شما در کدام شهر به تعمیر آیفون تصویری و صوتی نیاز دارید؟

تعمیر آیفون تصویری و صوتی را به متخصصش بسپار

در این مقاله قصد آشنایی شما با تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی را داریم. همچنین تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی را نیز در حد امکان توضیح می‌دهیم. اما به یاد داشته باشید که تعمیر آیفون تصویری و همچنین تعمیر آیفون صوتی یک کار کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت خاص خود دارد. بنابراین اگر تخصصی در این زمینه ندارید نگران نباشید "خدمت از ما" با ارائه خدمات مربوط به تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی همراه شماست.

سوالات رایج درباره تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی عبارتند از: چرا آیفون تصویری ما صدا دارد اما تصویر نه؟ آیفون تصویری ما به لحاظ صدا و تصویر درست است اما درب ساختمان را باز نمی‌کند؟ نحوه عیب یابی آیفون تصویری به چه صورت است؟ عیب یابی آیفون تصویری تابا هم انجام می‌دهید؟ علت زنگ نخوردن آیفون صوتی چیست؟ تعمیرکاران ما با توجه به تجربه و مهارتی که در زمینه عیب یابی آیفون تصویری دارند به طور کامل و دقیق به این سوالات پاسخ می‌دهند و مشکل آیفون تصویری را رفع می‌کنند. اگر شماهم سوالات این چنینی در خصوص عیب یابی آیفون تصویری یا عیب یابی آیفون صوتی دارید. در ادامه مطالب با ما باشید تا به پاسخ‌های روشنی برای سوالاتتان خواهید رسید.

 

تعمیر آیفون تصویری

 

 

هزینه تعمیر آیفون تصویری و هزینه تعمیر آیفون صوتی در "خدمت از ما"

شما بدون نیاز به تماس تلفنی درخواست تعمیر آیفون تصویری یا تعمیر آیفون صوتی خود را ثبت می‌کنید، سپس تعمیرکاران حاضر در "خدمت از ما" برای شما پیشنهاد قیمت ارسال می‌کنند و شما بعد از دریافت پیشنهاد قیمت با مراجعه به پروفایل هر یک از تعمیرکاران به راحتی از میزان تخصص، مهارت و مهمتر از آن میزان رضایتمندی مشتریان قبلی را از طریق نظرات و امتیازات مشتریان قبل می‌توانید ببینید و مطالعه نمایید. سپس با دید کاملا باز بهترین نتخاب خود را داشته باشید.  


 

چرا "خدمت از ما" را برای دریافت خدمات تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی انتخاب نماییم؟

ثبت سفارش خدمات تعمیر آیفون تصویری و یا تعمیر آیفون صوتی در "خدمت از ما" کاملاً رایگان است. شما با پاسخ دادن به چند سؤال ساده می‌توانید سفارشتان را ثبت نمایید. در انتها با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس موردنظرتان، ثبت سفارش به پایان می‌رسد و می‌توانید منتظر پیشنهاد متخصص‌ها بمانید.


 

نحوه ی عیب یابی و تعمیر آیفون تصویری

همانطور که قبلا گفتیم آیفون تصویری از مجموعه‌ای از سیم‌ها تشکیل شده است که عدم اتصال صحیح و یا قطع اتصال این سیم‌ها باعث اختلال در عملکرد صحیح آیفون تصویری می‌شود که برخی از این عیب‌ها و مشکلات به صورت زیر هستند:

 

تعمیر آیفون صوتی

 

1- تصویر نداشتن آیفون تصویری

یکی از رایج ترین و مهم ترین مشکلاتی که در زمان عیب یابی آیفون تصویری معمولا مطرح می‌شود این است که آیفون ما زنگ می‌خورد صدا هم دارد اما تصویری در مانیتور نشان داده نمی‌شود. در این حالت به احتمال زیاد سیم کشی‌ها به طور نادرست به هم متصل شده‌اند حتما سیم کشی را چک کنید و از اتصال درست سیم‌ها به یکدیگر و پنل و مانیتور مطمئن شوید.


2- صدای زنگ مانیتور قطع شده است

این مشکل که یکی از مشکلات رایج آیفون تصویری تابا است، می‌تواند از سه بخش سیم کشی آیفون تصویری، بلندگوی آیفون و یا برد آیفون باشد که ابتدا لازم است سیم کشی‌ها کاملا بررسی و در صورت قطع اتصال یا عدم اتصال صحیح درست شود یا اینکه بلندگوی آیفون دچار سوختگی شده است، که در این صورت باید بلندگوی آن تعویض شود اما اگر مشکل از برد آیفون بود کار تخصصی می‌شود و باید توسط تعمیرکار حرفه ای تعمیر شود.


3-مانیتور اصلا خاموش نمی‌شود

اگر بعد از بازشدن درب ساختمان آیفون بعد از حداکثر زمانی یعنی 90 ثانیه خاموش نشد این یک هشدار برای خرابی برد آیفون است و باید فورا با ثبت درخواست تعمیر آیفون تصویری در خدمت از ما با  تعمیرکار آیفون تصویری ارتباط برقرار نمایید و مشکل خود را هر چه سریع تر بر طرف نمایید.


4- تمام واحدها یک سره زنگ می‌خورد

گاهی شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با زنگ زدن یکی از واحدها تمامی واحدهای یک ساختمان زنگ می‌خورد و این امر موجب شاکی شدن همسایگان از این مسئله باشد علت این مشکل شاید از سوخته شدن زنر 10 ولتی در پنل است.


5-نویز دار شدن تصویر

یکی دیگر از مشکلات رایج در تعمیر آیفون تصویری نویزدار یا برفکی شدن تصویر است اگر با چنین مشکلی در آیفون تصویری خود مواجه شدید علت را در خرابی دوربین بررسی کنید در غیر اینصورت برای رفع نویز آیفون تصویری خود می‌توانید از یک تعمیرکار حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.


6-درب بازکن عمل نمی‌کند

در عیب یابی آیفون تصویری در این بخش می‌توان 4 علت عمده برای آن در نظر گرفت 1-ترانس مشکل دارد 2-قفل درب بازکن ایراد دارد 3-سیم رابط بین رله و قفل درب بازکن اتصالی دارد 4-رله درب بازکن خراب است که در برابر این 4 علت می‌توان از 4 روش زیر برای رفع مشکل آن استفاده کرد.

1-ترانس و فیوز و سیم آن را چک و در نهایت تعویض کنید 2-تعویض قفل در صورت خرابی 3-سیم را چک کرده و یا تعویض کنید 4- تعمیر پنل یا تعویض رله برای رفع مشکل در هرکدام از این بخش‌ها نیاز به تجربه و اطلاعات مفیدی از نحوه صحیح عیب یابی آیفون تصویری است.

نحوه عیب یابی آیفون صوتی به چه صورت است؟

آیفون‌های صوتی هم مانند سایر قطعات الکتریکی گاهی دچار خرابی می‌شود و برای تعمیر نیاز به یک تعمیرکار متخصص پیدا می‌کنند این مشکلات می‌تواند در بخش‌های مختلف آیفون صوتی بوجود آید که هرکدام از این مشکلات علت‌های مخصوص به خود را دارند و عدم علت یابی صحیح و تعمیر بموقع آن‌ها ممکن است مشکلات بزرگ تر و سخت تر ایجاد کند.

 

علت زنگ نخوردن آیفون صوتی الکتروپیک

 

1-عدم دریافت و ارسال صدا در آیفون صوتی

مشکل صدا در آیفون‌های صوتی می‌تواند در دو بخش پنل و گوشی مورد بررسی قرار گیرد اگر صدا به بیرون از ساختمان نرسد مشکل از بلندگوی گوشی است که شاید در اثر ضربه یا اتصالی قطع شده باشد.

اگر صدا از داخل به بیرون می‌رسد اما از بیرون ساختمان صدایی به گوشی نمی‌رسد ایراد از بلندگوی پنل آیفون صوتی است که امکان دارد در اثر تابش مستقیم نور آفتاب ویا باران و... دچار قطعی شده باشد.


2- ایجاد نویز در آیفون صوتی

نویزدار شدن صدا در آیفون‌های صوتی یکی دیگر از مشکلات رایج در عیب یابی آیفون صوتی است نویز دار شدن ممکن است مشکل از پنل و یا گوشی باشد اگر صدای دریافتی از بیرون ساختمان نویزدار بود باید ابتدا بلندگو و بعد برد الکتریکی پنل چک شود. اگر صدای دریافتی از گوشی نویزدار و یا مشکل سوت کشیدن را دارد باید میکروفن گوشی چک شود ممکن است کاور میکروفن دچار خرابی شده باشد.


3- درب باز کن آیفون صوتی خراب است

گاهی آیفون صوتی به لحاظ صوتی و دریافت صدا سالم است. اما درب ساختمان را باز نمی‌کند و علت این مشکل را می‌توان در قفل درب و اتصالات مربوط به آن را بررسی کرد. قفل درب‌هایی که به آیفون صوتی متصل می‌شوند معمولا در دو نوع قفل زنجیری و قفل الکتریکی وجود دارند. مشکل باز نشدن درب در قفل‌های زنجیری معمولا در قطع شدن زنجیر و سیم‌های متصل به زنجیر و در قفل‌های الکتریکی مربوط به برد الکتریکی قفل می‌باشد.


4- زنگ نخوردن آیفون صوتی

علت زنگ نخوردن آیفون صوتی می‌تواند از سه بخش سیم کشی، بلندگو و یا برد آیفون بررسی نمود. که ابتدا لازم است سیم کشی‌ها کاملا بررسی و در صورت قطع اتصال یا عدم اتصال صحیح درست شوند یا اینکه بلندگوی آیفون دچار سوختگی شده است که در این صورت باید بلندگوی آن تعویض شود اما اگر مشکل از برد آیفون بود کار تخصصی می‌شود و باید توسط تعمیرکار، تعمیر شود.