قیمت تعمیر تلفن و سانترال در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر تلفن و سانترال" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر تلفن و سانترال نیاز دارید؟

تعمیر تلفن و سانترال را به متخصصش بسپار

تعمیر تلفن و سانترال یکی از مواردی است که نمی‌توان آن را به تعویق انداخت. در اکثر مواقع، خدمات مربوط به تعمیر تلفن و یا تعمیر سانترال در محل انجام شده، و شامل خدماتی مانند عیب یابی تلفن سانترال، تعمیرات تلفن بیسیم و تلفن رومیزی، سرویس سانترال و... می‌شود که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.
جهت استفاده از خدمات تعمیر تلفن و سانترال توسط افراد ماهر در این زمینه، درخواست خود را به راحتی و بدون پرداخت هزینه در «خدمت از ما» ثبت کنید. متخصصان تعمير تلفن و رفع مشکلات تلفن سانترال به شما قیمت می‌دهند، و شما می‌توانید بهترین فرد را برای تعمير تلفن و یا عیب یابی تلفن سانترال در خانه یا محل کارتان انتخاب کنید.

 

 

قیمت تعمیر تلفن و سانترال چگونه تعیین می‌شود؟

تعمیر تلفن و سانترال، همانطور که از نام آن مشخص است، به 2 دسته تقسیم می‌شود:

 • تعمیر تلفن: شامل خدماتی از جمله تعمیرات تلفن بیسیم و تلفن رومیزی، تعمیر تلفن پاناسونیک، و عیب یابی تلفن ثابت.
 • تعمیر سانترال: خدمات سانترال می‌تواند شامل سرویس سانترال، رفع مشکلات تلفن سانترال، و در مواردی نصاب سانترال باشد.

قیمت تعمیر تلفن و سانترال، با توجه توجه به اینکه درخواست شما مربوط به کدام یک از این خدمات می‌شود، متغیر خواهد بود. تعمير تلفن خانگی و رفع مشکلات تلفن سانترال، در صورتی که دارای خدمات پس از فروش باشد، معمولا توسط فروشنده بدون دریافت هزینه انجام می‌شود. در غیر اینصورت، باید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید. توجه داشته باشید که تعمیرات تلفن رومیزی و سرویس سانترال، با تعویض قطعات انجام می‌شود. اما اگر مدل دستگاه شما قدیمی باشد و قطعات یدکی آن در بازار پیدا نشود، باید به فکر تعویض و ارتقا بود.
اگر می‌خواهید رقم دقیقی برای تعمیر تلفن و سانترال داشته باشید، نوع درخواست خود را در اپلیکیشن «خدمت از ما» ثبت، و قیمت‌های پیشنهادی متخصصان را برای آن مشاهده کنید.

 

مزایای استفاده از تعمیر تلفن و سانترال چیست؟

همانطور که گفتیم، ماهیت و نوع استفاده ما از تلفن رومیزی و سانترال، این امکان را به ما نمی‌دهد که عیب یابی و تعمیر آنها را به آینده موکول کنیم. چه بسا عدم عیب یابی تلفن سانترال و سرویس سانترال در اداره‌ها و سازمان‌ها، و حتی رسیدگی نکردن به تعمير تلفن و تعمیرات تلفن بیسیم در منازل، منجر به ضررهای جبران‌ناپذیر شود.
علاوه بر جلوگیری از چنین زیان‌هایی و صرفه‌جویی در زمان، شما با استفاده از خدمات تعمیر تلفن و تعمیر سانترال در محل با کمک «خدمت از ما»، به چندین تعمیرکار مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید.

همچنین، می‌توانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از متخصصان عیب یابی تلفن سانترال و عیب یابی تلفن ثابت را مشاهده کنید. نظرات سایر کاربران را در مورد کارهای انجام شده آنها بخوانید؛ و از هزینه تعمیر تلفن و سانترال قبل از نهایی کردن سفارش مطلع می‌شوید. پیگیری تیم پشتیبانی «خدمت از ما» به منظور بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

 

 

خدمات تعمیر تلفن

تعمیر تلفن به 2 بخش کلی تعمیر تلفن رومیزی و تعمیرات تلفن بیسیم تقسیم می‌شود. خدمات تعمیر تلفن شامل تمامی تلفن‌ها می‌شود. تمام مدل‌های این دستگاه به دست کارشناسان باتجربه در بازار آنلاین «خدمت از ما»، و با استفاده از آخرین تجهیزات و تکنولوژی مورد تعمیر قرار می‌گیرند. تلفن رومیزی ساده بر اساس عوامل مختلف و مخصوصا کارکرد زیاد، ممکن است دچار آسیب و خرابی‌هایی شوند که بهتر است هرچه سریع‌تر مورد تعمیر قرار بگیرند.
در ادامه برخی از رایج‌ترین مشکلات در تعمیرات تلفن بیسیم را با هم مرور می‌کنیم:

 • تعمیرات تلفن بیسیم جهت رفع مشکل عدم شارژ کافی و خرابی باتری تلفن
 • تعمیر خاموش و روشن شدن تلفن بیسیم پاناسونیک
 • تعمیر سفت شدن کلیدهای شماره‌گیر تلفن رومیزی
 • رفع مشکل عدم ارتباط گوشی و پایه تلفن
 • رفع خرابی‌های مرتبط با کلید هوک تلفن
 • تعمیر خرابی بلندگو و یا میکروفن تلفن
 • تعمیر کار نکردن کلیدهای گوشی تلفن
 • تعمیر عدم ارتباط به منشی تلفنی
 • و...

 

خدمات تعمیر سانترال

به طور کلی، مجموعه‌ای از تجهیزات مخابراتی و ارتباطی در کنار سانترال هستند. این مجموعه شامل دستگاه اصلی سانترال (مرکز تلفن)، کارت‌های سانترال، نرم افزارهای برنامه ریزی سانترال، تلفن سانترال، صندوق صوتی و تجهیزات جانبی جهت راه اندازی سیستم سانترال است. برای سرویس سانترال و تعمیر سانترال به فردی نیاز است که بتواند همه سرویس‌های این حوزه را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد.

 


یکی از نکات اصلی در عیب یابی تلفن سانترال و خدمات سانترال مربوط به تعمیرات تخصصی سانترال و انواع تلفن دیجیتال و معمولی است. سانترال دیجیتال تفاوت‌های ساختاری با مدل‌های معمولی داشته، و تعمیرات آن نیز باید با ظرافت و حساسیت بیشتری انجام شورد. بنابراین، رفع مشکلات تلفن سانترال دیجیتال به دانش و مهارتی بیشتری نیاز دارد. برخی از خدمات رایج عیب یابی تلفن سانترال را در ادامه می‌بینید:

 • رفع هرگونه اختلال سیم کشی تلفن و سیم کشی شبکه سانترال
 • رفع مشکل عدم شارژ کافی و خرابی باطری
 • بازسازی و رفع عیوب اتصالی برق
 • رفع خرابی یا سوختن میکروفون
 • تعمیر از کار افتادن اسپیکرها
 • رفع خرابی دکمه‌ها و کلیدها
 • تعمیر خرابی مدارها
 • تعویض ال سی دی
 • و...

 

عوامل موثر در هزینه تعمیر سانترال و تلفن

تعیین هزینه به نوع خرابی و قطعه مورد نظر بستگی دارد. استفاده از قطعات اورجینال برای تعویض، می‌تواند هزینه را بالاتر ببرد (که البته ارزشش را دارد). در خصوص نوع خرابی نیز، بعضی از موارد خرابی در همان لحظه مورد تعمیر قرار می‌گیرند؛ اما اگر خرابی بیش از حد انتظار و نیاز باشد که قطعه‌ای تعویض شود یا کابل کشی مورد بررسی قرار بگیرد، زمان و هزینه بیشتری برای تعمیر سانترال، عیب یابی تلفن سانترال و تعمیرات تلفن بیسیم مورد نیاز است.

 

 

نحوه انتخاب بهترین تعمیر تلفن و سانترال

اگر به دنبال استفاده از خدمات تعمیر تلفن و سانترال شامل تعمیر تلفن پاناسونیک، تلفن رومیزی، عیب یابی تلفن ثابت، سرویس سانترال و... در محل هستید، درخواست خود را در «خدمت از ما» به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین تعمیرکاران تلفن و سانترال پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه‌های قبلی آنها بخوانید، و در نهایت بهترین متخصص را برای تعمیر تلفن و سانترال در خانه و یا محل کار خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1479 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر تلفن و سانترال

نظرات

امیر عامری
امیر عامری
5.0 (از 70 نظر)
190 خدمت موفق
تعمیر تلفن و سانترال
احمد رسته

کاملا حرفه ای و کاربلد، با دوتا لهیم زدن تمام مشکل آیفون تصویری برطرف شد، درحالی که متخصصان موجود در محل و آشنا، و شرکتهای نمایندگی گفته بودند باید دستگاه دیگری به قیمت حداقل یک و نیم میلیون بخرم ، و هزینه نصب و راه اندازی نیز میبایست به این مبلغ اضافه میکردم، شکر خدا برای من کارگر خیلی به صرفه شد، کلا هم گفته بود 200، ولی پس از بازدید دستگاه 50 تومن هم اضافه شد ، که این 50 خیلی منصفانه بود، ممنون از کار ایشان

علیرضا محمدی
علیرضا محمدی
5.0 (از 7 نظر)
22 خدمت موفق
تعمیر تلفن و سانترال
نسرین عابدزاده

با سلام جناب محمدی خیلی به موقع تشریف اوردن ،،برای تعمیر تلفن،،،تلفن سرویس شد و اخلاق و مشتری مداری بسیار عالی ،،سپاسگزارم ازایشان

حسین قاسمی
حسین قاسمی
5.0 (از 38 نظر)
56 خدمت موفق
تعمیر تلفن و سانترال
سعید یاری

کارشون عالی بود و دلسوزانه انجام دادن وایشان قیمت رو اول کاری که دیدن گفتن و بعد شروع کردن واخر کار هم همون قیمتی که طی کرده بودیم رو ازم گرفتن ممنون ازشون

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر تلفن و سانترال را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"