انواع آیفون تصویری + لیست برند

نصب آیفون تصویری و صوتی
شما در حال مطالعه در مجله "خدمت از ما" هستید
انواع آیفون تصویری + لیست برند

انواع آیفون تصویری و لیست برندهای آیفون تصویری

امروزه انواع آیفون تصویری جایگزین آیفون‌های صوتی شده است. استفاده از انواع آیفون‌های تصویری به رفاه، آسایش و امنیت افراد کمک کرده است. اما سوال اصلی اینجاست بهترین آیفون تصویری کدام است؟ پرفروش ترین آیفون تصویری کدام برند است؟ انواع آیفون تصویری جدیدی به بازار آمده است که توانایی ضبط ویدیو را دارد. به این صورت که در زمانی که شما در منزل حضور ندارید و شخصی زنگ خانه شما را بزند ویدیو شخص ضبط شده و شما در هنگام بازگشت به خانه می‌توانید متوجه شوید در زمان نبود شما چه کسی به منزل شما مراجعه کرده است. به یاد داشته باشید قیمت آیفون تصویری سیماران کمی مناسب تر از سایر برندهاست به عنوان مثال مناسب تر از قیمت آیفون تصویری الکتروپیک است.

نصب انواع آیفون تصویری

نصب انواع آیفون تصویری نیازمند مهارت، تخصص و تجربه است. نصب آیفون تصویری مانند آیفون‌های صوتی نیست و در صورتی که تجربه و مهارتی در این زمینه ندارید به شما پیشنهاد می‌کنیم دست نگه دارید. نصب آیفون تصویری را به دست متخصص این حرفه بسپارید. شما می‌توانید در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" درخواست نصب انواع آیفون تصویری را ثبت نمایید. کارشناسان ما بعد از بررسی درخواست شما برای شما قیمت پیشنهادی خود جهت نصب انواع آیفون تصویری ارسال می‌کنند. شما می‌توانید از بین پیشنهادهای دریافتی هر کدام را دوست داشتید انتخاب نمایید. 

 

بهترین آیفون تصویری

بهترین آیفون تصویری قیمت آیفون تصویری سیماران قیمت آیفون تصویری الکتروپیک قیمت آیفون تصویری کوماکس بهترین آیفون تصویری پنل آیفون تصویری قیمت آیفون تصویری سیماران قیمت آیفون تصویری الکتروپیک

 

هزینه نصب انواع آیفون تصویری

هزینه نصب آیفون تصویری به عواملی متعددی بستگی دارد. از جمله مواردی که در هزینه نصب آیفون تصویری موثر است عبارتند از: 

 1. تعداد واحد ساختمان
 2. نوع و مدل آیفون تصویری
 3. محل نصب آیفون تصویری
 4. قیمت تجهیزات و لوازم جانبی استفاده شده
 5. میزان مسافت درب ساختمان تا پنل داخلی و مانیتور

 

موارد گفته شده بخشی از عوامل موثر در قیمت گذاری نصب آیفون تصویری است. "خدمت از ما" هزینه‌های نصب آیفون تصویری را بر اساس نرخ اتحادیه اعلام می‌کند. به یاد داشته باشید نصب انواع آیفون تصویری کاری بسیار تخصصی است و در صورتی که به دست متخصص این حرفه انجام نشود مشکلات و خسارات مالی با خود به همراه دارد.

 

انواع آیفون تصویری

قیمت آیفون تصویری سوزوکی آیفون تصویری وینتا پرفروش ترین آیفون تصویری کاتالوگ آیفون تصویری تابا قیمت آیفون تصویری کوماکس کاتالوگ آیفون تصویری تابا آیفون تصویری خارجی آیفون تصویری ایرانی

 

نحوه ثبت سفارش انواع آیفون تصویری

جهت ثبت سفارش انواع آیفون تصویری نیازی به تماس تلفنی و ماندن در صف انتظار پاسخگویی نیست. جهت ثبت سفارش کافی است درخواست نصب آیفون تصویری خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. کارشناسان حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند. بعد از دریافت قیمت پیشنهادی می‌توانید به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و از میزان تخصص، مهارت و تجربه هر یک اطلاعات کاملی به دست آورید. همچنین با بازدید از امتیازات و نظرات مشتریان قبلی از نحوه برخورد و عملکرد هر یک از کارشناسان مطلع شوید. شما می‌توانید از بین متخصصان حاذق بهترین خود را انتخاب کنید.

 

برندهای آیفون تصویری موجود در بازار

در این قسمت از مقاله شما را با برخی از نواع آیفون تصویری موجود در بازار که طرفداران زیادی دارد آشنا می‌کنیم. تمامی مدل‌های دیگر که در این لیست موجود نیست را متخصصین ما نصب می‌کنند. 

 • آیفون آلدو
 • آیفون تصویری تابا
 • آیفون تصویری تکنما
 • آیفون تصویری وینتا
 • آیفون تصویری سیماران
 • آیفون تصویری کوماکس
 • آیفون تصویری سوزوکی
 • آیفون تصویری الکتروپیک
 • کاتالوگ آیفون تصویری تابا

 

نکاتی که در هنگام نصب آیفون تصویری باید رعایت شود عبارتند از:

 1. ارتفاع مکان نصب پنل آیفون تصویری باید مناسب باشد.
 2. در هنگام سیم کشی آیفون تصویری از یک متخصص برقکار کمک بگیرید.
 3. مانیتور آیفون تصویری را در داخل ساختمان و در یک محل با دید مناسب نصب کنید.
 4. آیفون تصویری را در محلی نصب کنید که در معرض تابش مستقیم نور خورشید نباشد.
 5. برای پنل بیرونی آیفون تصویری، قاب باران‌گیر نصب نمایید تا از نفوذ آب و رطوبت به درون آیفون تصویری جلوگیری شود.
 6. از نصب مانیتور آیفون تصویری در مکان‌هایی که احتمال وجود حرارت دارند به خصوص نور مسقیم خورشید خودداری نمائید.

5 امتیاز از 5 رای

نصب آیفون تصویری و صوتی

برای سرویس نصب آیفون تصویری و صوتی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نصب آیفون تصویری و صوتی

نصب آیفون تصویری سوزوکی
سیم کشی آیفون تصویری

مطالب مرتبط با برقکاری

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading