قیمت نصب آیفون تصویری و صوتی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب آیفون تصویری و صوتی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب آیفون تصویری و صوتی نیاز دارید؟

نصب آیفون تصویری و صوتی را به متخصصش بسپار

نصب آیفون تصویری و نصب آیفون صوتی یکی از ضروریات زندگی مدرن امروزی است. یکی از دغدغه‌های ما داشتن امنیت و حفظ حریم خصوصی است، که می‌توان با نصب آیفون تصویری و حتی نصب آیفون صوتی در ساختمان تا حدودی این امنیت را تامین نمود.

با نصب آیفون تصویری، علاوه بر صوت فرد، می‌توانید تصویر چهره آن را مشاهده کنید و در برخی مدل‌های جدید، می‌توانید از صورت فرد عکس بگیرید تا در صورت پیش آمدن موردی، از آن استفاده کنید. نوع نصب آیفون تصویری برای مدل‌های مختلف کمی متفاوت است و همین مورد روی هزینه نصب آیفون تصویری موثر است.

به طور مثال، نصب آیفون تصویری کوماکس با نصب آیفون تصویری تابا فرق دارد، اما "خدمت از ما" کار را برای شما راحت کرده است، برای دانستن اجرت نصب آیفون تصویری و صوتی کافی است که در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" به رایگان ثبت سفارش کنید و با چند کلیک ساده، از نصابان باتجربه، حدود قیمت نصب آیفون تصویری و صوتی را دریافت کنید.

 

درست است که نصب آیفون صوتی ارزان تر است، اما نصب آیفون تصویری مزایای بیشتری دارد. در این محتوا شما را با عوامل موثر بر هزینه نصب آیفون تصویری و دیگر خدمات آن آشنا می کنیم.

 

هزینه نصب آیفون تصویری و آیفون صوتی مشخص است؟

برای محاسبه قیمت سیم کشی آیفون صوتی عوامل مختلفی مانند متراژ خانه، تعداد طبقات، شمالی یا جنوبی بودن ساختمان، نوع اجناس به کار برده شده و مدل آیفون صوتی دخیل است و متناسب با این عوامل قیمت نصب آیفون تصویری و صوتی هم متفاوت خواهد بود. 

نصب آیفون صوتی و نصب آیفون تصویری به عنوان یک بخش مهم در برق کشی ساختمان شناخته می‌شود. نصب آیفون تصویری و نصب آیفون صوتی باید به صورت درست، اصولی و طبق نقشه سیم کشی آیفون صوتی انجام شود.

جالب است بدانید نقشه آیفون صوتی در مدل‌های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال نقشه نصب آیفون صوتی تابا یک طبقه با  نقشه سیم کشی آیفون صوتی تابا قدیمی با هم فرق دارد. به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی برای نصب آیفون تصویری و صوتی مشخص کرد، زیرا به عوامل مختلفی بستگی دارد، که در ادامه به شرح آنها می‌پردازیم.

(مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید بهترین آیفون تصویری)

 

نصب آیفون تصویری و صوتی

 

عوامل موثر بر هزینه نصب آیفون تصویری و صوتی چیست؟

همان طور که گفتیم؛ هزینه نصب آیفون تصویری به عوامل زیادی مانند،  تعداد واحدهای ساختمان، خدمات جانبی مورد نیاز، مصالح و تجهیزات مورد نیاز و ... بستگی دارد. در "خدمت از ما"هزینه نصب آیفون تصویری قبل از شروع کار، با توجه به سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود، مشخص و به شما اعلام می‌شود. قیمت نصب آیفون تصویری در "خدمت از ما" مانند سایر خدمات دیگر مناسب و کاملا شفاف است.

در ادامه به بررسی کامل عوامل مختلفی که روی اجرت و قیمت نصب آیفون تصویری و صوتی تاثیر می گذارند، می‌پردازیم.

 

تعداد واحدها، یکی از عوامل موثر بر قیمت نصب آیفون تصویری

یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین هزینه نصب آیفون تصویری، تعداد واحدها‌ می باشد. به عنوان مثال، هزینه نصب آیفون تصویری ده واحدی با یک واحدی متفاوت است. نصب آیفون تصویری برای یک ساختمان یک طبقه، بر اساس هزینه نصب یک مانیتور، هزینه نصب یک پنل خارجی و هزینه هر متر سیم کشی برای نصب پنل خارجی محاسبه می‌شود.

حالا با افزایش طبقات ساختمان، به ازای هر طبقه، هزینه نصب یک مانیتور و میزان سیم کشی بیشتر هم به آن اضافه می‌شود. در نظر داشته باشید، که گاهی اوقات با افزایش تعداد طبقات، نیاز به سوئیچر هم هست، که در چنین شرایطی، هزینه شوئچر و نصب آن هم به اجرت نصب آیفون تصویری اضافه می‌شود.

 

اجرت نصب آیفون تصویری

 

عمر ساختمان عامل موثر بر اجرت نصب آیفون تصویری

مورد بعدی که در هزینه نصب آیفون تصویری موثر است، قدیمی بودن ساختمان است، چرا که گاهی اوقات برای نصب آیفون تصویری، به دلیل قدیمی بودن ساختمان، سیم کشی لازم برای نصب وجود ندارد و باید از یک سیم کش برای نصب مجدد کمک گرفت.

گاهی اوقات در صورت نبود سیم کشی لازم، افراد تمایل دارند که این کار را به صورت روکار و با داکت کشی انجام دهند، که در چنین شرایطی هزینه های اضافی مربوط به داکت کشی هم به اجرت نصب آیفون تصویری اضافه می‌شود.

 

مدل و برند آیفون تصویری و صوتی

برند آیفون تصویری و صوتی و صوتی یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت نصب می‌باشد. برندهای زیادی در بازار آیفون تصویری فعالیت دارند. برندهایی مانند تابا، آلدو، تکنما، الکتروپیک، کالیوز، سیماران و کامکث که محصولات خود را در ایران تولید می‌کنند و برندهای سامسونگ، اف اف، Fermax، پاناسونیک، سوزوکی، کوماکس (Commax) از برندهای خارجی هستند؛ در بازار موجودند.

در واقع هزینه خرید آیفون تصویری را هنگام تخمین هزینه نصب آیفون تصویری در نظر داشته باشید  علاوه بر آن نحوه نصب آیفون های تصویری با مدل‌های متفاوت نیز فرق می‌کند.

 

اجرت و هزینه نصب آیفون تصویری

 

نصب تعداد پنل خارجی، عامل موثر بر هزینه نصب آیفون تصویری

بعضی از برندهای آیفون تصویری هستند که، این قابلیت را دارند که به دو پنل خارجی متصل شوند. اگر شما دارای دو در ورودی هستید، می توانید برای هر در یک پنل خارجی در نظر بگیرید. تعداد پنل های خارجی نصب شده توسط نصاب آیفون، یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه نصب آیفون تصویری می‌باشد.

 

هزینه ایاب و ذهاب برای نصب آیفون تصویری

در بعضی از موارد نصاب آیفون تصویری و برق کار، بخشی از هزینه نصب آیفون تصویری را برای هزینه ایاب و ذهاب خود در نظر می‌گیرند. به خصوص در مواردی که نصاب باید مسیر طولانی تری را طی کند و یا نیاز به چندبار رفت و آمد داشته باشد.

 

هزینه نصب آیفون تصویری بر اساس خدمات اضافی

خرید محصول، یکی از این خدمات اضافی می‌باشد. اینکه آیفون تصویری مورد نظر شما پیشاپیش خریداری شده یا همراه با نصب خریداری خواهد شد، در اجرت نصب بسیاری از متخصصان تاثیرگذار خواهد بود. علاوه بر این موارد، گاهی برای نصب آیفون تصویری نیاز به انجام یک سری خدمات جانبی است، که در نهایت پس از انجام کار، نصاب آیفون هزینه این موارد را حساب می‌کند.

 

اهمیت استخدام نصاب آیفون تصویری از "خدمت از ما"

برقکاری که قصد نصب آیفون تصویری و سیم کشی آیفون صوتی شما را دارد؛ باید دارای تجربه و مهارت لازم در سیم کشی باشد. در بازار خدمات آنلاین "خدمت از ما" به رایگان سفارش خود را برای برترین نصابان شهر خود ثبت کنید. 

نصب آیفون باید به صورت صحیح و اصولی انجام شود. فرقی نمی‌کند  نصب آیفون صوتی تابا باشد یا هر نوع برند دیگری؛ البته نقشه سیم کشی آیفون صوتی تابان قدیمی کمی از سایر مدل‌ها پیچیده تر است. کمک گرفتن از یک نصاب کاربلد برای نصب آیفون تصویری از "خدمت از ما" مزایای زیر را به دنبال دارد.

 • کاهش ریسک هزینه برای سیم کشی آیفون: نصابان خوب "خدمت از ما" با بررسی شرایط، بهترین و کوتاهترین مسیر را برای نصب آیفون تصویری انتخاب می‌کنند و هزینه های سیم کشی را کاهش می‌دهند.
 • دریافت خدمات با کیفیت: یک نصاب خوب، بر نحوه نصب تمامی مدل های آیفون تسلط کامل دارد و با انتخاب روش درست، بهترین کیفیت را به شما ارائه می‌دهد.
 • پیگیری کار نصاب: تیم پتیبانی "خدمت از ما" رضایت مشتری از نحوه کار نصاب را به صورت کامل پیگیری می کند.
 • دسترسی آسان و سریع، در کوتاهترین زمان به 5 متخصصص.
 • دریافت هزینه نصب آیفون تصویری، پیش از نهایی شدن درخواست.

 

نصب آیفون صوتی و تصویری

 

چه زمان به نصب آیفون تصویری نیاز داریم؟

همه دوست داریم وقتی صدای زنگ در را شنیدیم تصویر را واضح ببینم و با خیال راحت در را باز کنیم. اما گاهی مانیتور آیفون تصویری دچار مشکل می‌شود. یا گاهی تصویر درست است اما در را باز نمی‌کند.

در چنین شرایطی سریع برای نصب آیفون تصویری جدید اقدام می‌کنیم. چون هیچکس دوست ندارد چند طبقه را برای باز کردن در ساختمان، پله‌ها را طی کند؛ اما در چنین شرایطی بهتر است ابتدا به تعمیر آیفون تصویری یا تعمیر آیفون صوتی فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید. پس در موارد زیر یا شرایط مشابه متخصصان فعال در "خدمت از ما" به شما کمک می‌کنند:

 • آیفون تصویری اتصالی دارد یا زنگ نمی‌خورد. (برای عیب یابی می توانید به محتوای علت زنگ نخوردن آیفون صوتی و تصویری مراجعه کنید)
 • دکمه در باز کن به خوبی کار نکرده و در را باز نمی‌کند.
 • آیفون تصویری صدای خوبی ندارد و خش خش می‌کند.
 • تصویری که در مانیتور آیفون تصویری می‌بینیم واضح و شفاف نیست.

 

قیمت نصب آیفون تصویری دو طبقه

 

چه خدماتی در زمینه نصب آیفون تصویری و صوتی ارائه می‌شود؟

متخصصان "خدمت از ما" تمامی خدمات مرتبط با نصب، سرویس و تعمیر آیفون تصویری را با بهترین کیفیت برای شما انجام می‌دهند. بخشی از این خدمات را در زیر با هم مرور می‌کنیم:

 • راه اندازی و نصب آیفون تصویری
 • راه اندازی و نصب آیفون صوتی
 • سیم کشی آیفون تصویری و صوتی
 • سرویس و تعمیر آیفون تصویری
 • راه اندازی و نصب آیفون صوتی
 • سیم کشی انواع آیفون صوتی
 • ترسیم نقشه آیفون صوتی دو طبقه
 • ارائه نقشه سیم کشی آیفون صوتی یک طبقه و دو طبقه

 

نحوه ثبت سفارش نصب آیفون تصویری و صوتی

برای درخواست و ثبت سفارش خود در "خدمت از ما" احتیاج به پرداخت هزینه ندارید و به رایگان سفارش شما ثبت می‌شود. در صورتی که نیاز به یک نصاب آیفون تصویری حرفه‌ای دارید، درخواست خود را به رایگان در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید.

پس از مدت کوتاهی، 5 متخصص پیشنهاد خود برای قیمت نصب آبفون تصویری را برایتان ارسال می‌کنند. حالا کافی است که شما با بررسی قیمت‌های پیشنهادی و مشاهده پروفایل هر متخصص و نظرات کاربران قبلی، بهترین و مناسب ترین فرد را انتخاب کنید. 

 

در نصب آیفون تصویری باید به چه نکاتی دقت کرد؟

اگر می‌خواهید آیفون تصویری ماندگارتر باشد و مدت زمان بیشتری نیاز به تعمیرات نداشته باشد بهتر است هنگام نصب نکات زیر را رعایت کنید:

 • مکان نصب را جایی در نظر بگیرید که جلوی تابش مستقیم نور خورشید قرار نداشته باشد.
 • در مقابل ریزش قطرات باران هم قرار نداشته باشد.
 • بهتر است جایی نصب انجام شود که درب دوم منزل (درب پارکینگ) نیز قابل مشاهده باشد.
 • ارتفاع محل نصب از کف زمین بهتر است 140 تا 150 سانتی متر باشد.

 

اجرت نصب آیفون تصویری و صوتی

 

مشکلات رایج در اثر نصب اشتباه آیفون تصویری به وجود می‌آید

نصب آیفون تصویری باید توسط نصاب آیفون تصویری باتجربه و حرفه‌ای انجام شود زیرا در صورتی‌که نصب آیفون تصویری به درستی انجام نشود یکی از ملموس ترین مشکلاتی که ممکن است به وجود بیاید نشان دادن تصویر بی کیفیت و یا صدای ضعیف است که باعث می‌شود این نوع از آیفون‌ها تفاوتی با آیفون‌های صوتی قدیمی نداشته باشند.

 

برای تغییر سیم کشی آیفون صوتی به تصویری چه مواردی لازم است؟

با گذر زمان و ساخت آپارتمان‌های چند طبقه نیاز به آیفون‌های صوتی برای سریع تر و راحت تر باز کردن درب ساختمان در بشر احساس شد آیفون‌هایی که فقط از طریق صدا، شناسایی مراجعه کنندگان را انجام می‌داد. با پیشرفت تکنولوژی و دانش انسان در این زمینه آیفون‌های صوتی جای خود را به آیفون تصویری دادند.

مسئله‌ای که اینجا وجود دارد بستگی به سیم کشی آیفون صوتی در ابتدا دارد. اگر در سیم کشی قبلی از کابلهای فویلدار استفاده شود نیاز به سیم کشی دوباره ندارد؛ در غیر این صورت باید سیم کشی مجدد انجام شود.

 

سیم کشی آیفون و نصب آیفون صوتی به چه صورت است؟

درب بازکن‌ها برای ایجاد رفاه و آسایش وارد بازار شدند که از طریق آن شناسایی صدای فرد پشت درب و باز کردن درب، امکان پذیر است.
آیفون‌های صوتی جدید دارای سیم کشی کمتر نسبت به مدل‌های قدیمی هستد و اکثرا دارای 4 یا 5 رشته سیم مشترک بین پنل درب ورودی و گوشی داخلی با شماره گذاری‌های 1,2,3,4 و یا حروف A,B,C,D هستند.

 • A: انتقال صدا از پنل به گوشی(خروجی)
 • B: انتقال صدا از گوشی به پنل(ورودی)
 • C: سیم مشترک
 • D: زنگ آیفون
 • D1 و D2: خروجی به قفل در بازکن
 • پیچ مثبت و منفی: تغذیه 12 ولتی مدار صوت

بر روی پنل نیز با شماره‌های 1،2،3،4 و دو پیچ قطب مثبت و منفی ولتاژ متناوب 12 وات از تغذیه به آن متصل می‌شود و دو پیچ با نام‌های L1, L2 که مستقیما به قفل درب بازکن متصل می‌شوند. همچنین از خروجی دکمه زنگ هر واحد یک رشته سیم خارج شده و به پیچ B در گوشی داخلی متصل می‌شود. حروف به کار برده شده به صورت فرضی و کلی هستند.

 

در این محتوا، به طور کامل به شرح عوامل موثر بر قیمت نصب آیفون تصویری پرداختیم، شما می توانید نصب آیفون تصویری از هر برندی را با اطمینان به نصاب آیفون تصویری در تهران و سایر شهرها که فعال در "خدمت از ما" هستند، بسپارید. پس از ثبت سفارش، هزینه نصب آیفون تصویری کوماکس، نصب آیفون تصویری تابا tvd-1040c، نصب آیفون تصویری سوزوکی، نصب آیفون تصویری سیماران و ... به صورت رایگان توسط متخصصان برای شما محاسبه می‌شود.

4.5 امتیاز از 2055 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب آیفون تصویری و صوتی

نظرات

مرتضی کریمی
مرتضی کریمی
4.0 (از 94 نظر)
167 خدمت موفق
نصب آیفون تصویری و صوتی
مریم عالی

ایشون وقت گذاشتن، به کارشون مسلط بودن بدون اینکه گفته بشه ، هرچیزی لازم بود بررسی و اساسی و اصولی درست کردن فقط دستمزد رو‌قبل از انتخاب چک‌کنید به قیمت کل اعلامی که میگن نیست من نپرسیده بودم آمادگی ش رو نداشتم، اشتباه از خودم بود متاسفانه یک‌ستاره رو فقط برای این کم کردم وگرنه جوان خوبی بودن کلا 5ستاره ان

حسین ذوالفقاری
حسین ذوالفقاری
5.0 (از 579 نظر)
948 خدمت موفق
نصب آیفون تصویری و صوتی
صابر صابر

سلام بسیار کار بلد ومنصف وبااخلاق ووقت شناس وبا کمترین هزینه ایفون ما را تعمیر کرد ممنون از دقت کارو عملکردش

مهدی سلیمانی منش
مهدی سلیمانی منش
5.0 (از 163 نظر)
210 خدمت موفق
نصب آیفون تصویری و صوتی
مهدی صادقی

بسیار انسان شریفی هستند و در اسرع وقت جهت حل مشکل بنده مراجعه نمودند و با مهارت و‌دقت زیاد کار رو انجام دادند

در این شهرها می توانید سفارش نصب آیفون تصویری و صوتی را ثبت کنید: