نصب آیفون تصویری سوزوکی

نصب آیفون تصویری و صوتی
نصب آیفون تصویری سوزوکی

نصب آیفون تصویری سوزوکی چگونه است؟

آیفون تصویری سوزوکی یک برند ژاپنی از آیفون تصویری است که به سبب کاربری راحت و ساده آن، نظر خریداران زیادی را به خود جلب کرده است. هرچقدر که کارکردن با این آیفون تصویری راحت تر باشد در عوض کار نصب آیفون تصویری سوزوکی حساس و کاملا تخصصی است بنابراین وجود یک فرد با تجربه و آموزش دیده در زمینه نصب آیفون تصویری سوزوکی برای نصب آن لازم و ضروری است.

 

عیب یابی آیفون تصویری سوزوکی

عیب یابی آیفون تصویری سوزوکی طریقه نصب آیفون تصویری سوزوکی دفترچه راهنمای آیفون تصویری سوزوکی مشکلات آیفون تصویری سوزوکی نقشه آیفون صوتی سوزوکی

 

باما همرا باشید مطالب مفیدی از روش نصب آیفون تصویری سوزوکی، هزینه نصب آیفون تصویری سوزوکی آماده کرده‌ایم و چه به عنوان خریدار آیفون تصویری و چه به عنوان نصاب آیفون تصویری با مطالعه این مطالب قطعا به اطلاعات مفیدی دست خواهید یافت.

 

مواردی که در مقاله نصب آیفون تصویری سوزوکی می‌خوانید: 

 

هزینه نصب آیفون تصویری سوزوکی چقدر است؟

میزان هزینه نصب آیفون تصویری به عوامل مختلفی از جمله نوع و مدل آیفون تصویری، میزان مسافت درب ساختمان تا پنل داخلی و مانیتور و... بستگی دارد. کیفیت انجام کار و رضایت مشتریان از مهم ترین اهداف ارائه خدمات در خدمت از ما است پس کار نصب آیفون تصویری سوزوکی خود را به خدمت از ما بسپارید و دغدغه ای به جهت هزینه نصب آن نداشته باشید.

نحوه ثبت سفارش نصب آیفون تصویری سوزوکی

جهت ثبت سفارش نصب آیفون تصویری سوزوکی کافی است درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست متخصصین نصب آیفون تصویری سوزوکی درخواست شما را مورد بررسی قرار داده و قیمت نصب آیفون تصویری سوزوکی را برای شما ارسال می‌کنند. شما می‌توانید پس از دریافت قیمت پیشنهادی به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و از میزان تخصص وی اطلاعات خوبی به دست آورید. همچنین میتوانید با مطالعه نظرات و بازدید از امتیازات مشتریان قبلی از نحوه عملکرد و برخورد متخصص نصب آیفون تصویری سوزوکی مطلع شوید. از بین بهرتین متخصصین نصب آیفون تصویری سوزوکی بهرتین خود را انتخاب نمایید.

 

روش نصب آیفون تصویری سوزکی چگونه است؟

توضیح روش نصب آیفون تصویری به صورت تئوری کمکی به شما برای نصب آیفون تصویری سوزوکی نخواهد کرد و باید به طور عملی و طبق نقشه سیم کشی آیفون تصویری ابتدا پانل داخلی یعنی مانیتور را و سپس پنل خارجی را نصب کنید.

در توضیح نقشه سیم کشی باید گفت که آیفون تصویری سوزوکی ازنوع 5 سیم است یعنی برای نصب آن از 5 سیم استفاده می‌شود. که هر کدام از این سیم‌ها به هدف و وظیفه‌ی مشخصی وصل می‌شوند و تنها کسی می‌تواند کار نصب آیفون تصویری را به درستی انجام دهند که مسلط به نقشه سیم کشی آیفون تصویری است.

 

طریقه نصب آیفون تصویری سوزوکی

طریقه نصب ایفون صوتی سوزوکی نقشه نصب آیفون صوتی سوزوکی نصب آیفون تصویری سوزوکی نصب آیفون سوزوکی روش نصب آیفون تصویری سوزوکی

 

انواع آیفون تصویری سوزوکی

آیفون‌های تصویری سوزوکی در دو نوع با حافظه و بدون حافظه در بازار هستند در سیستم با حافظه می‌توان یک کارت sd یا کار حافظه خارجی برای ثبت تصاویر به آن متصل کرد و این نوع آیفون‌ها قادر به به ذخیره و ثبت حداکثر 128 عکس و 64 تا فیلم 16 ثانیه ای هستند.


 

اجزای تشکیل دهنده آیفون تصویری سوزوکی

 در این قسمت از مقاله شما را با اجزای تشکیل دهنده آیفون تصویری سوزوکی بیشتر آشنا می‌کنیم.

1-پنل جلوی درب 

پنل جلوی در که معمولا در دو نوع رنگی و سیاه و سفید می‌باشند و نوع رنگی با علامت سه عدد بیضی به رنگ‌های قرمز و زرد و آبی روی پانل مشخص می‌شوند این پانل از بخش‌های مختلفی مانند: بلندگو، سیم اتصال، دوربین و.. تشکیل شده است که تمام این بخش‌ها به پانل جهت انجام وظیفه انتقال صدا و تصویر به مانیتور کمک می‌کنند.

 

2-گوشی متصل به مانیتور

گوشی نیز به دوصورت رنگی وسیاه و سفید وجود دارد.معمولاً گوشی‌های سیاه و سفید برای نمایش تصویر از لامپ تصویر استفاه می‌کنند و قسمت نمایش تصویر گوشی‌های رنگی به صورت LCD است. در برخی از مدل‌های آیفون تصویری سوزوکی گوشی به مانیتور متصل نشده و فقط یک منتقل کننده صدا در سیستم نصب شده است.

 

3- منبع تغذیه

منابع تغذيه مورد استفاده در سيستم آيفون تصويری مانند منبع تغذيه آيفون‌های معمولی است و دارای خروجي 12 ولت AC و DC است. خروجي AC برای تغذيه در بازكن استفاده ميگردد و خروجی DC مستقيما به سيم‌های آبی و قرمز پشت پانل وصل مي‌گردد. در پانل‌های يك طبقه‌ای كه فقط دو سيم مشكی برای اتصال تغذيه وجود دارد اتصال آن به منبع AC يا DC فرقی نمي‌كند.

 

4-قفل درب باز کن

قفل‌های درب باز کن معمولا در دونوع زنجیری و مگنتی هستند در نوع زنجیری قفل‌ها زنجیر از انرژی ذخيره شده فنر برای آزاد كردن زبانه درب استفاده می‌كند. در نوع مگنتی قفل درب توسط يک مگنت زبانه را به داخل كشيده و درب باز می‌شود.

 

دفترچه راهنمای آیفون تصویری سوزوکی

نقشه+نصب+ایفون+تصویری+سوزوکی ایفون صوتی سوزوکی آموزش نصب آیفون تصویری سوزوکی نقشه سیم کشی آیفون تصویری سوزوکی

 

عیب یابی آیفون تصویری سوزوکی

کسانی که از آیفون تصویری سوزوکی را برای باز کردن درب ساختمان استفاده می‌کنند بخوبی می‌دانند که به دلیل حساسیت قطعات این آیفون تصویری گاهی به دلیل برخی شرایط جوی و یا عدم نصب صحیح دچار خرابی می‌شوند و موجب می‌شود که در عملکرد آیفون تصویری خلل ایجاد شود که ما در اینجا چند تا از مشکلات رایج از دید مشتریان را به طور خلاصه بیان می‌کنیم:

 

1- تصویر نداشتن آیفون تصویری

یکی از رایج ترین و مهم ترین مشکلاتی که در زمان عیب یابی آیفون تصویری معمولا مطرح می‌شود این است که آیفون ما زنگ می‌خورد صدا هم دارد اما تصویری در مانیتور نشان داده نمی‌شود در این حالت به احتمال زیاد سیم کشی‌ها به طور نادرست به هم متصل شده اند حتما سیم کشی را چک کنید و از اتصال درست سیم‌ها به یکدیگر و پنل و مانیتور مطمئن شوید.

 

2- صدای زنگ مانیتور قطع شده است

این مشکل می‌تواند از سه بخش سیم کشی آیفون تصویری، بلندگوی آیفون و یا برد آیفون باشد که ابتدا لازم است سیم کشی‌ها کاملا بررسی و در صورت قطع اتصال یا عدم اتصال صحیح درست شود یا اینکه بلندگوی آیفون دچار سوختگی شده است که در اینصورت باید بلندگوی آن تعویض شود اما اگر مشکل از برد آیفون بود کارتخصصی می‌شود و باید توسط تعمیرکار متخصص تعمیر شود.

 

3-مانیتور اصلا خاموش نمی‌شود

اگر بعد از بازشدن درب ساختمان آیفون بعد از حداکثر زمانی یعنی 90 ثانیه خاموش نشد این یک هشدار برای خرابی برد آیفون است و باید فورا با یک تعمیرکار آیفون تصویری تماس برقرار کنید تا با گذشت زمان موجب خرابی بیشتر و قطعی در آیفون تصویری نشود.

یکی از مهم ترین بخش‌های هرسیستم نصب اولیه آن است چون عدم نصب نادرست عواقبی هم چون خرابی و در حالت حاد تر از کار افتادگی را به همرا دارد پس نصب آیفون تصویری سوزوکی خود را به متخصصان ما بسپارید و سالیان سال از وجود یک آیفون تصویری سالم لذت ببرید.

 

مشکلات آیفون تصویری سوزوکی

نصب آیفون تصویری سوزوکی نقشه آیفون تصویری سوزوکی نقشه پنل آیفون تصویری سوزوکی

 

نکاتی که باید هنگام نصب آیفون تصویری سوزوکی رعایت کرد

 • ارتفاع نصب پنل آیفون تصویری باید مناسب باشد.
 • در هنگام سیم کشی از یک متخصص برقکار کمک بگیرید.
 • مانیتور را در داخل ساختمان و در یک محل با دید مناسب نصب کنید.
 • از نصب مانیتور در مکانهایی که احتمال وجود حرارت دارند خودداری نمائید.
 • آیفون تصویری را در محلی نصب کنید که در معرض تابش مستقیم نور خورشید نباشد.
 • برای پنل بیرونی آیفون تصویری، قاب باران‌گیر نصب کنید تا از نفوذ آب و رطوبت به درون آن جلوگیری شود.

 

مزایای نصب آیفن تصویری سوزوکی توسط "خدمت از ما" چیست؟

 • نصب آسان و سریع آیفون تصویری سوزوکی در کمترین زمان
 • کارشناسی محل نصب آیفون و تعیین یک قیمت منصفانه
 • تسلط کامل به نقشه سیم کشی آیفون تصویری سوزوکی
 • استفاده از بهترین نوع ابزار و تجهیزات جهت نصب آیفون تصویری 
 • امکان تعویض سیم کشی و تبدیل آیفون صوتی به تصویری

 

جمع بندی مطالب نصب آیفون تصویری سوزوکس

ما در این مطب سعی برآن داشتیم که شما را هرچه بیشتر و بهتر با نصب آیفون تصویری سوزوکی آشنا شوید و به راحتی آیفون تصویری خود را نصب و یا عیب یابی کنید اما لازم است در انتها متذکر شویم که نحوه نصب آیفون تصویری سوزوکی از خریدن و نصب کردن آن مهم تر است پس در هنگام نصب آن دقت کنید.

4.46 امتیاز از 18 رای

نصب آیفون تصویری و صوتی

برای سرویس نصب آیفون تصویری و صوتی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نصب آیفون تصویری و صوتی

نصب آیفون تصویری تابا
سیم کشی آیفون تصویری

مطالب مرتبط با برقکاری

تعمیر آنتن مرکزی
کاربرد سیم ارت چیست؟

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading