قیمت سیم کشی شبکه، تلفن و سانترال در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سیم کشی شبکه، تلفن و سانترال" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به سیم کشی شبکه، تلفن و سانترال نیاز دارید؟

سیم کشی شبکه، تلفن و سانترال را به متخصصش بسپار

سیم کشی شبکه دارای اصول و قواعد خاصی می‌باشد که لازم است فرد انجام دهنده آن از دانش تخصصی و تجربه ی بالا برخوردار باشد، تا از زمان شروع ارتباط تا هنگام قطع آن ارتباط، از سرعت و طول عمر مناسبی برخوردار باشد. سیم کشی شبکه را به نام کابل کشی شبکه نیز می‌شناسند.

در صورتی که قصد سیم کشی شبکه ساختمان خود را دارید، به شما توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی فردی مجرب را جهت انجام آن انتخاب کنید. بازار آنلاین "خدمت از ما" با هدف ساده‌تر کردن دسترسی شما به مجرب‌ترین متخصصان و اطلاع از هزینه سیم کشی شبکه در این زمینه در حال فعالیت می‌باشد.

 ادامه این مطلب را از جهت آموزش سیم کشی شبکه و نکات مهم حین انجام آن از دست ندهید.

 

هزینه کابل کشی شبکه چگونه محاسبه میشود؟

بهتر است بدانید که عوامل متعددی بر هزینه سیم کشی شبکه تاثیر گذار هستند، که از میان آن‌ها لازم است به نقشه ساختمان و پیچیدگی‌های موجود در آن، موانع بر سر راه سیم کشی، میزان مصالح مورد نیاز و اجرت نصاب اشاره کرد. علاوه بر موارد گفته شده، انتخاب برند سیم و مصالح با توجه به سطح کیفی آن‌ها نیز به میزان قابل توجهی بر هزینه‌های نهایی تاثیر گذار خواهد بود. 

برای اطلاع از قیمت کابل کشی شبکه فرصت را از دست ندهید و همین حالا با ثبت درخواست خود در فرم بازار آنلاین "خدمت از ما" در کوتاه ترین زمان از به آخرین قیمت‌های روز دست یابید.

 

آموزش سیم کشی شبکه به ساده ترین شیوه

همانطور که گفتیم سیم کشی شبکه دارای استانداردهای مخصوصی می‌باشد که لازم است فرد انجام دهنده آن تسلط بالایی به قوانین و اصول مربوط به آن داشته باشد. در ادامه علاوه بر آموزش کابل کشی شبکه به نکات مهم حین خرید مصالح و نصب آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 

تهیه نقشه و انتخاب مسیر سیم کشی

یکی از پایه‌ای ترین و مهم‌ترین مراحل سیم کشی شبکه، تهیه نقشه اولیه می‌باشد. این کار لازم است توسط سیم کش حرفه‌ای با بازدید از محل و خواندن نقشه ساختمان انجام گیرد. آرایش صحیح نقشه ،علاوه بر مشخص کردن دقیق مسیر کابل‌ها نشان می‌دهد که پریزها، رک ها و سوئیچ‌ها به طور دقیق در چه محل‌هایی نصب می‌شوند.

در هنگام تهیه نقشه باید به موانعی که در ساختمان وجود دارد طی کشیدن مسیر سیم‌ها توجه داشته باشید. به یاد داشته باشید که سیم کشی شبکه در هر مسیری ممکن نیست و نیاز است علاوه بر زیبایی کار مسیر برای سیم‌ها مشخص شود که حداقل فاصله را از رک داشته باشد.

 

انتخاب مارک سیم و مصالح مورد نیاز

امروزه با رشد صنعت ساختمان سازی برندهای مختلفی محصولات مورد نیاز جهت سیم کشی را به بازار عرضه می‌کنند که متقاضی می‌تواند با توجه به بودجه خود، مصالح مورد نیاز را تهیه کنند. به شما توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان از انواع کابل‌های فیک یا کپی ساخته شده توسط شرکت‌های چینی استفاده نکنید؛ چرا که با دوام بسیار کم خود مشکلات ارتباطی زیادی را در در مسیر سیم کشی شما ایجاد خواهند کرد.

 شما می‌توانید با مشورت گرفتن از متخصصان مجرب "خدمت از ما" بهترین برند را از میان کابل‌های کیفیت بالای اروپایی و برندهای کیفیت متوسط انتخاب کنید. جهت اطمینان از کیفیت کابل خریداری شده می‌توانید آن را با تستر فلوک بیازمایید، تا از کیفیت و تقلبی نبودن آن اطمینان حاصل کنید.

در کنار تمامی موارد گفته شده، توجه داشته باشید که انتخاب تمامی تجهیزات و مصالح پسیو شبکه از یک برند با کیفیت، علاوه بر افزایش سلامت سیم کشی شبکه می‌تواند از بروز هرگونه مشکل احتمالی به میزان چشمگیری جلوگیری کند.

 
نحوه نصب سیم شبکه

یکی مهم‌ترین نکاتی که حین نصب سیم‌های شبکه لازم است و آن توجه داشته باشید، جلوگیری از افت سرعت می‌باشد که یکی از راه‌های آن عدم چرخش زاویه کابل‌ها بیشتر از ۹۰ درجه است. از دیگر عواملی که ممکن است موجب افت سرعت شود ،تحت فشار بودن کابل‌ها حین کابل کشی شبکه می‌باشد که شدیداً باید از آن پرهیز کنید.

ممکن است به شما پیشنهاد شود که در صورت وجود پارگی یا له شدگی به کابل به وسیله قطعات اتصال صدمات را برطرف کنید، اما ما این کار را اصلاً به شما توصیه نمی‌کنیم؛ چرا که باعث کاهش کیفیت کار خواهد شد. بهتر است در هنگام وقوع چنین مسئله‌ای به تعویض کابل خود بپردازید.

 

طول مجاز سیم های شبکه

۹۰ متر میزان طول مجاز ترسیم شبکه می‌باشد. برای همین در هنگام طراحی نقشه سیم کشی لازم است محل رک‌ها و سوئیچ‌ها را در مکان‌هایی تعبیه کنید که از بیش از اندازه بودن طول مجاز سیم‌های شبکه جلوگیری کند. با طولانی بودن مسیر تنها لازم است تعداد رک های مورد استفاده خود را افزایش دهید، تا از بروز مشکلاتی چون افت سرعت پیشگیری به عمل آید.

 

مزایای ثبت سفارش کابل کشی شبکه از "خدمت از ما"

همانطور که در قبل نیز گفته شد کابل کشی شبکه کاری بسیار تخصصی است و فرد انجام دهنده آن نیاز است علاوه بر تجربه بالا از دانش تخصصی انجام آن نیز بهره مند باشد. اگر دغدغه پیدا کردن فردی متخصص را دارید، اصلاً نگران نباشید چرا که می‌توانید همین حالا با ثبت درخواست خود در وب سایت و اپلیکیشن بازار آنلاین "خدمت از ما" درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان با متخصصان مجرب و ارتباط مستقیم برقرار کنید.

از دیگر مزایای ثبت سفارش در "خدمت از ما" می توان به اطلاع رایگان از هزینه سیم کشی شبکه در کوتاه ترین زمان اشاره کرد. متخصصان حرفه‌ای با به همراه داشتن به روزترین تجهیزات و با کیفیت‌ترین مصالح موجب اطمینان خاطر شما حین ساخت ساختمان خواهند شد.

 

سخن پایانی

سیم کشی شبکه که در بیشتر مواقع در هنگام ساخت ساختمان صورت می‌گیرد؛ نقش بسیار مهمی را در کیفیت سازه بر عهده دارد. از این رو به شما توصیه می‌شود پس از اطلاع از نکات مهم آموزش سیم کشی شبکه برای انتخاب نصاب مورد نظر، درخواست خود را در فرم ثبت سفارش وارد کنید.

پس از اطلاع از هزینه سیم کشی شبکه پیشنهاد شده توسط چند متخصص، می‌توانید با خواندن نظرات مشتریان سابق، امتیاز و عدم سوء پیشینه هر یک بهترین را جهت کابل کشی شبکه ساختمان خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 2055 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سیم کشی شبکه، تلفن و سانترال

نظرات

محمد قدیریان
محمد قدیریان
5.0 (از 18 نظر)
20 خدمت موفق
سیم کشی شبکه، تلفن و سانترال
زهرا میرباقری

با سلام به برنامه خدمات از ما آقای قدیریان در کارشان تخصص و عیب یاب و مدار برق را به خوبی بلد هستند و سریع رفع عیب می کنند

مهدی بندری
مهدی بندری
5.0 (از 8 نظر)
12 خدمت موفق
سیم کشی شبکه، تلفن و سانترال
حسین عزیزپور

بسیار منصف بودند و مهارت در کار داشتند، بسیاری از تعمیرکاران ،بعد انجام کار، دبه درمی‌آورند و اضافه دریافت میکنند،، اما ایشون با اینکه کار زمان بر بود اما همان‌قدر که طی کرده بودیم، درخواست کرد

محمد قدیریان
محمد قدیریان
5.0 (از 18 نظر)
20 خدمت موفق
سیم کشی شبکه، تلفن و سانترال
الهه آقاداود

فوق العاده عالی بودند، خوش قول، حضور به موقع، انجام بهترین کار و بهترین راهنمایی برای برق کشی ، و داشتن سرعت عمل و انصاف در قیمت داشتند. در کل عالی بودند. ممنونم🙏🙏🙏

در این شهرها می توانید سفارش سیم کشی شبکه، تلفن و سانترال را ثبت کنید: