توصیه می‌کنیم که یک سایبان مناسب برای دستگاه نصب کنید تا بتواند جلوی تابش مستقیم نور خورشید را بگیرد. نصب سایبان نیز از وظایف تعمیرکار کولر آبی محسوب می‌شود که باید بهترین نحو انجام شده و تمام قسمت‌های بدنه دستگاه را به خوبی پوشش دهد.

 

تعویض پوشال‌ها

پوشال یکی از قسمت‌های آسیب‌پذیر دستگاه است که به مرور زمان فرسوده شده و نیاز به تعویض دارد. تراکم بالای پوشال و جنس مرغوب آن، می‌تواند تأثیر بسیار بالایی در خنک‌کنندگی دستگاه داشته باشد. از همین رو توصیه می‌کنیم که در هر سرویس دوره‌ای، به پوشال‌ها توجه داشته باشید و در صورت نیاز، از تعمیر کار کولر ابی بخواهید تا آن‌ها را تعویض کند.

 

تعمیرکار سیار کولر چه قطعاتی تعمیر می‌کند؟

تعمیر کولر آبی با سرویس دستگاه تفاوت زیادی دارد. تعمیرات معمولا بعد از بروز خرابی‌ها و اختلالات انجام می‌شوند که این خدمات شامل قطعه‌ها و بخش‌های مختلف دستگاه می‌شود که در این قسمت به بررسی چند نمونه از آن‌ها می‌پردازیم:

 

تعمیرات موتور کولر

اصلی‌ترین بخش کولر آبی، موتور آن است. در موتور این دستگاه یک دینام وجود دارد که با برق شروع به کار کرده و به فعالیت خود ادامه می‌دهد. موتور دستگاه نیز در شرایط مختلف ممکن است دچار خرابی شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. در صورت بروز خرابی در موتور، به صورت کلی عملکرد کولر آبی مختل شده و باید سریعا برای تعمیر آن اقدام کنید. پس تعمیر موتور کولر آبی یکی از نکات مهم در زمینه تعمیرات است که باید به آن توجه داشته باشید.

محتوای پیشنهادی: تعمیر موتور کولر آبی

 

خدمات تعمیرکار سیار کولر آبی

 

تعمیر پمپ کولر آبی

وظیفه پمپ آب در واقع آب‌رسانی به پوشال‌ها بوده که باعث تولید هوای خنک‌تر توسط دستگاه می‌شود. در برخی از دستگاه‌ها یک کلید جداگانه برای پمپ آب تعبیه شده است که قبل از روشن شدن موتور، شما می‌توانید پمپ را روشن کنید. در این حالت آب زودتر به پوشال‌ها رسیده و بلافاصله بعد از روشن شدن موتور، هوای خنک وارد ساختمان می‌شود. تعمیرات کولر آبی تهران، شامل تعمیرات پمپ دستگاه نیز می‌شود.

 

جعبه تقسیم برق کولر

دیگر قسمت الکتریکی کولر آبی، جعبه تقسیم برق آن است. این قسمت مبدأ وارد شدن برق به دستگاه بوده و سپس وسط همین بخش، این نیرو به سایر قسمت‌های دستگاه فرستاده می‌شود. جعبه تقسیم معمولا باید به دوراز رطوبت قرار بگیرد تا درون آن هیچ اتصالی رخ ندهد. توصیه می‌کنیم که سیم‌های درون دستگاه هرچند وقت یک‌بار موردبررسی قرار بگیرند تا دچار قطعی یا پوسیدگی نشوند. در صورت خرابی جعبه تقسیم باید از یک تعمیرکار مجرب در این زمینه کمک بگیرید تا بتوانید به نحو احسن به تعمیرات این قسمت بپردازد.

 

قطعات مکانیکی

همان‌طور که می‌دانیم، کولر آبی علاوه بر قطعات الکتریکی از بخش‌های مکانیکی دیگری تشکیل شده است که هرکدام از آن‌ها به دلایل مختلف ممکن است دچار خرابی شوند. از بخش‌های مکانیکی این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • یاتاقان‌های شافت
 • پولی موتور
 • پروانه کولر آبی
 • تسمه پروانه

چنانچه هرگونه اختلالی در عملکرد این بخش‌ها به وجود آید باید از یک تعمیرکار سیار کولر آبی در ین زمینه کمک بگیرید.

 

قطعات ثابت

از دیگر بخش‌های کولر آبی باید به قطعات ثابت آن اشاره‌کنیم که وظایف مخصوص به خود را در زمینه خنک‌سازی هوا دارند. قطعات ثابت این دستگاه به شرح زیر هستند.

 • شیر تخلیه و لوله سرریز
 • لوله‌های آب
 • پوشال‌ها
 • بدنه و دریچه‌ها

این قطعات هیچ‌گونه حرکت مکانیکی انجام نمی‌دهند؛ اما به هر دلیلی ممکن است دچار خرابی شوند که حتما باید برای تعمیر آن‌ها دریافت کنید.

 

مشکلات رایج کولر آبی 

همان‌طور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم، کولر آبی به دلایل مختلف ممکن است درگیر خرابی شود. در این بخش قصد داریم تا به معرفی رایج‌ترین مشکلاتی که برای کولرهای آبی پیش می‌آیند بپردازیم تا شما بیشتر با این موضوع آشنا شوید.

 

تعمیر کولر آبی تهران

 

عدم ایجاد باد خنک

یکی از شایع‌ترین مشکلاتی که معمولا برای کولرهای آبی پیش می‌آید، عدم تولید باد خنک است. موارد زیر می‌تواند از دلایل بوجود آمدن این مشکل باشد:

 • وجود نقص در کلید کولر
 • خرابی سیم‌کشی و یا برق ساختمان
 • خرابی موتور، سوختگی سیم‌پیچی و ...
 • پاره شدن تسمه
 • پارگی بزرنت یا نشت از قسمت‌های مختلف آن

 

نشت آب از کولر آبی

از دیگر مشکلات شایعی که نیاز به تعمیر کولر آبی تهران و سایر شهرها دارد، نشت آب از کولر است. این مشکل می‌تواند به دلایلی مانند خرابی شیر، شلنگ، شناور و توپی، سوراخ شدن لوله‌ها و ... به وجود آید که در نهایت نیاز به تعویض قطعات می‌شود.

 

سر و صدای زیاد کولر

ایجاد سر و صدای هنگام کار کردن نیز از دیگر مشکلاتی است که معمولا برای کولرهای آبی پیش می‌آید. این صداهای ایجادشده می‌توانند بر اساس خرابی موتور کولر، یاتاقان و یا تسمه باشند. در صورت شنیدن این صداهای اضافی، باید برای تعمیر قطعات و یا تعویض آن‌ها اقدام کنید.

 

سوراخ شدن کف کولر

این مشکل اغلب برای کولرهای قدیمی که مدتی بلااستفاده مانده‌اند، پیش می‌آید. معمولا تراشیدن کف کولر برای پاک کردن آلودگی‌ها باعث این مشکل می‌شود؛ به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای این کار به هیچ عنوان از اجسام سخت استفاده نکنید.برای رفع این مشکل، پیشنهاد می کنیم که به محتوای آموزشی " تعویض کف کولر آبی " مراجعه کنید.

 

بوی بد کولر

از دیگر مشکلاتی که نیاز به بررسی و تعمیر دارد، احساس کردن بوی بد از دستگاه است. این مشکل می‌تواند به دلیل نزدیکی کولر به لوله هواکشی سرویس بهداشتی یا وجود لاشه پرنده یا حیوانات خانگی در کانال کولر به وجود آید. برای رفع این مشکل باید از یک تعمیرکار کولر آبی در شهر تهران کمک بگیرید.

 

لرزش زیاد کولر هنگام کار کردن

چنانچه اتصالات موتور با پولی و تسمه در یک راستا نباشد، موتور هنگام کار کردن لرزش زیادی خواهد داشت که این لرزشش به بدنه کولر نیز منتقل می‌شود. در برخی از مواقع نیز بی‌تعادلی کولر می‌تواند باعث لرزش بیش از حد آن بشود. به صورت کلی لرزش زیاد و بیش‌ازحد در این زمینه نیز از همین مشکلات بوده و حتما باید توسط تعمیر کار کولر ابی موردبررسی قرار بگیرد.

 

وارد شدن قطرات آب به بخش داخلی کولر

مشکل دیگری که برخی از مواقع برای کولرهای آبی پیش می‌آید پارگی و یا عدم تنظیم پخش‌کننده‌های آب است. در این حالت آب بر روی پره‌ها ریخته شده و از این طریق به درون ساختمان وارد می‌شوند و باعث آسیب به قطعات الکتریکی می‌شوند. حتما باید علت این کار توسط متخصص بررسی شود.

 

تعمیر کار کولر ابی

 

بهترین زمان برای تعمیر کولر آبی در شهر تهران

از آنجایی که کولر آبی یک وسیله سرمایشی بوده و با فصل گرما استفاده از آن نیز آغاز می‌شود، توصیه می‌کنیم که در اواخر فصل بهار اقدام به سرویس دستگاه کنید . در صورت بروز علائم و مشکلات اقدام به تعمیر کولر آبی کنید. 

هر زمان، هرگونه مشکلی در عملکرد دستگاه به وجود آمد، شما باید سریعا برای تعمیر خرابی به وجود آمده، از یک تعمیرکار سیار کولر آبی کمک بگیرید تا این مشکل باعث آسیب رسیدن به بخش‌های مختلف سیستم نشود.

 

چگونه بهترین تعمیرکار کولر آبی تهران را پیدا کنید؟

امروزه افراد زیادی در زمینه تعمیر انواع کولر از جمله تعمیر کولر آبی پرتابل ، ثابت با پوشال و یا سلولزی فعالیت می‌کنند، از همین رو توصیه می‌کنیم که به دنبال افراد باتجربه در این زمینه باشید که از مهارت بالایی برخوردار باشند. در این راستا نکاتی وجود دارد که به شما در انتخاب بهتر متخصص کمک خواهد کرد:

 • تجربه کاری بالا : فردی که تجربه زیادی در تعمیرات کولرهای آبی داشته باشد، به راحتی می‌تواند دستگاه شما را عیب‌یابی و مشکل آن را رفع کند.
 • رضایت کاری بالا : میزان رضایت و نظرات کاربران قبلی را حتما بخوانیدمتخصصینی را انتخاب کنید که درصد رضایت بالایی در سابقه کاری خود داشته باشند. این امکان در وب‌سایت یا اپلیکیشن خدمت از ما وجود دارد.
 • دریافت قیمت منصفانه : به صورت کلی در برخی از موارد تعمیرکاران مختلف، هزینه‌های متفاوتی را در ازای ارائه خدمات پیشنهاد می‌دهند. شما با کمک خدمت از ما می‌توانید با افرادی که کمترین میزان هزینه را دریافت می‌کنند همکاری داشته باشید.
 • سرعت عمل بالا : به دلیل گرمای بیش‌ازحد تابستان و نیاز مبرم به وسیله سرمایشی، سرعت تعمیر بالا و حضور در محل نیز از دیگر نکات مهم و مؤثر برای انتخاب تعمیرکار کولر آبی است.
 •  

نصب سایبان کولر آبی

 

تعمیر کولر آبی تهران در محل

می‌دانیم که کولر آبی یک دستگاه حجیم بوده و حمل‌ونقل آن با مشکلات بسیار زیادی همراه خواهد بود، آن هم در شهر شلوغی مثل تهران. به همین دلیل متخصصین "خدمت از ما" خدمات  تعمیر کولر آبی را در محل ارائه می‌دهند تا کمترین عواقب را برای مالک دستگاه به دنبال داشته باشد.

تعمیرکار کولر آبی باید تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشد. فرقی نمی‌کند که هدف شما تعمیر پمپ آب کولر باشد یا تعمیر موتور، در هر صورت تعمیرکار می‌تواند فرآیند تعمیر را در محل به نحو احسن انجام دهد.

 

تعمیرات کولر آبی مربوط به کدام بخش تهران است؟

تعمیرات کولر آبی، همه مناطق و محله های شهر تهران را پوشش می ‌دهد، از شما تا جنوب و از شرق به غرب تهران، همگی زیر نظر متخصصین "خدمت از ما" است.

 • محله های شمال تهران : ونک، سید خندان، پاسداران، میرداماد، ولیعصر،قلهک و ...
 • محله ای جنوب تهران:  جوادیه، شوش، فلاح، نازی‌آباد، مولوی، کوی سیزده آبان، راه اهن.
 • محله های شرق : نارمک، تهرانپارس وحیدیه، مجیدیه جنوبی، تهرانپارس، تسلیحات، فدک،
 • و محله های غرب تهران: کوهسار، پونک، شهید خرم رودی، صادقیه شمالی شهرک هما، صادقیه، شهرآرا

 

دستمزد تعمیرکار سیار کولر آبی چقدر است؟

همان‌طور که اشاره کردیم یکی از مهم‌ترین نکات در تعمیر کولر آبی، مربوط به دستمزد تعمیرکار آن می‌شود. عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند روی هزینه نهایی تعمیرات تأثیر بگذارند. در این بخش قصد داریم تا به چند مورد از مهم‌ترین نکات در این زمینه اشاره کنیم.

 

بهترین تعمیرکار کولر آبی

 

نوع خرابی دستگاه

یکی از مهم‌ترین عامل مؤثر در این زمینه مربوط به نوع خرابی و آسیب به وجود آمده در کولر آبی است. بدیهی است که هزینه تعمیر موتور کولر آبی با هزینه تعمیر پمپ کولر آبی متفاوت بوده و در یک محدوده قرار نمی‌گیرند. بسته به نوع خرابی، مدت‌زمان تعمیرات نیز بیشتر خواهد شد و هر اندازه که این زمان بیشتر شود، طبیعتا هزینه تعمیرات نیز افزایش پیدا می‌کند.

 

تعویض یا تعمیر قطعات

در روند تعمیرات ممکن است قطعات نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشند. در مواردی که تعمیر کولر آبی نیاز به تعویض قطعه و جایگزینی قطعات جدیدی داشته باشد، هزینه تعمیرات نیز افزایش پیدا می‌کند.

 

محل نصب کولر آبی

از دیگر عوامل مؤثر بر روی قیمت تعمیر کولر آبی، می‌توانیم به محل نصب دستگاه اشاره کنیم. چنانچه دستگاه در محلی نصب شده که دسترسی به آن دشوار بوده و یا ارتفاع زیادی داشته باشد، هزینه تعمیرات نیز بیشتر خواهد شد.

 

برند کولر آبی

به صورت کلی برندهای مختلفی در زمینه ساخت انواع کولر آبی فعالیت می‌کنند. عملکرد تمام محصولات این برندها به یک صورت است و تعمیرات آن‌ها نیز مشابه هم انجام می‌شود. احتمال تفاوت قیمت در قطعات برندهای مختلف جود دارد. همین موضوع باعث می‌شود تا در هزینه تمام شده تعمیر کولر آبی، تفاوت‌هایی به وجود آید.

 

تعمیر برندهای مختلف کولر آبی

 

(برای دریافت خدمات تعمیر کولر آبی اصفهان و دسترسی به تعمیرکار کولر آبی شیرازر روی لینک مورد نظر کلیک کنید)

 

تعمیر برندهای مختلف کولر آبی

همان‌طور که اشاره کردیم، امروزه برندهای مختلفی اقدام به تولید کولر آبی در توان و ظرفیت‌های متفاوت کرده‌اند. از برندهای باکیفیت موجود در بازار می‌توانیم به آبسال، آزمایش، جنرال، مایدیا و ... اشاره کنیم. خدمات مربوط به تعمیرات تمام این برندها توسط تعمیرکار سیار کولر آبی تهران فعال در "خدمت از ما"  به خوبی ارائه می‌شود و شما می‌توانید با اطمینان خاطر کامل، دستگاه خود را به دست تکنسین‌های فعال در این زمینه بسپارید. 

 

آیا خودم می‌توانم کولر آبی را تعمیر کنم؟

برای بسیاری از افراد سؤال پیش می‌آید که آیا خودشان می‌توانند اقدام به تعمیر کولر آبی خود بکنند؟ در پاسخ به این سؤال باید توضیح دهیم که کولر آبی دستگاهی است که بخش‌های متعددی دارد که به صورت الکتریکی و مکانیکی فعالیت می‌کنند. آشنایی با بخش‌های مختلف این دستگاه و عملکرد هرکدام از آن‌ها، دشواری‌های مخصوص به خود را دارد.

برای تعمیر کولر آبی شما نیاز به تخصص و مهارت کافی در این زمینه دارید تا بتوانید بدون آسیب رساندن بخش‌های مختلف دستگاه، قسمت‌های آسیب‌دیده را تعمیر کنید. بدیهی است که در صورت نداشتن تخصص کافی در این زمینه، نباید اقدام به تعمیرات کولر آبی کنید.

 

مزایای سپردن کار به تعمیرکار سیار کولر آبی

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های سپردن کار به تعمیرکاران سیار کولر آبی، تعمیر دستگاه در محل و عدم نیاز به حمل و جابه جایی دستگاه است. این تعمیرکاران معمولا بلافاصله بعد از ثبت سفارش خدمت، در محل حاضرشده و شروع به تعمیرات می‌کنند.

همین موضوع باعث می‌شود تا بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان ممکن، تعمیرات دستگاه شما انجام شود و بتوانید از آن استفاده کنید. این تعمیرکاران معمولا تمام تجهیزات موردنیاز برای تعمیر را در دسترس داشته و با خود به محل نصب کولر می‌آورند تا بتوانند با کمک تجهیزات، روند تعمیرات را سریع‌تر پیش ببرند.

 

خدمات تعمیر کولر آبی

 

چرا "خدمت از ما" را انتخاب کنیم؟

خدمت از ما یکی از عمده‌ترین مراجع ارائه خدمات در زمینه‌های مختلف است که شما می‌توانید در مواقع موردنیاز، از آن کمک بگیرید. از جمله مزایای ثبت سفارش از "خدمت از ما" عبارتند از :

 • دریافت قیمت شفاف و واضح : همه چیز در مرحله دریافت قیمت در پروسه ثبت سفارش، واضح و شفاف بوده و شما قبل از انجام کار می‌توانید اطلاعات کافی درباره قیمت آن داشته باشید.
 • امکان بررسی سوابق کاری متخصصان : در" خدمت از ما " در پروفایل هر فرد، می‌توانید اطلاعات کاملی درباره سوابق کاری، میزان رضایت و نظرات کاربران قبلی را مطالعه کنید.
 • پیگیری کامل تیم پشتیبانی : شما می‌توانید شکایات خود را در روزهای غیر تعطیل و ساعات کاری، وارد کنید تا تیم خدمت از ما پیگیری‌های لازم را انجام دهد.
 • دریافت خدمت در تمام ساعات : این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید در تمام ساعات روز، خدمات موردنظر خود را در سایت " خدمت از ما " ثبت کنید. درواقع شما هیچ‌گونه محدودیت زمانی برای برقرار ارتباط با تعمیرکار کولر آبی نداشته و می‌توانید به راحتی درخواست‌های خود را ثبت کنید.

 

سخن پایانی

در راستای نگهداری صحیح کولر آبی، باید اقدام به سرویس کولر آبی تهران و دیگر شهرها را در نظر بگیرید. در قسمت‌های قبلی به صورت کامل به اقداماتی که در این زمینه باید انجام شوند و همچنین مشکلات رایجی که برای این دستگاه‌ها پیش می‌آیند پرداختیم تا شما با اطلاعات کافی بتوانید به سراغ تعمیرکار کولر آبی بروید.

شما به راحتی می‌توانید با ثبت درخواست رایگان در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" از 5 تعمیرکار قیمت های پیشنهادی را دریافت کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

امیر پرکم
امیر پرکم
5.0
14 خدمت موفق
تعمیر و نصب شیرآلات
حسینی

من از کار ایشون راضی یودم‌خیلی با انصاف،قیمت خوب،و دوبار برای انجام‌کار مراجعه کردند،گفتن باز هم‌میاز باشه تشریف میارن.

محمد رضا آذرنژاد
محمد رضا آذرنژاد
5.0
44 خدمت موفق
تعمیر کولر گازی و اسپلیت
رسول میثاقی

حضور به موقع عیب یابی عالی دستگاه و اینکه با شستشویی که به غیر از تعمیر انجام دادن کولر مثل روز اولش شد تو کار خودشون استاد ماهری هستن خیلی ممنونم

محمد کتابچی
محمد کتابچی
5.0
34 خدمت موفق
نجاری
سمانه رضایی

ایشون عاااااالی بودن هم سر وقت اومدن هم کارشون تمیز و بی نقص بود هم بسیار دلسوزانه عمل کردن بسیار راضی بودیم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر تعمیر کولر آبی، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران

4.5 امتیاز از 1000 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای تعمیر کولر آبی تهران

 • تعمیر کولر آبی تهران
 • قیمت تعمیر کولر آبی تهران
 • تعمیر کولر آبی شبانه روزی تهران
 • تعمیر کولر آبی پرتابل تهران
 • تعمیرکار سیار کولر آبی تهران
 • تعمیرات کولر آبی تهران
 • تعمیر موتور کولر آبی تهران
 • تعمیر کار کولر آبی در تهران