قیمت تعمیر ماکروفر در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر ماکروفر" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر ماکروفر نیاز دارید؟

تعمیر ماکروفر را به متخصصش بسپار

تعمیر ماکروفر در منزل تعداد زیادی از درخواست‌های تعمیر لوازم خانگی را به خود اختصاص می‌دهد. ماکروفر از دستگاه‌هایی است که جای خود را سریعاً در زندگی‌های مدرن و پرمشغله ما پیدا کرد. بنابراین، تعجبی ندارد که با بروز کوچکترین عیب سریعا به دنبال یک کارشناس برای تعمیر مایکروفر باشیم.

این روزها تعمیرکاران لوازم خانگی تعمیر ماکروفر را در منزل نیز انجام می‌دهند؛ و از این جهت دیگر احتیاجی نیست به تعمیرگاه تعمیرات ماکروفر مراجعه کنید. با «خدمت از ما» چالش‌های دیگر شما نیز برطرف می‌شوند؛ یعنی پیدا کردن متخصصی که بتوانید به آن اعتماد کنید، و اطلاع از حدود قیمت تعمیر ماکروفر سامسونگ، پاناسونیک و غیره.

در ادامه توضیح می‌دهیم چگونه می‌توانید قیمت تعمیر ماکروویو را به رایگان از متخصصان استعلام کنید؛ و چطور باید درخواست‌تان برای تعمیر ماکروفر در منزل را ثبت کنید. ایرادات رایج این دستگاه‌ها و دلایل آنها را نیز مرور می‌کنیم.

 

تعمیر ماکروفر در منزل microwave oven repair

 

 

قیمت تعمیر ماکروفر در منزل چقدر است؟

قیمت تعمیرات ماکروفر از عوامل مختلفی تاثیر می‌پذیرد؛ از جمله قدیمی یا جدید بودن دستگاه شما، نوع ایرادی که بهم زده، برند آن و نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات. این فاکتورها باعث می‌شوند تا مثلا، قیمت تعمیر یک ماکروفر سامسونگ جدید با هزینه تعمیر یک مایکروفر پاناسونیک قدیمی یکسان نباشد.

اگر برایتان مهم است که پیش از استخدام تعمیرکار از هزینه تعمیر ماکروفر در منزل مطلع باشید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. تنها باید درخواست خود را برای تعمیر مایکروویو در اپلیکیشن یا وب سایت ما (به همراه جزئیات مشکل دستگاه) ثبت کنید، تا در عرض چند دقیقه مبالغ پیشنهادی چند تعمیرکار را مشاهده کنید.

پس از آن، در صورت تمایل می‌توانید پیشنهاد کارشناس مدنظر را برای تعمیر ماکروویو قبول کنید، و باقی اطلاعات (آدرس و زمان مراجعه) را برای او ارسال کنید تا ایراد دستگاه‌تان در اسرع وقت برطرف شود.

 

مزایای تعمیر مایکروویو با «خدمت از ما»

یکی از مهمترین مزیت‌های ثبت سفارش از طریق "خدمت از ما" این است که تعمیرکار ماکروفر، با حضور در محل، کار تعمیرات ماکروفر را انجام می‌دهد. از طرفی، مهمترین مزیت خدمات تعمیر ماکروفر در منزل، عدم نیاز به جابجا کردن دستگاه است، که این مسئله ریسک آسیب دیدن دستگاه را حذف می‌کند. سایر مزایایی که کاربران ما از آنها بهره‌مند می‌شوند عبارت است از:

 • دسترسی به متخصصان برگزیده تعمیر ماکروفر در تهران، شیراز، اهواز و سایر شهرها
 • استعلام قیمت تعمیر ماکروفر به‌طور رایگان از چند متخصص، پیش از نهایی کردن سفارش
 • حضور تعمیرکار در زمان و محل تعیین‌شده توسط شما
 • دریافت خدمات حرفه‌ای و تضمین‌شده در کوتاه‌ترین زمان با هزینه‌های رقابتی
 • پیگیری تیم پشتیبانی از روند ارائه خدمات

از طرفی، «خدمت از ما» شهر شما را به‌طور کامل پوشش می‌دهد. این یعنی در هر ساعت از شبانه‌روز، همیشه حداقل چند تعمیرکار برای تعمیر ماکروفر سامسونگ، پاناسونیک، ال جی و ... شما در دسترس هستند. (لیست کامل شهرهای پوشش داده شده را می‌توانید در انتهای صفحه ببینید)

 

قیمت تعمیر مایکروویو

 

تعمیرات ماکروفر و ایرادات رایج آن

به لطف ماکروفر و کارکرد مطلوب و سریع آن در آماده‌سازی و گرم کردن غذا، دیگر لازم نیست برای باز شدن یخ مواد گوناگون و پختن آنها زیاد منتظر بمانیم. مایکروفر ( microwave oven یا ماکروفر) دستگاهیست که برای ایجاد حرارت در ماده غذایی و پخت آن از امواج مایکروویو ( microwave یا مایکرویو) استفاده می‌کند، خیلی از افراد، اشتباهاً به خود دستگاه هم مایکروویو می‌گویند.

این دستگاه‌ها یکی از ایمن‌ترین و سریعترین روش‌‌های یخ‌زدایی را ارائه می‌دهند و مواد معدنی و ویتامین‌‌های مواد غذایی را حفظ می‌کنند، اما مشکلاتی هم دارند. برای مثال، چون ماکروویوها غذا را در مدت زمانی بسیار کوتاه طبخ می‌کنند، ممکن است برخی میکروب‌ها در آنها به‌طور کامل از بین نروند.

هنگام استفاده از ماکروفر، ممکن است علائم و مشکلاتی را ببینید یا متوجه شوید که ماکروفر به درستی کار نمی کند، در چنین شرایطی بهتر است که از در کوتاه‌ترین زمان از یک تعمیرکار ماکرووبو کمک بگیرید. در ادامه یک سری  از ایرادات رایج این دستگاه‌ها و دلایل آنها را توضیح داده‌ایم:

 

تعمیر ماکروویو به دلیل گرم نکردن غذا

گرم نکردن غذا (یا درست و به موقع گرم نکردن آن) بدترین مشکلی است که یک ماکروفر می‌تواند داشته باشد. اما از کجا می‌توانیم مطمئن شویم دستگاه ما چنینی مشکلی دارد؟

ماکروفر شما باید بتواند در عرض سه دقیقه یک لیوان آب را به دمای جوش برساند. اگر نمی‌تواند اینکار را انجام دهید، باید با یک متخصص برای تعمیر مایکروفر در منزل صحبت کنید. البته این مشکل گاهی دلایل غیر فنی‌ای هم دارد، برای مثال:

 • حجم غذا از ظرفیت ماکروفر بیشتر است.
 • غذا یا مایعاتی که می‌خواهید گرم کنید، چرب است.
 • هم نزدن غذا و مایعات چرب هم این مشکل را ایجاد می‌کند.
 • در ساعات پیک مصرف و افت ولتاژ از ماکروفر استفاده می‌کنید.
 • ماکروفر کثیف بوده، و به دیواره‌های آن غذا و جرم‌های قدیمی چسبیده است.

 

تعمیر ماکروفر در منزل به دلیل جرقه زدن

آیا وقتی می‌خواهید از دستگاه‌تان استفاده کنید، جرقه می‌زند؟ نگران نباشید، شاید خودتان بتوانید بدون نیاز به تعمیرات ماکروفر، مشکل را برطرف کنید. برای اینکار:

 • اصلا از ظروف فلزی درون ماکروفر استفاده نکنید. چنین ظرف‌هایی باعثث انعکاس امواج داخل ماکروفر شده و جرقه زدن آن می‌شوند.
 • علاوه بر ظروف فلزی، استفاده از ظروف شکسته و لب‌پرشده هم می‌تواند موجب جرقه در ماکروفر شما شود.
 • حتما هر یکی دو ماه یکبار (بسته به میزان استفاده‌تان)، زمانی را به تمیز کردن دستگاه‌تان اختصاص دهید. چرا که چرب بودن دیواره‌های داخلی ماکروویو هم می‌تواند باعث ایجاد جرقه شود.

اگر این نکات را رعایت می‌کنید اما مشکل همچنان پابرجاست، از کارشناسان تعمیر مایکروفر کمک بگیرید.

 

عیب یابی و تعمیرات ماکروفر

 

تعمیرات ماکروفر به دلیل نچرخیدن سینی آن

نچرخیدن سینی مایکروفر هم می‌تواند دستگاه شما را تا حد زیادی بلااستفاده کند. این مشکل دو دلیل عمده دارد:

 • باقی ماندن چربی و غذا در ریل و چرخ‌های زیر ظرف، که جلوی چرخیدن سینی ماکروفر را می‌گیرد.
 • سنگین بودن غذا نیز می‌تواند باعث نچرخیدن سینی ماکروفر شود. برای تعمیر ماکروفر در این حالت، باید شفت آن را عوض کرد. شفت در مرکز سینی قرار دارد و اگر خودتان بخواهید آن را جایگزین کنید، کافی است آن را به‌صورت عمود به طرف بالا بکشید تا از جای خود خارج شود.

اگر هیچ‌کدام از این کارها مشکل را حل نکرد، با متخصص تعمیر ماکروفر سامسونگ، پاناسونیک، ال جی یا برند دستگاه خود مشورت کنید.

 

تعمیر مایکروفر در منزل به دلیل دود کردن

برای پیدا کردن دلیل این مشکل نگران‌کننده، یک آزمایش راحت وجود دارد. برای انجام این آزمایش تنها باید دستگاه‌تان را در حالت‌های کانوکشن، گریل و حالت عادی بررسی کنید.

اگر ماکروفر فقط در حالت کانوکشن و گریل دود می‌کند، علت این مشکل چرب بودن و کثیفی‌‌های دیواره‌‌های داخلی و شبکه بالایی آن است. اگر پس از تمیز کردن دستگاه مشکل رفع نشد، از یک متخصص برای تعمیر ماکروویو کمک بگیرید.

 

تعمیر ماکروویو به دلیل خاموش شدن حین کار

در برخی از برنامه‌‌های پخت اتومات، دستگاه بین برنامه متوقف می‌‌شود تا شما مواد غذایی را هم بزنید و یا پشت و رو کنید؛ پس دقا کنید که خاموش شدن ماکروفر حین کار می‌تواند به این دلیل باشد که این موضوع جزو ایرادات ماکروفر نیست.

همچنین، اگر ماکروفر شما بدون رعایت ابعاد مناسب به‌صورت توکار نصب شده باشد، ممکن است در حین کار بیش اندازه گرم شده، و در نتیجه ناگهان خاموش شود. البته این مشکل می‌تواند دلایل دیگری هم داشته باشد، از جمله:

 • استفاده طولانی مدت از دستگاه، که در این صورت خاموش شدن آن تا حدی طبیعی بوده و به تعمیر ماکروویو نیازی نیست)
 • نزدیک بودن مایکروویو به گاز یا وسایل گرمایشی، که بیش از حد گرم شدن سنسور مایکروویو و خاموش شدن آن را به دنبال دارد.
 • کاهش ولتاژ و نوسان برق هم باعث می‌شود تا دستگاه حین کار خاموش شود.

 

تعمبر مایکروفر به علت باز نشدن در آن

یکی از دلایل دیگر که ممکن است باعث شود که به تعمیر ماکروفر نیاز داشته باشید، خراب شدن و باز نشدن در ماکروفر می‌باشد. این مشکل می تواند به دلیل شکستن دکمه در ماکروفر، خرابی فنر یا ایراداتی در قفل و قلاب آن بوجود آید که برای برطرف کردن آن نیاز به یک تعمیرکار مایکروفر می‌باشد.

 

تعمیر مایکروفر سامسونگ

 

نکاتی که نیاز شما به تعمیر ماکروفر را کم می ‌کند

ماکروفر هم مانند هر دستگاه دیگری نیاز به نگهداری دارد، که اگر یک سری نکات را همیشه در زمان استفاده از مایکروویو رعایت کنید، این دستگاه کمتر دچار خرابی می‌شود و همچنین طول عمر مفید آن هم افزایش می‌یابد. 

 • اگر هنگام استفاده از آن مواد غذایی داخل ماکروفر ریخته شد، سریعا اقدام به تمیز کردن ماکروفر، زیرا باعث ماندگاری چربی در دستگاه و مشکلات دیگر می‌شود.
 • تمیز کردن اطراف دستگاه را فراموش نکنید، حتی اگر از آن استفاده نکرده باشید.
 • دستگاه را دور از اجاق گاز و محیط های گرم قرار دهید.
 • به صورت طولانی مدت از دستگاه استفاده نکنید.
 • از ظروف مناسب و مخصوص ماکروفر استفاده کنید.
 • اگر در ماکروفر بوی غذا می آید، حتما اقدام به از بین بردن بوی بد مایکروفر کنید.

 

ثبت درخواست تعمیر مایکروفر در منزل

شما به راحتی می‌توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" در کوتاه ترین زمان، اقدام به ثبت سفارش کنید؛ هنگامی که از طریق فرم، سفارش خود را ثبت کنید، در کمترین زمان چندین متخصص تعمیر ماکروویو به شما معرفی می‌شود. بعد از مشاهده مبالغ پیشنهادی آنها برای قیمت تعمیر ماکروفر، می‌توانید یکی از آنها را استخدام کنید

ممکن است در انتخاب یکی از این تعمیرکاران دچار تردید شوید، اما جای نگرانی نیست. ما در اپلیکیشن و وبسایت «خدمت از ما» امکانی را فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید با مشاهده سوابق کاری، و امتیازات و نظر مشتریان قبلی، بهترین فرد را برای تعمیر ماکروفر خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1776 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر ماکروفر

نظرات

حمید رضا ستوده
حمید رضا ستوده
5.0 (از 92 نظر)
126 خدمت موفق
تعمیر ماکروفر
سیاوش عربی

در اسرع وقت اومدند. دستگاه رو بردند. فوری تعمیر کردند. یه سرویس کامل هم شد. اخلاق و رفتار بسیار خوب. دلسوز و با حداقل هزینه.

صابر تیموری
صابر تیموری
5.0 (از 34 نظر)
43 خدمت موفق
تعمیر ماکروفر
نيلوفر خزايى

متخصص خوب و كار بلد خيلى به موقع تشريف آوردند و ايراد دستگاه رو به خوبى برطرف كردن ممنون از وقت شناسى و انصافشون

مهدی بهرام زاد
مهدی بهرام زاد
5.0 (از 14 نظر)
7 خدمت موفق
تعمیر ماکروفر
نیما صالحی

با سلام ماکروفر پاناسونیک بنده رو بسیار عالی عالی تعمیر کردن واقعا فردی با اخلاق و منصف بودن از زحمات مهندس بهرام زاده ممنون و سپاسگزار هستم.

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر ماکروفر را ثبت کنید: