راهنمای خرید آیفون تصویری

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
راهنمای خرید آیفون تصویری

بهترین آیفون تصویری ایرانی را تنها به وسیله شناخت و مقایسه انواع برندهاT در کنار در نظر گرفتن مدل مناسب آن شرایط و مکان میسر خواهد شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری‌های به کار رفته در انواع آیفون‌های تصویری، شرکت‌های زیادی در رقابت گرفتن مقام بهترین آیفون تصویری در ایران فعالیت می‌کنند.

پس اگر قصد خرید بهترین آیفون تصویری ایرانی را برای منزل یا محل کار خود دارید؛ ما را در این مطلب از مجله اینترنتی "خدمت از ما" همراهی کنید تا به شناخت کاملی از بهترین مارک آیفون تصویری ایرانی برسید.

تولید آیفون تصویری در ایران

لازم به ذکر است که آیفون‌های تولید شده در ایران اکثراً مونتاژ هستند؛ چرا که ایران قطعات مورد نیاز برای ساخت این سازه‌ها را به داخل کشور وارد می‌کند و خود سازنده هیچ یک از قطعات الکترونیکی نیست. نکته قابل توجه این است که اکثر آیفون‌هایی که در بازار ایران قابل خریداری هستند، از سیستم پنج سیمه یا چهار سیمه پیروی می‌کنند.

در ساخت انواع آیفون کوماکس، سیماران، سوزوکی، آلدو، الکتروپیک، از سیستم گفته شده استفاده می‌شود. بسیاری از افراد مارک تکنما را بهترین مارک آیفون تصویری ایرانی معرفی می‌کنند؛ چرا که این برند که با ایجاد تفاوت در سیستم خود که به صورت هفت سیمه می‌باشد، مزایای بیشتری را نسبت به سایر مارک‌ها برای خود ایجاد کرده است.

 

بهترین آیفون تصویری در ایران کدام است؟

باید توجه باشید که انتخاب آیفون تصویری متناسب با نوع سیم کشی ساختمان باشد؛ چراکه انواع متفاوت ممکن است کیفیت‌های متفاوتی را از خود نشان بدهند. برای ساختمان‌های تک واحدی در هر طبقه یا چند واحدی که سیم کشی‌های مجزایی را در هر لاین دارند؛ بهترین آیفون تصویری ایرانی از نظر متخصصین تکنما می‌باشد. اما در صورتی که سیم کشی به گونه‌ای متفاوت از آن باشد، انتخاب مناسب‌تر می‌تواند برند سوزوکی یا سیماران باشد. 

 به طور کلی توجه داشته باشید، در صورتی که ساختمان مد نظر شما برای نصب آیفون، تعداد واحدهای بالایی داشته باشید؛ برای داشتن حداکثر کارایی بهتر است از مدل‌های آیفون با سیستم چهار سیمه استفاده کنید. مراقب باشید که از یک نصاب آیفون مجرب برای نصب آیفون تکنما استفاده کنید؛ چرا که نصب غیر اصولی آن، ممکن است علاوه بر آسیبی که به قطعات سازه وارد می‌کند کارآیی بالایی را نیز از خود نشان ندهد. 

 

مزایا و معایب انواع آیفون تصویری ایرانی

 برای شناخت بهترین آیفون تصویری در ایران توصیه می‌شود؛ ابتدا انواع پر طرفدار آن را با یکدیگر مقایسه کرده و پس از آگاهی از مزایا و معایب هر یک از برندها مناسب ‌را برای مکان خود انتخاب کنید.

 

آیفون تصویری تکنما 

 شرکت سازنده آیفون تصویری تکنما، با گذشت سال‌ها تلاش برای ارتقای محصول خود این سازه را با سیستم هفت سیمه به بازار عرضه کرد. استفاده از این سیستم برای آیفون در کنار مزایای که با خود به همراه دارد، نصب آن به گونه‌ای است که حتماً باید از متخصصین مجرب کمک گرفت.

 از دیگر معایب آن می‌توان لحیم کاری ضعیف در برخی از انواع مدل‌ها، کم بودن تنوع، کمبود قطعات آن خصوصا در شهرهای کوچک، شلوغی خط در تماس واحدها با یکدیگر در ساختمان‌هایی با تعداد واحد زیاد اشاره کرد. مزایای آن علاوه بر سیستم منحصر به فرد آن، خدمات پس از فروش، کاهش هزینه‌های مصرفی در کابل کشی، طول عمر بالای قطعات، قابلیت استفاده در انواع سیستم‌ها و قابلیت کد دهی در آیفون‌ها می‌باشد؛ که معایب آن را به میزان زیادی از چشم می‌پوشاند.

 

آیفون تصویری الکتروپیک 

بسیاری از افراد آیفون‌های الکتروپیک را به دلیل ساختار قوی قطعات و تعویض آسان آن‌ها بهترین آیفون تصویری در ایران می‌دانند. علاوه بر مزیت گفته شده طول عمر بالای بردهای آن و اضافه شدن سیستم آی پی در انواع جدید این برند از آیفون‌ها نیز بر محبوبیت آن افزوده است.

 اما معایبی مانند سیستم چهار سیمه به کار رفته در آن به همراه پشتیبانی نکردن از سیستم‌های خطی و سری و جوابگو نبودن در ساختمان‌هایی با تعداد واحد بالا، موجب تردید خریداران آن شده است.

 

خرید بهترین آیفون تصویری ایرانی

 

 آیفون تصویری سوزوکی

نصب آسان، قیمت مناسب، کیفیت بالای صدا و تصویر آن، این آیفون را در رده آیفون‌های باکیفیت قرار می‌دهد. در کنار خوبی‌های گفته شده این محصول، تقلید آن از برندهای آلدو و سیماران، استفاده از سیستم چهار سیم، ناتوانی در کارایی بالا در ساختمان‌های با تعداد واحد بالا، در کنار خدمات ضعیف پس از فروش موجب شده عدده‌ای از مصرف‌کنندگان دچار تردید در استفاده از این محصول شوند.

 

آیفون تصویری سیماران 

اگر به دنبال خرید بهترین مارک آیفون تصویری ایرانی هستید؛ این برند به دلیل مزایای منحصر به فرد خود می‌تواند توجه شما را به خود جلب کند. تنوع بالا به همراه خدمات پس از فروش، کیفیت قطعات، طول عمر بالای آیفون و کیفیت صدای بالای آن، باعث شده که  این آیفون با گذشت سال‌ها طرفداران خود را از دست ندهد.

 سیستم چهار سیمه، دوربین ضعیف آن در شب، صدای ضعیف در برخی از انواع آن و ناتوانی در کارایی بالا در ساختمان‌هایی با تعداد واحد زیاد را می‌توان از معایب آن نامید.

 

معرفی بهترین مارک آیفون تصویری ایرانی

 

آیفون تصویری کوماکس 

آیفون‌های تصویری شرکت کوماکس از قدیمی‌ترین و متداول‌ترین آیفون‌ها در ایران می‌باشند. سیستم چهار سیمه و پشتیبانی بسیار ضعیف آن در برخی از انواع چینی، در کنار کیفیت برد و صدای ضعیف، ممکن است بعضی از افراد را در استفاده از آن به شک بیندازد. اما تنوع بسیار بالای آن به همراه نصب راحت و کیفیت بالای صدا و تصویر در انواع کپی آن، موجب تداوم واردات این محصول شده است.

 جمع بندی

 اگر شما از کسانی هستید که به دنبال خرید بهترین آیفون تصویری ایرانی برای ساختمان خود می‌باشید؛ لازم است ابتدا با نصابی مجرب جهت یافتن نوع مناسب آیفون برای سیم کشی ساختمان خود و یافتن بهترین مارک آیفون تصویری ایرانی مشورت کنید. پس از آن می‌توانید با مقایسه انواع پیشنهاد شده توسط متخصص، بهترین آیفون تصویری در ایران را برای خود انتخاب کنید.

 نگران نباشید شما می‌توانید همین الان با ثبت درخواست خود در بازار آنلاین "خدمت از ما" هزینه نصب آیفون تصویری را دریافت و با حرفه‌ای ترین نصاب آیفون مشورت کنید.

 

نصب آیفون تصویری و صوتی
برای سرویس نصب آیفون تصویری و صوتی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading