قیمت تعمیر آیفون تصویری و صوتی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر آیفون تصویری و صوتی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 300,000 تومان
 • 350,000 تومان
 • 450,000 تومان
 • 500,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به تعمیر آیفون تصویری و صوتی نیاز دارید؟

تعمیر آیفون تصویری و صوتی را به متخصصش بسپار

در این مقاله قصد آشنایی شما با تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی را داریم. همچنین تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی را نیز در حد امکان توضیح می‌دهیم. اما به یاد داشته باشید که تعمیر آیفون تصویری و صوتی یک کار کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت خاص خود دارد. بنابراین اگر تخصصی در این زمینه ندارید نگران نباشید "خدمت از ما" با ارائه خدمات مربوط به تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی همراه شماست.

سوالات رایج درباره تعمیر آیفون تصویری و تعمیر آیفون صوتی عبارتند از: هزینه تعمیر آیفون تصویری و صوتی چقدر است؟ چرا آیفون تصویری ما صدا دارد اما تصویر نه؟ آیفون تصویری ما به لحاظ صدا و تصویر درست است اما درب ساختمان را باز نمی‌کند؟ نحوه عیب یابی آیفون تصویری به چه صورت است؟ عیب یابی آیفون تصویری تابا هم انجام می‌دهید؟ علت زنگ نخوردن آیفون صوتی چیست؟ تعمیرکاران ما با توجه به تجربه و مهارتی که در زمینه عیب یابی آیفون تصویری دارند به طور کامل و دقیق به این سوالات پاسخ می‌دهند و مشکل آیفون تصویری را رفع می‌کنند. اگر شماهم سوالات این چنینی در خصوص عیب یابی آیفون تصویری یا عیب یابی آیفون صوتی دارید. در ادامه این مطلب به تمامی سوالات شما پسخ خواهیم داد.

 

تعمیر آیفون تصویری، آموزش تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک

 

 

هزینه تعمیر آیفون تصویری و صوتی

شما بدون نیاز به تماس تلفنی می‌توانید درخواست خود را برای تعمیر آیفون تصویری یا تعمیر آیفون صوتی ثبت نمایید، سپس تعمیرکاران فعال در "خدمت از ما" برای شما پیشنهاد قیمت ارسال می‌کنند و شما بعد از دریافت پیشنهاد قیمت با مراجعه به پروفایل هر یک از تعمیرکاران به راحتی از میزان تخصص، مهارت و مهم‌تر از آن میزان رضایتمندی مشتریان قبلی را از طریق نظرات و امتیازات مشتریان قبل می‌توانید ببینید و مطالعه نمایید. سپس با دید باز بهترین تعمیرکار را انتخاب کنید.


 

چرا "خدمت از ما" را برای خدمات تعمیر آیفون تصویری و صوتی انتخاب کنیم؟

 • ثبت سفارش خدمات تعمیر آیفون تصویری و یا تعمیر آیفون صوتی در "خدمت از ما" رایگان است.
 • ثبت سفارش تعمیر آیفون تصویری تهران، مشهد، تهرانپارس، غرب تهران و 40 شهر ایران فراهم است.
 • با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و آدرس، ثبت سفارش به پایان می‌رسد (منتظر پیشنهاد حداقل 3 متخصص بمانید).

 

خدمات تعمیر آیفون تصویری و صوتی

 • تعمیر آیفون صوتی تابان
 • تعمیر آیفون تصویری camax
 • تعمیر آیفون تصویری کالیوز
 • تعمیرات آیفون تصویری آلدو
 • عیب یابی آیفون صوتی تامر
 • عیب یابی آیفون صوتی تابا
 • تعمیر آیفون صوتی الکتروپیک
 • رفع عیب زنگ نخوردن آیفون صوتی
 • تعمیر ضعیف بودن صدای آیفون صوتی
 • عیب یابی علت قطع صدای آیفون صوتی
 • علت زنگ نخوردن آیفون صوتی الکتروپیک، گویا

 

نحوه عیب یابی و تعمیر آیفون تصویری

همانطور که قبلا گفتیم آیفون تصویری از مجموعه‌ای از سیم‌ها تشکیل شده است که عدم اتصال صحیح و یا قطع اتصال این سیم‌ها باعث اختلال در عملکرد صحیح آیفون تصویری می‌شود که برخی از این عیب‌ها و مشکلات به صورت زیر هستند:

 

تعمیر آیفون صوتی: کتاب تعمیرات آیفون تصویری

 

1- تصویر نداشتن آیفون تصویری

یکی از رایج ترین و مهم ترین مشکلاتی که در زمان عیب یابی آیفون تصویری معمولا مطرح می‌شود این است که آیفون ما زنگ می‌خورد صدا هم دارد اما تصویری در مانیتور نشان داده نمی‌شود. در این حالت به احتمال زیاد سیم کشی‌ها به طور نادرست به هم متصل شده‌اند حتما سیم کشی را چک کنید و از اتصال درست سیم‌ها به یکدیگر و پنل و مانیتور مطمئن شوید.


2- صدای زنگ مانیتور قطع شده است؛

این مشکل که یکی از مشکلات رایج آیفون تصویری تابا است، می‌تواند از سه بخش سیم کشی آیفون تصویری، بلندگوی آیفون و یا برد آیفون باشد که ابتدا لازم است سیم کشی‌ها کاملا بررسی و در صورت قطع اتصال یا عدم اتصال صحیح درست شود یا اینکه بلندگوی آیفون دچار سوختگی شده است، که در این صورت باید بلندگوی آن تعویض شود اما اگر مشکل از برد آیفون بود کار تخصصی می‌شود و باید توسط تعمیرکار حرفه ای تعمیر شود.


3-مانیتور اصلا خاموش نمی‌شود

اگر بعد از بازشدن درب ساختمان آیفون بعد از حداکثر زمانی یعنی 90 ثانیه خاموش نشد این یک هشدار برای خرابی برد آیفون است و باید فورا با ثبت درخواست تعمیر آیفون تصویری در خدمت از ما با تعمیرکار آیفون تصویری ارتباط برقرار نمایید و مشکل خود را هر چه سریع تر بر طرف نمایید.


4- تمام واحدها یک سره زنگ می‌خورد

گاهی شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با زنگ زدن یکی از واحدها تمامی واحدهای یک ساختمان زنگ می‌خورد و این امر موجب شاکی شدن همسایگان از این مسئله باشد علت این مشکل شاید از سوخته شدن زنر 10 ولتی در پنل است.


5-نویز دار شدن تصویر

یکی دیگر از مشکلات رایج در تعمیر آیفون تصویری نویزدار یا برفکی شدن تصویر است اگر با چنین مشکلی در آیفون تصویری خود مواجه شدید علت را در خرابی دوربین بررسی کنید در غیر اینصورت برای رفع نویز آیفون تصویری خود می‌توانید از یک تعمیرکار حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.


6-درب بازکن عمل نمی‌کند

در عیب یابی آیفون تصویری در این بخش می‌توان 4 علت عمده برای آن در نظر گرفت 1-ترانس مشکل دارد 2-قفل درب بازکن ایراد دارد 3-سیم رابط بین رله و قفل درب بازکن اتصالی دارد 4-رله درب بازکن خراب است که در برابر این 4 علت می‌توان از 4 روش زیر برای رفع مشکل آن استفاده کرد.

1-ترانس و فیوز و سیم آن را چک و در نهایت تعویض کنید 2-تعویض قفل در صورت خرابی 3-سیم را چک کرده و یا تعویض کنید 4- تعمیر پنل یا تعویض رله برای رفع مشکل در هرکدام از این بخش‌ها نیاز به تجربه و اطلاعات مفیدی از نحوه صحیح عیب یابی آیفون تصویری است.

 

نحوه عیب یابی آیفون صوتی، به چه صورت است؟

آیفون‌های صوتی هم مانند سایر قطعات الکتریکی گاهی دچار خرابی می‌شود و برای تعمیر نیاز به یک تعمیرکار متخصص پیدا می‌کنند این مشکلات می‌تواند در بخش‌های مختلف آیفون صوتی بوجود آید که هرکدام از این مشکلات علت‌های مخصوص به خود را دارند و عدم علت یابی صحیح و تعمیر بموقع آن‌ها ممکن است مشکلات بزرگ تر و سخت تر ایجاد کند.

 

تعمیر آیفون تصویری: علت زنگ نخوردن آیفون صوتی الکتروپیک

 

1-عدم دریافت و ارسال صدا در آیفون صوتی

مشکل صدا در آیفون‌های صوتی می‌تواند در دو بخش پنل و گوشی مورد بررسی قرار گیرد اگر صدا به بیرون از ساختمان نرسد مشکل از بلندگوی گوشی است که شاید در اثر ضربه یا اتصالی قطع شده باشد.

اگر صدا از داخل به بیرون می‌رسد اما از بیرون ساختمان صدایی به گوشی نمی‌رسد ایراد از بلندگوی پنل آیفون صوتی است که امکان دارد در اثر تابش مستقیم نور آفتاب ویا باران و... دچار قطعی شده باشد.


2- ایجاد نویز در آیفون صوتی

نویزدار شدن صدا در آیفون‌های صوتی یکی دیگر از مشکلات رایج در عیب یابی آیفون صوتی است نویز دار شدن ممکن است مشکل از پنل و یا گوشی باشد اگر صدای دریافتی از بیرون ساختمان نویزدار بود باید ابتدا بلندگو و بعد برد الکتریکی پنل چک شود. اگر صدای دریافتی از گوشی نویزدار و یا مشکل سوت کشیدن را دارد باید میکروفن گوشی چک شود ممکن است کاور میکروفن دچار خرابی شده باشد.


3- درب باز کن آیفون صوتی خراب است

گاهی آیفون صوتی به لحاظ صوتی و دریافت صدا سالم است. اما درب ساختمان را باز نمی‌کند و علت این مشکل را می‌توان در قفل درب و اتصالات مربوط به آن را بررسی کرد. قفل درب‌هایی که به آیفون صوتی متصل می‌شوند معمولا در دو نوع قفل زنجیری و قفل الکتریکی وجود دارند. مشکل باز نشدن درب در قفل‌های زنجیری معمولا در قطع شدن زنجیر و سیم‌های متصل به زنجیر و در قفل‌های الکتریکی مربوط به برد الکتریکی قفل است.


4- زنگ نخوردن آیفون صوتی

علت زنگ نخوردن آیفون صوتی می‌تواند از سه بخش سیم کشی، بلندگو و یا برد آیفون بررسی نمود. که ابتدا لازم است سیم کشی‌ها کاملا بررسی و در صورت قطع اتصال یا عدم اتصال صحیح درست شوند یا اینکه بلندگوی آیفون دچار سوختگی شده است که در این صورت باید بلندگوی آن تعویض شود اما اگر مشکل از برد آیفون بود کار تخصصی می‌شود و باید توسط تعمیرکار، تعمیر شود.

 

عیب یابی آیفون صوتی الکتروپیک

یکی از برندهای آیفون صوتی که در بازار موجود است، آیفون صوتی الکتروپیک است. علت زنگ نخوردن آیفون صوتی الکتروپیک و قطع صدای آیفون صوتی الکتروپیک می‌تواند متعدد باشد. به همین علت بهتر است که یک تعمیرکار متخصص، سیستم آیفون صوتی را به کلی بررسی کند و عیب یابی آیفون صوتی الکتروپیک و تعمیر آیفون صوتی الکتروپیک را انجام دهد.

 

انتخاب بهترین تعمیرکار آیفون صوتی و تصویری

 همان طور که گفتیم، در بازار آنلاین "خدمت از ما" بیش از 200 تعمیرکار آیفون تصویری و صوتی فعال هستند. با ثبت سفارش رایگان تعمیر آیفون تصویری و یا تعمیر آیفون صوتی می‌توانید از بهترین متخصصین قیمت نصب آیفون تصویری و تعمیرات آن را  بگیرید. سپس باتوجه به پروفایل متخصص (نظرات کاربران و تخصص‌هایش) و قیمت پیشنهادی آن‌ها، بهترین را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1742 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر آیفون تصویری و صوتی

نظرات

شهریار رحیم وند
شهریار رحیم وند
5.0 (از 118 نظر)
249 خدمت موفق
تعمیر آیفون تصویری و صوتی
سلیمی

با سلام اقای رحیم وند تعمیر کار خوب کار بلد خوش اخلاق و با صبر وحوصله کار را به خوبی انجام میده وتعمیر کار می‌باشند نه تعویض کار در ضمن از دست اندرکاران خدمت از ما تشکر میکنم وسپاسگزارم

اسماعیل غفارنژاد اردهایی
اسماعیل غفارنژاد اردهایی
5.0 (از 8 نظر)
10 خدمت موفق
تعمیر آیفون تصویری و صوتی
احمد امینی

سلام جناب غفارنژاد بسیار شریف و کار بلد و شخصیت بسیار قابل احترام و قابل تقدیر. و منصف. ممنون از ایشون

مهدی سلیمانی منش
مهدی سلیمانی منش
5.0 (از 142 نظر)
188 خدمت موفق
تعمیر آیفون تصویری و صوتی
فرهنگ توان

آقای سلیمانی بسیار آدم کاردان و مودبی بودند،و مشکل آیفون را بخوبی حل کردند،قطعه ای که خراب شده بود به جای تعویض،تعمیر کردند و از لحاظ دستمزد هم منصف بود

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر آیفون تصویری و صوتی را ثبت کنید: