قیمت رفع اتصالی برق در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه رفع اتصالی برق" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به رفع اتصالی برق نیاز دارید؟

رفع اتصالی برق را به متخصصش بسپار

رفع اتصالی برق و خدمات مشابه آن مثل برقکاری ساختمان و رفع قطعی در سیم کشی ساختمان از موارد مهمی در جلوگیری از آتش سوزی ساختمان است. اتصالی ناگهانی برق در بیشتر مواقع آسیب جدی به وسایل برقی را نیز به دنبال دارد. اگر سیم کشی ساختمان شما فرسوده شده و یا با قطعی و وصلی برق به طور مداوم روبرو هستید، هر چه سریعتر برای در صدد رفع اتصالی برق قبل از خطر ساز شدن آن باشید.

در بازار آنلاین "خدمت از ما" متخصصان خبره‌ای در رفع اتصالی برق؛ و کارشناسی سیم کشی اصولی ساختمان برای خدمات دهی در زمینه رفع اتصالی برق، فعالیت می‌کنند. شما می‌توانید برای رفع اتصالی با ثبت سفارش رایگان از متخصصان فعال در "خدمت از ما"  و مشاهده سوابق متخصصین و همچنین نظرات مشتریان قبلی در خصوص عملکرد آنها بهره مند شوید؛ و متناسب با نیاز خود بهترین متخصص را انتخاب کنید. 

 

رفع اتصالی برق (به انگلیسی: Short circuit repair)

 

 

رفع اتصالی، با متخصص فعال در خدمت از ما:

خطرات احتمالی پس از رفع اتصالی برق به فرد کارشناسی که کار رفع اتصالی برق در ساختمان را بر عهده دارند، ارتباط مستقیم دارد. از آنجایی که اتصالی برق از جمله اتفاقات حادثه ساز و خطرآفرین است، پیشنهاد ما به شما این است که از افراد کاربلد و متخصص در زمینه رفع اتصالی برق کمک بگیرید.

متخصصان فعال در حوزه برقکاری فعال در "خدمت از ما" به دلیل داشتن تجربه کارهای مشابه و آشنایی کافی با لوازم فنی به کار گرفته شده در رفع اتصالی توصیه‌های لازم و ضروری را به شما برای اقدامات پس از رفع اتصالی انجام می‌دهند. این کار منجر به کاهش اتفاقات و خطرات احتمالی پس از انجام کار می‌‌شود.

 

قیمت رفع اتصالی، در محل و ساختمان چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت رفع اتصالی در محل و ساختمان تقریبا چقدر است؟ قبل از درخواست رفع اتصالی در محل امکان استعلام قیمت وجود دارد؟ هزینه رفع اتصالی محل به چه عواملی بستگی دارد؟ متناسب با نوع اتصالی قیمت رفع اتصالی تغییر می‌کند؟ موارد عنوان شده سوالاتی هستند که بیشتر در بین کاربران و مشتریان ما مطرح شده اند. 

در این قسمت برای رفع ابهامات ذهنی شما در خصوص هزینه رفع اتصالی در محل یک سری نکات را بیان می‌کنیم. قیمت گذاری برای انجام کارهایی مثل رفع اتصالی در محل وابسته به اتحادیه و مجموعه تصمیم گیرنده کلی در باب این مشاغل تعیین شده و در نظر گرفته شده است. البته ممکن است قیمت رفع اتصالی در محل در شهرهای مختلف با هم تفاوت داشته باشد، که این امر هم تحت نظارت اتحادیه هر شهر بوده و متغیر است.

 

قیمت رفع اتصالی

 

قیمت رفع اتصالی در ساختمان و منازل به عوامل زیر بستگی دارد:

  • وضعیت سیم کشی و نوع اتصالی بوجود آمده 
  • لوازم مورد استفاده برای رفع سیم کشی و تعمیرات پس از آن

هزینه دریافتی برای رفع اتصالی متناسب با عملکرد و میزان تخصصی بودن کار ممکن است برای ساختمان‌های مختلف متفاوت باشد.
 

منظور کلی ما از خدمات رفع اتصالی چه می‌باشد؟

در این قسمت به یک سری از خدمات رفع اتصالی که اصولا توسط کاربران فضای آنلاین مورد جستجو و بررسی قرار می‌گیرد اشاره‌ای مختصر خواهیم داشت.

  • سوختن سیم کشی ساختمان: از عمده ترین مواردی که منجر به سوختن سیم کشی ساختمان می‌شود، اتصالی برق است. بنابراین تشخیص و رفع اتصالی برق از جمله مواردی است که باید حتما مورد توجه و در اولویت قرار داده شود. پریدن مداوم فیوض، قطعی مداوم برق، بوی سوختگی و صدای وز وز سیم از نشانه‌های سوختن سیم کشی ساختمان در اثر اتصالی برق است. در این هنگام ابتدا رفع اتصالی ساختمان و سپس تعویض سیم کشی ساختمان بهترین اقدام است.
  • علت داغ شدن فیوز مینیاتوری: از دیگر مواردی که در هنگام اتصالی برق ممکن است با ان مواجه شوید داغ شدن فیوز مینیاتوری و در نهایت سوختن آن است. رفع اتصالی در این مواقع باید هر چه سریعتر صورت گیرد. فیوز‌های مینیاتوری در سر راه برق اصلی نصب شده و انواع مختلفی برای مصارف گوناگون بر خوردارند. این نوع فیوض با لوازم برقی گوناگون ارتباط مستقیم دارد و رفع اتصالی برای سالم ماندن آنها و جلوگیری از داغ شدن فیوز مینیاتوری از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • دوفاز شدن برق ساختمان: از دیگر مواردی که افراد را ترغیب به بررسی و رفع اتصالی احتمالی در ساختمان می‌کند، احتمال ارتباط بین دوفاز شدن برق ساختمان است. 

 

رفع اتصالی چیست؟

 

"خدمت از ما " برای رفع اتصالی در محل چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

از جمله خدمات برقکاری و رفع اتصالی که توسط گروه متخصصان فعال در "خدمت از ما"  انجام می‌گیرد می‌توان به فعالیت‌هایی زیر اشاره داشت:

  • رفع اتصالی برق در ساختمان 
  • نصب لوستر و برقکاری و رفع اتصالی لوستر 
  • سیم کشی ساختمان و بررسی اتصالی در سیم کشی ساختمان 
  • نصب کلید و پریز و رفع اتصالی احتمالی در این لوازم 

و  خدماتی از این قبیل که توسط افراد کاربلد و متخصص صورت می‌گیرد.

 

نحوه ثبت درخواست در محل خدمت از ما

چنانچه تصمیم به بهره مندی از خدمات برقکاری متخصصان وابسته به بازار آنلاین "خدمت از ما" در شهر‌های تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و ... دارید. برای ثبت درخواست اعزام کارشناس برقکاری جهت رفع اتصالی در ساختمان و یا محل کار اقدام کنید.

سپس متناسب با  نظرات مشتریان قبلی، پروفایل متخصص و شرکت برقکاری مورد نظر می‌توانید بهترین گزینه را در بین پیشنهادهای دریافتی خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1496 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
رفع اتصالی برق

نظرات

مسلم مباشری
مسلم مباشری
5.0 (از 70 نظر)
78 خدمت موفق
رفع اتصالی برق
پروین تعالی

آقای مباشری انسانی بسیار شریف باشخصیت با نزاکت متین و خوش قول و همچنین بسیار منصف و بسیار استاد و کار بلد است و انسانی امین و مورد اعتماد است . من از کار ایشان راضی بودم و ایشان را به بقیه کاربران صد در صد پیشنهاد میدهم. انشاالله که موفق باشند . وار عوامل خدمت از ما هم تشکر میکنم

بهزاد ذبیحی
بهزاد ذبیحی
5.0 (از 130 نظر)
193 خدمت موفق
رفع اتصالی برق
تيما موسوى

جناب ذبیحی در کارشون بسیار زبده هستن ، با حوصله و دقت به مشکل ما رسیدگی کردن ، اخلاقشون هم انقدر خوبه که از معاشرت باهاشون خسته نمیشید .

شهرام عباس پور
شهرام عباس پور
5.0 (از 6 نظر)
6 خدمت موفق
رفع اتصالی برق
فردین سلجوقی

پیشنهاد میدم ایشون رو چون به موقع تشریف آوردن و کارو با دقت هرچه تمام انجام دادن قیمتشم واقعا منصفانه بود .سپاس گزارم.

در این شهرها می توانید سفارش رفع اتصالی برق را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"