ایمان غلامی

ایمان غلامی

5.0 ( از 12 نظر )
12 خدمت موفق
معرفی ایمان غلامی:

🏥ما بیمارستان را به خانه شما می آوریم ✅انجام تمام خدمات پرستاری،مراقبتی و درمانی(سونداژ،تزریقات،سرم‌تراپی،پانسمان و...) در منزل توسط کارشناسان متعهد و متبحر.

  • 11 سال سابقه کار
  • ✔️ارائه فاکتور بامهر و امضا جهت ارائه به بیمه تکمیلی ✔️خرید اقلام مصرفی و تجهیزات پزشکی با ارائه فاکتور ممهور شده از سوی فروشگاه های معتبر.
مناطق تحت پوشش
  • مشهد
نظرهای مشتریان

مشتریان به ایمان غلامی بابت رفتار محترمانه ، دستمزد منصفانه ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

5.0
از 12 امتیاز
100%
0%
0%
0%
0%
علی

برخورد خوب و مودبانه.

آزمایش تست اعتیاد
محمد

سلام برخوردورفتارشان عالی وسوالاتی که دلریم جواب میدهند وراهنمایی میکنن وفیزیوتراپیشان باتوجه به سن پدرم با آرامش خاصی انجام میدهند واقعا اول ازخداممنونم وبعدشما خدایارویاورتان باشد.

پرستار سالمند
رامتین

ممنون از آقای غلامی بابت اعزام نیروی بسیار با اخلاق و با ادب و تشکر ویژه از خانم مشرفی که بسیار بسیار کارآمد و محترم هستن،ممنون که قبول زحمت کردین و صبورانه از بیمارمون پرستاری کردین،خیلی زحمت کشیدین و نشون دادین یه پرستار تا بی‌نهایت می‌تونه مهربون،صبور و در روند درمان بسیار بسیار تاثیرگذار باشه.واس تمام کادر درمان آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.

پرستار بیمار
ساغر

همه‌چی تمام.....بار اول که اومدن اونقدر عالی بودن که با این دفعه، بار چهارم یا پنجم هست که ایشون تشریف آوردن.اینقدر خوب هستن که هرکار درمانی داشته باشیم بلافاصله با ایشون هماهنگ میکنیم اخلاق،ارتباط،حرفه و تخصص،انصاف و.....همه چیشون ۲۰ با آرزوی موفقیت و شادکامی برای همه پرستارهای خوب و عالی بخصوص آقای غلامی

مایع درمانی و سرم تراپی در منزل
ساغر

دقت در کار و برخورد بسیار بسیار محترمانه ایشون سزاوار تقدیر و تشکر هستش.اقای غلامی واقعا ممنونم امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید.♥️🤍🌹🙏🙏 از عوامل اپلیکیشن خدمت از ما هم کمال تشکر رو دارم

تزریقات
دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading