نصب آیفون تصویری تابا

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نصب آیفون تصویری تابا

نصب آیفون تصویری تابا چگونه است؟

نصب آیفون تصویری تابا taba از آن دسته کارهای تخصصی است که علاوه بر وقت گیر بودن برای افراد نابلد، اگر توسط متخصصش انجام نشود در آینده‌ای نه چندان دور مشکلات زیادی را برای شما به وجود می‌آورد. از آنجایی که "خدمت از ما" سعی دارد بهترین متخصص‌ها را در هر زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهد برای نصب آیفون تصویری تابا نیز افرادی با تجربه و با مهارت را به استخدام درآورده است تا نصب آیفون تصویری تابا را برای شما در کمترین زمان و با کمترین هزینه نصب آیفون تصویری انجام دهد.

مطالبی که در مورد نصب آیفون تصویری تابا در فضای وب خوانده می‌شود:

 • مشکلات آیفون تصویری تابا
 • هزینه نصب آیفون تصویری
 • کاتالوگ آیفون تصویری تابا
 • نصب آیفون تصویری تابا tvd-1040c
 • نصب آیفون تصویری تابا مدل 1070
 • آموزش نصب آیفون تصویری چند طبقه
 • دانلود آموزش نصب آیفون تصویری سیماران
 • دفترچه راهنمای آیفون تصویری تابا 1040

 

 

قیمت نصب آیفون تصویری تابا چگونه محاسبه می‌شود؟

برای محاسبه هزینه نصب آیفون تصویری عوامل بسیاری تاثیر گذار هستند که باعث می‌شوند نتوانیم قیمت دقیقی را برای شما برآورد کنیم. این عوامل می‌توانند شامل نوع و مدل ایفون تصویری، تعداد واحدهای ساختمان، مدل سیم کشی آیفون تصویری، تجهیزات مورد نیاز، پیچیدگی کار و ... باشند. البته اگر نصب آیفون تصویری را به دست کسی بسپاریم که با تمام پیچ و خم‌های کار آشنایی کامل داشته باشد هزینه نصب آیفون تصویری تابا بسیار کمتر می‌شود. در "خدمت از ما" می‌توانید از بهترین متخصصین، قیمت نصب آیفون تصویری را به رایگان بپرسید.

 

چگونه می‌توان هزینه سیم کشی آیفون تصویری تابا را کاهش داد؟

از آنجایی که در تولید آیفون‌های تصویری تابا از تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده می‌شود با استفاده از فناوری دو سیم آیفون‌های تصویری تابا می‌توان به سادگی هزینه سیم کشی آیفون تصویری تابا را بیش از 70 درصد کاهش داد. البته در حال حاضر این مدل سیم کشی فقط برای ساختمان‌هایی که حداکثر دارای هشت واحد می‌باشند استفاده می‌شود و نکته جالب این است که استفاده از این مدل سیم کشی در حال حاضر هیچ رقیبی در ایران ندارد و فقط در آیفون تصویری تابا استفاده می‌شود.

 

با نحوه کارکرد فناوری دو سیم تابا بیشتر آشنا شوید

تابا اعلام کرده است که برای دستیابی به این فناوری تکنولوژی آنالوگ را کنار گذاشته است و از تکنولوژی دیجیتال استفاده می‌کند تا برای ارسال رشته پالس‌های مثبت و منفی به جای استفاده از 4 یا 5 رشته سیم فقط از دو رشته سیم استفاده کند البته نکته‌ای که حائز اهمیت می‌باشد این است که مصرف کننده فقط زمانی می‌تواند از این تکنولوژی استفاده کند که آیفون تصویری متناسب با این تکنولوژی، دیکودر خاص دو سیم و پنل متناسب با دو سیم داشته باشد.

از آنجایی که در مدل‌های جدیدی آیفون تصویری تابا که از دوربین‌های ای اچ دی استفاده شده بود نیاز به مانیتورهای خاص بود پس می‌توان حدس زد که برای استفاده از تکنولوژی دو سیم نیز به تجهیزات خاص نیاز است و نمی‌توان از تجهیزات قدیمی برای نصب آیفون تصویری با فناوری دو سیم استفاده کرد. لازم به ذکر است که نیروهای "خدمت از ما" آشنایی کامل با نحوه نصب جدیدترین مدل‌های آیفون تصویری تابا دارند.

 

نصب آیفون تصویری تابا

 

نحوه ثبت سفارش نصب آیفون تصویری تابا

جهت ثبت سفارش نصب آیفون تصویری تابا کافی است درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست متخصصین نصب آیفون تصویری تابا برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند. پس از دریافت قیمت پیشنهادی نصب آیفون تصویری تابا می‌توانید به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و از میزان تخصص وی مطلع شوید. همچنین با مطالعه نظرات و امتیازات مشتریان قبلی می‌توانید از نحوه برخورد و عملکرد متخصص نیز آگاهی کسب نمایید. سپس از بین متخصصین بهترین متخصص را برای خود انتخاب نمایید.

با نصب آیفون تصویری تابا tvd-1040 از چه قابلیت‌هایی می‌توان بهره برد؟

یکی از محبوب‌ترین مدل‌های آیفون‌های تصویری تابا مدل tvd-1040 است که قابلیت‌های جذابی برای مصرف کنندگان خود دارد که ما در زیر سعی کرده ایم مهم‌ترین قابلیت‌ها را برای شما بیاوریم:

 • اولین قابلیت این مدل از آیفون‌های تصویری این است که می‌تواند عکس کسانی را که زنگ منزل شما را می‌زنند در حافظه داخلی که برای آن تعبیه شده است ذخیره کنند تا وقتی که شما به منزل بازگشتید متوجه شوید چه کسانی زنگ منزل شما را زده اند.
 • این مدل آیفون که مجهز به نمایشگر 3.5 اینچی، حافظه داخلی متناسب برای ذخیره 200 عکس و ذخیره فیلم 15 ثانیه‌ای است. امکاناتی مانند اضافه نمودن کارت حافظه SD برای ذخیره عکس و فیلم بیشتر را نیز دارا می‌باشد.
 • قابلیت دیگر این آیفون‌ها این است که می‌توان آن را به دو پنل و یا یک دوربین مدار بسته وصل کرد که هیچ آیفون ارزان قیمتی این ویژگی را ندارد. مثلا اگر منزل شما دارای دو در است. نیازی نیست برای هر در یک آیفون نصب شود چون شما می‌توانید به راحتی و با نصب آیفون تصویری تابا tvd-1040 به یک پنل دیگر و یا دوربین مدار بسته هر دو ورودی را چک کنید.

 

"خدمت از ما" در چه شهرهایی نصب آیفون تصویری تابا را ارئه می‌دهد؟

متخصصین فعال در "خدمت از ما" علاوه بر تعمیر، عیب یابی، سیم کشی و نصب آیفون تصویری تابا تمام این خدمات را برای هر مدل و برند آیفون تصویری ارائه می‌دهند و شما می‌توانید به سادگی تمام این خدمات را از نیروهای ما در شهرهای زیر درخواست کنید تا در کمترین زمان در محل برای ارائه خدمت حاضر شوند.

 • نصب آیفون تصویری تابا در تهران 
 • نصب آیفون تصویری تابا در شیراز
 • نصب آیفون تصویری تابا در کرج
 • نصب آیفون تصویری تابا در اهواز 

 

کلام آخر نصب آیفون تصویری تابا

اگر به دنبال نیروای حرفه ای و با تجربه برای نصب آیفون تصویری به خصوص آیفون تصویری تابا ساختمان خود می‌گردید به شما توصیه می‌کنیم از خدمات "خدمت از ما" استفاده کنید تا در کمترین زمان تیمی متخصص برای خدمت موردنیازتان با مقرون به صرفه ترین هزینه در اختیار شما قرار بگیرد.

4.5 امتیاز از 1742 رای


نصب آیفون تصویری و صوتی
برای سرویس نصب آیفون تصویری و صوتی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین