سیم کشی آیفون تصویری

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
سیم کشی آیفون تصویری

متخصص سیم کشی آیفون تصویری را از خدمت از ما بخواهید

سیم کشی آیفون تصویری یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در نصب آیفون تصوری است. سیم کشی آیفون تصویری اگر به درستی انجام نشود ممکن است مشکلات زیادی مانند قطع شدن تصویر، باز نشدن درب ساختمان با آیفون تصویری، زنگ نخوردن آیفون تصویری و....را برای شما پیش بیاورد. پس بهتر است سیم کشی آیفون را به فرد متخصصش بسپارید تا از ایجاد چنین مشکلات احتمالی در امان بمانید.

متخصص برقکار فعال در "خدمت از ما" تسلط کامل به فرایند سیم کشی آیفون تصویری به ویژه نقشه سیم کشی آیفون تصویری دارند. انجام سیم کشی آیفون تصویری به صورت درست و اصولی مستلزم رعایت نکاتی است در ادامه مطالب همراه ما باشید تا بخوبی شما را با نکات مربوط به سیم کشی آیفون تصویری آشنا کنیم.

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد سیم کشی آیفون تصویری در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

 • سیم کشی آیفون تصویری الکتروپیک
 • نقشه سیم کشی آیفون تصویری کوماکس
 • نقشه سیم کشی آیفون تصویری تابا
 • هزینه سیم کشی آیفون تصویری
 • نقشه سیم کشی آیفون صوتی تابا
 • هزینه نصب آیفون تصویری
 • آموزش نصب آیفون تصویری چند طبقه
 • دانلود آموزش نصب آیفون تصویری سیماران

 

 

قیمت سیم کشی آیفون تصویری چگونه محاسبه می‌شود؟

برای تعیین قیمت سیم کشی آیفون عوامل زیادی تاثیرگذار هستند از عوامل موثر بر قیمت سیم کشی آیفون می توان به مصالح و تجهیزات مورد نیاز، پیچیدگی کار، تعداد واحد های ساختمان، مقدار زمان مورد نیاز برای انجام کار ،نوع آیفون تصویری و ... اشاره کرد .از مهم ترین تجهیزاتی که تاثیر زیادی در تعیین هزینه نصب آیفون تصویری و تعیین قیمت سیم کشی آیفون تصویری به صورت زیر می باشند:

 • پنل داخلی
 • پنل بیرونی
 • منبع تغذیه
 • درب باز کن
 • سیم های رابط

 

با انواع سیم کشی آیفون تصویری آشنا شوید:

سیم کشی آیفون کاری بسیار تخصصی است که برای انجام آن نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد پس بهتر است همیشه برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات در آینده این کار را به متخصص بسپاریم. متخصصین فعال در "خدمت از ما" با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه این خدمات می‌توانند مشکل شما را به سادگی حل کنند.

 

سیم کشی لاین به لاین

این نوع سیم کشی که بیشترین کاربرد در سیم کشی آیفون دارد و معمولا برای ساختمان‌هایی که تعداد واحد های بالایی دارند استفاده می‌شود. بهتر است برای سیم کشی ساختمان هایی که واحدهایشان در کنار هم قرار دارند از بالا تا جعبه تقسیم از دو کابل مجزا استفاده شود و از جعبه تقسیم تا پنل یک کابل و برای هر واحد 4 رشته سیم قرار داده شود.

 

سیم کشی مجزا 

در آموزش نصب آیفون تصویری چند طبقه که تعداد واحد های آن کمتر از 10 واحد می باشد آمده است که بهتر است از سیم کشی مجزا استفاده شود. در این نوع سیم کشی بریا هر واحد از یک کابل مجزا استفاده می شود و یک کابل دو و یا سه زوج از هر واحد به پشت جعبه تقسیم می رود و سپس توسط یک کابل 10 زوج به پنل منتقل می‌شود. توصیه می‌شود از این نوع سیم کشی در سیم کشی آیفون تصویری الکتروپیک استفاده شود.

 

سیم کشی پارالل

از این نوع سیم کشی بیشتر در سیم کشی آیفون صوتی استفاده می شود و دلیل استفاده نکردن از آن در آیفون‌های تصویری این است که در ساختمان هایی که تعداد واحدهای بالایی دارند تعداد سیم بالایی مورد نیاز است و یک کابل و یک لوله نمی‌تواند جواگوی این سیستم باشد. در این روش تنها یک کابل که از جعبه تقسیم تا آخرین واحد به صورت چرخشی برده می شود.


 

چگونه می‌توان خدمات سیم کشی آیفون تصویری را درخواست داد؟

شما می‌توانید برای درخواست خدمات سیم کشی آیفون، نصب آیفون تصویری و عیب یابی آیفون تصویری از طریق راه‌های زیر با نیروهای پشتیبانی و کارشناسان ما در ارتباط باشید و در کمترین زمان درخواست خود را ثبت کنید و یا سوالات خود را از ما بپرسید.

 

راه اول

از طریق دانلود اپلیکیشن "خدمت از ما" و ثبت درخواست تعمیر و عیب یابی آیفون تصویری در اپلیکیشن.

 

راه دوم

همچنین می‌توانید با ارسال فرم درخواست اینترنتی برای ما از طریق وب سایت خدمت از ما در هر ساعتی از شبانه روز درخواست خود را با ما در میان بگذارید. 

 

سیم کشی آیفون تصویری

 

انواع سیم کشی آیفون ها را بشناسید :

 

سیم کشی استاندارد

 

استفاده از سوئیچر پشت پنل:

در بعضی از موارد سویچر پشت پنل قرار دارد نیازی به جعبه تقسیم نمی باشد و هر سیم از واحد به پشت پنل به صورت مستقیم کشیده می شود که برای قرار دادن سویچر پشت پنل باید برای هر واحد چهار رشته سیم قرار داده شود .


 

استفاده از سوئیچر مجتمع:

امروزه در بیشتر ساختمان ها از سیم کشی استاندارد و سویچر مجتمع استفاده شده است . برای این نوع سیم کشی باید از هر واحد یک کابل دو زوج 6 ، 0 فویل دار به جعبه تقسیم برود و از آنجا بر اساس تعداد واحد های ساختمان از کابلی با تعداد زوج بالاتر به پشت پنل برود .برای هر واحد مانند روش قبل باید چهار رشته سیم قرار داده شود که تا جعبه تقسیم کشیده می شود و توسط سویچر مجتمع به سمت پنل می رود .


 

سیم کشی پارالل:

از این نوع سیم کشی بیشتر در ساختمان های قدیمی استفاده می شود البته این روش قدیمی مزایای نیز دارد که می توان به استفاده کمتر از کابل زوجی اشاره کرد زیرا در این نوع سیم کشی از سویچر سرخود و یا سویچر پشت پنل استفاده می شود .

نحوه ی اجرای این نوع سیم کشی به این صورت است که کابل گرفته شده از پنل را در واحد ها گردانده می شود و هر واحد از چهار رشته سیم مشترک و یک رشته سیم مجزا استفاده می کند .سپس قطعه ای به نام سویچر ، پشت مانیتور وصل می شود .البته از آنجایی که این نوع سیم کشی استاندارد نمی باشد ممکن است در نشان دادن تصویر اختلال ایجاد شود .

 


نکات مهم در خصوص نصب آیفون

 • از نصب مانیتور  و همچنین از نصب پنل آیفون در مکانی که احتمال تابش مستقیم نور خورشید در طول روز وجود دارد دوری کنید.
 • از نصب پنل  در معرض ریزش برف و باران تا حد ممکن جلوگیری کنید.
 • در نصب آیفون تصویری باید به این نکته توجه کنید که سیم کشی آیفون تصویری از سیم کشی برق ساختمان باید جدا باشد ، زیرا که سیم آیفون تصویری و برق اگر با هم در بک جا قرار گیرند موجب نویز و اختلال در تصویر و صدای پنل تصویری می شود . از این رو باید از کابل های فویلدار و شیلدار جهت نصب آیفون تصویری استفاده کرد .
 • از نصب مانیتور در مکانهایی که احتمال وجود حرارت دارند خودداری نمائید مانند بالای رادیاتور و بخاری  و داخل آشپزخانه  که حداقل ۱ متر فاصله بین منبع حرارت مانند رادیات شوفاژ و مانیتور باید وجود داشته باشد.
 • از نصب قوطی درست بالای کلیدهای روشنایی خودداری کنید زیرا سیم مانیتور بر روی کلیدها میافتد و امکان رها شدن گوشی و دهنی آیفون هنگام روشن و خاموش نمودن کلیدهای روشنایی وجود دارد و از لحاظ حرفه ای هم جنبه خوشی برای برق کار نخواهد داشت حداقل فاصله ۳۰ سانت را بین قوطی های کلید و پریز چه بصورت افقی و چه عمودی رعایت نمائید.

خدمت از ما سیم کشی آیفون تصویری را در چه شهرهایی ارائه می‌دهد؟

شما می‌توانید برای دریافت تمام خدمات مرتبط با آیفون تصویری از جمله سیم کشی آیفون، نصب آیفون تصویری و عیب یابی آیفون تصویری در شهرهای زیر از متخصصین فعال در "خدمت از ما" کمک بگیرید.

 • نصب سیم کشی آیفون تصویری در تهران 
 • نصب و سیم کشی آیفون تصویری در شیراز
 • نصب و سیم کشی آیفون تصویری در کرج
 • نصب و سیم کشی آیفون تصویری در اهواز

 

در پایان

برای نصب و سیم کشی آیفون تصویری می‌توانید درخواست خود را در "خدمت از ما" ثبت کنید و متخصصین شهر خود را برای نصب آیفون تصویری پیدا کنید. 

 

4.5 امتیاز از 1742 رای


نصب آیفون تصویری و صوتی
برای سرویس نصب آیفون تصویری و صوتی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین