شما در کدام شهر به نصب آیفون تصویری و صوتی نیاز دارید؟

نصب آیفون تصویری و صوتی را به متخصصش بسپار

نصب آیفون تصویری و صوتی و داشتن آیفون تصویری یکی از ضروریات زندگی مدرن امروزی است. یکی از دغدغه‌های ما داشتن امنیت و حفظ حریم خصوصی است، که نصب آیفون صوتی و تصویری در ساختمان تا حدود زیادی این امنیت را تامین می‌کند. با نصب آیفون تصویری علاوه بر صوت، می‌توانید تصویر فرد مراجعه کننده را بر روی مانیتور آیفون داخل ساختمان ببینید. نوع نصب آیفون تصویری برای مدل های مختلف کمی متفاوت است. مثلا نصب آیفون تصویری کوماکس با نصب آیفون تصویری تابا فرق دارد. 

سیم کشی آیفون صوتی و تصویری به عنوان یک بخش مهم در برقکاری ساختمان شناخته می‌شود. نصب آیفون تصویری و نصب آیفون صوتی باید به صورت درست، اصولی و طبق نقشه سیم کشی آیفون صوتی انجام شود؛ تا در زمان کار کردن دچار خرابی یا اتصالی نشود. برقکاری که قصد نصب آیفون تصویری و سیم کشی آیفون صوتی شما را دارد باید دارای تجربه و مهارت لازم در سیم کشی داشته باشد. در بازار خدمات آنلاین "خدمت از ما" به رایگان سفارش خود را برای برترین نصابان شهر خود ثبت کنید.

 

نصب آیفون تصویری

 

 

قیمت نصب آیفون تصویری و صوتی چگونه تعیین می‌شود؟

برای محاسبه قیمت سیم کشی آیفون صوتی عوامل مختلفی مانند متراژ خانه، تعداد طبقات، شمالی یا جنوبی بودن ساختمان، نوع اجناس به کار برده شده و مدل آیفون صوتی دخیل است و متناسب با این عوامل قیمت نصب آیفون تصویری و صوتی هم متفاوت خواهد بود. 

به عنوان مثال، هزینه نصب آیفون تصویری ده واحدی با یک واحدی متفاوت است. نصب تخصصی آیفون تصویری از هر برندی را با اطمینان به متخصصان "خدمت از ما" بسپارید. پس از ثبت سفارش، هزینه نصب آیفون تصویری کوماکس، نصب آیفون تصویری تابا tvd-1040c، نصب آیفون تصویری سوزوکی، نصب آیفون تصویری سیماران و ... به صورت رایگان توسط متخصصان برای شما محاسبه می‌شود.


 

هزینه نصب آیفون تصویری و صوتی به چه عواملی بستگی دارد؟

همان طور که گفتیم؛ هزینه نصب آیفون تصویری به عوامل زیادی مانند تعداد واحدهای ساختمان، خدمات جانبی مورد نیاز، مصالح و تجهیزات مورد نیاز و ... بستگی دارد. هزینه نصب آیفون تصویری قبل از شروع کار، مشخص و به شما اعلام می‌شود. هزینه نصب آیفون تصویری در "خدمت از ما" مانند سایر خدمات مناسب و کاملا شفاف است.

 • برند آیفون تصویری و صوتی: برندهای زیادی در بازار آیفون تصویری فعالیت وجود دارند. برندهایی مانند تابا، آلدو، تکنما، الکتروپیک، کالیوز، سیماران و کامکث که محصولات خود را در ایران تولید می‌کنند و برندهای سامسونگ، اف اف، Fermax، پاناسونیک، سوزوکی، کوماکس (Commax) از برندهای خارجی هستند؛ در بازار موجودند. در واقع هزینه خرید آیفون تصویری را هنگام تخمین هزینه نصب آیفون تصویری در نظر داشته باشید.
 • هزینه ایاب و ذهاب: در بعضی از موارد نصاب آیفون تصویری و برق کار، بخشی از هزینه نصب آیفون تصویری را برای هزینه ایاب و ذهاب خود در نظر می‌گیرند.
 • خرید محصول: اینکه آیفون تصویری مورد نظر شما پیشاپیش خریداری شده یا همراه با نصب خریداری خواهد شد، در قیمت گذاری بسیاری از متخصصان تاثیرگذار خواهدبود.

 

چه زمان به نصب آیفون تصویری نیاز داریم؟

همه دوست داریم وقتی صدای زنگ در را شنیدیم تصویر را واضح ببینم و با خیال راحت در را باز کنیم. اما گاهی مانیتور آیفون تصویری دچار مشکل می‌شود. یا گاهی تصویر درست است اما در را باز نمی‌کند. در چنین شرایطی سریع برای نصب آیفون تصویری جدید اقدام می‌کنیم. چون هیچکس دوست ندارد چند طبقه را برای باز کردن در ساختمان، پله‌ها را طی کند. پس در موارد زیر یا شرایط مشابه متخصصان فعال در "خدمت از ما" به شما کمک می‌کنند:

 • آیفون تصویری اتصالی دارد یا زنگ نمی‌خورد.
 • دکمه در باز کن به خوبی کار نکرده و در را باز نمی‌کند.
 • آیفون تصویری صدای خوبی ندارد و خش خش می‌کند.
 • تصویری که در مانیتور آیفون تصویری می‌بینیم واضح و شفاف نیست. 

 

سیم کشی آیفون صوتی

 

"خدمت از ما" در زمینه نصب آیفون تصویری و صوتی چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

متخصصان "خدمت از ما" تمامی خدمات مرتبط با نصب، سرویس و تعمیر آیفون تصویری را با بهترین کیفیت برای شما انجام می‌دهند. بخشی از این خدمات را در زیر با هم مرور می‌کنیم:

 • راه اندازی و نصب آیفون تصویری
 • راه اندازی و نصب آیفون صوتی
 • سیم کشی آیفون تصویری و صوتی
 • سرویس و تعمیر آیفون تصویری
 • راه اندازی و نصب آیفون صوتی
 • سیم کشی انواع آیفون صوتی
 • ترسیم نقشه آیفون صوتی دو طبقه
 • ارائه نقشه سیم کشی آیفون صوتی یک طبقه و دو طبقه

 

نحوه ثبت سفارش نصب آیفون تصویری و صوتی در "خدمت از ما"

برای درخواست و ثبت سفارش خود در "خدمت از ما" احتیاج به پرداخت هزینه ندارید و به رایگان سفارش شما ثبت می‌شود. در صورتی که نیاز به یک نصاب آیفون تصویری حرفه‌ای دارید، درخواست خود را به رایگان ثبت کنید. سپس با مشاهده پروفایل متخصصان، بهترین و مناسب ترین فرد را انتخاب کنید. 


 

در نصب آیفون تصویری باید به چه نکاتی دقت کرد؟

اگر می‌خواهید آیفون تصویری ماندگارتر باشد و مدت زمان بیشتری نیاز به تعمیرات نداشته باشد بهتر است هنگام نصب نکات زیر را رعایت کنید:

 • مکان نصب را جایی در نظر بگیرید که جلوی تابش مستقیم نور خورشید قرار نداشته باشد
 • در مقابل ریزش قطرات باران هم قرار نداشته باشد.
 • بهتر است جایی نصب انجام شود که درب دوم منزل ( درب پارکینگ ) نیز قابل مشاهده باشد.
 • ارتفاع محل نصب از کف زمین بهتر است 140 تا 150 سانتی متر باشد.

 

نصاب آیفون تصویری و صوتی

 

مشکلات رایجی که در اثر اشتباه در نصب آیفون تصویری به وجود می‌آید:

نصب آیفون تصویری باید توسط نصاب آیفون تصویری باتجربه و حرفه‌ای انجام شود زیرا در صورتی‌که نصب آیفون تصویری به درستی انجام نشود یکی از ملموس ترین مشکلاتی که ممکن است به وجود بیاید نشان دادن تصویر بی کیفیت و یا صدای ضعیف است که باعث می‌شود این نوع از آیفون‌ها تفاوتی با آیفون‌های صوتی قدیمی نداشته باشند.


 

آیا برای تغییر سیم کشی آیفون صوتی به تصویری نیاز به سیم کشی مجدد است؟

با گذر زمان و ساخت آپارتمان‌های چند طبقه نیاز به آیفون‌های صوتی برای سریع تر و راحت تر باز کردن درب ساختمان در بشر احساس شد آیفون هایی که فقط از طریق صدا، شناسایی مراجعه کنندگان را انجام می‌داد. با پیشرفت تکنولوژی و دانش انسان در این زمینه آیفون های صوتی جای خود را به آیفون تصویری دادند.
مسئله‌ای که اینجا وجود دارد بستگی به سیم کشی آیفون صوتی در ابتدا دارد. اگر در سیم کشی قبلی از کابل های فویلدار استفاده شود نیاز به سیم کشی دوباره ندارد؛ در غیر این صورت باید سیم کشی مجدد انجام شود.

 

سیم کشی آیفون صوتی و نصب آیفون صوتی به چه صورت است؟

درب بازکن ها برای ایجاد رفاه و آسایش وارد بازار شدند که از طریق آن شناسایی صدای فرد پشت درب و باز کردن درب، امکان پذیر است.
آیفون های صوتی جدید دارای سیم کشی کمتر نسبت به مدل‌های قدیمی هستد و اکثرا دارای 4 یا 5 رشته سیم مشترک بین پنل درب ورودی و گوشی داخلی با شماره گذاری های 1,2,3,4 و یا حروف A,B,C,D هستند.
A: انتقال صدا از پنل به گوشی (خروجی)
B: انتقال صدا از گوشی به پنل (ورودی)
C: سیم مشترک
D: زنگ آیفون
D1 و D2: خروجی به قفل در بازکن
پیچ مثبت و منفی: تغذیه ۱۲ ولتی مدار صوت
بر روی پنل نیز با شماره های 1،2،3،4 و دو پیچ قطب مثبت و منفی ولتاژ متناوب 12 وات از تغذیه به آن متصل می‌شود و دو پیچ با نام های L1, L2 که مستقیما به قفل درب بازکن متصل می‌شوند. همچنین از خروجی دکمه زنگ هر واحد یک رشته سیم خارج شده و به پیچ B در گوشی داخلی متصل می‌شود. حروف به کار برده شده به صورت فرضی و کلی هستند.